Opinie o Rywal RHC w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rywal RHC. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rywal RHC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rywal RHC w Toruń

DonekT

1. Tak firma ma rzeczywiście perspektywę opisałem ją powyżej i tacy ludzie mają tam szanse zaistnieć. Pozostali psią dolą mogą liczyć na dużo pracy, płacę dostateczną lub średnią dla tego regionu na danym stanowisku i nic więcej nie osiągną, może jakieś gadżety, ale poziomu finansowego nie zmienią nawet gdyby wyszli z siebie:-) Praca stała i świadczenia na czas to macie pewne - kredyty możecie brać, a jak powiecie to w firmie to już [usunięte przez moderatora] będzie do potęgi :-) 2. Teraz temat wykształcenia. Główna kadra menadżerska na podstawie, której twórca (główne proxy jeden z trzech) stworzył cały trzon zarządzający ma wykształcenie wyższe, ale niekierunkowe, często nawet nietechniczne. Gdyby się spotkali z ludźmi działającymi w branży ich wykształcenia okazaliby się kompletnymi gapami. Natomiast w wyniku posłusznej pracy pod kierownictwem "proxy" osiągnęli wiedzę w dziedzinach, których nigdy nie studiowali. Co do inteligencji to bywa różnie, zdobyty tytuł nie czyni człowieka inteligentnym tylko potwierdza jego stopień zdobytej wiedzy naukowej w danej dziedzinie lub dziedzinach. Natomiast jeśli człowiek studiuje 5 lat, osiąga tytuł magistra i idzie do pracy w zupełnie innym kierunku to akurat nie potwierdza jego wiedzy i inteligencji tylko raczej jego brak decyzyjności w życiu. Praca na magazynie jest ciężka dlatego ludzie chcieliby więcej zarabiać to logiczne. Jeśli Ci ludzie odejdą to kto będzie wykonywał tę pracę? Chyba nie taki pusty człowiek jak ty? Gdybyś czytał posty, a nie pisał slogany to wywnioskowałbyś, że tutaj ludzie pytają o stanowiska handlowca, magazyniera czy pracownika gospodarczego. Natomiast jeżeli w tej firmie pracują osoby z wykształceniem wyższym na stanowiskach szeregowych to nie znaczy, że są mało ambitni lub nie potrafią znaleźć lepszej pracy tylko świadczy o tym, że taka duża firma nie ma w ogóle działu HR! A ty jesteś kolesiem, mocno nakręconym, który pracuje max do 3 lat w tej firmie lub człowiekiem przyjętym z poplecznictwa. Jeśli masz studia i nie jesteś przyjęty z poplecznictwa to do 3 lat sprzedaż się im maksymalnie, a później zrozumiesz na czym polega praca w tej firmie, zwolnisz się lub nauczysz się wielkiej pokory :-) To jest prawda, a nie te slogany co ty piszesz.

Damexe

Bardzo fajna firma, perspektywiczna. Zarobki wcale nie takie małe, można zarobić większą kasę tylko trzeba się trochę postarać i coś sobą reprezentować i właśnie tacy ludzie tam pracują. Co do pracy na magazynie... Umówmy się, chcąc być magazynierem nie ma co się nastawiać na kokosy, chyba że mowa o stanowisku kierowniczym. Jak jesteś po studiach i pracujesz na magazynie jako pracownik szeregowy to albo jesteś tak mało ambitny i nie potrafisz znaleźć lepszej pracy albo poprostu nie chce ci się szukać. [usunięte przez moderatora].

DonekT

Kolego w łódzki oddziale nie osiągniesz cudów wierz mi. Moim zdaniem najniższa krajowa plus premie uznaniowe jak będziesz niedoścignionym :-)

