Opinie o Paged Sklejka w Morąg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Paged Sklejka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paged Sklejka o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Sklejka w Morąg

janko

Właściwie zwalniają już się powoli mechanicy z zakładu.Tu tylko kierownicy i dyrektorzy za bycie kapo mają krocie.Zwykły mechanik jest tam zerem..Ściągają ukraińców i straszą ze powywalają tak zwanych polaczków jak to prezes nazwał morążan.Jaki był Czarnocki taki był ale coś się działo..a teraz??Tu potrzeba Inspektora z pisu nie tych co przyjeżdżają za koperty.Ludzie nic się nie zmieni puki są fatalne warunki w getcie Morąskim.

kris

Współczuję ludziom pracującym w tym syfie i nie polecam tego śmietnika lepiej ulice zamiatac nikt kto ma trochę rozumu nie podejmie pracy w paged syf pisz

bogudziekiniepracownik

Całe szczęście tam nie pracuję. Miałem tylko i aż styczność z niemiłą panią z Kadr. Całkowity brak kultury. Jeśli jej postawa jest taka jak cała firma, to współczuję wszystkim pracownikom...żenada

add

Zgadzam się z Anonymous nic dodać nic ująć.Mają teraz ukraińców zatrudniać bo polacy już też nie chcą robić w tym syfie.Pracuję w tym syfię długo i łapy mnie bolą że nie wiem gdzie je włożyć po pracy takie mamy nowoczesne maszyny .Mam umowę na stałe ale żona mi mówi żebym zmienił prace bo ty się tam wykończysz.Chodż zarabiam nie żle ale mam już dość .Dzieci mam małe i chciałbym zobaczyć jak dorastają bo jak tak dalej pójdzie wyląduje na wózku inwalidzkim lub w piachu.W tej firmie tak się kończy.Chyba że jesteś kierownikiem technologiem oraz zajmujesz wyższe stanowisko od tych które nie zostało wymienione wcześniej bo robol to jest jak część zamienna zepsuję się i wymieniasz ją na nową!!!

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Typowy obóz pracy najniższa krajowa ludzie są zastraszanie na stanowisku pracy nie może nic być (żadnego picia,toreb itp)zero urlopu wypoczynkowego.

add

Własnie jak się ma odpowiednie wykształcenie i znajomości i chyba bardziej znajomości .

add

Nie nie.Zaczyna się zmieniać .Ludzie wola wyjechać gdzieś dalej do pracy lub pracować na miejscu za nie wiele mniejsze pieniądze ale w bardziej znośniejszych warunkach .Ludzie zaczynają uświadamiać sobie że nie są tanią siłą roboczą znają własną wartość którą trzeba dobrze opłacić żeby mieć dobrego pracownika i wydajnego .@ghgvh PO PROSTU!!!!!!!

add

Najlepiej robić za grosze i dużo metrów .Dobrze się piszę jak ma się dobrą posadkę ale jak kto (usunięte przez administratora) bez przerwy z śniadaniowej z kanapką w zębach.Ja tak robię żeby sztuki wyrobić i co najgorsze nie wyrabiam normy bo mamy takie wysokie że nie idzię tego zrobić. PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA!!!!!!!!!!

(-_-)

Dajcie ludziom podwyżkę a nie za drobne kazecie robic;/

odd

Dobrego mamy też technologa z zamiłowania fotograf bo chodzi i robi zdjęcia.Po co?Nie wiem? Czemu nie zrobi zdjęcia pana od BHP na tle zadymionej starej hali!!!!!!!!! Zgodnie wszystko z przepisami jest?Tyle lat i nikt nic nie robi z tym.A jak ktoś założy swoje ciuchy prywatne bo w tamtych się kisi to afera i od razu karać ! Technologa i bhpowca na produkcję do klejów albo na prasy niech zobaczą jak się robi wtedy by zdjęć nie robili i zaczeli by robić coś żeby było lepiej łatwiej.Jednak ciężko wysilić te szare komórki (jeżeli mają).

Pracownik-Morag

Zgadzam sie! To fikcja a nie firma, dziadostwo jakich malo. A te pozal sie boze majstry to sieroty ktorzy niedosc ze nie maja pojecia to sie do niczego nie nadaja. Tak jak dziura na dziurze to zlodziej na zlodzieju tu siedzi i pilnuje cieplych posadek

