KOPEX

Lubin

KOPEX

Opinie o KOPEX

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w KOPEX? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Firmol

Witam, czy wie ktoś czy kopex z siedziba w Lubinie prowadzi jakaś rekrutacje ?

ep[

a możesz napisać więcej o tych premiach (kwoty konkretne lub widełki) i co składa się na ten socjal?

smiech na sali

Inova to tragedia ludzie jak zarabiaja 2200 bo standardowe wynagrodzenie to 1600-1700 zl za caly miesiac charowki a o wyplacaniu nadgodzin juz nie mowie nikomu nie polecam bardzo duzo mowia i obiecuja a nic nie robia kompletnie nic tam gdzie jest ocena powinni dodac tragiczna a nie tylko niedostateczny

SNUUPEEK

INOVA CENTRUM INNOWACJI TECHNICZNYCH TO FIRMA KTÓRA NIE PŁACI GODNYCH WYNAGRODZEŃ MIESIĘCZNYCH , ZAROBKI INŻYNIERÓW TO 2200 BRUTTO.ŚMIECH NA SALI

Zostaw opinię o KOPEX - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOPEX