Kopex S.A.

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 45 ocen.

Kopex S.A.
3 45 6 1

Opinie o Kopex S.A.

Niewolnik

Firma totalne dno.Praca po 12 godzin za mniej niż 10 zł na godzinę.(usunięte przez administratora)soboty obowiązkowe.Wypłaty zależne od widzimisie prezesa bez względu na przerób.Bardzo duzo zleceń a twierdzą że firma jest wiecznie na minusie,co odbija się na wypłatach pracowników.Trzeba przecież napychać portfele takim KOZIOŁKOM MATOŁKOM jak kierownik (usunięte przez administratora),którzy nie maja zielonego pojęcia o pracy. Ps.Wszyscy którzy liczą na 3.000 za 300 godzin ORKI są w głębokim błędzie Pozdrawiam chłopców z hali

Zostaw opinię o Kopex S.A. - Katowice

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopex S.A.