Opinie o Rywal RHC w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rywal RHC. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rywal RHC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rywal RHC w Toruń

kolo

gdzie ty tyle czlowieku dostaniesz! napewno nie w tej firmie! wynagrodzenie marne a wymagania maja ogromne i to jeszcze za nadgodziny ci nie zaplaca tylko za free robisz! tak tez jest z inwentaryzacja od piatku do wieczora w sobote za free! 0 zl za nadgodziny gdzie powinni placic 50% i 100%! napewno 3 tys netto nie zarobisz bajki opowiadasz! pracujac jako magazynier handlowiec serwisant a zreszta to i tak jestes jeleniem od wszystkiego i z towarem jezdzisz to realnie zarobisz okolo 2000 zl brutto! o premi zapomnijcie! jak najdalej ludzie od tej firmy!!!

Witam ponownie ja tak jak pisałem pracuje już około 6-7 lat i naprawde jest mi przykro że koleżanka która pisała ma tak złe zdanie o swoich kolegach z pracy co do mordobicia to faktycznie bobiły sie dwa oddziały ale to był chba wypadek przy pracy co do innch spraw to nie wiem w jakich oddziałach pracujecie ale jeżeli jest tak jak piszecie to chyba by trzeba było pana prezesa (usunięte przez moderatora). zainteresować tymi sprawami tylko w jaki sposób to nie wiem . Ja osobiście branże znam dobrze i mam wielu kolegów w konkurencji i te ich zarobki to nie przekraczają 3000 - 3500 tyś zł netto miesięcznie czyli tak jak u nas z premią , może w innch dziedzinach płacą lepiej .

Maciek

anonim - 2011-06-23 11:35:17 Jak sam zaznaczasz jesteś mężczyzną. Ja jestem kobietą i szczerze powiedziawszy po kilku latach w tej firmie powiedziałam sobie dość. Szukam czegoś innego. Mój dyrektor to niestety człowiek, któremu nie można ufać, obiecuje i nie dotrzymuje słowa, kobietę traktuje jak zło konieczne, które plącze się pod nogami. A szczerze powiedziawszy jak nieskromnie zauważam to z kobietami w Rywalu idzie cokolwiek załatwić, bo Panowie, Wy tu sprawiacie wrażenie że jesteście stworzeni do wyższych(sobie tylko znanych) celów. Jesteście od brania kasy, a do pracy zbyt się nie przykładacie, tylko popijawy szkoleniowe, z klientami itp. Szkolenia, tylko dla handlowców(czytaj picie, picie i czasem mordobicie), spotkania kwartalne dyrektorów- zamiast nich dajcie kasę ludziom, samochody służbowe w opłakanym stanie, syf i malaria. Nadgodziny nie uwzględniane, a jak wychodzisz coś załatwić prywatnie(bo dziecko chore, do lekarza trzeba teściową zawieźć) to patrzą na ciebie wilkiem i zero wsparcia. Ponadto jako kobieta premii w zasadzie mam tyle co kot napłakał( a wierzcie mi pracuję uczciwie i robię duże obroty), pensję mam o 30-40 % niższą niż kolega na tym samym stanowisku....żenada Brawo za decyzję! Ja nie miałem tyle odwagi by powiedzieć dość. W końcu to kierownictwo mi powiedziało dość. Minęły 2 miesiące a ja jestem im za to wdzięczny. Od maja mam dużo lepszą pracę, w której mogę w pełni wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie. Przełożeni to profesjonaliści, od których można się wiele nauczyć. Firma dużo inwestuje w pracowników: szkolenia, wyjazdy, spotkania z pracownikami zaprzyjaźnionych firm w celu wymiany doświadczeń itp. Dodatkowo jasny system premiowania. Karnetów na basen niestety nie ma… W ogóle problemem, pracowników Grupy jest niezbyt duża chęć do zmian. Pracuje się coraz gorzej, pieniądze są coraz mniejsze, coraz dziwniejsze zasady a ludzie jak by nie wierzyli w swoje możliwości. Wielu pracowników magazynu centralnego mogło by spokojnie wykonywać dużo poważniejszą pracę za lepsze pieniądze. To samo handlowcy. Na co więc czekają? Na co ja czekałem? Tłumaczyłem sobie to wszystko tym, że inni mają gorzej, nie biorąc pod uwagę tego, że można mieć lepiej. Dawałem się (usunięte przez moderatora). w nadziei, że przyjdą lepsze dni i będzie tak jak kiedyś… Naiwny byłem i tyle. Pozdrawiam wszystkich czytających i zachęcam do wyrażania swoich opinii- bez wulgaryzmów i wyzwisk. Pokażmy poziom. P.S. moja nowa firma cały czas rekrutuje.

prze

Katastrofa (usunięte przez moderatora). mlodych jak sie da, szukaja jeleni do pracy. Niskie zarobki, brak szkolen, a juz o podniesieniu swoich kwalifikacji to zapomnij! Robisz wszystko co popadnie od sprzataczki, magazyniera, handlowca, kierowcy po serwisanta... Wielkie bagno!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rywal RHC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
YO

