Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

no wlasnie..tez uwazam ze nie ma sensu narzekac skro jest jednak szansa umowy o prace o jest to duzy plus..a okres probny to praktycznie zawsze jakis jest

@098

czekolada

Pracodawca podchodzi uczciwie do sprawy @kros. Musi najpierw sprawdzić pracownika na okresie próbnym, a skoro potem spokojnie można zdobyć zatrudnienie w ramach umowy o pracę, to nie ma co narzekać.

@czekolada

kros

Żadne nadgodziny nie są obowiązkowe @nogik, więc o to nie musisz się martwić, na początku masz okres próbny więc no przydałoby się zaangażowanie, bo dopiero potem jest umowa o pracę.

@kros

rdeg

W tej firmie każdy jest Panem własnego czasu, jesli nie wyjdzie, pretensje może mieć jedynie sam do siebie.

@rdeg

Zasady współpracy normuje obowiązujący w firmie Plan Kariery.

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

nogik

gerymot, czy w rzeczywistości teżtak jest czy jednak przełożeni wymagają jakiegoś dodatkowego angażowania się czy brania nadgodzin? Zastanawiałem się nad podjęciem pracy jako doradca finansowy.

@nogik

System pracy jest jasno określony przez obowiązujący w firmie Plan Kariery.

gerymot

Super atmosfera w biurze, duża swoboda działania, zarobki zależą tylko i wyłącznie od twojej aktywności, im większa aktywność tym większe zarobki (i potrafią być naprawdę wysokie). Plus również za pomoc osób doświadczonych podczas naszych początków. polecam!

@gerymot

Dziękujemy za tą opinię!

pc

Szanowni Państwo, czy jeśli jesteście zadowoleni z zakupu jakiegoś produktu za każdym razem wystawiacie w Internecie pozytywną opinię? Podejrzewam, że 80% populacji tego nie robi. Jednak ja zdecydowałem się wyrazić swoją opinię na temat Partners. Otóż dla mnie najważniejszy jest rozwój osobisty. W tej firmie oferowany jest JUŻ NA POCZĄTKU szeroki pakiet szkoleń rozwojowych. Dlatego ludzie odwagi!

@pc

Dziękujemy za tą opinię!

rs

Pracuję w firmie od ponad roku. Nie mogę powiedzieć o niej ani jednego złego słowa. Czemu osoby, które wypowiadają się negatywnie nie podpiszą się pełnym imieniem i nazwiskiem? A to dlatego, że prawdopodobnie te osoby zostały dyscyplinarnie wydalone z firmy za swoją pseudo-doradczą pracę... Niestety, dla tych osób, na szczęście dla firmy- ICH JUŻ W FIRMIE NIE MA! Od zeszłego roku firma odnotowuje wzrost przy stosowaniu nowej filozofii na rynku finansowym. Każda zmiana budzi kontrowersje. Dla oszustów jest zdziwieniem funkcjonowanie firmy, która stosuje ETYKĘ! Stąd u nich takie emocje? Bo jak to? Dobro klienta? Ot tak! Dzięki firmie Partners klient wreszcie nie musi się martwić o swoje pieniądze. A doradcy otrzymują uczciwe, niezarobione na krzywdzie ludzi pieniądze.

@rs

Dziękujemy za opinię!

Kusior

Jestem po kilku szkoleniach w firmie i wrażenia bardzo pozytywne. Wszystko od razu zostało mi wytłumaczone, więc wiem, na co się piszę. Sprawę widzę tak - nie jest to praca dla leniuchów. Osoby, które chcą, by manna spadała im z nieba, nie zagrzeją miejsca w firmie. Ja jestem nastawiony do firmy niesamowicie pozytywnie - super ludzie, wsparcie z każdej strony, o wszystko można napisać, certyfikacja KNF, szkolenia z produktów. W żadnej innej firmie nie wygląda to tak dobrze. Powiem jedno - w innych firmach hamuje się młodych ludzi przed rozwojem i dobrymi zarobkami, tutaj wręcz tych ludzi się do tego popycha. Jak wspomniał ktoś wyżej firma od zeszłego roku dzięki zmianie kierownictwa przeżywa okres wzrostu i oby tak dalej, bo właśnie z tą firmą wiążę swoją przyszłość.

