Kronospan

Opinie o Kronospan

GG

Jak wygląda praca na oczyszczalni węzła przygotowania surowca ( chyba tak się to nazywa), jakie zarobki ?

Norbert
@GG

Wyglada tak ze nie wyglada. Pożary co chwile, wybuchy, opary toksyczne. Chemia w powietrzu. Tak wyglada.

Dziś kolejny pożar w kronobylu. Dym (usunięte przez administratora) na całe miasto. Dalej bedą zapewniać ze są ekologiczni. Jesteście ośmieszeni już bardziej sie nie da. Wasze wyroby to ekologiczna bomba jak powietrze które nam fundujecie w mieście.

Nigdy nie sądzialem, że można truć parą wodną. Ludzie są niewolnikami swoich mieszkań bo odór z kronobyla uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Alergie, duszności, smród w powietrzu w dodatku zmieszane z tortami. Formaldehyd, beznzopiren... taki koktajl dostajemy dzień w dzień od tej firmy. 21 wiek a zabory dalej. Niewolnictwo w nowoczesnym wydaniu.

@anonymous

Zmieszane z tortami miałeś pewnie na myśli. To racja. Mieszkam na Mosciskach. Okna dwa dni po myciu oklejone są pyłem drzewnym. Podwórka u nas zagazowane dymem i smrodem. Wymienić dalej?? A robactwo z ich drzewa?? Mnóstwo łazi tego.

Miasto spowite w smrodzie i chemicznym odorze. Pseudo filtry które pod naciskiem protestu miasta niby pozakładali to tylko pic na wodę. Trująca chemia idzie w kominy pełną parą. Nie kupujcie wyrobów z tej pseudo eko firmy, bo fundujecie sobie trutkę we własnym domu. Firma jest kłamliwa o czym można było sie przekonać podczas spotkań społecznych gdzie nawet pani manager do spraw sprzedaży tego badziewia motala się w odpowiedziach jak mucha w sieci. Żenujące to było i pokazało kolejny taz obłudę i zakłamanie tej przeklętej firmy.

Dorota
@anonymous

Masz racje. Okna dziś nie można było otworzyć. Zapach palonej sosenki, chemicznej sosenki. Pozdrawiam winy temu wszystkiemu Kronobyl.

Sympatyczna rozmowa ale brak odpowiedzi

Dotyczące wiedzy i doświadczenia

Kronobylanin

Ten zakład to ekologiczna bomba. Omijać szerokim łukiem i kadry i wyroby od nich. Jeśli macie małe dzieci to zastanówcie się dwa razy zanim kupicie im mebelki od Kronobyla. Szukajcie innych rozwiązań, bo tu dostajecie w ładnym opakowaniu w gratisie związki chemiczne. Formaldehyd, toulen, benzopiren. Samo eko zdrowie. Tak jak oszukują miasto Mielec ze są czyści i ekologiczni tak samo produkują ten badziew. Miasto spowite w smrodzie, odorze i to wszystko z ich kominóW.

Kronobylanin

Ten zakład to ekologiczna bomba. Omijać szerokim łukiem i kadry i wyroby od nich. Jeśli macie małe dzieci to zastanówcie się dwa razy zanim kupicie im mebelki od Kronobyla. Szukajcie innych rozwiązań, bo tu dostajecie w ładnym opakowaniu w gratisie związki chemiczne. Formaldehyd, toulen, benzopiren. Samo eko zdrowie. Tak jak oszukują miasto Mielec ze są czyści i ekologiczni tak samo produkują ten badziew. Miasto spowite w smrodzie, odorze i to wszystko z ich kominów.

Sprzedawca

Nie polecam nikomu wyrobów od tej firmy. Gdybyście przyjrzeli się procesowi produkcji sami wydrzecie swoje paneli z podłogi. Moja hurtownia nie zamawia już płyt z Krono bo wielu klientów sobie tego nie życzy. Mam innego dostawce.

Opinia
@Sprzedawca

A ja mam i jestem zadowolony.

@Opinia

A miej. Kto wie czym krono pachnie tego uświadamiać nie trzeba.

jot
@Opinia

Jak Cie rakulec dopadnie, przestaniesz lubieć

Kronobylanin

Tak w ogóle to założony niby filtr nie powoduje zadnej różnicy. Odory wydobywają sie te same, smugi dymu, które Kronobyl obiecywał ze ich już mielczanie nie zobaczą są wciąż nadal. (usunięte przez administratora) jaki był jest dalej. Kronobyl płaci za reklamy by ocieplić swój wizerunek tu i tam, ale mieszkańcom Mielca i okolic nikt nie da zamydlić oczu. Formaldehyd i inne związki trujące jak emitowali to emitują. Miasto tonie w smrodzie i odorze. Ten zaklad jest kłamliwy. Nikt im nie wierzy. Ich wyroby to jedna wielka chemia.

lipieccc

W końcu wypłata, która starcza na coś więcej niż tylko opłaty i jedzenie...

