Kronospan

Opinie o Kronospan

krondzio

*Jola* szkoda ze nie masz własnego zdania tylko posługujesz sie słowami innych. A propos wpisu to do czego on się tyczy.....zero opinii o zakladzie. Czyżby zabolały cie ostatnie wpisy niestety już usunięte z wiadomego powodu- pani blondi.

@krondzio

A właśnie ze jest bardzo wymowny. Może i kasa ok ale nie warto. Szkoda życia. Niestety też takie opinie słyszałem na rynku w branzy mówię o stanowiskach kierowniczych. Nie warto.

jola

Ostatnie słowa Steve'a Jobsa: Osiągnąłem szczyt sukcesu w biznesie. W oczach innych, moje życie stało się symbolem sukcesu. Jednak oprócz pracy, mam niewiele radości. Bogactwo nie robi już na mnie żadnego wrażenia. W tej chwili, leżąc na łóżku szpitalnym i rozpamiętując całe życie, zdaję sobie sprawę, że wszystkie osiągnięcia i bogactwa, z których kiedyś byłem tak dumny, stały się nieistotne w obliczu mojej rychłej śmierci. Kiedy w ciemności, patrzę na zielone światła urządzenia do sztucznego oddychania i słyszę jego mechaniczne dźwięki, czuję oddech zbliżającej się śmierci. Dopiero teraz rozumiem, że nawet jeśli zgromadzisz dużo pieniędzy, nagle chcesz realizować cele, które nie są związane z bogactwem. Jest coś ważniejszego: miłość, sztuka, marzenia z twojego dzieciństwa. Nie, nie uganiaj się za bogactwem, to może robić tylko osoba tak zakręcona jak ja. Bóg stworzył nas, aby każdy mógł poczuć miłość w sercu, a nie biegał za złudzeniami budowanymi przez sławę i pieniądze, tak jak ja to robiłem w moim życiu. Teraz wiem, że nie mogę zabrać je ze sobą. Jedyne co się liczy to wspomnienia wzmocnione miłością. To jest prawdziwe bogactwo, które będzie szło za tobą; będzie ci towarzyszyło, da siłę i światło, które cię poprowadzi. Miłość nie zna granic. Będzie ci towarzyszyć nawet poza granice życia. Przeniesie się tam, gdzie chcesz się udać. Dąż do osiągnięcia celów, które sobie wyznaczasz. Wszystko jest w twoim sercu i w twoich rękach. Które łóżko jest najdroższe na świecie? Łóżko szpitalne. Jeśli masz pieniądze, możesz zatrudnić kogoś do prowadzenia twojego samochodu, ale nie jesteś w stanie zatrudnić kogoś, kto zabierze chorobę, która cię zabija. Rzeczy zagubione można odnaleźć. Ale jest jedna rzecz, której nigdy nie można znaleźć, gdy ją stracisz – życie. Niezależnie od tego, na jakim etapie życia jesteśmy teraz, w końcu będziemy musieli zmierzyć się z chwilą, gdy kurtyna opadnie. Szanuj swoją rodzinę, kochaj współmałżonka, szanuj znajomych ... Traktuj wszystkich dobrze i dbaj o przyjaźnie.

blondi r..ha lech

Nie polecam w żadnym wypadku. Przyjdziesz sam to się na bawisz nerwicy. (usunięte przez administratora)

Franz

No ale przynajmniej "dobrze zarabia się". Jeden z operatorów (Paweł) dostaje takie pieniądze, że, cyt.: "stawka nie pozwala mi na sprzątanie" (po sobie), chociaż to należy również do jego obowiązków. Zdarzają się "dziwacy", ale przynajmniej jest z kogo się pośmiać... Jeśli chodzi o warunki pracy to "korporacyjny standard"; podobnie jest w większości "korpo", czyli prze...ne.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kronospan. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Automatyk?
Vojt

Beznadziejnie.Byłem w 2015 roku i siedzenie po 8 godzin.Kierownicy chamstwo.W okolicy znajdziesz lepsze zakłady.

