Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

Edi

Może wyjechać i wrócić bez papierów, dostać status uchodźcy i 6 tys. do ręki + mieszkanie nie byle jakie. Tak sobie żartuje, po tylu latach zasiłek :( masakra.

CWMG

W jakich działach nawiecej zwolnionych ?

już za bramą

Pytanie na śniadanie do wtajemniczonych. Jak to się stało że redukcje w niketórych działach to powiew zefira a w innych to huragan??? Czym się kierowali nasi kierownicy biorąc na cel tych a nie innych??? Nie zdążyłem ich spytać, tak szybko mnie zredukowali :(

jeszcze nie za bramą
@już za bramą

Redukcje dopiero się zaczęły - po pierwsze jeszcze w tym miesiącu masz poniedziałek i wtorek gdzie też ponoć będą zwalniać, a po drugie zwolnienia będą trwały do końca września, także pewnie co się odwlecze... Pewnie czekają aż dani pracownicy dokończą jakieś swoje tematy i dopiero wtedy w ramach podziękowania zgaszą ich jak wypalonego peta.

king size

Dodam jeszcze, jak wilk syty i owca cała, to nic złego się nie dzieje i jeżeli nawet jakiś tam układ, to uważam wszystko w porząsiu i nic złego się nie dzieje. Czasem warto pomyśleć, chcieć i w ogóle coś robić a czasem nawet zapier.... by coś osiągnąć w życiu. Są tacy co tylko biadolą, psioczą a od siebie nic nie dają, nawet jak wyjadą za granicę też myślą że dostaną coś za nic, nie - tak nie ma nigdzie. Wyciąganie brudów w obecnej sytuacji i tak nic nie da, więc ......

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
zredukowany

OFICJALNY KOMUNIKAT "Przy doborze pracowników do zwolnienia brane będą pod uwagę m.in. takie czynniki, jak posiadane kwalifikacje, jakość świadczonej pracy i ocena bezpośrednich przełożonych. Pracodawca weźmie również pod uwagę aspekty społeczne. " Pytanie 1 do dociekliwych - Czy którykolwiek RYJ W BIAŁYM KOŁNIEŻYKU został odsunięty od koryta? Pytanie 2 do dociekliwych - Czy którykolwiek z PRZEŁOŻONYCH oceniających podwładnych został oceniony przez GÓRE? Zapamiętajcie nazwiska i przezwiska kalafiorów którzy siedzą chwilowo na szczycie władzy.

Gallus Anonimus

Najlepsze z tego wszystkiego są zwolnienia. Ludzie którzy mogą iść na świadczenia przedemerytalne albo mają swoje firmy zostają a innych zwalniają. Brawo, Smutek jest wielki hahahahahahaha. We wrześniu i tak to wszystko pie....nie. AMEN

@Gallus Anonimus

Każdy może mieć Firmę, Ty też koleżko, no ale tam trzeba pracować co ?

@Gallus Anonimus

I wkoncu skończycie pisać pierdoły na tym forum, nic z niego nie wynika

Mam Firme
@king size

Nie zawsze, wystarczy wypracować sobie całkiem fajny układ z naszym zaopatrzeniem i wilk syty i owca cała. Ale to tylko jeden z przykładów :)

@Mam Firme

A rozumie, myślałem że zazdrościsz komuś że ma firmę. Zaś fora są po to by pisać, a jak że.

CWMG

A to niby dlaczego ? Nieudaczniku. Co zrobiłeś aby żyło ci się lepiej i twojej rodzinie ? pewnie nic. Czekacie jak świnie do zarznięcia modląc się o cud ,który nie nadejdzie Cieszysz się że to nie ciebie szef wezwał aby wręczyć ci wypowiedzenie. A to jeszcze nie koniec nominacji.

narzynka M50
@CWMG

CWMG chodzi o to że jesteś nieudacznikiem życiowym, takim zmarnowanym materiałem biolgicznym. Gdyby nie Twoje koneksje rodzinne to byś w życiu nie złapał tej pracy. Może byłbyś cieciem na parkingu przed Kopeksem, a może byś wykładał chemię w Tesko, kwestia tego jaki jesteś silny.

grześ
@narzynka M50

Nie przejmuj się dupkiem wroci tam z kąd przyszedł,jak ja nie lubie goroli z basenu.

TR

kurde, no i(usunięte przez administratora) znowu w zarządzie. Dajcie spokoj, jak ten zakład ma wyjsc na prostą ? Naczelny alkoholik zakładu.

Co Wymyślasz Możnowładco Górniczy

Ja myślę że swoje dane masz przeterminowane jak zeszłoroczne mleko w lodówce jaki właściciel ? teraz jest bezkrólewie

CWMG

Nie wiem co wy chcecie od tych dyrektorów , prezesów . To przecież właściciel wie najlepiej co robi. A jak nie wie to najlepiej jak ten biznes zamknie .

ale powiem człowiek coś sie nauczył i wyniesie z tego zakładu nie tylko negatywny koniec pisze bo jestem młody ale zapier.. równo czy to ważne ? nie ważne jest to że tak dobry zakład który, jeszcze nie jedno mógł nauczyć został rozpier... przez bandę darmozjadów którzy, na koniec wymieniają sie stołkami w pocie czoła żeby dopisać coś do cv i zwinąć odprawę ... przykre ale takie są realia w Polsce

jonasz

błogosławione łono które wydało na świat takich prezesów i derektorów którzy jeden po drugim w pocie czoła zarżnęli ten zakład jak świaniaka na Boże Narodzenie. AMEN

~zwionzkowiec

GAME OVER! Kto ma możliwość niech coś przytuli na pamiątkę na osłodę gorzkich dni.

wfm

Żal się robi jak to wszystko czytam. Pracowałem w tym czymś 10 lat na obróbce. Kiedy zaczęto wręczać "lojalki" wiedziałem że to początek końca. Na tej samej robocie na wytaczarce, ta sama robota, te same wymagania jeden ma drugi nie. Co ciekawe jeden grupa 15 drugi 7 i to samo robią. Lojalki dostawali ludzie którzy nigdy by się nie zwolnili, bo pracowali i robili ciągle to samo od "dziecka" i każda zmiana to dla nich koszmar. Polityka i szczeble zarządzania to rozmach jakiego komuna nie widziała. Szkoda

nominacje w poniedziałek

Może coś więcej ?

brygadzista

Pojawiło się światełko w tunelu! Koledzy nie spieprzcie tego! Pokażcie że warto w nas inwestować i utrzymać nasze stanowiska pracy. Czas zakasać rękawy do roboty. Głowa do góry :)

światełko
@brygadzista

...światełko... chyba pociąg towarowy na czołowe z KM S.A.!

Kiedy nominacje ?

sauron

Obawiam się, że z naszą kadrą kierownicza i ich umiejętnościami z zarządzania to jedyne co mogą wdrożyć to Kakaowe oko

AutoCAD 14

~Kapelusznik. To cenna rada! Przełożony musi go mieć non stop na oku i nasz młody szybki rajdowiec w pocie czoła uzdrowi cały dział. A jeśli ta metoda się sprawdzi to wdrożyć WIELKIE OKO w innych działach. I zamiast strat byłyby zyski.

Kapelusznik

Ten koleś to typowy cwaniaczek - dwoi się i troi jak przełożony patrzy, a tak to zwis pełny czyli dobrze wyczaił jak się ustawić w KM żeby zostać docenionym

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.