odd

NOWY PAN ZACZNIE POWIELAĆ STAREGO PREZES W DRODZE PRÓB I BŁĘDÓW A MOŻE SIĘ UDA ALBO NIE.KIEROWNICTWO I CAŁA KLIKA ZOSTANIE TAKA SAMA I ROBOLE JAK CIERPIELI TO I TAK BĘDĄ CIERPIEĆ .DO PRACY NIKT NIE BĘDZIE SZEDŁ BO WIEDZĄ JAK TU JEST NA DODATEK JESZCZE TRZEBA SIĘ DOSTAĆ ALE JEST KADROWA KTÓRA PRZYJMUJĘ WEDŁUG WŁASNYCH HUMORÓW.FIRMA TO NIE FIRMA (usunięte przez administratora) CHCĄ ROBIĆ SKLEJKĘ A DOSTAJĄ ŚRODKI Z KTÓRYCH MAJĄ ZROBIĆ TRÓJKĘ ALBO KOSZULĘ NA FOLIĘ I NA KONIEC ZMIANY MÓWI MAJSTER MAŁO JAK TAM DZIURA DZIURĘ POGANIA

Beata

I co przyniesie nowy dzień po piątkowych zmianach w Piszu i Morągu?!

sam jestes niemota tłuku

globis

powiedzcie kto jest teraz szefem HR

janek

Praca w sklejca najlepsiejsza na świecie:).Zarobki jak u Geatza w Microsofcie.Socjalne że można w kapciach po hali biegać..Zajefajne łazienki:).Co do kadrowej nie spotkałem lepszej kadrowej w Polsce:).Więc zapraszamy do nas.Dla każdego robota się znajdzie o więcej nie proście:)AAA zapomniał bym nie przyjmuje się osób chorowitych:)z nałogami i z humorkami.Nasza maxyma na dzień ,,Haruj i Milcz nie prosząc o płace.,,,Pozdrawiam kierownika warsztatów.

xx

jestem kawalerem takie sprawy to nie mój problem ale jak masz kredyt starą i dzieci na głowie to napierdalaj w tym śmietniku jak idiota bo najwyrazniej na więcej cię nie stać

mechanik

Pracuję w Paged morąg.Proszę państwa system upadł układy zostały.To bardzo proste.Proszę związki zawodowe by weszły na nasz zakład ale bez kopert i zobaczyły warunki pracy i płacy w Morągu.Fakt nie ma roboty.Ale czy mamy na czołach wypisane ,,koń pociągowy,,??Dalej nie wiem jak w piszu ale u nas zwolnienie L4 jednoznaczne ze zwolnieniem.Nasza pani kadrowa ....kochana kobieta.Uprzedza o tym fakcie przy przyjmowaniu do pracy.Wiadomo po co dyrektorem został pan Cza...Płaca za 12 zł na godzinę w warunkach Chińskich.Pan od BHP twierdzi że jest wszystko ok?hmm .po to tyle zarabia by było ok.A pracownik umrze szybciej ale nie przez sklejkę...:).Gdzie inspektor pracy??Jak się pojawia długo siedzi w biurze..Potem wychodzi w ahah i ehah z wielką kopertą.No pani minister zlitujcie sie w końcu.Co może szarak?a skoro Pis dostał szanse może...podkreślam może,rozwali kliki chociaż troszeczkę.A gdzie obiecane przez Junkera wyrównanie stawek godzinowych w całej UNI?No po co my w niej jesteśmy jak niemiec zarabia od ........6,5 euro a my od 4zł????Napisane wiele co do realizacji ostanie jak za Wałęsy..Cieszta sie że robita,,bo o take polskie walczyłem..

Pracuję od 4 m w sklejce , zarobki 1500-1600 na rękę .Szału nie ma mi tam nie jest ciężko może podniosą stawkę , tam gdzie ja pracuję maszyny są już stare i co chwila coś w którejś siada , przyjezdza mechanik naprawia i tydzień wytrzyma , ludzie pracuję tam bo w Piszu nie ma pracy , jeżeli w sklejce zarobie 1600 za 8 h dziennie jak chce przyjde dodatkowa sobote dostane 100 , u prywaciarza w Piszu dostaniesz 2000 zl tylko robisz po 10 h czasem 11 h i cieżej , w sklejce masz robotę nad dachem wyrobisz 8 h idziesz do domu , a jak ktoś nie jest mgr. doktorem i chciałby zarabiać kokosy , to nie tędy droga w sklejce jest pewnie około 1tyś pracowników a bezrobocie na mazurach wielkie było nie było jest praca trzeba się cieszyć z tego co się ma , ja tam wole pracować w sklejce i mieć pieniądze .

fafik

odradzam pracę w tym łagrze stracisz czas i zdrowie g...o zarobisz i niczego się nie nauczysz praca w takim zamkniętym zakładzie to marnowanie życia i dorabianie śmieci z pagedu radzę omijać sklejke w piszu z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Sklejka - Morąg

• Jak się pracuje w Paged Sklejka?

Zobacz opinie na temat firmy Paged Sklejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paged Sklejka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paged Sklejka?

Kandydaci do pracy w Paged Sklejka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paged Sklejka