@Kusior

Dziękujemy za zaufanie!

Mims

Widzę, że krytykują firmę Ci, którzy nie zostali przyjęci lub Ci, którym się powiodło. Prawda o firmie jest taka: przy wcześniejszej pani dyrektor, która robiła faktycznie szwindle, skrzydła mogli rozwinąć głównie lizusy pani dyrektor. Od momentu, kiedy tą panią zwolniono za oszukiwanie firmy, w Partners jest nowy dyrektor i nowe porządki. Teraz praca w Partners to przyjemność, szczególnie dla ludzi, którzy są ambitni, zmotywowani, nastawieni na sukces i SAMODZIELNI. Ktos, kto woli zarobić 2000zl na rękę, ale tak, żeby nie musieć nic robić i decydować o czymkolwiek, nie znajdzie miejsca w firmie. Tutaj pieniądze są naprawdę duże, trzeba tylko ruszyć głową.

@Mims

gostek

Nooo ta oferta już nie jest aktualna od ponad roku. Ale z czasem pojawiają się nowe, ważna rzeczą w tej firmie jest to, że oferują prywatną opiekę medyczną.

@gostek

W firmie możliwe jest do uzyskania wiele benefitów, w tym aneks menedżerski.

ytre

hmm..mnie interesuje praca w firmie Partners Financial Services Polska S.A na stanowisku doradcy finansowego we Wrocałwiu, czekam na nowe oferty pracy od nich

@ytre

Zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

Zadowolony ;p

Ludzie pomocni, świetna firma na zdobycie doświadczenia w prowadzeniu firmy. Świetne dla osób, które chcą dostosowywać czas pracy pod siebie i chcą od życia czegoś więcej - nawet jeśli się studiuje. Do firmy poszukuje się uczciwych i sumiennych osób. Które będą działać zgodnie z filozofią, która jest bardzo prokliencka. Dla osób, które zastanawiają się - polecam przyjść i sprawdzić. Oczywiście są szkolenia itp. Jednym słowem - Warto !!

@Zadowolony ;p

Dziękujemy!

Claire

Wystarczy zapoznać się z zasadami wypłaty prowizji. Zazwyczaj są dwa sposoby: up front - czyli prowizja płacona zaliczkowo z góry (najczęściej za dwa lata i wtedy tylko za dwa lata trwania produktu my odpowiadamy) i prowizja od inkasa - czyli od każdej wpłaconej przez klienta składki. Ten drugi sposób jest dla agenta/doradcy bezpieczniejszy, ale mniej atrakcyjny, bo otrzymujemy mniej, ale za to przez dłuższy czas. Nic wtedy zwracać nie musimy, bo otrzymujemy tylko za taki okres, w którym klient utrzymuje produkt. Jeśli jednak chcemy zarobić więcej na początku, to ponosimy ryzyko, że jeśli Klient przestanie opłacać w czasie za jaki my otrzymaliśmy prowizję, to zwrócić musimy proporcjonalną część "zaliczki" za okres nie opłacony przez klienta. Ryzyko niewielkie, ale pod warunkiem, że wykonamy dobrze naszą pracę i dobierzemy właściwe dla klienta rozwiązania. Jeśli Klient wie "po co" to opłaca przez dłuższy czas, bo to dla niego korzystne (i na pewno nie "wiecznie").

@Claire

Dziękujemy za wyczerpującą opinię.

