Silva Sp. z o.o.

Opinie o Silva Sp. z o.o.

Trakerpl1234 Nowy wpis

Witam wszystkich po pierwszym miesiącu pracy w Sliva Szczecinek mogę napisać co do wynagrodzenia za 21 dni pracy spędzonych w ciężarówce pełne 24h otrzymałem pensje 5800 zł pracując naprawdę bardzo szybko załadunki rozładunki krótki trasy długie itd w tej firmie jesteś mechanikiem dużo pracy fizycznej zakres obowiązków duży jeździsz po recyklingach opony pocięte często coś w nich znajdziesz,miałem okazję w pierwszym tygodniu zmieniać opony musisz dbać o sprzęt który jest już zmęczony i nie da ci nim zarobić bo tam masz akord za kilometr który zależne są od trasy którą wytycza czyli na skróty a tam kilometrów nie zrobisz jak jedziesz na pusto to nie płacą często nawet do 100km ,jak uszkodzisz to płacisz nawet za ryskę tam jest jakaś masakra .Jestem kierowcą z dużym doświadczeniem ale takie coś co przeżyłem w tej firmie to jakieś nie porozumie nie POLECAM!!! stracisz czas narobisz się w (usunięte przez administratora)brudzie i w dodatku nic nie zarobisz. Współczuję tym którzy tam pracują zarobki niby od 8000 ale musisz przejechać 10000km umowa tak zrobiona że nie wiadomo za co płacą .Zatrudnili kierowców ze wschodu powodzenia jak dostaną pierwszą wypłatę to ich z butów powyrywa i wrócą na wschód z powrotem . Pozdrawiam

Jakie godziny pracy obowiązują w Silva Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Aktualność
Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.
Kierowca

Dudek ile trzeba Zrobić Kilometrów.By zarobić 7_8 tysięcy na Naczepie?

Niestety Nowy wpis
@Kierowca

Tu nie chodzi o kilometry, możesz robić same króciaki a i tak dostaniesz swoje

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Silva Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Oosodk

Jak sytuacja z wynagrodzeniem dla kierowcy na krajówce? Jak to kwota realna??jakie warunki pracy? Jak szefostwo?

Czy firma Silva Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

nowy

jak wyglada praca na naczepach w Mielcu?

Yyyjj

Ile można zarobić w Mielcu jako kierowca na zakładzie ??

Operator sprzętu

Operatorzy ładowarek traktowani jak murzyni albo gorzej, człowiek się nie liczy tylko zrobiona robota

Łemko
@Operator sprzętu

I jeszcze potrafią powiedzieć że za mało robisz, za wolno. Tylko żeby upokarzać. I taki cel tej krytyki aby upokorzyć. Wydajność to zależy od odpowiedniego zarządzania i odpowiednich narzędzi. Jak ktoś pracował na zachodzie to rozumie traktowanie tamtych szefów a polskich szefów. Na zachodzie dostajesz robotę to ja robisz skończysz dostajesz kolejną. Tyle co jak byś siedział i nie robił po za przerwa to się szef obazi przez cały dzień na takiego pracownika. W Polsce to dają robotę i po chwili polski szef z pretensjami czemu to jeszcze nie zrobione, dobra kończ to, zostaw to i rób następne bo to ważniejsze potem co inne i tak cały dzień bez przerwy z nadgodzinami. I tak pod polakiem pracownik cały dzień się narobił a nic nie zrobił. Na zachodzie to też maszyny i narzędzia kupują większe i wydajniejsze. Przy tym te narody zachodnie są oszczędne ale umieją liczyć.

Ax

W mieleckiej Silvie szukają mechanika do ciężarówek, widłaków itd. Ma ktoś wiedzę o wyposażeniu warsztatu, warunkach pracy i warunkach wynagrodzenia ?

@Ax

Wyposazenie jak dla cb bez szkoly to lopata

Ax

Niestety rozczaruję Cię- mam szkołę i to dość przyzwoitą, wiedzę i umiejętności - również.

