Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Alek

A jak według Ciebie wygląda myślenie o przyszłości? Jak nie poprzez preztiż firmy ktora daje dobrze zarobić swoim pracownikom?

@Alek

Niech firma da zarobić zwykłym ludziom a nie tylko kierownictwo reszcie tej zakłamanej na.

Pracuśobiektywny

Nie można myśleć tylko chwilą obecną ale również trzeba myśleć o przyszłości.

Profilek

Złota Budowlana Marka Roku 2017 dla Aluprof to powinno niektórym dać do myślenia. Firma ma wysoką pozycję w branży i to powinien być powód do zadowolenia. Atmosferę budują ludzie więc trzeba nad tym pracować!

Assa
@Profilek

Profilek to wiemy, ale dlaczego firma nie buduje swojej dumy wśród ludzi którzy tą markę tworzą i nie daje powodu do dumy rodzinom tych ludzi. Aluprof nigdy w hostorii nie zarabiał tyle co dzisiaj, pracownicy powinni dostawać godne premie i godne pensje. W tym roku 380zł brutto to dla nich super premia? 1 porzadniejsze zakupy i po premii to troche jałmużna a nie premia. Pracy jest ogrom każdy daje z siebie 100% możliwości i zaangażowania ale nikt tego nie widzi na kwitku. Wystarczy spojrzeć na samochody pracowników na parkingu, na palcach jednej reki mozna policzyć auta przekraczające wartością 20 tysięcy. Tak więc w Aluprofie złoto tylko dla wybrańców

Assa

Szkoda tylko że nie doceniają największego skarbu jaki mają.

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Chętnydopracy

Mają fajne oferty pracy, interesuje mnie praca handlowca ze znajomością niemieckiego ale wcześniej chciałbym się dowiedzieć czegoś o firmie.

Ajjshs

Jak wygląda praca na magazynie, jest okej?

...
@Ajjshs

Robota nie najgorsza ale się udzwigasz i ... -obserwuja na kamerach jak pracujesz i czy przypadkiem nie stoisz - sprawdzają wydajność -zastraszaja i zmuszają do nadgodzin pomimo 4brygadowki a jak potrzebujesz 1 dzień urlopu to nie dostaniesz o są wstrzymane Przyjmują wszystkich jak leci nie zależnie od wieku, plci i stanu zdrowia więc nie problem się zalapac. Zero szacunku dla pracownika. Nie polecam

Żaba

Ogólnie jest tak że 80% załogi jest nowa i w dużej mierze się nie nadaje ale nie ma się czemu dziwić skoro przyjmują byle kogo nawet ludzi po 60 bo kto normalny przyjdzie to się zaraz zwalnia. Mobbing na całego łącznie z tym że kierowniczka i mistrzowie co po niektórzy siedzą na kamerach i obserwują jak ludzie robią (bo nie wolno stać tylko zapier...). Zero szacunku do starego pracownika,wola zwolnić i przyjąć nowych a cierpi na tym zakład

Jsjsbs

Czy w niedzielę zakład pracuje?

Kolo
@Jsjsbs

Zakład pracuje 7/24

Nowyshahs

Witam, na stanowisko mahazynera przyjmują w 4-brygadowce?..i jak warunki finansowe (brutto) na początek?, można coś wywalczyć ?. Pozdrawiam

Marcel

Narzekających nigdy nie zabraknie. O dobrych fachowców jest trudno, dlatego firma szuka ponieważ nie zawsze pracownik jest fachowcem. Ja sobie Aluprof chwalę.

BD

Firma dramat...szczególnie magazyn,rotacja taka ze nie ma szans na zgrany zespół,notoryczne (usunięte przez administratora) lizanie (usunięte przez administratora) Szeroko rozwinieta sieć plotkarska. Dodatkowo przymuszanie do nadgodzin,straszenie zwolnieniami w razie odmowy. Jeden brygadzista który robi tam chyba od kołyski(buc jakich mało). Kierownictwo plus majstrowie -żenada... jesli chcesz urlop czasem trzeba przejść przez nie do konca przyjemną rozmowę. Część ludzi jest faworyzowana(wiadomo czemu,korpo). Kuszą ofertą,ale brak informacji o tym ze praca z sytemu zmianowego (3) przechodzi w czterobrygadowkę w połowie sezonu. Wymaganiea często sa duze a firma nie feruje zadnych rewelacji. Stanowczo odradzam,bądź prosze sie dobrze zastanowić nad podjęciem tam pracy.