DonekT

Dziś ma dzień relaksu więc hasam sobie w sieci i czytam różne tematy w ramach tegoż dnia :-) Powiem tak, Rywal RHC Sp. z o.o. to nie jest Rywal RHC Robert Pyka i stąd biorą się wasze dywagacje i zniesmaczenia obecną sytuacją. Rywal RHC Sp. z o.o., pierwotna nazwa Centrum Handlu Internetowego Sp. z o.o. (rok założenia 2005). Właścicielem Centrum Handlu Internetowego była najpierw spółka Agory, a później Agora! Agora jest udziałowcem Grupy Rywal RHC. [usunięte przez moderatora] W Rywalu jest wielu ludzi, którzy poświecili kawał swojego życia, mają wynagrodzenia na poziomie 2000 zł - 4000 zł - jak wiatr zawieje, dostają nowy samochód, torbę z promocji dostawcy lub inny gadżet i mają się cieszyć :-) Wy widzicie dużą firmę i sądzicie, że będziecie mogli tam zarobić. Musicie wiedzieć o prostej zależności; jeśli zarząd ma tak dużo to reszta musi mieć mało :-) Pieniędzy nie przybędzie jest tylko ich podział. To silna grupa jak widać mocno osadzona w naszym kraju i nie tylko. Na temat twojego pytania o pracownika gospodarczego powiem tak: Musisz się bardzo starać i już od samej rozmowy być bardzo pokornym, jak będziesz się bardzo starał oni będą zwiększali zakres potrzeb tak długo aż nie wybuchniesz pretensjami o wzrost zarobku. Jak wybuchniesz to otrzymasz znikomy wzrost lub nic :-) Natomiast przełożeni i szefostwo zaczną na ciebie patrzeć pogardliwie tak jak byłbyś winny - za dużo chcesz, a za mało oferujesz. Jeśli nie masz pleców (nie jesteś z żadnej frakcji popslsld) to będziesz zawsze robolem, psem na posyłki panów i nigdy tego nie zmienisz. Jak się mocno uniesiesz to nie szukaj pracy w Toruniu na 100%. Ta rada dotyczy każdego stanowiska na jakie aplikujecie do tej firmy, jeśli nie znosicie kpin prezesa, współwłaścicieli czy dyrektorów na rozmowie kwalifikacyjnej to nie wytrzymacie w tej firmie na 100%. Oni to wiedzą dlatego od ręki wam dziękują :-) Kluczem jest pokora i psia posługa panom niezależnie od stanowiska i wykształcenia, natomiast zależnie od pochodzenia. Ludzi z pochodzeniem rozeznacie jak już będzie pracować to będą ci, którzy będą biegli do sukcesu jak po sznurku i będzie im wszystko wolno. Mam nadzieję, że ten post wyjaśni wasze wszystkie wcześniejsze dywagacje oraz złe ocenianie ważnych ludzi w tej grupie i nie będziecie już więcej pisać swoich dziwnych wywodów emocjonalnych. Szukajcie pracy w małych firmach jeśli takie w ogóle przetrwały lub poczekajcie chwilę po każdej hossie przychodzi bessa. Rywal do wejścia na giełdę na pewno będzie leciał na hossie, później natomiast życzę powodzenia tym, którzy kupią akcje. [usunięte przez moderatora]

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rywal RHC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Mam pytanie czy pracowal tam ktos jako pracownik gospodarczy? bo maja taki etat i mam isc na rozmowe..Niech ktos podpowie jak moze, jak jest na tym stanowisku i jakie warunki. jakie zarobki itd. Z gory dziekuje i Pozdrawiam.

nero2222

Kolego byłem w Toruniu. Tragedia

Ciekawy

Witam a to w jakim mieście byłeś na tej rozmowie?

Krzysztof

Witam, byłem wczoraj na rozmowie w RYWAL RHC (24.04.2013) Tragedia Szefostwo po prostu chore. Pierwsze pytanie jakie uslyszałem to zapytanie to do jakiej firmy złozyłem cv JA odpowiadam ze do rywal rhc a gosciu opd no to dobrze ze pan chociaz wie bardzo sie zdziwiłem tym pytaniem , poczułem sie jak by ze mnie robili kretyna 2 pytanie bylo takie CZY DŁUGO WYSYŁAM CV i czy długo czekam na odpowiedz . ODPOWIEDZIAŁEM , ŻE TO NIE ICH SPRAWA GDZIE I JAK DŁUGO WYSYŁAM CV , TRAGEDIA A PAN ODPOWIEDZIAL ZE TO JUZ KONIEC ROZMOWY I PODZIEKOWAL ZA SPOTKANIE . POWIEM WAM ZE BYLEM NA WIELU ROZMOWACH ALE NA ŻADNEJ NIE PYTANO CZY DUZO WYSYŁAM CV . PO TAKICH PYTANIACH MOŻA TYLKO SIE DOMYŚLAĆ CO TAKA FIRMA TRZYMA W ZANADRZU . POWIEM TAK ŚMIECH NA SALI I NA SAMYM POCZĄTKU ROBIA Z CIEBIE [usunięte przez moderatora] , TO COS PODOBNEGO JAK PYTANIE SPRZEDA PAN MI DŁUGOPIS. JA JESTEM POWAŻNYM CZLOWIEKIEM A TAKIE PYTANIA ZADAJE SIE STUDENTOWI KTORY SKONCZYŁ NIE DAWNO SZKOŁE . NAPRAWDĘ Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM TEJ FIRMY , MYSLAŁEM ŻE TE OPINIE PODSPODEM SĄTROCHE PRZESADZONE ALE MÓWIE WAM ANI JEDNA NIE JEST TO CZYSTA PRAWDA. POZDRAWIAM I PROSZĘ HANDLOWCÓW OMIJAJCIE TE FIRME (usunięte przez administratora) NORMALNIE.