@lipieccc

I płuca pełne formaldehydu. Hahahahahaha bardzo nas rozbawiacie robotnicy KRONOBYLA.

kandytat
@lipieccc

Ile tej wypłaty? Na jakim stanowisku? Za ile godzin pracy? Wolne soboty, czy trzeba przychodzić do pracy? Słyszałem, że nawet pracownicy z Ukrainy odchodzą, dlaczego?

@kandytat

Bidoki piszą te komentarze żeby podnieść morale kronobyla. Piszą ze zarobią nie tylko na opłaty a zdrowia nikt nie odda. Niech sobie piszą.

były
@kandytat

Pracowałem tam przez jakiś czas (do czasu wizyty u lekarza z objawami zatrucia fenolem, formaldehydem i nie wiadomo czym jeszcze). Na produkcji 3-3,5 tyś można zarobić (musisz zrobić dużo nadgodzin, pracować w niedzielę i święta). Praca jest ciężka a nawet bardzo ciężka. Lekarz zalecił mi zmianę pracy jeśli w przyszłości nie chcę mieć poważnych problemów ze zdrowiem. Obecnie pracuję jako operator (w Mielcu) i podstawową stawkę mam wyższą niż kronospanie (3 tyś też zarobię a pracuję w lepszych warunkach bez tylu nadgodzin i święta mam wolne)

Jarek
@były

I takie wpisy jak PAna obnażają prawdę co to za praca i jak szkodliwa. Takim wpisom wierzę. Zdrówka życzę Panu. Fajnie ze Pan się w porę „ obudził”.

Nie polecam nikomu tej roboty tam kto ma na uwadze swoje zdrowie. Tam w szczególności jestes narażony na chemiczne oddziaływanie wielu zwiazkow. Brak szkoleń z zakresu bezpieczeństwa a to ty zwykły robol kronobyla wdychasz formaldehyd a nie paniusie z biur czy managerowie działu sprzedaży.

Pracuje w tym (usunięte przez administratora) mój sąsiad. Jego żona czasem opowiada jaki wraca z tej pracy. Skóra z rąk złazi jak z węża, oczy czerwone i przekrwione. Jak traktują ich jak śmieci i są od czarnej chemicznej roboty. Żadnych ostrzeżeń od szkodliwości. Ale to wszystko wyjdzie na zdrowiu. Porazka

jupiter

wystawiam mocną 3! Nie wszystko działa perfekcyjnie, ale tak czy siak nie czuje się tam zle

Dawid

Wiecie może czy pracodawca zapewnia maski tlenowe pracownikom?

@Dawid

Maski to mało. Skafandry by się przydały takie jak mają kosmonauci!!!! Pisze poważnie.

Maciek
@Dawid

Dyrektor godoł, że nie trzeba. Podobno badania były robione i nic na zakładzie nie szkodzi (ŻADNYCH masek nie potrzeba), tylko ludzie to głąby i robić im się nie chce, dlatego wymyślają różne głupoty. A dyrektor to mondry człowiek i nigdy nie kłamie.... :)

Robert

Pracowałem tam dwa lata. (usunięte przez administratora) przełożonych na wysokim poziomie. Nie było informacji, ze pracujesz w mega szkodliwych warunkach, ze na dziale kondensacji jest ryzyko wdychania formaldehydu. Nic. Podpisuje sie pod tym ze to największy truciciel. (usunięte przez administratora) na potęgę. Nie polecam nikomu.

pol

ciezko się przebic przez te komentarze… Praca ma swoje plusy i minusy, ale generalnie nie ma co wieszać psów

Pawson

Ile można zarobić netto na początek w tej firmie

Iza

Chcę Wam przypomnieć, że forum, na którym jesteście aktywni ma charakter publiczny. W dodatku funkcjonuje ono o regulamin. https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Was o zapoznanie się z jego treścią i stosowanie się do jego zapisów. Ważne, żeby na tym wątku znajdowały się tylko merytoryczne opinie o Kronospan jako pracodawcy, aby było wartościowym źródłem informacji dla osób zastanawiających się nad zatrudnieniem u tego pracodawcy.

