Opinie o Rywal RHC w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rywal RHC. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rywal RHC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rywal RHC w Toruń

Jaś

Witam płace to były dobre 10 lat temu w centrali i pewno są do dziś ale na oddziałach to lipa straszna jest i była premie strasznie niskie i niesprawiedliwe zarobione pieniądze przez handlowców są przjadane przez biurokracje itp . Handlowcy zarabiają na całą firmę a dostają najmniejszą kase np . Przy dochodzie 100 000 premia brutto około 2000zł wypłacana z małym poślizgiem jedno miesięcznym .Oczywiście kwartalna .

pejak

Ogólnie straszna porażka.Pracowałem w tej firmie kilka lat temu.Atmosfera okropna jeden drugiego (usunięte przez moderatora). Siedzi tam cała rodzinka u żłoba i oni głównie najlepiej zarabiają.Jeśli jesteś specjalistą dużo pracujesz a komuś z wyższych sfer się nie spodobasz to masz (usunięte przez moderatora). ( możesz być dobry i tak wylecisz na bruk) bo nie ceni się tu fachowości i pracy tylko lizanie (usunięte przez moderatora). Płace w tamtym okresie tj.około 10 lat temu do przyjęcia - w dniu dzisiejszym niższe są tylko chyba w supermarketach.Omijajcie wielkim łukiem jeśli chcecie się zatrudnić tam to chyba lepiej iść na żebry!!!

xxman

Cenimy sobie fakt, że nasi pracownicy wiążą z nami swoją przyszłość zawodową, o czym najlepiej świadczy bardzo niska fluktuacja wśród naszej załogi. Dajemy naszym pracownikom poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa oraz rozwoju, a jasny i przejrzysty zakres obowiązków gwarantuje bezkonfliktowy przebieg pracy. W firmie RYWAL-RHC mogą znaleźć zatrudnienie osoby dobrze przygotowane merytorycznie, posiadające takie cechy, jak kreatywność i zaangażowanie, otwartość, elastyczność, uczciwość oraz umiejętność pracy w zespole. Nowo zatrudniony pracownik w zależności od obejmowanego stanowiska przechodzi programy szkoleniowe dla pracowników, umożliwiające zarówno podniesienie kwalifikacji zawodowych poprzez wzbogacenie swojej wiedzy merytorycznej i udoskonalenie umiejętności praktycznych. Szkolenia dostosowywane są do potrzeb pracowniczych i mają formę szkoleń indywidualnych lub grupowych. Kandydaci wybierani są zgodnie z obowiązującą w naszej firmie procedurą, która obejmuje rozmowy kwalifikacyjne oraz testy dostosowane do stanowiska. Z strony rywal grunt że firma ma dobre idee(bo w praktyce odwrotnie)

sowa

Popieram kasa taka sama a pracy przybywa.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rywal RHC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Staż pracy 3,5 roku

Miejsce pracy idealne dla ludzi bez ambicji. Zero szans na awans, zero szans na pensje odpowiednią do osiąganych wyników (jeśli jesteś handlowcem to możesz zrobić wynik netto 3 razy lepszy a premię dostaniesz 10-20% lepszą). Będą Ci obiecać złote góry i zwodzić dłuższy czas. Polityka firmy opiera się na niepłaceniu nikomu powyżej średniego wynagrodzenia wypłacanego na danym stanowisku w danym regionie. Więc jeśli chcesz osiągnąć coś ponad przeciętne wynagrodzenie - to nie jest miejsce dla Ciebie. Natomiast jeśli chcesz spokojnie pracować, robić swoje (ciągle więcej) i otrzymywać za to uścisk dłoni prezesa, mieć stabilną pensję przez 10 lat - to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Rywalka - 2010-08-29 17:19:42 Anonim - 2010-08-29 14:23:08 Rywalka - 2010-08-27 20:51:09 Anonim - 2010-08-26 23:27:07 ,,,,,,,,,, ......... Aleś się wysilił............................... To są kropki i przecinki dla osoby powyżej. Wszyscy tu piszemy anonimowo , co nie oznacza , że należy kaleczyć nasz piękny język. Pozdrawiam. Teoretycznie masz rację i zgadzam się z Tobą. Nie powinniśmy kaleczyć naszego języka. Jest tylko jedno Wezwany do tablicy napiszę parę słów o firmie Rywal RHC. Praca nie jest źle płatna , rękawa też nikt sobie jeszcze nie urobił. Fakt kiedyś było lepiej , no ale nic nie trwa wiecznie. Najgorsze jest to , że szans na awans nie ma żadnych- przynajmniej dla magazynierów. Boli także podejście do bezpieczeństwa pracy - niesprawne gaśnice , czy zastawione drogi transportowe to standard. Miejmy nadzieje , że to z czasem się zmieni. Na koniec Rywalko wrócę do tematu pisowni , chociaż mistrzem mowy polskiej nie jestem. Zwróć uwagę na to , że program do edycji postów sam wskazuje błędy , wystarczy poprawić i będzie ok. Trzymajmy się tego wszyscy. Pozdrawia.