Łemko
@Ax

Wyposażenie to jest takie że przed naprawą ciężarówki naprawisz dziadowskie kombinerki czy spawami wzmacniasz klucz. Kupują tanie narzędzia które jak się wyginają a potem kierownictwo, jak to Polaczki, ośmieszają i krytykują pracownika że im zepsuł prosta rzecz: kombinerki czy klucz płaski. I oczywiście kierowca ma obowiązek "aktywnie uczestniczyć w naprawie" . I co taki kierowca ma wiedzieć? Zdaża się czasami że kierowca wie o o co chodzi ale większość pozoruje, żeby udawać że "aktywnie uczestniczą w naprawie" to miło zagadują i żartują, z czego kierownictwo jest zadowolone. Kierowca często urzycza swoich narzędzi potem przez pomylke zabiera jakiś klucz a czasami jest taki co nie przez przypadek tylko świadomie zabierze.... I to jest polska gospodarka pod zarządem austriaka a austrię w 6 wieku zasiedli słowianie a potem tereny te weszły we władanie Niemców i tyle co ci Słowianie nauczyli mówić się po niemiecku a myślenie i gospodarowanie mają słowiańskie. ..... A gdy polskie kierownictwo będzie krytykować że mechanik zepsuł im prosta rzecz jak kombinerki czy płaski klucz to można im odpowiedzieć: Was małp w polsce jest 35 mln i drugie tyle po za polską i nigdzie żadna małpa nie zrobiła solidnie prostej rzeczy jak kombinerki czy klucz płaski..... A małpa bo po pierwszej wojnie światowej premier Wielkij Brytani powiedział że dać Polsce Śląsk to tak jak dać małpie zegarek. Mamy teraz 2023 rok i co ta małpa zrobiła z zegarkiem? Kopalnie zamknięte, przemysł zniszczony.

endrju

Witam, Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko specjalista ds. zaopatrzenia drewna, mam doświadczenie jako zaopatrzeniowiec ale w innej branży, Jak wygląda rekrutacja, jaka atmosfera w pracy, jak kierownictwo bo różnie tutaj piszą, jak wygląda praca piszą w ogłoszeniu o pracę że 20% biuro 80% teren czy to prawda? Na jakie zarobki mogę liczyć żeby nie przestrzelić ani też nie powiedzieć za mało. W ogłoszeniu o prace napisali również atrakcyjny system premiowy a jak to wygląda w rzeczywistości? premia 100zł, czy coś więcej? W zależności od wykonanego planu procentowo czy od widzi mi się w danym dniu dyrekcji? Z góry dziękuje wszystkim za pomocne opinie?

nowy
@endrju

Ktoś coś wie w tym temacie? zatrudniłeś się tam endrju? Ale chyba nie jest za kolorowo bo znowu widzę te ogłoszenia na zaopatrzeniowca.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Silva Sp. z o.o.?

MS

Cały miesiąc przcy 3800 netto przy 261h pracy + 14.55 na h= cały miesiąc pracy z premią bez nagrody uznaniowej DYREKTORA . On jej nie zabiera tylko może dać ale nie musi około 1000zł. Czyli mamy 4800+ 1200 delaegacji na kraju i to jest maks na kraju na legalu. Oczywiście możesz pracować na wariata pauza na rozładunkach, załadunkach+ jak braknie czasu pracy AUT- karta i zostaje Piątek 15h pracy i braknie pod myjką i 23.00 koniec. A jak za szybko skończysz w piątek ( to Panu pracować się nie chciało) , ale na to że od Poniedziałku do Czwartku nikt się tobą nie interesuje to jest ok- w czwartek układają ci robotę do soboty. Do tego dochodzi skandaliczne zachowanie kierownika MS, dlatego kierowcy jak szubko przychodzą tak szybko odchodzą.

od do nie ma godzin

Jacek
@MS

Rany człowieku -co to za bełkot. Nie idzie zrozumieć.

Damian

Witam, jakie są aktualne zarobki (listopad 2022 r) dla kierowcy w systemie 2 zmianowym ? Płacą dniówki czy na h ?

Dudek
@Damian

Aktualizacja to 5;5 6;5 8 na Naczepach majo Więcej

Yyy
@Dudek

Jakie zarobki na rękę w Mielcu na miejscu bez doświadczenia ?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Silva Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Karol

Rozliczenie przypada na koniec miesiąca

Jak szefostwo w Silva Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Waclaw

..Ludzie są tylko Pracownikami ..są też ludzie którzy stanowczo zaprzeczali produkcji w Tym miejscu Dlatego szefostwo jest jakie jest

Operator

Operatorzy ładowarek traktowani są jak śmieciarze ,sprzątaczki , praca na maszynie jest raczej w nagrodę , codzienne dmuchanie zamiastanie sprzątanie wagonów a pieniądze coraz mniejsze..... zamiast lepiej robi się coraz gorzej ...