@Iza

Więc krótko i merytorycznie. Kronospan jest firmą w której pracując masz ciągły kontakt z przeróżnymi substancjami chemicznymi (sporo sklasyfikowane jako "szkodliwe") a ochrona przed nimi jest symboliczna. Badania stężeń na stanowiskach pracy są robione tak aby wyszły "dobrze". Kierownictwo i dyrekcja twierdzi, że to nie problem. Firma jest nastawiona na "maksymalne zarabianie" więc oszczędności są wszędzie. Występuje ciągła presja "na wynik" więc trzeba być ekstremalnie wydajnym (przełożeni motywują do tego różnymi, nie zawsze "miłymi" metodami). Zostało mało doświadczonych pracowników, więc nie bardzo ma kto pomóc nowemu pracownikowi (zresztą atmosfera jest taka, że mało kto chce pomocy udzielić). Powszechnym zjawiskiem jest "mijanie się z prawdą" przez współpracowników i przełożonych. Brak kultury osobistej nie jest piętnowany i karany. W firmie 8 godzinny dzień pracy to rzadkość. "Menagerowie" uważają się (i tak się zachowują) za "władców feudalnych" a podwładnych traktują jak "chłopów pańszczyznianych". Obecnie mnóstwo firm oferuje lepsze warunki pracy niż kronospan.

Karol
@Iza

Oczywiście, że tak. Masz racje. Żaden prestiż tam pracować. Bez czytania tych komentarzy ominął bym szerokim łukiem ten zakład. Każdy w regionie wie czym on pachnie.

Janek
@Tomek

Szacun za Twój komentarz. Taka jest prawda.

Wlodek

Trujący zakład. Trujące meble od nich, panele itp. Toksyczne wszystko!!!!!!

Lekarz
@Wlodek

Ktos tu nie zażył dziś swojej porcji leków. Widać kto pisze na goworku

@Lekarz

Ty lekarz... pewnie masz caly dom w panelach od tego syfiarza. Poczytaj trochę m, wysil się jak oni to produkują to Ci żadne recepty już nie pomogą.

Lekarz
@anonymous

CO ty za bzdury opowiadasz. Co ma Wpis Wlodka który pisze ze wszustyko trujące do twojego. To jak jest to produkowane nie ma nic wspolnego z tym co napisał on. Aktualnie każda dziedzian i gałaź przemysłu produkuje cos w sposób rakotwórczy. Rolnictwo, wydobycie, produkcja przemysłowa. Wszedzie wdychamy rakotwórcze substancje. Chcesz to jedz do krakowa i się sztachnij "Świerzym" powietrzem.

@Lekarz

Mieszkam w Mielcu i nie muszę jeździć do Krakowa. Tu jest moje miasto i powietrze, którym oddycham. Ten syfiarz, którego tak bronisz... poczytaj czym jest formaldehyd i co robi po latach wdychania go. I ile go emituje ten truciciel. Wysil się trochę, zaczerpnij trochę wiedzy, a słowa nie wypowiesz. Przyjdź do mnie na Mosciska. Jak duszący dym wchodzi mi na podwórko, jak okna dwa dni po myciu są ustfione tortami z kronobyla. Zapraszam. Dzieci od urodzenia zmagają się z alergią. Ten złodziejski, kłamliwy zakład TRUJE. Zabija nas.

Ola

Kronobyl. Nie boicie sie tam zatrudnić?? Wdychać tą chemię?? Formaldehyd... na własne życzenie??? Współczuje. Jest tyle innych firm.

ewgwege
@Ola

Witam P.Olu - jakich firm - przecież zarobki na Mieleckiej strefie zatrzymały się 15 lat temu - generalnie kto może to z Mielca ucieka!!!!, a Krono płaci dużo lepiej niż wszyscy inni i praca jest długofalowa.

@ewgwege

I długofalowe trucie. Za garść srebrników więcej. Współczucia. Niektórym to rzeczywiście formaldehyd poszedł tez na głowę.

trickster
@anonymous

a to jedyna ze strefy która truje? a właśnie warto zwrócić uwagę, że tu najlepiej płacą.

@trickster

Jedyna największy truciciel. Nazywa sie Kronospan. Truje po cichu. Wyroby od nich to sama chemia w ładnym opakowaniu. Trucie i trucie raz jeszcze.

Marek Nowiński
@ewgwege

Pewnie pracujesz w krono to i zachwalasz. Wszyscy tam jesteście odurzeni tymi oparami, wiec nie dziwie się, że bzdury piszesz. My wam współczujemy tylko. Trujecie miasto i mieszkańców. Każdy z was co tam pracuje do tego się dokłada. Zapłacą wam więcej za milczenie. Naprawdę... pogratulować.

trickster
@anonymous

skoro mówisz, że kronospan truje po cichu, bo pewnie twoim zdaniem nie widać jak truje, to co z innymi firmami ze strefy? inne firmy widać jak nie trują? skąd masz pewność, że one nie trują? mogą truć po cichu i nawet o tym nie wiesz.

