Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Michał M

Czy dojeżdża ktoś do Aluprof z Żywca lub okolic? ???????????? (w tym tygodniu 1 zmiana) . Jeżeli ktoś byłby chętny jeździć samochodem to proszę o kontakt 606 175 172

Agata

@Wkurrrr czyli w aluprof s.a nie można się spodziewać premii? A można liczyć na podwyżki, benefity? Jest jakiś inny sposób premiowania pracowników? To ważne, żeby dodać to do Twojej i @Kjipo wypowiedzi.

Pracuś

Widziałem, że Aluprof ma sporo nagród i to z różnych tytułów. Żeby dostać nagrodę "Konsumencki Lider Jakości- Lider pięciolecia 2011-2016" to trzeba sobie na to zasłużyć! Nie dziwi mnie, że mało piszecie bo jest dobra praca i nie chce sie wam, gratulacje.

Sandman
@Pracuś

Nagrody nagrodami ciekawe tylko dlaczego nie przenosi się to na wynagrodzenia szeregowych pracowników a tylko pod koniec roku przy okazji firmowej wigilii padają podziękowania dla frajerów którzy wyrobili kolejny rekordowy obrót itd....

Wkurrrr
@Sandman

Właśnie! Dlaczego zapier... jak woły a nawet dziękuje nie usłyszałem ! A gdzie premia? A gdzie pytanie może potrzebujesz pomocy? Rozważymy nowe przyjęcia...nie kręci się jakoś i każdu zadowolony bo o 16:00 do cieplutkiego bmw usiądzie...

Kjipo
@Wkurrrr

Spokojnie premie za wykonany plan i rekordy sprzedaży czy nagrody są ale dla kadry kierowniczej co widać po ich nowych samochodach a reszta na rowerach do roboty ciśnie.

ZainTereSowany

Witam ???? mógł by ktoś napisać jaka jest stawka bez nadgodzin dla nowego "operatora produkcji" pytam o kwotę netto bo brutto w każdej firmie inaczej wychodzi? I jak to jest z nadgodzinami? Z góry dzięki wielkie ????

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Agata

@możeprzyszłypracownik widzę, że niestety nikt nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy aluprof s.a? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

możeprzyszłypracownik

Znalazłem ofertę "Specjalista ds. optymalizacji procesów magazynowych". Sądzę, że to coś dla mnie. Od 2004r. pracuję w dużej korporacji automotive w magazynach i logistyce. KANBAN itd. itp. mam w jednym paluszku. W sumie można powiedzieć, że posiadam wszelkie kwalifikacje +. Ostatnio atmosfera w firmie jednak znacznie się pogarsza, stąd moje zainteresowanie. Jestem po ZIP'ie - inż. Pytanie tylko, czy warto zmieniać w sumie niezłą pracę... Orientuje się ktoś jak wygląda praca na powyższym stanowisku? Czego można się spodziewać? Na jakie wynagrodzenie można mniej więcej liczyć?

Agata

@Olek może napisz czego chcesz się dowiedzieć na temat pracy w aluprof s.a i wtedy ktoś Ci odpisze. Może skoro zastanawiasz się nad pracą jesteś ciekaw jak wygląda rekrutacja? Ktoś może wypowiedzieć się na ten temat?

Olek

Tak mało piszecie swoich opinii o atmosferze w pracy. Sporo jest osób takich jak ja szukających pracy ale na tym forum niewiele można się dowiedzieć. Czyżbyście bali sie konkurencji i nikt nie chce pisać żeby przypadkiem nie zachęcić nowego do pracy w firmie?