Asia
@Vojt

Bzdury piszesz, pamiętam cię. Praktyki są ok, można się bardzo dużo nauczyć jeśli tylko się chce, początkowo proste zadania, a później bardziej ambitne. Rozwinęłam się zawodowo i jeszcze mi za to zapłacono

Jola
@Asia

Ty jakaś inna jesteś?

Karol
@Asia

Czyżby promocja zakładu ? :D

Uwaga

Co z praktykami sens aplikować czy beznadziejnie jak się słyszy i pisze?

Wszyscy, którzy pracują w Kronospolu wiedzą jak tam jest. Ja mam inne pytanie- czy może ktoś z was słyszał o rekrutacji do pracy w Niemczech, ponoć kilka osób dostało ciekawą propozycję... Ktoś, coś???

On
@Piotr

odezwij sie na gregor.lu@vp.pl jesli szukasz ofert za granica ;)

nikola

Dopóki dwie piękne damy będą w laboratorium razem z kierowniczką która im we wszystko wierzy. To szkoda twojego zdrowia. NIE POLECAM!!!

mila

Jak wygląda praca w laboratorium? Jaka jest stawka i godziny pracy? W wymaganiach na stanowisko laboranta podają ''wykształcenie minimum zawodowe'',czy jest jakiś sens składać podania po ukończonych studiach chemicznych?

Aśka
@mila

Dziewczyno daj spokój. Zgnoją Cię tamtejsze prymitywy. Szkoda zdrowia. Poszukaj roboty w normalnej firmie.

mila

Jak wygląda praca laboranta? Jaka stawka i godziny pracy? W ogłoszeniu piszą, że wymagają jedynie wykształcenia minimum zawodowego,jest tam czego szukać po studiach chemicznych?

Kronoludek

My też czujemy czasem w zakładzie nieprzyjemny zapach – mówił Tomasz Tabor, dyrektor Kronospan HPL w Pustkowie – Osiedlu. – I nie jest to zapach z naszej fabryki. Sam fakt, że my coś spalamy jest niedorzeczny, bowiem w zakładzie posiadamy tylko piec gazowy służący do ogrzewania pomieszczeń. Tak jasne od ogrzewania pomieszczeń ?

@Kronoludek

Byłem na tym spotkaniu. Tabor nie powiedział, że piec gazowy ogrzewa pomieszczenia. Jak zwykle pomylił to pismak, który słuchał jednym uchem i napisał tak w gazecie.

Kronoludek

ludek

Ludziska ida lepsze czasy tym u gory siada psycha

iwonka

Nie czepiajcie się kulfonika bedzie takich więcej. Sory taki mamy klimat

Piotrek

Co to za kulfonik pracuje na fenolu?

stach

Święta robocze, sylwester roboczy, nowy rok to samo... W wigilię praca po 12 godzin. I słowa kierownika "jak dla mnie nie musi byc wigilii tylko można robic. Ja wigilię mogę spędzić nawet na mak donaldzie"...

sztandar wyprowadzić
@stach

Który jest taki rodzinny?

iwonka
@sztandar wyprowadzić

Ten co się nie myje, chodzi w tłustych włosach i śmierdzi od niego !!!

swwesol

ludzi wykańczają nadgodzinami, zero litości i współczucia

klej

Teraz jest nabór i szukają na gwołt ludzi, bo już nie ma ma kto robić na zakładzie.

zdzich

A myślicie dlaczego jest tyle ofert pracy? Bo się ludzie zwalniają. Jak nigdy juz jest. Nie ma kto robic na zakładzie. Dziadek i Smyk (mistrzowie) robią jako operatorzy na prawach a na powlekarkach to i kierowników zdarza sie byc pomocnikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Pustków

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kronospan