Pracownik Partners

Banda naciągaczy jeżeli chcesz zarabiać kosztem rodziny i znajomych to praca idalna dla ciebie i jeżeli lubisz nabijać kase przełożonym to też zachęcam :) Po zakończeniu pracy przez 2 lata przysyłąją karkulacje i ciągłe zwroty porowizjii jednym słowem OD TAKICH FIRM JAK NAJDALEJ

Claire
@Pracownik Partners

Prowizja należna jest za utrzymywany przez klienta produkt, nie za to, że klient został nakłoniony do produktu przez "pseudo doradcę" i kupił go bez przekonania i wiedzy po co mu takie rozwiązanie. Jeśli w efekcie takiego "doradztwa" klient przestaje płacić składki, to musisz zwrócić prowizję za swoją źle wykonaną pracę. Czy klient jest z rodziny, czy "obcy" tak samo należy mu się profesjonalna i kompleksowa informacja. Jeśli chciałeś szybko zarobić kosztem rodziny czy znajomych, to nie dziw się, że firma za to nie płaci. Takich współpracowników firma nie chce. Widocznie nie byłeś odpowiednią osobą skoro masz takie doświadczenia. Życzę powodzenia w innej branży, choć myślę, że z takim podejściem trudno będzie Ci znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie.

@Pracownik Partners

Szanowni Państwo, Zgodnie z Zasadami Współpracy, w Naszej firmie, każdy współpracownik, który dotrzymuje zapisów umowy nie musi obawiać się ponoszenia jakichkolwiek finansowych konsekwencji. Wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@Claire

Consultant1

Osobiście bardzo polecam, firma ma niesamowity potencjał i filozofię, która zdecydowanie różni się od tej którą praktykują inne firmy doradztwa. Jest bardzo pro-kliencka ! Sam kiedyś byłem nieco sceptyczny, ale się pozytywnie zaskoczyłem. Osoby które postępują zgodnie z tą filozofią mają zadowolonych klientów i mają zyski.Jednak znajdą się osoby, które tego nie rozumieją i traktują klienta jak tylko żródło zarobku, mają po prostu straty i szybko kończą współpracę. Nie robią tego w odpowiedni sposób. Chodzi o to by pomóc klientowi- bogacić polaków - zmieniać zepsuty rynek polski !! To bardzo ciężka praca, tym bardziej że polacy są często nieufni. Za każdym doradztwem kryje się człowiek, ciężko kontrolować jak kto pracuje. Obecnie w firmie jest bardzo dużo osób, które pomagają i są to wspaniali ludzie, którzy wiedzą po co to robią . Nawet jeśli chodzi o szkolenia to poświęcają swój cenny czas by pomóc każdemu nowicjuszowi. Owszem, poczatki są BARDZO trudne i praca w tej firmie NIE JEST DLA KAŻDEGO, trzeba mieć w sobie dużo determinacji , samodyscypliny i zaangażowania. Tym bardziej, że to nie jest praca na etat i wiele osób na forum przez to jest rozczarowanych . ( to było powiedziane na pierwszym INFO ) Chciałbym również zaznaczyć, że wiedza przedsiębiorcza jaką się zdobywa w tej firmie jest bezcenna i może pomóc każdemu kto chce mieć w przyszłości własny biznes. Firma szuka młodych przedsiębiorców. Firma jest niezależna i ma dostęp do najlepszych produktów na rynku, przez co na prawdę jest w stanie pomóc klientowi. Doradztwo finansowe inaczej- to faktycznie jest inne- trzeba przyjsć i się przekonać. To moja osobista opinia, wróżę tej firmie sukces. Pozdrawiam

@Consultant1

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy!