ZŁE WARUNKI PRACY NIE POLECAM

Witam Panowie pracuje w tej firmie prawie 7 lat i nigdy nie było sytuacji że nie była wypłacona premia za uzyskany dochód przez handlowca . Nie pracuje w centrali więc nie posądzajcie mnie że jestem w jakiś układach. U mniw w odziale jak i również w większości jest tak handlowiec ma samochód do dyspozycji rownież prywtnej za który płaci niewielką kwote a jeżdzi bez ograniczeń oczywiście w granicach zdrowego rozsątku premię są wypłacane oczywiście co do wielkości można sie spierać , fundusz socjalny jest , karnety na baseny itp są telefon praktyczne bez ograniczeń jest wypłata co do wielkości też jest różnie , w czasie pracy da sie załatwić prywatne rzeczy oczywiście też w granicach rozsątku więc jak te wszystkie plusy się doda to z mojego punktu widzenia nie jest źle . Wszystko zależy od dyrektora oddziału mój jest ok

spec

jesli jestes czlowiekiem ambitnym to ta firma nie jest dla ciebie omijajcie ta spolke jak najdalej

Były function

Niskie wynagrodzenie i (usunięte przez moderatora). pracowników!

handlowca poszukuję

Witam, Poszukuję doświadczonego hadlowca z okolic Zielonej Góry / Poznania / Piły, znającego rynek spawalniczy. Jesli ktoś chce pracować w nowo tworzonej firmie, która ma być partnerem zarówno dla klientów jak i zaangażowanych pracowników, proszę o odpowiedź z namiarami. Pozdrawiam, PW

Ogólnopolski

Szukają Jelenia, który podejmie się takiej pracy jaką mu oferują - a nie lepszej!

Bardzo duża rotacja pracowników w firmie. Tylko wynagrodzenie zasadnicze! - Brak premii; nawet jak w umowie jest premia uznaniowa, itp. to jej nie otrzymasz. Pracodawca nie płaci wynagrodzenia z tytułu pracy w godzinach nadliczbowych, a godzin takich jest bardzo dużo! Dyskryminacja (usunięte przez moderatora). itp.! - Pracodawca nie przestrzega swoich obowiązków m.in. równego traktowania w zatrudnieniu!

Wciąż w Rywalu

Zgadzam się z Maćkiem, piszcie ale rzeczowo, konkretnie i na temat. W jednym z oddziałów Rywala pracuję już dobrych kilka lat, początkowo były piękne słowa, obietnice i na tamten czas nie najgorsze pieniądze. Teraz pieniądze nie zmieniły się a premie to jedna wielka lipa. Liczy się tylko to jak dobrze (usunięte przez moderatora). kolegów i jak włazisz w tyłek(lub gdzie indziej) dyrektorowi. Liczą się układy, znajomości i nic poza tym. Zero szacunku dla cudzej pracy, brak perspektyw, niewyjaśniony system premiowania i brak konkretnego zakresu obowiązków, dyskryminacja kobiet, pomijanie ich przy premiach, szkoleniach, ogólny brak chęci współpracy. Dawniej chociaż nie przysłowiowy dzień kobiet dostawało się jakiś badyl, teraz nawet miłego słowa. Więc szczególnie jeśli jesteś kobietą uciekaj póki możesz z dala od Rywal'a RHC.

Nie polecam! Jeśli myślisz o swojej przyszłości zawodowej z pewnością nie podejmuj pracy w firmie Rywal-RHC Sp. z o.o.! - Omijaj ją szerokim łukiem!

lepiej widoczny

ktosik - 2011-03-10 22:05:38 Co wy tutaj panowie gadacie przecież to jest zajebista firma. Premie spokojnie do 10 tys a czasem więcej można wyciągnąć. Paliwo jest za darmo więc można jeździć gdzie się chce. W czasie roboty można załatwić swoje sprawy, nikt nie zwraca na to uwagi. Jak dobrze idzie tydzień to wystarczy że pracuje 4 godziny dziennie. a jak to pisałeś to wyszedłeś już spod biurka (usunięte przez moderatora). czy dopiero się pod nim rozkręcałeś ?

Chyba 10 zł premii i rowerem to sobie pojeździsz za darmo

ktosik

byly

pracowalem w jednym z zachodnich oddziałow tej firmy i powiem tak placa duzo sie nie roznila od placy w hipermarkecie. na poczatku byly wielkie i piekne slowa myslelem ze pana boga za nogi zlapalem ale z czasem (usunięte przez administratora) nikt nie ma ustalonych obowiazkow handlowiec robil nastepujace rzeczy: handlowal, sprzatal, pracowal na magazynie, rozladowywal tiry z dostawa, rozwozil towar i w skrajnym przypadku kladl kafelki czyli krotko "wielki syf". omijajcie ta firme wielkim lukiem a szczegolnie jeden z zachodnich oddzialow. a i pozdrawiam kierownika RZ

maniek

Rywal RHC bardzo zmyslnie przemyslany system wynagradzen i premii powoduje ze czlowiek w poganii za kasa zatraca sie i wpada w szpirale kolejnych wyzwan, az do kresu swoich mozliwosci !!!! bo kwota jaka zarobil dla firmy wczoraj byla wystarczajaca ale juz dzis jest zbyt niska, atmosfera bardzo ociezala, brak ludzi kratywnych (najczesciej sami odchodza) zostaja tylko Ci ktozy przyzwyczaili sie tak zyc i Ci ktorzy maja szerokie plecy... co do zarobkow zalezy w jakich chrakterze jestes zatrudniony i reszta we wladzy zwiesznika moze dac ale nie musi...

Az milo poczytac co tutaj piszecie o pracy w tej firmie. powiem tylko tyle: terror i popularne slowo na m stosowane chetnie i celowo, place niskie, brak mozliwosci jakiegokolwiek awansu, zarabiana kasa nijak ma sie do wykonywanej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rywal RHC - Toruń

• Jak się pracuje w Rywal RHC?

Zobacz opinie na temat firmy Rywal RHC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rywal RHC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rywal RHC