Kronospan

Opinie o Kronospan

Nicpoń

Jakie są zarobki na operatora wózków widłowych ? Dziękuję za odpowiedź

zelazkod3@gmail.com

Dzień dobry Czy operatorzy pracujący u Was na rębaku maja prawo do emerytury pomostowej

Mm

Moja opinia dotyczy pracy w biurze. Jeżeli masz doświadczenie w pracy w europejskich korpo to nie oczekuj podobnych standardow. To jest prywatna firma z właścicielem, który ma bardzo autorytarny sposób zarządzania i wiele jego zasad mnie dziwi. Przykłady: nie możesz wziąć urlopu 2 maja czy w inny dzień pomiędzy weekendem a świętami. Nie można słuchać radia. Pracownik jak chce notować to sam musi sobie kupić długopis, bo podobno na takich duperelach firma najwięcej oszczędza ;). Inwentaryzacje przeprowadza się raz w miesiącu i uczestniczą w niej biurowi, a minus jest taki, że start jest o 6 rano a pracujesz normalnie do 16:05. Poza tym normalnie, jak to w pracy. Jeżeli chodzi o ludzi to nie mam złych doświadczeń, ale to hermetyczne środowisko, w którym ludzie jak nie od 10 czy 20 lat to znają się od kołyski. Na plus też szkolenie na początku, gdzie poznajesz pracę każdego działu w firmie i widzisz produkcję. Bardzo dobre gołąbki na stołówce pracowniczej, polecam :)

Potencjalnych pracownik

Ile można dostać na początek w dziale eksportu?

Sympatyczna rozmowa ale brak odpowiedzi

Dotyczące wiedzy i doświadczenia

Cimcirymci

Bardzo niskie stawki godzinowe a bardzo duże wymagania od kierownictwa szczerze odradzam ta firme

Co jaki czas w Kronospan można ubiegać się o podwyżkę?

olek

zapomnij o podwyżce, lepiej się rozglądaj za inną firmą . Tam jest wiecej kamer niz pracowników na hali , ciąglę dyrekcja patrzy na ciebie jak na murzyna jakiegoś . (usunięte przez administratora) , smród mozna szybko na choroby płuc zachorować .

mech
@olek

bzdury piszesz, nic takiego nie ma miejsca

W jakiej przychodni się robi badania okresowe do pracy firmie kronospan

Magister za najniższa krajową

Sytuacja na rynku jest wyśmienicie dobra. Zarobki to najniższa krajowa 3490 brutto bo to Polska i mielec w którym rozwijają się skrzydła. Najniższa krajowa bo niżej się nie da. Praca zmianowa, pełno chamow co (usunięte przez administratora) wydzierają. Oczekiwania chamów jak najwyższe a w zamian najniższa krajowa. Arystokracja chodzi w szpilkach a keny w garniturach. Najniższa krajowa, (usunięte przez administratora) i pełno pyłu i smrodu. Wymagania za (usunięte przez administratora) w całym Mielcu

Xoxo.

Jakie są zarobki na stanowisku księgowej na start i czy warto aplikować? Jakie warunki pracy i atmosfera?

Wiktoria

No samo w sobie to pojęcie jest dość szerokie... Doprecyzować nie umiesz i wolisz zasiać niepewność tylko? Co konkretnie masz na myśli

kamil

Jak wygląda system zmianowy na produkcji?

kamil

rozumiem, czyli nie warto sobie zawracać głowy składaniem CV? czytam tylko po opiniach że system 3 zmianowy i że zdarzają się nadgodziny.

M.BK.

No i cóż z tego że kierownik działu produkcji "PAN" N....NIE...Y niby przeprosił pracowników skoro chodziło o to by zachował swoje stanowisko i nie zbyt małe pieniądze co miesiąc

Rafał
@M.BK.

Możesz bardziej szczegółowo napisać o co chodziło? Niezbyt dobre relacje z przełożonym mają duży wpływ na motywację do pracy, więc warto by było żebyś to wyjaśnił.

wp
@M.BK.

a kogo dokładnie przeprosił?

Sebastian

Witam jak wyglada praca w kronospan na ładowarce ? Jak warunki i na jaką wyplate od - do mozna liczyc

Dudek

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisku elektryka pracy nie dostałem. Babka z rekrutacji wkurzająca gość pseudo fachowiec oczywiście naczekałem się strata czasu i pieniędzy

Buo

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.na wozek widłowy. Papiery mam wporzadku, a oni i tak chcą UDT chyba na na siłę . Oferty pracy wiszą cały czas bo już nikt nie chce tam pracować.

Mieczysław
@Buo

Jaką stawkę zaproponowało Ci kierownictwo Kronospan? Czego wymaga się tu od kandydatów i co oferuje firma? Mam nadzieję że podasz więcej szczegółów w kolejnej wiadomości.

kkkk
@Mieczysław

Nie wiem czy ktoś ci tu powie stawke szczerze mowiac

@Mieczysław

Stawka na start to 16zl/h co do wymagań to biorą wszystkich bo ludzi brakuje .

Łysy

Kierownictwo nienormalne szczególnie pan sylwester !!!!!

Witam . Pracuję w firmie będącej klientem waszej firmy . Proszę o kontakt telefoniczny pana , któremu zaginął jak mniemam telefon . Telefon marki Huawei . Partia płyty grubości 16 mmw której telefon do mnie przyjechał była pakowana 29 . 12 . 2020 r . Niestety zorientowałem się za późno . Moja piła panelowa go przecięła jakieś 2 cm od dolnego boku . Karta pamięci i karta SIM są całe . Jeśli panu zależy to proszę o kontakt telefoniczny 666 331 151 . Dogadamy co dalej . Pozdrawiam .

Mieczysław
@.

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem początek Twojego wpisu ale mam rozumieć, że aktualnie pracujesz w firmie Kronospan? Pytam bo chciałbym czegokolwiek dowiedzieć się o tym miejscu pracy, więc może za Twoim pośrednictwem uda mi się coś wartościowego ustalić. Zechcesz pomóc?

Jarosław

Jakieś opinie na temat współpracy z byłym dyrektorem Arturem W. ? Pytam z punktu widzenia obecnego współpracownika firmy Y.

Telefon

ZNALEZIONO TELEFON!!! Witam przyjechała do nas płyta mdf z kronospanu Mielec z datą 20.12 2020 i był w środku telefon po miedzy płytą . Może ktoś szuka

PLAST

Czy ten Krono pustak z Czermina jeszcze pracuje na utrzymaniu ruchu?

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Mielec

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kronospan?

Kandydaci do pracy w Kronospan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kronospan