Kronospan

Opinie o Kronospan

slave

Firma dla ludzie którzy nie mają życia poza pracą. Ludzie szanujcie sie trochę i nie dajcie się tak wykorzystywać. Co z tego że pracując trylion godzin na miesiąc można zarobić trochę więcej skoro nie ma czasu ich nawet wydać. Życie to nie tylko sama praca. Za szybko przemija.

@slave

W całej Mieleckiej stresie ludzie pracują po 12 i jest to dziś już standard więc nie ma co narzekać a niestety na socjale i rozdane przywileje grupom ludzi ktoś MUSI PRACOWAĆ ? Każdy chce pojechać na zagraniczne wakacje więc nie ma co się ludziom dziwić ? Dziś praca po 12 nawet 6 dni w tygodniu w sektorze prywatnym to norma i TYLE !

anonim2
@całe krono

To nie jest żadna norma kolego wiec nie pleć bzdur. Coraz więcej firm wręcz skraca czas pracy a krono go wydłuża. Kolejna kwestia to to ze nie można nawet normalnie pójść na urlop bo potem trzeba te godziny odpracować.

Do doktor judym

Ma racje, dziś w wielu firmach prywatnych pracuje się po 12 a na strefie to nie wyjątek Znajomi mówią że w tek, tej, tej firmie na strefie pracują po 12 i to w trybie wręcz ciągłym? Ty może na lotniczym tylko pracowałeś?

Do anonim2 Nowy wpis
@anonim2

No ciekawe która pozwala po 8 dziś robić i skrócić dzień pracy z 12 na mniej ? Znajomi z różnych firm jasno mówią że po 12 to jest na strefie już pewien standard

@Do anonim2

To nie jest standard tylko (usunięte przez administratora) a napewno jeśli te 12 godzinne zmiany cięgnie sie dzień za dzień tak jak często bywa w krono.

Poganiacz Nowy wpis
@Do doktor judym

To oni maja coś z życia poza praca? Współczuć takiego życia i pracy. To w obozach kontrakcyjnych chyba mieli więcej luzu.

Poganiacz Nowy wpis
@całe krono

Ty pojedzie na zagraniczne wakacje ale na cmentarz komunalny. Takie będziesz miał wakacje. Fakt. Wreszcie wypoczniesz.

Zwykły pracownik

Więc tak firma która jest opanowana przez mężczyzn i to oni zwłaszcza na tych niższych szczeblach mają pewne ulgi. Kierownicy są wstanie wydrzeć się na pracownika w przypadku błędu plus stawki płci męskiej z reguły są większe u stałych pracowników

niezwykły pracownik
@Zwykły pracownik

Maja pewne ulgi? Ciekawe gdzie. Odwiedź impregnacje to sie dowiesz kto tam mam ulgi. Co to stawek godzinowych to nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz ze mężczyźni maja je wyższe. Raczej to zależy kto kiedy został przyjęty ewentualnie ile sobie wynegocjował.

Jest Ok

Natka

Nie jest ok, pseudo kierownicy, niska płaca.

Małgorzata
@Natka

Niska znaczy jaka? Jeśli nie możesz podać pełnej kwoty, to napisz mi chociaż jakoś orientacyjnie, widełki czy cokolwiek, żebym miała jakiś obraz sytuacji. To jak?

Matek
@Natka

Płaca niska na produkcji tylko 5000 na rękę. Kto za takie grosze będzie robił to nie wiem!

