Kopex Famago

Zgorzelec

Opinie o Kopex Famago

Edyta

@mo, na stronie internetowej napisane jest, że firma znajduje się upadłości. Więc @exp, ma rację o tym informując.

mo

i co jest ta upadlosc

exp

Zarząd KOPEX S.A. („Emitent”) przekazuje do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym tj. 01.08.2016 r. powziął informację, że spółka pod firmą: KOPEX – FAMAGO sp. z o.o. (dalej „FAMAGO”) złożyła w dniu 29.07.2016 r. w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych wniosek o ogłoszenie upadłości.

wrc

Firma w upadłośći zgłosiła 1 sierpnia wnioski ogólnie jeszcze nie jest to potwierdzone trzeba czekać tak do końca listopada nie płaci pod wykonawcom jak dla mnie to naciągają firmy ! na bardzo duże koszta .

Daniel

Uwaga firma w upadłości,nie płaci podwykonawcą-brak kontaktu.UWAGA!!!!!!!!!

Daniel

Uwaga firma w upadłości,nie płaci podwykonawcą-brak kontaktu.UWAGA!!!!!!!!!

Robek

Firma nie jest zamknięta pracy jest dużo trzeba robić soboty i niedziele

ZZM

poczytaj sobie komunikaty na bankierze itp ... wujek google nie gryzie pozdrowienia

az

to idz

zapracowany

I co dalej zwalniaja z tego syfu

Eddi

pierniczysz , zamówień przybywa , nie ubywa... każdy to powie, a to , że rozgrywki były na górze, nie oznacza, że się skończą, ważne by dalej było co robić i... kim robić, bo czasem o tym się zapomina

gosc
@Eddi 26.06.2015 11:59

Ale jestes Eddi naiwny Aby byla robota ale wazne ile placa A z tymi zarobkami nie jest najlepiej I o tym zapominasz

Ta firma sie ZWIJA a nie ROZWIJA

byly

Widac po zakladzie komu to zostalo powierzone ZLODZIEJOM widac golym okiem co zostalo po takim duzym zakladzie pracy nic ujac nic dodac

byly

zatrunijcie sie w tym syfie to zobaczycie ja przepracowalem 25 lat jak byly redukcje to bez pardonu zwolnili a bylu wielu takich ludzi nawet z wiekszym stazem

pan bursztynek z plaży

cześć baśka, oboje widzę mamy super nicki:) ja również rozważam zatrudnienie w firmie Kopex Famago, tylko że ja mam już doświadczenie jako takie w gornictwie i energetyce. wiecie może jakie obecnie oferują z tym związane stanowiska pracy w Kopex Famago i jakie trzeba mieć kompetencje i kwalifikacje żeby je dostać?

p

to dziadostwo nie zaklad pracy

Seweryn

jedno wiem na pewno... wnet będę chodził w k.spodniach tak te ... dbają o bezpieczeństwo! to jest chore! co kwartał gorzej! może ktoś się opanuje ??? bo to , że dostaje poplamione, brudne i śmierdzące ( kiedyś tak nie było ) to się przyzwyczailiśmy, ale ile to może się zmniejszać, albo poproszę żonę by doszyła coś, wszak naprawy też sobie robimy we własnym zakresie (!) nawet na zamianę dostajemy inne rozmiary, i weź tu spawaj z glutami w bucie!!! - a firma, jeśli się otrzepie, to będzie dobrze, ino niech zamówień nie braknie, materiału i sprzetu do roboty...bo gdzie indziej pójdziemy...

wrr

a co mamy w polsce czy w takim fakosie robic za miske ryzu]]]]

wrr

a co mamy w polsce czy w takim fakosie robic za miske ryzu]]]]

p

to fakt trzeba uciekac na zachod tu jest dzidzicz a fakos to dziwny stwor

kolo

Kopex ostatnio wyręcza sie swoją nowa spółką Fakos która w konia robi pracowników oraz podwykonawców tzn.Odpisuje godziny pracownikom za niby brak wydajności, po czasie podwykonawcom ucinają 1/3 z faktór za niby rowniez braki wydajnosci .Mało tego przekupują najlepszych pracowników podwykonawcow.Banda złodzieji.Kopex to juz nie ta sama firma teraz wyrecza sie swoja psełdo firemką Fakosem złodziejem.Jesli czytacie to pracownicy na działalności to uciekajcie z dala od Kopexu i Fakosu.

pracownik fakos-famago

wszystkiego najlepszego z okazji barbórki dla pracowników famago

krzych

tak wystraszeni ze nic nie komentuja???????? tak zle

robol

A mnielismy miec tak dobrze jak nas kupil kopex A wyszlo jak zwykle PO polskiemu!!

gh

A kto kupil ten zaklad ktos wie?a co zaloga zrobili?To bylo do przewidzenia

fuck or

No cygan prezesina i jego wesoła kompanija rozwalili zakład z 65 letnią tradycją - SPRZEDANE pewnie za marne grosze tak jak złom, który ostatnio był szabrowany na prawo i lewo bez żadnej kontroli. Ciekawe jaki zamiar ma nowy właściciel?

