PBSZ KOPEX - Bytom
counter
2 12 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy PBSZ KOPEX - Bytom?

Ludek Nowy wpis

Powiedzcie jak się pracuje ? Czy potrzebują teraz kogoś?

Piter Nowy wpis
 Rekomendacja

A co byście wybrali pgg row Rydułtowy czy pbsz na Zofiówce? Z papierów górnik kotwiarz i operator ładowarek samojezdnych.

Młody gornik

Planuje przejsc z Prs do pbsz. Mam 3 letnie doświadczenie i wiele kursów. . Koła rozsądnych odpowiedzi na temat warunków udciwosci plac itp

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dżordż

jak żeś robotny i 2 soboty zrobisz to zarobisz swoji z barbórką i 14 kartkami po szesnoście i dodatkowymi bonami na śwjynta

Iwona Nowy wpis
@Dżordż

Możesz napisać coś więcej na temat bonusów i wynagrodzeń pozapłacowych w firmie PBSZ KOPEX - Bytom? Od czego są one zależne - od zaangażowania pracowników w powierzone obowiązki, czy może bardziej od umiejętności i kwalifikacji? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Toudi

Witam serdecznie .. Mam pytanie dotyczace ewentualnego podjecia pracy w PBSZ KOPEX - Bytom amianowicie .. jak wyglada z zarobkami .. na Kopalni \"Zofiowka\" badz szybie Bzie Debina 1 Do obu tych zakładow mam około 5 km wiec mieszkam w samym centrum , Staz pracy obecnie 5lat 8 miesiecy szkoła gornicza Kurs Gornika pracuje w przodku od ponad 18 miesiecy .. Jak wygladała by płaca na etapie \"próbnym\"?? Proszę o opinie i ewentualna pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o PBSZ KOPEX - Bytom - Jastrzębie-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PBSZ KOPEX - Bytom