Wiktoria
@Matek

serio tyle płacą? to na potencjalny start czy po dłuższym stażu już? bo pisali, że nisko dają to te rozbieżności zaskakują teraz

Dziś jesteś a jutro nie?
@Natka

TAM KIEROWNICY NIE ZMIENIAJĄ SIĘ OD PONAD 10 A NAWET 20 LAT TO STANDARD .....JAK KTO NIGDZIE INDZIEJ PRZEZ 20 LAT NIE PRACOWAŁ TO CO WIE O ŻYCIU, O PRACY, KIERUJE TAM JAK MAŁPA NIEWOLNIKAMI A JAK SIĘ MĄ|DRY TAM TRAFI TO MU OGRANICZĄ POLE DZIAŁANIA I PODŁOŻĄ ,,,, I PO TEMACIE

kokos
@Wiktoria

Tyle płaca ale z dodatkiem z 4 brygadówke oraz z dodatkiem za absencje. Podstawa jest marna.

Mielec kronos

Po za zakupami może da się wytrzymać, wszystko zależy od stanowiska i gdzie się trafi. Płaca dobrze ale jakoś ciągle jest rotacja.....firma dla młodych na kilka miesiecy

Klika, zawiść, podłość, skurwy

Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Przykładowo do zakupów szukają już ciągle na wszystkich portalach mimo iż płacą najlepiej na strefie. Wykorzystają was do końca

@Mielec kronos

Ile płacą?

xxxxx

Co to znaczy okropni? W dziale czy w całej firmie? Widzę że jest sporo rektutacji

Kupisz?

Jest tam kilku psycho którzy celowo niszczą innych, przykład (usunięte przez administratora)z zakupów który podobno nie zna żadnego języka obcego, jest skrajnie niekompetentna osoba i wygryza wszystkich nowych podkładając im świnie albo robiąc z ludzi dosłownie wariatów. Niestety jest na to przyzwolenie a ci co mają cis w głowie się zwalniają. Omijajcie ten zakład, tam jest chora ....

PŁACĄ NAJLEPIEJ NA STREFIE MIE
@Małgorzata

KRONO MIELEC płaci NAJLEPIEJ na strefie ponieważ już nikt nie chce tam pracować. Teraz większość pracowników jest z zza Tarnobrzega i innych tego typu miejscowości jak też z Ukrainy

Miodu nie widać
@Mielec kronos

Gdzie płaca dobrze? Jakoś tego nie zauważyłem. 19 zł brutto to jest dobrze?

greg
@PŁACĄ NAJLEPIEJ NA STREFIE MIE

Skoro płaci najlepiej na strefie to dlaczego nikt nie chce tam pracować? Jaka jest stawka godzinowa która świadczy o tym co piszesz.

W ZAKUPACH KPINA
@Klika, zawiść, podłość, skurwy

ZERO KOMPETENCJI, SZEF TEGO DZIAŁU PODOBNO NAWET JĘZYKA OBCEGO NIE UMIE, UKŁADY, DZIADOSTWO, ZERO ZARZĄDZANIA I PODŁOŚĆ !! OMIJAJCIE TEN ZAKŁAD NA KILOMETRY !! TO JAKI ZEROWY JEST POZIOM ŚWIADCZY TYLKO O TYM KTO TAM....

OK JAK ZA KASĘ ?

OK...? JAK SIĘ W ŁAPĘ BIERZE NA KAŻDYM KROKU I PROWIZJE OD TEMATÓW, REMONTÓW TO MOŻE OK ITP....? CELOWE ZARZĄDZANIE PRZEZ CHAOS BY NIE BYŁO ŚWIADKÓW I DOWODÓW ....? TO MOŻE DLA TYCH TAM ...JEST OK ???

WYSOKIE PENSJE KRONO
@kokos

Płacą najlepiej na strefie ponieważ z Mielca mało kto tam pracuje po za kilkoma "zakapiorami" a reszta to obcokrajowcy i zza wisły i innych wiosek więc jak ludzi nie ma to muszą podkradać innym firmom i płacą NAJLEPIEJ ale praca tam to żenada więc coś za coś ?

Do kokos
@kokos

Płacą dużo wyżej tylko trzeba umieć negocjować a nie podkładać się na starcie !!! 5 to było dawno temu Tylko w tej firmie "kolegów" nie ma a w niektórych działach jest psychoza i bandytka to się zastanów !!