Petr Sznapka

Wyjątkowo zdecydowałem się pierwszy i ostatni raz napisać na forum. Jestem jedną z osób, które wprowadziły Partners do Polski. Mam chyba najwięcej informacji dotyczących Partners Polska, toteż mogę się najszerzej wypowiedzieć na ten temat. A) Filozofia Partners jest zupełnie odrębna od realnego postępowania firm finansowych na rynku polskim. Do dziś mało osób to rozumie, a jeszcze mniej praktykuje. Dla mnie osobiście jest najważniejszy rozwój współpracowników, a to szczególnie w sferze prowadzenia własnego businessu i odpowiedzialności za niego ( jestem przeciwny "praniu" mózgu oraz uczenia ludzi dobijania klientowi wszystkiego co jest, byle się sprzedało!!! A pod przykrywką prowadzenia "własnego businessu" jest tylko obniżenie kosztów pracodawcy ). Z drugiej strony obsługa klienta bez PLANU jest jak narzucanie na niego dodatkowych kosztów - klient kompletnie nie wie o swoich zagrożeniach, czy o możliwościach realizacji swoich celów itd. Polski rynek niestety zmusza klienta, żeby kupował to na czym najwięcej zarobi instytucja czy pośrednik. A to ja zmienię, powoli, ale jakościowo i skutecznie! B) Potwierdzam, że Dawid Kozioł jest pierwszą osobą w Polsce, która bez żadnego doświadczenia lub wiedzy finansowej osiągnął od najniższej pozycji awans według planu kariery na Team Managera! Na dzień dzisiejszy wiem o 4 takich osobach w Partners Polska. O ile padło pytanie o jego pracę, to muszę potwierdzić, że do dziś ma bardzo obiektywne oraz etyczne podejście do klienta co się przekłada nie tylko na ich zadowolenie, ale szczególnie na realne dążenia wyznaczonych celów. C) Ze względu na to, że jestem z Czech to też nie miałem żadnego doświadczenia. Wybrałem sobie drogę uczenia się ( nawet prywatnie opłacając sobie osobę z branży ) oraz obserwacji tego jak firmy traktują współpracowników oraz klientów w Polsce i z przykrością muszę napisać, że tak bym nie chciał być potraktowany ani jako współpracownik ani jako klient! Ten czas dał mi bardzo dużo iż już wiem jak tego NIE CHCĘ ROBIĆ. D) Płatne szkolenia - Nie wiem, która firma czy inwestor daje coś za darmo ( może UE Grecji ). To, że ktoś jedzie na szkolenie i nie ponosi kosztów, to ktoś inny to musi zapłacić. W najprostszy sposób rozumowania, to muszę powiedzieć, że "za darmo" znaczy się, że to zapłacę ( a nawet o dużo więcej niż faktyczny koszt ) tylko w inny sposób. Ja, jako przedsiębiorca preferuję większą kontrolę nad swoimi kosztami co jest równoznaczne z większymi dochodami :-) A w samym Partners nie płacimy ani złotówki za same szkolenia. O ile już ponosimy koszty, to są one związane z rzeczywiście wykorzystanymi usługami takimi jak noclegi, jedzenie, transport itd. Na zakończenie chciał bym życzyć wszystkim dużo sukcesów oraz przypomnieć, że nawet o ile was ktoś zmusza do oszukiwania samego siebie, swojego współpracownika czy klienta, to zawsze macie możliwość decyzji iż to Wy sami jesteście za to ODPOWIEDZIALNI! Ze względu na to, że nie mam za dużo czasu, to już się nie będę więcej wypowiadał i zapraszam osoby z nadmiarem czasu do negatywnych komentarzy poniżej:

@Petr Sznapka

Dziękujemy Naszym współpracownikom za aktywny udział w dyskusji.

zadowolony

Pracuję w firmie Partners. Szczerze mówiąc to dziwie się czemu są tak negatywne komentarze tutaj. Dodam, że jest dostęp do stosownej edukacji. Konsultanci zawsze służą pomocą. Nawet nie trzeba ich prosić o pomoce, sami je z chęcią udostępniają. panuje wzajemna współpraca Dodam, że szkolenia nie kosztują ani złotówki, ale wielu twierdzi inaczej. Niech przyjdą ! Podoba mi się podejście do klienta.To on jest tu najwazniejszy. Co prawda trzeba się napracować, bo to nie jest zwykła praca na etat. Ale jest to świetna opcja dla młodych ludzi, którzy chcą w przyszłości osiągać sukcesy. POLECAM ! na prawdę firma jest niezależna. A te wszystkie głupie komentarze są po prostu zbędne...

