Opinie o Kronospan

Struna

Przedstawiciel Handlowy. Ktos cos moze napisac. Jakie warunki, pieniadze, rotacja pracownikow etc.?

LUCKY

JESLI JESTEŚ WOLUNTARIUSZEM I CHCESZ PRACOWAĆ W SOBOTY I NIEDZIELE BEZ WYNAGRODZENIA I DNIA WOLNEGO W ZAMIAN TO POWODZENIA.

Kamil

Witam, mam pytanie czy warto zatrudnić się w Mielcu na stanowisku inżyniera procesu czy inspektra bhp bądź środowiskowca?? czy to jest dobry pracodawca który dba o pracowników na wyższym szczeblu?

Kamil

Proszę o opinie czy warto zatrudnić się w zakładzie w Mielcu na stanowisku inżyniera procesu bądź inspektora bhp czy środowiska ? Czy jest to dobry pracodawca który dba o pracownika na wyższych szczeblach pracowniczych ?

kandydat

Kadry nie mają pojęcia o rekrutacji.

frank

Nic wam nie da usuwanie opinii- ludzie już was znają w całej Polsce. Firma bandycka - ludzi traktuje jak niewolników - jaki włąściciel i zarząd taka firma.

marek

Teraz mnostwo ofert praccy nawet zPUP Mielec pomocnik opertora brakarz itp czy warto jak tam wyglada robota niech ktos napisze konkretnie i jaka kasa wartotaam sie przyjac ? lepiej Kronospan czy Lear? czy tez dw obozy

pracowbik

Firma nie ma standardów BHP i ochrony środowiska je się na produkcji. Chemia straszna ciekawe kiedy PIP i WIOŚ zamkną tą budę. Mnóstwo wypadków. Szef elektryk w Mielcu to prostak

Red

surdel
@Red 16.05.2017 15:22
Jak najdalej od tak popapranego zakładu i prawdą jest że ryba psuje się od głowy , w tym przypadku od małego tomeczka...

witam wszystkich. jakie są warunki pracy,jakie place itp.

pedro

Może ktoś napisać o pracy kierowcy CE w tej firmie? I na jakie zarobki można liczyć :) Dziękuję.

123quba

Niepoważni - po prostu niepoważni. Szukają osób "na już", proszę aby szybko przyjechać na rozmowę, po czym milkną totalnie. Zero odpowiedzi, nie odbierają telefonów, maila można wysyłać hurtem i tak nikt nie odpowie. Niekompetencja osób z HR po prostu razi i przeraża. Zastanawiam się jak ta firma w ogóle działa z takimi ludźmi na pokładzie.

tomek

fiut stanisław czerkies robi jeszcze

Elektryk

Rekrutacja przebiega w sposób desperacki. Szukają pracowników na siłę i już należałoby zadać sobie pytanie dlaczego. Podczas rozmowy telefonicznej ustalamy kwotę - stawkę na pewnym poziomie po czym pani konsultuje się z kierownikiem i ta sama pani oddzwania aby przyjechał na rozmowę. Jadę więc i rozmawiamy a ta sama pani proponuje mi stawkę 13 zł brutto na godzinę tj ponad połowę mniej niż było to w ustaleniach tłumacząc, że tyle jest na tym stanowisku i proponuje trzy inne stanowiska. Jak dla mnie żałosne. Firma nie poważna i widać od razu, że przejściowa.

tomek
@Elektryk 08.11.2016 14:55

Robi jeszcze ten stanisław czerkies najgłupszy człowiek

Klemens

Moj brat jest tam kierownikiem wcześniej był przedstawicielem zarabia między 5-7 tys lub więcej

Niedawny pracownik
@Klemens 24.06.2016 11:38

Witam! Pieniądze nawet nawet!!! Ale nie u Pana Marka Zastawskiego na produkcji na ladowarkach odradzam!

Niedawny pracownik
@Klemens 24.06.2016 11:38

Dzako

Witam , zamierzam się dostać tam na wózek widłowy, zaproponowali mi stawke 10,50 ? Czy to jest dobra stawka, czy mozna negocjowac na poczatku lub czy po umowie probnej wzrasta ona ? Jakie warunki ogólnie pracy? Ponoć dają mieszkania darmowe, jakie są w nich warunki ? Pozdrawiam

Teres

U mnie sytuacja trochę podobna: rozmowy telefoniczne, e-maile, ankiety, w końcu spotkanie. Blisko godzinna rozmowa, chyba nawet udana, miła atmosfera, na końcu pytanie o oczekiwania finansowe. Myślę sobie tak: praca na kontrakcie zagraicznym jako przedstawiciel, z dala od domu, powroty do domu raz na dwa miesiące i do tego własna działalność gospodarcza. No to rzucam: osiem, tym bardziej że jak odejmę podatek i ubezpieczenia to zostanie trochę ponad pięć. Odezwali się po tygodniu i niestety. Przyczyna nieujawniona :) No cóż: stracony tylko trochę czasu i kilku stów na paliwo. Firma widać że poukładana, robi wrażenie swoja wielkością.

Andrzej

Nie polecam. Obchodzić szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)

?

Przyjechałem na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną razem 700 km.do Poznania.przeszła pozytywnie z znakiem !? do zastanowienia. Zaprosili na 2 rozmowę do Mielca razem 1100 km,poczekałem sobie 1 godzinkę, przyszły 2 panie ,rozmowa przeszła kolejny raz pozytywnie , z zastrzeżeniem ze zadzwonią. I w końcu po tygodniu dowiedziałem się ze ze kwalifikacje i doświadczenie które posiadam ,jak najbardziej odpowiadają, ale mieszkam za daleko,,, Jak ganiać mnie po całej Polsce to nie daleko!!!A absolutnie nie polecam tej firmy. Jóź jesteś zwolniony ,jeszcze Tam nie pracując!! Niepoważne traktowanie potencjalnych współpracowników!!!!!

kawi

Pracowałem w podobnej firmie, ale tam była kaszana. Tu robota jest dobrze zorganizowana. Wiem, co mam robić i wiem, za co mi płacą. Jest dobrze i nie zamierzam jej zmieniać.

Zostaw opinię o Kronospan - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kronospan