Co ty gadasz
@WYSOKIE PENSJE KRONO

Na jakiej podstawie wyciągasz wniosek ze płaca najlepiej na strefie skoro podstawa jest często poniżej minimalnej? Zarobisz gdy będziesz robił mnóstwo nadgodzin ale wtedy nie starczy czasu na inne rzeczy.

Czy nowo zatrudnione osoby w Kronospan otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bibo

Pytasz poważnie? W takich firmach to nawet godziny nikt ci nie pozwoli być bez papierów.

Trrr
@Bibo

Nie prawda, tygodnie można czekać na umowe

Jacek
@Trrr

co ty w ogole gadasz? umowe dostajesz od razu, bez tego nie pojdziesz na zaklad. pewnie mowisz o jakiejs zleceniowce w innych firmach na terenie krono.

@Jacek

A jaka dają umowę? Od razu na umowie próbnej można dostać umowę o pracę? Na jak długo jest pierwsza umowa?

BtB w KRONO

W KRONO zaraz zaczną zatrudniać wszystkich na BTB i nie będzie już chorowania ale płacić będą dobrze

anonim2
@BtB w KRONO

Dobrze? Tzn ile jest na godzinę? Skoro jest dobrze to dlaczego maja problemy z pozyskaniem pracowników?

Sympatyczna rozmowa ale brak odpowiedzi

Dotyczące wiedzy i doświadczenia

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Kronospan?

FINK

Tam nie ma żadnego stylu .wszystko jest uzależnione od humoru niemieckojęzycznych

kierownicy?

Klika starych dziadków którz(usunięte przez administratora) mądrzejszemu który się tylko trafi Trafiają się nowi ale zaraz klika ich .....

KLIKA STARYCH DZIADÓW

Kierownicy to kilku starych dziadów którzy nawzajem się wspierają i zwalczają każdego nowego który by chciał coś zmienić !! Niekompetencja, dziadostwo i netpotyzm a nawet bandytka byle utrzymać się przy KORYCIE I ŁUPIĆ KASĘ !!!!!! Die Manager sind ein paar alte Leute, die sich gegenseitig unterstützen und jeden neuen bekämpfen, der etwas ändern will!! Inkompetenz, Blödsinn, Netpotismus und sogar Banditen, nur um auf der TOUR zu bleiben und GELD zu plündern!!!!!!

Darius•93

Najgorsze wspomnienie zawodowe, współczuję wszystkim którzy znają temat osobiście :/

@Darius•93

Nie wiem, czy przebiłbyś firmę w której zaczynałem pracę. Ale to nie licytacja. Co tu nie gra Twoim zdaniem? Pieniądze, umowy, kierownictwo? Pytam, bo wiele zniosę, choć, jak każdy, mam swoje limity.

całe krono

MA racje, NAJGORSZA FIRMA w jakiej można pracować i nie chodzi o pieniądze ale o ludzi na stanowiskach którzy tam poganiają !!

całe krono

Tam jest taka rotacje że biedny HR nie daje rady tego opanować, no ale jak firma toleruje starą klikę i różne przekręty to jest jak je. W tej firmie nie ma żadnych korporacyjnych standardów a zarządzanie jest przez celowy chaos by można było zrobi z każdego mądrzejszego wariata i dal tego też jest tam ostra selekcja negatywna pracowników czyli im mniej kompetentny TYM LEPIEJ !

Realista

Realnie w tej firmie bardziej sie opłaca chorować nic pracować. Pracują sumiennie chyba tylko frajerzy dostając głodowe stawki godzinowe a będąc na chorobowym dostanie sie nie wiele mniej a ma sie święty spokój i czas na rzeczy ważniejsze. Tutaj praca sie sie zwyczajnie nie opłaca.