Telebim

Chciałbym zatrudnić się w firmie jako przedstawiciel handlowy i w związku z tym mam pytanko. Może mi ktoś napisać kilka informacji o atmosferze w pracy? Czy do podstawy wynagrodzenia dochodzi prowizja , czy są jakieś dodatki?

sąsiadka kolegi
@Telebim

średnio 12tys. brutto jak zrobisz plan to duuużo więcej - zero kontroli typu GPS, palmtop czy raporty z wizyt - jednym słowem bajka bo takiego czegoś nie znajdziesz już w żadnej innej firmie ps atmosfera jest ok :-P

sąsiadka kolegi
@Telebim

Paula 1234

Chodzi mi o produkcje na jakich działach są 2 zm?

was
@Paula 1234

na pakowaniu jest 4 bryg na magazynie rowniez (chyba ze zagadasz to moze sie udac )a jak nie to mozna sprobowac do biura jako referentka

Paula 1234

Czy w Aluprof można pracować na 2 zm czy tylko 4 brygadowka?

was
@Paula 1234

Mozna tylko pytanie gdzie chcesz pracowac

Agata

@Kandydat a jakieś konkretne stanowisko Cie interesuje? Firma aluprof s.a ma teraz sporo ofert pracy na swojej stronie internetowej: https://www.aluprof.eu/m. Czy jesteś nadal zainteresowany?

Czyżby Aluprof nie miał żadnych potrzeb kadrowych? Może słyszał ktoś że firma potrzebuje ludzi, proszę podzielić się wiedzą na forum. Słyszałem, że są całkiem niezłym pracodawcą. Co wy jako pracownicy możecie dodać w tym temacie? Jakieś nowe wieści z firmy?

Panowie to ile sie zarabia nie wiem ze stażem 3 letnim , 5 letnim itp. Czy są nadgodziny 100% płatne. Ja ze stażem 3 letnim mam w 4 brygadówce 2500 zł bez możliwośći dorobienia w postaci nadgodzin i czy w mojej sytuacji warto zacząć pracę w Aluprofie?

Gniewny pan

Nawet nie trzeba dużo pisać bo Auprof sam się broni, swoimi sukcesami i pozycją w branży. Polecam pracę.

Gryf

Tak masz rację w 100% .potrafimy tylko narzekać. Jeżeli się komuś nie chce to niech sie zwolni .pracy jest dużo, tylko niech zobaczy wpierw w jakich warunkach. Paru już takich było co obrażali każdego wokół i odchdzili, by następnie z podkulonym ogonem prosić o przyjęcie.

Dlaczego niektórzy tak lubią obrażać osoby z Ukrainy?. Może trzeba pomyśleć ilu Polaków jest w Anglii, czy tam tak nas obrażają? Skoro Polak nie chce pracować to Aluprof zatrudnia chętnych do pracy !

Robolek78

Na magazynach wiecej ukrainy niz naszych zamiast robic to handluja i zaopatruja W zeszlym miesiacu dali angaże ale tylko paru czolowym d...wlazom Ale wole mniej dostać niż zapychac na lakierni

Mag0007

Jakies podwyrzki sa ale tylko na smiesznej lakierni nie wiem czemu oni zawsze dostaja kase pierwsi

Aaaa

Bo mają dobrego kierownika

na stałe
@Mag0007

No są napewno niewiem kto ci takich bajek naopowiadał, jak chcesz to przyjdź popracuj tam przez min rok.wtedy pogadamy

@Mag0007

To zapraszam na lakiernieobiad! W czymy problem na pewnomojej cie przygarniemy. No i jak mowisz podwyżka od razu.

Panek

Uważam, że dysponowaniem finansów w firmie może zajmować się jedynie księgowy z szefami, zyli osoby które znają plany i koszty firmy. Rozdać pieniądze można bardzo szybko. Jak będą potrzebne na inwestycje to skąd wziąć?

Robot
@Panek

Ludzie o czym Wy mówicie czy podniesienie pracownikom pensji o np. 1000 zł to tak wiele ze nie bedzie na inwestycje? Swoją drogą ciekawe ile kasy jest wyprowadzane z firmy przy obecnych inwestycjach bo gosć ktory sie tym zajmuje jak ksiądz zmienia auta na nowszy model oby w tym samym kolorze było...

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 337.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 282, z czego 28 to opinie pozytywne, 137 to opinie negatywne, a 117 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.