Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Katowice

Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Opinie o Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

miś

Z uśmiechem na twarzy podają ci zarobki brutto, twierdząc że to niewiele więcej od netto. Na 'dzień dobry' traktują człowieka z góry i kpiąco, myślą że są bogami i robią ci wielką łaskę proponując zatrudnienie za 1500 zł.

Andrzej

Firma beznadziejna. Odradzam komukolwiek zatrudnianie się tam. Glowna osoba zarządzającą myśli tylko o swoich prywatnych sprawach. Beznadziejni dyrektorzy i niektórzy kierownicy z łapanki bez wiedzy i wykształcenia. Płace mizerne.

Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vector Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe