Kronospan

Opinie o Kronospan

liliputek

Co się dzieje w Krono? Administracja się kurczy....

Lolo
@liliputek

A kurczy sie i bedzie kurczyła ,popatrz na produkcję ile osób złożyło wypowiedzenie i nie mówimy tu o młodych pracownikach tylko o starych , wykfalikowanych operatorach ,którzy mają dość zakłamania .Przychodzą młodzi i dostaja taką samą kasę a czasami wiekszą od tych co pracują po 5, 10 lat na tym zakładzie . Panie T.T czas przemyśleć niektóre sprawy i dać ludzim kase .bo tego tysiąca osób co niby stoi przed brama nie widać . Opini w okolicy też nie mamy najlepszej, mówią o nas kołchoz albo (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM

tt
@Lolo

Na początek żeby chociaż było mydło i papier w kiblu.

pedro

Jeszcze raz pięknie dziękuję! Wszystkiego dobrego.

pedro

O super, dzięki kolego. A może wiesz dlaczego na HDS płacą mniej??? Firana/ruchoma podłoga? Trasy krajowe, po 5 dni w ciężarówce? A i to jest na rękę czy brutto te kwoty, które podałeś? Dzięki.

Kiera
@pedro

To średnie tak zarobki są podobne na firanie i HDS wszystko zależy od km i spalania (premia) zarobki netto Dobrze tez płaca w strzelcach opolskich tam maja oddział i mało kierowców wiec premia zawsze jest i kasa się zgadza na hds maja hotel i zawsze ktoś z mielca tam jest wiec tez polecam jak nie Mielec to tam

pedro

Witam. Chciałem zapytać o pracę kierowcy CE. Jakie zarobki, np. w Mielcu? Mam też HDSy. Dziękuję.

kiera
@pedro

4-4,5 hds 4,5-5,5 firana

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kronospan. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Automatyk?

Kronospan to wieloletnia tradycja oraz nowoczesność, rozwijająca się firma z wieloma ofertami pracy wystarczy napisać na adres hpl@kronospan.pl

@Karolina

Brałas cos czy jeszcze nie wytrzezwiałas po ostatkach

arek

Dyrektor dal wam kupę kasy w zamian zabronił wam mieć własne zdanie. Nie macie juz ludzi do roboty. Ale żaden z was się nie odezwie siedzicie cicho byle by udało się wsiąść koleją wypłatę. Jesteście żałośni.

Zdzichu

O ktorom paniom z pakietów chodzi ta co podobno poszła na chorobowe niech nie wraca ludzie odpocznom a wnawiasie to ona chyba jest siostrom tego ruska co się zolnij a przynajmniej powinna być bo zachowanie podobne żenada i tyle

ola

W końcu ktoś się zajął tą panią z pakietów koleżanką wiecie kogo. Niech się jej nie wydaje że jej wszystko wolno tylko dlatego ze ma koleżankę wiecie gdzie.

johny

A propos zwolnień i dużej rotacji w firmie: "Dobry manager ważniejszy niż zarobki. Pracownicy, którzy mają dobrego managera, którego darzą szacunkiem, są 6 razy mniej skłonni do zmiany pracy nawet jeśli zarabiają mniej niż ich koledzy, którzy mają pecha posiadać szefa gorszego. Jakość pracy managera i jego stosunek do podwładnych okazuje się być najważniejszym elementem w przewidywaniu tego, jak duża będzie rotacja w zespole"... * na podstawie analizy wielu danych z kliku tysięcy firm

wkurzony magazynier

Ale sprawiedliwość na krono hymmen istniejący staje o 14 24.12.16 i rusza podobno 26 dopiero i pracownicy mają wolne a magazynier i hymmen tzw nowy pracuje cały czas, co bolała (usunięte przez administratora) eby wszystkim dać wolne na te dwa trzy dni?

uchodźca
@wkurzony magazynier

Nie narzekaj tylko szukaj nowej lepszej pracy (każda inna jest lepsza od pracy w krono). Bo w tym zakładzie się nic nie zmieni zmądrzeją jak już będzie za późno..

Jaro

To był strach...

Jaro

Częstochowa 6.11 15:00

AntyRusek
@Jaro

Dlaczego tak szybko się ulotniłeś? No ale ok. Napewno się jeszcze zobaczymy na osiedlu.

jaro

Szanowni Państwo Składam serdeczne podziękowania za to, że wspólnie z Wami mogłem uczestniczyć w procesie rozwoju firmy, będąc jej częścią. Czuje się zaszczycony, że mogłam poznać tak wielu wspaniałych ludzi i pracować z nimi. Pomimo chwil trudnych, głęboko w pamięci tkwią jednak chwile radosne. Jako członek zespołu starałem się pracować wydajnie i sumiennie, a zdobyte w trakcie pracy doświadczenia z pewnością przydadzą mi się w dalszej karierze zawodowej. Tego dnia, gdy przestaję być już pracownikiem firmy i elementem wspaniałego, zgranego zespołu, pragnę wszystkim podziękować. Dziękuję przełożonym za szansę i zaufanie którymi mnie obdarzyli. Dzięki zaufaniu, wyrozumiałości i serdeczności praca w firmie przynosiła mi radość. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

@jaro

Jaro wszystkiego najlepszego w nowej pracy . Nie wracaj nigdy.

AntyRusek
@operator

Jareczku musimy koniecznie porozmawiać na osobności w cztery oczy. Koniecznie! Podaj termin i miejsce. Dostosuję się. Już nie mogę się doczekać. Odpisz

@jaro

Jaro dobrze że cie nie ma ,powrócił spokój na zakładzie i możemy spać .A co do tego listu pożegnalnego to chyba sie prochów przeterminowanych nałykałeś :) ha ha ha ha ha ha ha ha ha .

Nikt i ktoś
@operator

No i co znowu afera ( wiecie jaka) Po ostatniej z operatorki zrobili zmianową a teraz Ta ma zostać kierowniczką wydziału sexpedycji za dobre osiągniecia.

wyzwolona

Tam ciągle kogoś szukają bo nikt długo nie wytrzymuje. Jesteście żałośni.

Luk

I jak zwykle STRAŻ nic nie wie bo po co ? Żeby maszyny zatrzymali i zakaz produkcji :D

lol

OjOjOj KronoSZPAN się pali :D a taki nowoczesny zakład :D

OLA

PRAWDZIWE SPA POLECAM

odusia

a jak teraz jest w laboratorium? podobno szukaja chetnych

nie ufam wam.

(usunięte przez administratora) niech zrobia jebnaną klimatyzacje bo kura pozdychowa tam !!!!!!!!!!!!!

Jan

Często pojawia się oferta na stanowisko Z-cy Głównego Księgowego. Czy jest tak wielka rotacja na tym stanowisku? Czy brakuje kadry w okolicy? Będę wdzięczny za info.

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Pustków

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kronospan