Wiesiek

Wszystkim zastanawiającym sie nad pracą w tej firmie odradzam całkowicie. (usunięte przez administratora) na halach niesamowity w powietrzu dużo pyłu i dymu ale oczywiście wszystko jak zwykle w normie tylko ktos kto te normy ustala to na pewno by w takich warunkach nie pracował. Toalety tez pozostawiaja wiele do zyczenia sprzatane tylko co 2 dni a na weekendach nawet srodkow czystosci nie ma ktore pracodawca powinien zapewnic. Jeśli chodzi o wypłaty to za normalne godziny wcale nie sa zadowalające dopiero jak zrobisz z 250h to może zarobisz ale życia poza pracą wtedy nie ma. Poza tym nienormalne jest zeby w okresie letnim pracować po 12h nie mając nawet gdzie przechowywać jedzenia bo w firmie zadnych lodowek nie ma bo pewnie koszty takze chyba to jest jeden z najwiekszych problemow BRAK ZAPLECZA SOCJALNEGO gdzie możesz sobie przynieść swoj posilek i przechowywać w tych warunkach. Niech sobie ktos wyobrazi co sie dzieje z kanapka po 4h jak w lecie na hali jest 45stopni. To czysta kpina z pracownika!

Szczerbaty
@Wiesiek

Dokładnie tak jest.Praca w świeta i niedziele a stawka 17 zł na godzine,wyzysk (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora),

Do Szczerbaty
@Szczerbaty

To dlaczego tam jeszcze pracujesz? Albo jesteś malkontentem (jeśli wiesz co to słowo znaczy), albo jednak tak naprawdę wcale tak nie jest jak piszesz!

BETON
@Do Szczerbaty

Tam jest totalna rotacja oprócz starej bandy która nikogo nie dopuści bo by się prawda ujawniła

Nie jest dobrze...ale jest źle
@Do Szczerbaty

On jest realista. Taka jest prawa niestety. Gdyby nie dodatek czterobrygadowy i nadgodziny to tam mało kto ty najniższą zarabiał.

З УКРАЇНИ
@Wiesiek

У Krono Mielec працює багато людей з України. Є притулок для співробітників, куди можна влаштуватися на 6 місяців і думати, що далі?

Dostaliśmy plakat od kierownika z wielkim napisem “ operatorzy osiągnęliście dno “ Super motywacja do dalszej współpracy

Operator

Na jakim wydziale?

W Zakupach ?

W Zakupach jest to samo, robienie z ludzi (usunięte przez administratora)w biały dzień a dzieje się przez to że pracują tam kompletnie niekompetentni starzy pracownicy!!!! Dla tego muszą pomówieniami jak też celowym i perfidnym obniżaniem wartości u nowych pracowników, też podkładaniem świń czy hejtem i obmawianiem, produkcją świństw BYLE NIKT KOMPETENTNY "(usunięte przez administratora)" NIE ZASTĄPIŁ!!! W tym zakładzie panuje selekcja negatywna w kierownictwie i to przekłada się na (usunięte przez administratora)

Za żadne pieniądze !!
@W Zakupach ?

W zakupach jest kompletna niekompetencja. Odradzamy ludziom młodym ponieważ nauczą się JAK NIE PRACOWAĆ i te złe nawyki spowodują to iż będzie ciężko później pracować w jakiejś innej normalnej firmie gdzie będzie się oczekiwało profesjonalizmu, teem worku i normalności. Dla tego nawet na przetarcie ten dział jest FATALNY i trzeba go omijać szerokim łukiem ponieważ poziom dziadostwa i niekompetencji, fałszywości i DEMORALIZACJI wpłynie fatalnie na dalszą karierę zawodową !!! Nie skuście się też wysokimi zarobkami bo zepsutej psychiki i niekompetencji potem nie nadrobicie !!!