@zadowolony

Dziękujemy za wyczerpującą opinię.

Dawid Kozioł

Od roku przyglądam się opiniom, które pojawiają się tutaj, zdecydowałem się nieco wypowiedzieć. Współpracuje z firma Partners od 2 lat, prowadzę wraz z współpracownikami biuro w Bielsku-Białej, jako 1 awansowałem w firmie Partners od zera na pozycje Managerską, Z niektórymi powyższymi informacjami się zgadzam - było wiele osób (znam je osobiście), które swoim postępowaniem zepsuły nieco reputacje tej firmy. Dziś nadal chcą robić jej szkodę (np. na tym forum), dlatego że nie dogadywali się z ludźmi, z którymi współpracowali... Ja odbieram to tak, ze nie pracuje w Partners czy dla Partners, a korzystam z narzędzi, które daje mi ta firma. W pełni identyfikuje się z misją Partners, ale jest to firma, która stawia na osoby przedsiębiorcze - to tez czasami pojawią się tutaj niewłaściwe osoby. Dzisiaj są już o wiele lepsze narzędzia, które pozwalają nam szybko takie osoby zidentyfikować. Odpowiem na kilka powyższych zarzutów: A)Nie znam osoby współpracującej z Partners, która by była karana,o ile ktoś uważa inaczej proszę to zgłosić. B)Za ostatnie 2 lata Partners nie pobrało ode mnie żadnych pieniędzy za jakiekolwiek szkolenie, nie słyszałem by kiedykolwiek miało to miejsce. O ile ktoś brał jakieś pieniądze od kogoś to ewentualnie ludzie współpracujący z Partners, których dziś już nie ma (Co było wbrew standardom Partners). Oczywiście gdy jest jakiś wyjazd sam opłacam sobie podroż, wyżywienie i nocleg - jak wspominałem korzystam z narzędzi Partners, a nie pracuje w Partners. C) Wyniki firmy faktycznie spadły, ponieważ trzeba było usunąć niektóre osoby inni sami odeszli. Rozpoczęliśmy od nowa prawie rok temu, dziś rozwijamy się z miesiąca na miesiąc. D) Nie znam drugiej takiej firmy w Polsce, której filozofia jest pro kliencka, daje możliwości własnego rozwoju i budowania biznesu bez wstępnych kosztów. Jestem chętny porozmawiać z każdym Klientem, współpracownikiem czy z osobą, która odeszła na powyższe tematy. Myślę, ze będę wstanie odpowiedzieć wiele pytań. O ile ktoś będzie chciał porozmawiać zapraszam do kontaktu: dawid.koziol@partnerspl.pl

@Dawid Kozioł

Dziękujemy Naszym współpracownikom za aktywny udział w dyskusji.

Obecny

Kolejny zawiedziony? A czy na pewno zrozumiałeś o co w tym chodzi? TY budujesz swój biznes i to od Ciebie zależy czy Ci się uda go rozkręcić. Nikt tu nie "zarządza pracownikami", bo nikt nie jest "pracownikiem". Jesteśmy niezależnymi przedsiębiorcami. I to najczęściej jest najtrudniejsze - zarządzać samym sobą. Ale wystarczy tylko chcieć, a na pewno znajdziesz sposób. Co do "pewnej Izy W." - takie osoby mogą znaleźć się wszędzie... Ważne, czy Firma potrafi powiedzieć "DOŚĆ. Pani już dziękujemy". A w tym przypadku właśnie tak było. W życiu mamy tylko dwie możliwości: 1. możesz wpływać na innych i tworzyć rzeczywistość, albo 2. inni będą wpływać na Ciebie, a Ty będziesz tylko biernym uczestnikiem wydarzeń - ja wybieram tą pierwszą, a Partners to najlepsze miejsce na realizację tego wyboru.

@Obecny

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.