zdzira

Może to i prawda co piszesz Jola ale smieszy mnie to że nazywasz ludzi fizolami pewnie niski poziom soba reprezentujesz bo przecież taki magazynier czy pracownik mpo np. wyrzuca twoje smieci i co to tez fizol a przeciesz ktos to musi robic tak czy tak poraźka pogratulować kultury osobo (umysłowa) pewnie jesteś ok pozdrawiam

Jolka

2-3 lata temu Rywal RHC to była dobra decyzja - dziś jest tragicznie. Układy , układziki , znajomości i lizanie dupska - tylko dzięki temu możesz dostać premię czy wyjść do domu po 8 godzinach pracy. Ambitni uciekają z tej firmy jeden za drugim. Możliwość awansu zerowa. Bezpieczeństwo pracy na bardzo niskim poziomie. Magazyn to idealne miejsce dla "fizoli" , nie wymaga się tam myślenie - więcej , myślenie nie jest wskazane! Odradzam.

mlodzian

sprawa wygląda tak że na magazynie dostaniesz 1600 na rękę chyba że znasz któregoś z kierowników to pewnie więcej, na rękę za nadgodzinę wychodzi 20zł, ale oczywiście kiedy jest dużo pracy i cała załoga zostaje np do 17 czy 18 zamiast planowo do 16 to nikomu za to nie zapłacą chyba że zostaniesz do końca czyli do 22. Z tymi nadgodzinami to też jest różnie, nie wszyscy są informowani o możliwości zostania, ci co się pucują wiedzą jednak zawsze

Witam Ja także słyszałem wiele dobrego na temat pracy w Rywalu. Są to głównie opinie 2 osób tam pracujących. Podobno zarabiają tu dużą kase. Widzę tylko, że prubują wcisnąć niezły bajer... A tak wogóle to co można robić na magazynie nie posiadając uprawnień na wózki widłowe ani nie potrafiąc takowego urządzenia obsługiwać? A pracować na stanowisku magazynier fizycznie? Ile w tej firmie można zarobić? Najniższą krajową czy może więcej i za jedną nadgodzinę jak pisała Kornetka rzeczywiście płacą 25 zł? Zachęcony opowieściami tych 2 kumpli miałem ochotę uderzać na tego Rywala ze swoim CV.

jacktbtj

po tym co napisała Kornetka widać na jakim poziomie funkcjonuje ta firma, jak można zatrudnić osobę bez kursu na wózki na magazynie w którym cały dzień na takowych się jeździ ? zapewne kierownicy magazynu byli obecni przy podejmowaniu tej decyzji, a po kwocie jaką kolega dostaje widać że jest któregoś z nich kolegą więc gratulujemy kierownictwu wykształconych znajomości

maniek

to o czym słyszałaś nie ma tu nic do rzeczy, normą jest że jeżeli na magazynie zostaje się do 18 zamiast do 16 to za te 2 nadgodziny nikt nie płaci, a te 2500 to może i dostał tyle że w [usunięte przez moderatora]

Kornetka

To ciekawe. Ja słyszałam od jednego kolesia, który jest tam magazynierem (przynajmniej tak twierdzi, nie ma uprawnień na wózki, żadnej szkoły skończonej), że ma na umowie zarobki brutto ok 2500 zł, na reke bierze 1700, a za każdą nadgodzinę dostaje 25zł. Jest to możliwe? Aha i mówił, że z robieniem nadgodzin nie ma problemu bo przez ostatnie 2 tyg robił po 14 czy 16 godz.

jacktbtj

Totalna porażka, rozczarowałem się na całej linii, zarobki bez komentarza, system premiowania tak samo. Praca dla typowych "przydupasów", powodzenia Panowie!

jacek

To prawda płace marne funduszu socjalnego brak przynajmniej dla zwykłego handlowca , bonów na świeta brak .

Doświadczony

Fakt-warunki płacowe bardzo kiepskie, żadnych szans na awans - płaska struktura. Tylko obietnice i na obietnicach się kończy.

Janek38

Bardzo kiepskie warunki placowe

Zostaw merytoryczną opinię o Rywal RHC - Toruń

• Jak się pracuje w Rywal RHC?

Zobacz opinie na temat firmy Rywal RHC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rywal RHC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rywal RHC