Pracowałem w tej firmie (a raczej przecierpiałem) Aż 2 miesiące . Ubojnia- to malo powiedziane. Najgorsza praca i atmosfera w jakiej miałem okazje pracować. Świetne jest to za pracując 8 czy 12 godzin , nie przysługuje Ci żadna przerwa bo nie możesz odejść od maszyny. Łaskawie dostaniesz najnizszą krajową przy czym Traktują Cię gorzej niż psa. System 4 brygadowy to porażka w tej firmie . Po 7 dniach pracy ciągiem, kończąc zmianami nocnymi masz 2 dni przerwy. To jest dobra praca tylko dla ludzi malo ambitnych i nie posiadających własnego życia poza praca . Zdecydowanie odradzam

mewa
@Michał

Nie dostaniesz najniższej bo stawka podstawowa jest o wiele niższa.

Компанія для жінок з України х
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

В компанії працює багато людей з УКРАЇНИ і вони дуже задоволені. Хоча керівники «Кроноспану» можуть бути не в захваті від цього, людей з України стає все більше. Вони їздять на бульдозерах і працюють на виробництві. У Kronospan є притулки для співробітників, Kronospan - хороша компанія для працівників з України, хоча б на половину часу, щоб зробити перерву. Заробітна плата хороша, завод величезний і потребує працівників зі Сходу, хоча в кінцевому підсумку це не те місто для життя, тож можна заспокоїтися і подумати, чому б і ні? Завод, де працює все більше людей з України! застосування Гарний заробіток, хороша робота на пів року

Łabędź F1

Praca w jednostce utrzymania ruchu to istna katorga. Telefony po nocach bez dyżuru i wyraźnie sformuowanej umowy to norma. Jazda na najwyższych obrotach i (usunięte przez administratora)ludzi bo słupki lecą a zakład stoi. Bardzo brudne i poniżające miejsce pracy.(usunięte przez administratora) Nie polecam !

xxxxxx

Praca na pakowaniu tragedia wykorzystują najmłodszych na najcięższą maszyne żeby sobie posiedzieć na telefonie, atmosfera najgorsza w całym Mielcu, (usunięte przez administratora)i kierownictwo bezradne a o pieniądzach nie wspomne

OMIJAJ
@xxxxxx

Fizyczni i umysłowi mają to samo i też w zakupach totalna rotacja po za kliką, dramat zarządzania i organizacje przez chaos Kron przez to musi płacić najlepiej w Mielcu

Czy na pewno
@OMIJAJ

Rzeczywiście płaci najlepiej w Mielcu? Skąd taka opinia?

Ten najlepszy.

Stawka podstawkowa jest żenująca, często poniżej minimalnej krajowej. Wymagania spore. Pensje powyżej czyni tylko dodatek czterobrygadowy oraz dodatek absencyjny ale to coś za coś wiec i tak bardziej się opłaca chorować niż pracować w tym (usunięte przez administratora) bo straci się jedynie parę groszy a ma się święty spokój.

N

Może głupie i przyziemne pytanie, ale czy w krono są jakieś palarnie zewnętrzne, bądź wewnętrzne? Czy na firmie można wyjść na papierosa czy jest to zabronione regulaminem jak to w niektórych firmach?

Najgorsza atmosfera
@N

Są nawet gość z BHP ciągle z fajka tam stoi więc nie będzie żadnego problemu. Ale tą firmę traktuj na kilka mięs, tam jest rotacja i fatalna atmosfera pracy

(usunięte przez administratora) ,łeb bym porozbijał na dzień dobry.Ludzie na stanowiskach kierowniczych tyrani i prześladowcy psychiczni, bez człowieczeństwa! Wampiry emocjonalne i energetyczne,ofiary systemu,gorszych od nich samych których zepsuły pieniądze do szpiku kości.Nie polecam!współczuję ludziom którzy tam pracują, muszą utrzymać rodziny ale to co znosić muszą to przekracza barierę wytrzymałości i jestem przekonany że tam kiedyś z tego powodu dojdzie do tragedii.Oby nie,nie polecam !!! (usunięte przez administratora) w prawdziwym tego słowa znaczeniu z Niemieckim akcentem !!!Trzymajcie się ludziska i nie dajcie się sprowokować Oni na to liczą!Nie zniżajcie się do ich poziomu! Zegar już tyka na ich niekorzyść, powodzenia wam życzę i wytrwałości. Były pracownik.