g

dobre

bla bla

Pamietam....w kiblu przed wejsciem na H-10 poemat : "Pamiętaj kolego mój , kierownik to głupi (usunięte przez administratora) " Dzieje sie jeszcze cos na tej 10-ce ? bo slyszalem ze 9-ke "zlikwidowali" , a na 11-ce od ponad roku zamiataja podloge z wiorow..Tak zwani "technolodzy" jeszcze istnieja , czy juz tez pozwalniali ? Tak zwane "biuro konstrukcyjne" jeszcze cos tam "kresli" ?

ble

w kiblach jak walilo tak wali dalej ale przynajmniej pomalowali sciany , jas...(usunięte przez administratora) zadzialal bo naniego poematy pisali hehe

jack

Co dalej zwalniaja?padaka w tej firmie

iska

A ten syf jeszcze sie kolacze?co tam teraz robia?chyba brony i lemiesze juz wszystko wyprzedali?cofnela sie firma do lat 50 ale jaja!!!!

związkowiec

opzz - 2013-09-14 12:20:37 Ate nasze zwiazki pojechali na Warszawe?A oczywiście, że te nasze związki pojechały na Warszawę, bo jak by mogły nie pojechać. Szkoda tylko, że tak małej ilości pracowników zależy na okazaniu swojego oburzenia i niezadowolenia z rządów TUSKA !!!!! A to sie wszystko przekłada na zakłady pracy!!!!

opzz

Ate nasze zwiazki pojechali na Warszawe?

xxx

chyba cała grupa kopex się sypie. czytając opinię o pracodawcy ZZM S.A. Zabrze widać że i tam są zwolnienia......

fe

jak ma być widać produkcje skoro już głośno mówi się ma mieście że w Famago zostanie tylko 75 osób lub zostanie całkiem zamknięte. Koszmar bo w regionie nie ma pracy.....

jolero teqiula na bahamah

restrukturyzacja : pic na wode , produkcji nie widac na halach , zmienili na papierze znowu setny raz strukture organizacyjną z na pierwszym miejscu PIEREM i BEHEAPEM , jakby to miało poprawic działanie firmy , juz byli tu tacy co rozkręcili firme , zainwestowali w komputery,programy,maszyny , a w stałych pracowników? i w podobno tańszą kooperacje ........nawet podwyzek pracownicy nie zobaczyli i premi ,tzn jeden łaził i się chwalił PITEM ze zarobił trzy ,a nawet 4razy więcej od innych ... A Teraz Następni wywalają ludzi , a przecież tutaj w takiej firmie trzeba inwestowac w trwałych ludzi a nie w tymczasowych ; nie wykorzystują mocy produkcyjnych firmy ; premie dostają jak zwykle tylko ci co zawsze za nadgodziny ; PIP by się przyjebał ; a inni mają pracować za łaskawe C ; Jeszcze do tego wszyscy tylko gadają o zwolnieniach ; i gadają i gadają , i chodzą na fajki do PKS-u; lub gadają przez telefony ; nic dziwnego coraz więcej łazi ..... z językiem na brodzie i plecami przy ziemi i mówi ze mają dosc takich klimatów w pracy............

pająk

To co istotne umyka uwadze- a przerodziło się to w paskudnie plotkarski portal. To że jest lista do zwolnienia na kolejne 14 osób to nikogo nie interesuje? To, że do tej pory najlepiej mają się kadry i księgowość i ich zwolnienia nie dotyczyły, tylko tam są podwyżki i premie. Przeciwko temu nikt się nie buntuje- dziwne.

Szanujmy się

Pracuję. Jeszcze. Mam nadzieję... Proszę byście nie generalizowali! To nie prawda, że ci którzy zostali to same lizusy, nieroby etc. Nie czuję się by wywierano na mnie mobbing itp. Czy nie zdajecie sobie sprawy z tego jak ciężko się pracuje, gdy czyta i słyszy się takie plotki? Jest ciężko i każdy z jeszcze pracujących ma nieustanne obawy o przyszłość Famago. Mnie nie zależy na tym by ta firma upadła! Wam zależy na tym by stanęła na nogi? Jeśli tak, to dlaczego plujemy sobie pod wiatr dając takie komentarze? Jeśli Państwo macie jakieś konkretne sprawy droga służbowa jest każdemu znana. Jestem na 100% pewien, że nie zostaną te informacje zignorowane. Zwolnili Ciebie, odejdź z godnością. Jeśli i mnie zwolnią, to nie będę się obracał za siebie.

robol

auta zabrali od (usunięte przez administratora) z hz a fajny gość i ma wiedze .. wielu już takich fajnych ludzi odeszło...no teraz pytasz się w kadrach....śmiech na sali ...