gofr

Interesują mnie zarobki handlowca w oddz łódzkim. Jakies opinie nt atmosfery

Obecny pracownik

Dokładnie firma bardzo mocno się rozrosła , więc na pewno nie które oddziały nie przynoszą zysków . Też tak słyszałem z kilku źródeł .

obecny handlowiec

A jakie mogą być marne. Zależy od rejonu w jakim chcesz pracować myślę że od 1500zł do 1800zł netto + premia ale tej premij to nie zobaczysz prędko obroty spadają i dyrektor pewno też znajdzie 1000 argumentów aby ci nie dać . A w jakim rejonie chcesz pracować ?

hmmmm

A jakie są przeciętne zarobki handlowca? chodzi mi o podstawe i czy są premie?

miodek
@hmmmm

poraSZka to Twoja znajomość pisowni języka polskiego

reklamacja

serwis w szczecinie to poprostu wielka poraszka, ludzie po zawodowce lub podstawowce w nim pracuja i zielonego pojecia nie maja, a tak po za tym to duzo roboty odwalaja na lewo i ludzi w jajo robia. [usunięte przez moderatora]

Izkaa

Tak kochani , jeśli nie masz innej opcji to idź na jakiś czas do Rywala, ale zapewniam was że lepiej płacą w innych firmach handlowych spawalniczych tylko mniejszych, tam jest o wiele lepiej , wyższe płace i atmosfera rodzinna. Mit o rywalu już dawno minął to nie firma to tylko handlarz. Chodzą plotki że wszystkie oddziały tej firmy są pod kreską , czyli nie generują zysków to po co tam się zatrudniać na dłuższy czas.

Gonzo

potwierdzam opinię o wrocławskim oddziale. [usunięte przez moderatora] i zupełny brak szacunku do innych. Oczywiście przykład daje szef [usunięte przez moderatora] i pani "kierownik".

ANONIMOWO

PRACA W TEJ INSTYTUCJI TO POWAŻNE WYZWANIE DLA LUDZI O SILNYCH NERWACH , TOTALNY [usunięte przez moderatora] , BRAK SZACUNKU DO JEDNOSTKI LUDZKIEJ , ISTNE (usunięte przez administratora) - TAK JEST WE WROCŁAWSKIEJ FILII RYWALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZCZUR777

Witam Dziś miałem okazje się przekonać jacy [usunięte przez moderatora] pracuje w Rywalu jestem handlowcem w branży od 10 lat ale z takim [usunięte przez moderatora] nigdzie się nie spotkałem nagle musiałem zdać wszystko brudny samochód bo dzień wcześniej wróciłem z delegacji o 22 a menager jechała zemną odwież moje rzeczy do domu siedzonko dla dziecka itp.chociaż rozwiązano umowę za porozumieniem stron z przymusu to po ponad roku spędzonym w tej firmie z bardzo dobrymi wynikami i odanym sercu odchodzę do innej hurtowni zasadami jakich nas uczono i nawołuję firmy handlowe które to robią z pasji i zamiłowania żeby zwalczały konfidentów i monopolistów bo już się wypalili zawodowo i liczą się tylko tabelki.

opcja

brak możliwości rozwoju zawodowego w tej firmie jest porażający, [usunięte przez moderatora]

Waldek

W serwisie praca jest super, wiadomo oficjalnie trzeba ponarzekać ale lekko 2500 na rękę do tego dochodzi premia i ekstra kasa z pracy „dodatkowej” ( na własną odpowiedzialność ) Do dyspozycji telefon i samochód służbowy wraz z paliwem pod korek, więc można robić co się chce ! Godziny też trudno sprawdzić bo się jest w terenie. Co jakiś czas można sprzedać - miedz, mosiądz z przedmiotów po naprawie ,wiec dochodzi kolejne kilka stówek. Zostają jeszcze części zamienne nowe i te „uszkodzone” tak więc pole manewru olbrzymie. Na dodatek szkolenia, integracje - imprezki.

kmiot

I co Ty na to WIELKI PREZESIE (usunięte przez moderatora). > Popatrz jaki syf i kiłę stworzyłeś ludziom kosztem nachapania się, kasy chyba wystarczy już dla twoich prawnuków a jeszcze ci mało. Od cholery nowych spółek nieruchomości (kamienic). Niedługo przyjdzie ci chyba do pały kupić prom kosmiczny i prywatną wyspę.Serdeczne pozdrowienia przez kupę kamieni dla największego skąpca, krętacza (usunięte przez moderatora). prezesika (usunięte przez moderatora). .

Zostaw merytoryczną opinię o Rywal RHC - Toruń

• Jak się pracuje w Rywal RHC?

Zobacz opinie na temat firmy Rywal RHC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rywal RHC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rywal RHC