@trickster

Hahahah plavą wam garść więcej, żebyście na tym forum zachwalali te firemkę, która ma złą sławę. Truje TRUJE TRUJE. kronobyl- szczyt waszych aspiracji i marzeń zawodowych. Kondolencje.

Mach
@trickster

Trują po cichu to taka przenośnia. Wiesz co to?? Lądujecie w kominy formaldehyd i inne trujące związki. Najlepiej pod osłoną nocy, kiedy wszyscy śpią. Darujcie sobie te wpisy z PR kronobyla bo nikt w nie nie wierzy. TRUCICIELE.

Troskliwy
@Mach

Ktoś ci zatruł mózg chyba: "trują po cichu", "Najlepiej pod osłoną nocy, kiedy wszyscy śpią", "Darujcie sobie te wpisy z PR kronobyla". Przecież to jest jakas maniakalna obsesja. DObrze radze udaj się do lekarza

JanWW

To potwornie przykre. Pracownicy Kronospan sa atakowani z powodu nagonki na firmę. Boję się że zaraz będą mnie obrażać wegetarianie za to że mam czelność jeść mięso.

Władek
@JanWW

Oh jak mi Cie żal. Pracuj wdychaj to dziadostwo pierwsze efekty już widać po twoim komentarzy. Współczucia.

Patibu
@JanWW

niestety tak to jest. Jest nagonka na firmę i obrywa sie pracownikom, więcej zrozumienia i wszystkim nam by się lepiej żyło i serdeczniej

asia
@Patibu

Więcej zrozumienia i troski o pracowników oraz lokalną społeczność ze strony właścicieli i zarządu i wszystkim żyłoby się lepiej. To kronospan swoim zachowaniem doprowadził do takiej sytuacji (wielokrotnie pokazał, że w tej korporacji nie obowiązują żadne normy etyczne via zmowa cenowa, zanieczyszczanie środowiska, bardzo "dyskusyjne" traktowanie firm współpracujących z nimi). To nie żadna nagonka tylko efekt wieloletniego lekceważenia innych.

Robert Herchel
@Patibu

Hahahahahahahhahaha wszyscy jesteście tam odurzeni tym formaldehydem. Hahahahah!!!!! Żałośni pracownicy truciciela.

Mieszkaniec Moscisk
@asia

Bardzo ładnie i delikatnie to Pani ujęła. Tobsą lata nieliczenia się z nikim. Dla nich słowo sąsiedztwo czy współpraca z miastem nie istnieje. Teraz, gdy robi im sie ciepło to wariują i zachowują jak pijany zająć w kapuście. Za późno. Białe księgi, które są sobie stworzyć nigdy białe nie bedą. Ta firma okryła sie hańbą i nic NIC TEGO nie zmieni. To jest trujący wrzód tego miasta. Wpisy pochodzące z PR kronobyla tylko mnie w tym jeszcze mocniej upewniają. Ten zakład to truciciel.mam prawo to powiedzieć jako codziennie od lat zatruwany mieszkaniec.

JanWW
@Robert Herchel

Dokładnie o tym mówie. Takie mamy niestety feudalne czasy, że będą mi matoły mówić co mam robić i co myśleć. Każdy ma prawo do swojego zdania. Wy do tego, że Krono wam nie odpowiada, ja do tego, że jesteście głąbami. I niech tak zostanie i niech nikt nie zmienia zdania innego.

Hahhahahahahahahhahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahaha

@JanWW

Co strach przed utratą "ciepłej" posadki? Grunt się pali pod nogami? Z takim sposobem "zarządzania" ciężko będzie znalezć pracę. Zapraszam na produkcję gdzie podobno jest tak "dobrze" hehe (chyba nie obawia się Pan o swoje zdrowie bo to przecież taka "nieszkodliwa" technologia). Sam widziałem jak jeden z "top managerów" tej firmy kopał kosze na śmieci, krzyczał, wyzywał i zastraszał pracowników (podobno "inni" są jeszcze gorsi od niego).

Thomas
@JanWW

Nie "ekokretyni" tylko ludzie chcący żyć i mieszkać w czystym środowisku. Nie szykany tylko dbanie o zdrowie swoje i swoich bliskich. To nie XIX wiek i nikt nie godzi się być trutym. Gdyby nie ta obłędna pogoń za "maksymalnym zyskiem kosztem wszystkiego" nie byłoby problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Mielec

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kronospan?

Kandydaci do pracy w Kronospan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kronospan