Lukas van Pirre

robi - 2013-07-12 22:26:38 czy związki nie widza kto się wozi autem wiadomo kogo a podobno mamy ciecie kosztów i decyduje o tym kto gdzie ma siedzieć i jak....to widać gołym okiem ...kto zastępuje najwyższego.... tego nikt nie widzi... państwo w państwie i tego związki nie widza jak ktoś napisał i jest niby dobrze....paranoja ...A kto jeździ czyim samochodem? Nic z tego nie rozumiem. Proszę nazywaj rzeczy po imieniu. Jeżeli masz wiedzę na temat przekrętów i malwersacji, to twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego faktu do prokuratury, tak stanowi polskie prawo, w przeciwnym razie i ty możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Gdzie Famago zamawia auta?

robi

pm1

PM - 2013-07-12 09:15:24 A jakie dzialania w tej calej sytuacji czynia zwiazki zawodowe? Pisze sie tutaj takimi wielkimi literami o ewidentnym dzialaniu zarzadu na szkode spolki - skoro tak jest, dlaczego nie ma zadnych zgloszen do odpowiednich organow. W koncu skoro jest tak strasznie zle, dlaczego calej sytuacji nie naglosni sie w mediach lokalnych, a moze nawet szerszych - tu w koncu chodzi o lokalna spolecznosc. Odpowiedz jest prosta - w tej firmie nie ma juz od dawna, a moze nawet nigdy nie bylo osoby, ktora sie szanuje i jest pewna wlasnej wartosci - mowiac w prosty sposob nie ma osoby z jajami - komentarz moze napisac kazdy, ale w pracy wszyscy siedza cichutko, z jednej strony mozna to zrozumiec, ale z drugiej strony - zaloga to podstawa zakladu.nie pisz nic o związkach nic nie zrobią jak będą cię zwalniać wiem to z autopsji prawnik z (usunięte przez administratora) 'będzie cię przekonywał że w sądzie masz małe szanse żeby wygrać jednym zdaniem-musisz sam zadbać o własny tyłek bo związki są tylko od brania składek a nie od obrony pracowników

puk puk

miałeś artykuł "Bez zwolnień grupowych"w lokalnej gazecie to wyszło że pracownicy może i narzekają ale ogólnie to nie wiadomo dlaczego. Tu jest potrzebny prawdziwy dziennikarz a nie pajac który pisze artykuł na bazie informacji od rzecznika spółki. A poza tym gdzie ty żyjesz? wczoraj się urodziłeś? Jak (usunięte przez administratora) stawia hale za dziesiątki milionów do której już zawsze trzeba będzie dokładać, jak buduje dróżkę rowerową wzdłuż Nysy kończącą się tuż za Zgorzelcem w szczerym polu, jak pajac dziennikarz pisze o "trasie" narciarskiej koło Stalagu po której można jeździć ale samochodem terenowym... itp itd tu jest Polska! Dzika Kraj!

PM

Fabian

Większość na tym forum to pracownicy, którzy tylko tu mogą sobie popyszczeć, Są to ludzie, którzy zrobią wszystko, by móc nie robić nic. Zamiast wziąć się za robotę to siedzą i narzekają.

robol

tak 95 % komentarzy to bzdura, wiadomo kto jest przy wladzy i wydaje dyspozycje, ale nie ma pracy i nie ma (usunięte przez administratora) wyboru trzeba patrzec na to co sie tu(usunięte przez administratora) wyprawia..kedys porzadna firma

Felek z kupeksa

To ja też przysłowiem: 'Nic tak nie rozbudza lenistwa, jak jałowe rozmowy.' z dedykacją dla wszystkich nierobów, żeby wreszcie wzięli się za uczciwą robotę i niech pamiętają że "pokorne ciele dwie matki ssie" Pracujcie uczciwie a będzie to wam wynagrodzone, a ci co nie chcą pracować i się (usunięte przez administratora) niech dalej tak robią-im to też będzie wynagrodzone.

max

z ta lojalnością w tej firmie to jest ciekawie.... nieważne że ktoś się stara i jest na każde zawołanie ,tu za lojalność uważa się (usunięte przez administratora)współpracowników,chodzenie na chorobowe gdy jest kijowa robota,(usunięte przez administratora)

jola lojalna jola nielojalna

No wlasnie co z ta lojalnoscia ? Czy ona jest dla wszystkich ? Ktos idzie na przedmacierzynskie , macierzynskie , chorobowe pomacierzynskie , wraca na moment , orientuje sie ze jest nie ciekawie i znowu pryska na chorobowe , a drugi jest na kazde skinienie , robi wszystko o co go poprosza , idzie tam gdzie go zsylaja , a i tak sie go zwalnia ? To jest ta lojalnosc ?

Głęboko lojalna

dokładnie! nie rozumiem tych ciągłych narzekań! Smartfony zadowolone, kierownictwo również, ja również, o co chodzi?!,

Zostaw opinię o Kopex Famago - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopex Famago