Teresa
@Marcin

marcinie, twoje słowa to bardzo poważne oskarżenia... czy odchodząc z firmy nie złozyles zawiadomienia o tych rzeczach o których piszesz, jesli nie to dlaczego tego nie zrobiles?

Wiktoria

... ciąg dalszy nastąpi? Jak dobrze interpretuję, to kiedy?

Psychopata
@Marcin

Pracowałeś w zakupach?

Bezkarność i dlatego tak jest
@Teresa

Odchodząc z firmy ??? Oni ludziom wcześnie za byle ci dają nagany a jak ktoś się nie daje .......to zastrasza przy zwolnieniu masa pomówień z wpisem do akt i ludzie wolą odejść sami dla świętego spokoju i nie ma .....................

Janusz

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

Tak

Km88

Tak na impregnacji

kk
@Km88

Jakie ogólnie warunki pracy i stawka na start za godz?

@Teresa
@Janusz

TAK do zakupów, tam co kilk miesięcy inny skład bo nie chcą się kopać z koniem ?

Tymczasowa praca
@Janusz

Do zakupów ciągle szukają frajerów by za resztę cisnęli więc możesz startować, nawet ci bardzo dobre pieniądze dadzą tyle że od razu szukaj innej pracy by szybko uciec zanim cie posądza na minę. Tam zawsze szukają, możesz iść

ZAKUPY KRONO

Omijajcie dział zakupów w tym Mielcu !!! Rządzi tam taki łysy co wykańcza co kilka miesięcy wszystkich nowych a jak w kimś widzi zagrożenie to każde chwyty dozwolone !!! Panuje tam też wyścig szczurów i ci starzy robią co chcą a nowi na nich ............................. Jedyne co rekompensuje to wariatkowo to pensje, nikt tam nie chce z Mielca już pracować więc albo są osoby nie znające sytuacji z innych miast albo ludzie z bardzo wysokimi stawkami i tyrają a po chwili i tak ......... Trzymajcie się od tego z DALEKA !!!

Ciekawosc
@ZAKUPY KRONO

A tak z ciekawości. Ile można zarobić?

Zwykły tartak
@ZAKUPY KRONO

Tam jest dwóch takich łysych. Zachowują się jakby ich wypuścił z rynsztoku. Arogancja, obrażanie ludzi i przeklinanie na wszystkich i wszystko na porządku dziennym. Że ktoś jeszcze nie zrobił z tym porządku. Nikt normalny dłużej tam nie zagrzeje miejsca. Serdecznie nie polecam!

ODRADZAMY !
@Zwykły tartak

Niestety ale trzeba potwierdzić że zakupy w Mielcu to kompletne (usunięte przez administratora)! Najmądrzejsi szybko uciekają a ci co muszą pracować są zamęczani. Od tego działu trzymajcie się z daleka jak macie odrobinę rozumu i godności osobistej ! W tym dziale nie ma żadnych standardów a zarządza się przez celowy chaos ( lepiej iść gdziekolwiek indziej ). Nie dajcie skusić się wysokimi statkami chyba że to plan na trzy miesiące !

Jaki jest wkład kierownictwa Kronospan w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownicy krono

Oni się nie zmieniają od 15...30 lat to co mogli zobaczyć od początku strefy? A nowych kierowników z pomysłami nie dopuszczą wyżej i ci sami odchodzą bo z betonem.... KLIKA starych ludzi....

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Mielec

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kronospan?

Kandydaci do pracy w Kronospan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kronospan