Czy pracownicy Silva Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Refhkjhg

Pracownicy portalu gwork podbijają wątki

Brygadzista

Nie Rozumiem Pytania.. Jaka integracja do Pracy przychodzi sie aby robić Normę.. Jezeli jej nie Wykonujesz to na twoje mniejsce są innii nie Rozumiem slowa integracja

Formą integracji jest sadzenie Drzew Pozdro

Witam wszystkich chętnych do pracy w Silva. Sam tam pracowałem i nadszedł czas, aby zostawić opinię. Woził Las do Szczecinka, praca na dwie zmiany. Pierwsza zmiana zaczyna się wtedy, gdy powie kierowca ты. HDS ( 01:00,02:00,03:00,04:00). Druga, kiedy przyjadą z pierwszey( Twój zmiennik dzwoni, abyś wiedział, kiedy jechać do pracy). Kontroluj zużycie oleju napędowego, to znaczy, powinien jeździć ekonomicznie, ale w lesie to nie jest mojliwe, na bagnach, piasku, śniegu, lodzie( szefa to nie interisue, powinien jeździć oszczędnie i konic, twoja pensja zależy od twojej ekonomicznej jazdy, godziny nie mają znaczenia). Z narzędzia w lesie tylko łopata. Wszystko, co uderzyłeś w samochódzie, to platish z kieszeni. Jazda na Łysej gumie. Nie daj Boże z lasu przyjechał, a Ty masz mniej drewna , od razu reklamacji i zapłać z własnej kieszeni. Płatność za miesiąc to średnio 4500.

Witam! Jakie są zarobki na kierowcę C+E w Mielcu i codziennie w domu? Ile godzin się pracuje?

W Silva nie ma podstawy od wszystkiego ile zarobisz płaca podatek ZUS itp zarobki 4-6 na rękę zależy na czym jeździsz Ja codziennnie w domu i średnio 4,7-5 Na naczepach maja więcej

Roman
@Tomek

Czy poza widełkami, które przedstawiłeś, jest szansa, aby zarobić więcej np. poprzez otrzymanie premii bądź nagrody od pracodawcy? Jestem ciekaw, czy są jakieś świadczenia dodatkowe do pensji podstawowej.

Driver
@Tomek

Codziennie w domu czyli 20 ? Zjeść i spać?

Kierowca
@Driver

Praca na lesie, recyklingu i na kontenerach na dwie zmiany. Średnio godzin w ciągu dnia wychodzi ok 8-9

Luki

Codziennie w domu i 5 koła baju baju

Iniemamocnych
@Driver

Jak zaczniesz rano czyli przed 4ta popoludniowki koncza 1-2 w nocy.pozdrawiam

KONFIDENT
@Tomek

kolego jak nie potrafisz czytać kwitka od wypłaty to nie pierdziel farmazonów i codziennie w domu zaczynając od 4 rano albo wczesniej a druga zmiana kończy po nocach= w domu gość i jeszcze warczysz na domowników bo nie wiadomo kiedy zmiennik przyjedzie a możę na bramie 3h(usunięte przez administratora)

4,7-5 to ty chyba masz 400h i 6000tyś km

no 12-15

Lemk
@Kierowca

8-9 godz? 10-12 godzin to jest standard. Pierwsza zmianę zaczynasz przed 4 na kontenerach gdy masz dłuższą trasę to i po 2 ruszają kończysz najwcześniej o 13 normą jest 14-15 potem zmiennik przychodzi na drugą zmianę i ciągnie do północy a czasami kończy po pierwszej. Na hds na zrzynie zmiana trwa trochę krócej a to dlatego że jak ładujesz to auto stoi w miejscu i wykrecisz w tym czasie pauzę. I żeby nie przekroczyć 10 godz to pod koniec jazda na OUT

Zostaw merytoryczną opinię o Silva Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Silva Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silva Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silva Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Silva Sp. z o.o.