Kaczka

Uważam że ogolnie zarobki w całej firmie jak na dziaiejsze czasy i jak na możliwości firmy wciąż są małe. Jak się nie odzywasz to 10 lat przerobisz za tą samą stawkę, wówczas wypadałoby się zwolnić i zatrudnić na nowo bo świeżo zatrudniani pracownicy wiecej dostają. Kierownicy, dyrektorzy mało co interesują sie jednostkami czy problemami na wydziale, nie ma czasu na spotkania i omawianie problemów. Pracy jest coraz więcej a osób prawie tyle samo co zawsze, obecnie praca mnie przytłacza i zaczynam mieć nerwicę, szkoda tylko że nikt tego nie widzi a tym bardziej nie docenia. Moze wreszcie ktoś zwróci uwage na pracowników i ich problemy a Zarząd przestanie dzielić zyski tylko miedzy siebie.

asde

jakby była taka spoko to by nie prowadzili wiecznej rekrutacji

zainteresowany
@asde

Jak więcej sprzedają to potrzebują więcej ludzi do pracy, logiczne. A firma, jak widać rozwojowa - poczytajcie trochę.

Kaczka
@zainteresowany

Tylko ze wygląda na to że rozwija się kosztem pracowników ktorych nie docenia wcale

Leoś

Po lekturze opinii widzę, że Aluprof to spoko firma. Jak sobie człowiek podliczy wszystkie dodatki do zasadniczej to jest ok.

ŁUKASZ

Na magazynie ile na początek i jaki system pracy?

Chętny

Bardzo przydały się te informacje o zarobkach i wszystkich dodatkach, dzięki

Generalnie Aluprof zawsze szuka pracowników. Wejść na stronę, zakładka kariera lub rekrutacja, wysyłasz mail z cv i czekasz. Oddzwaniają po jakimś czasie. Obecnie na start 14,50 brutto, po 3 miesiacach 16. Dodatek za pracę w 4 brygadowce 2,70. dodatek nocny 30% minimalnego krajowego. premia kwartalna (ale nie zawsze, w 2016 była tylko 3 razy) 380zł w postaci karty edenred . Grusza: 450zł, premia świąteczna od 1400 do 1700zł. Pierwsza umowa 3 miesiące, nastepne na 1 lub 2 lata, do negocjacji. Ubezpieczenie zdrowotne PZU i karta multisport dofinansowane przez zakład. kwartalna premia za niechorowanie (nie pamietam ile), Paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie kolonii, wyprawka szkolna dla najuboższych. Chyba wszystko w temacie. Cięzkość pracy fizycznej zależy od wydziału, aluminium wbrew powszechnej opinii NIE JEST BARDZO LEKKIE. zwłaszcza w postaci 7 metrowych profili, jednak na wydziale pakowania pracuje 90% kobiet więc zbyt ciężkie też nie jest. Ludzie jak ludzie, kilku wrednych, kilku spoko, kierownictwo produkcji w większości zna się na robocie, chociaż do nowo przyjętych mistrzów mozna mieć zastrzeżenia.

Aluprof zbiera same pochwały a ja mam pytanie czy szukają pracowników?

tt.

Aluprof to fajna firma.kasa niezla.karta benefit.multisport.premia swiateczna.podwyzki tylko dla lizusow.a to czy masz uprawnienia na wózek czy niemasz,to niema znaczenia.

Pracuś

Zawsze mówiłam, że atmosfera w firmie w znacznej mierze zależy od nas samych. I taka jest prawda, jak ludzie są dla siebie ludźmi to i praca dobrze idzie. Nie wyobrażam sobie siedzieć w firmie tyle godzin w podłej atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 334.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 278, z czego 27 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 116 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.