Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Katowice

Opinie o Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Andrzej

Firma beznadziejna. Odradzam komukolwiek zatrudnianie się tam. Glowna osoba zarządzającą myśli tylko o swoich prywatnych sprawach. Beznadziejni dyrektorzy i niektórzy kierownicy z łapanki bez wiedzy i wykształcenia. Płace mizerne.

Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe