Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

XPO oss 2020

Nie polecam nikomu, praca nie jest może ciężka aczkolwiek musisz wiedzieć , że pracujesz dużo godzin a pieniądze jakie otrzymasz to 300-350 e nie ma znaczenia czy są to popołudniówki czy nocki . Mimo, że na nockach pracujesz dłużej bo od 24 do nie wiadomo której , często 10 czasem 13 . Nikt nie będzie Cię tam szanował , koordynatorzy będą chodzić do Ciebie kilka razy na dzień po to , żeby Cię cisnąć o normę . Norme ciężko wyrobić tym bardziej , że sprzed na którym masz pracować ma X lat i musisz cały czas powtarzać co mówisz i wymieniać skaner. Ogólnie szkoda nerwów praca nie warta tych pieniędzy.

Stary pracownik
@XPO oss 2020

Głupoty pleciesz w xpo w oss pracuje naście mcy i jakoś nie ma problemu z normą czy ze sprzętem, po pewnym czasie wiesz na który skaner polować czy na który betej. Wyrobienie normy to też jest pikuś, normalnie pracujesz nie gadasz w gangach i norma sama się zrobi. Koordynator chodzi do tych którzy więcej gadają niż robią. Co do zarobków bez niedziel od 350 do 400 na tydzi8 na rękę z niedzielami nawet do 450 w zależności od godzin.

niejawny
@Stary pracownik

Kolego. Z tego, co widzę, to odpowiadasz na wszystkie negatywne opinie. Wkopałeś się jednym, często używanym sformułowaniem. Pewnie jesteś pracownikiem tej agencji i przydzielili Ci takie zadanie, rozumiem, ale miejże litość i wstrzymaj się choć chwilę.. Gdyby ktoś udostępnił dowody koronne w postaci wideo, też byś zaprzeczył wmawiając "głupoty"? Chyba, że faktycznie jesteś pracownikiem XPO tyle, że typu (usunięte przez administratora) donoszącej na swoich i wchodzącej przełożonym w poważanie.. To chyba. jeszcze gorzej.

xxx

hej pracował ktoś lub pracuje przy selekcja i sadzenie cebulek tulipanów ustawianie skrzynek z cebulkami w Enkhuizen prosze o opinie jak z zarobkami na tydzień?

Unami
@xxx

Dzień dobry, również chciałabym się dowiedzieć bo zainteresowała mnie ta oferta. Czy ktoś tam był i może się wypowiedzieć?

To
@Unami

Opłaca się dobra kasa i fani ludzie

Maciuś

Witam mam pytanie dostałem ofertę z e&a na orchidee gdy się okazało że do pracy jest 9 km rowerem to zrezygnowałem poinformowałem o tym biuro jeszcze w Polsce że niestety rezygnuje ze względu na rower 4 dni przed rozpoczęciem pracy, mam pytanie czy jestem już u nich skreślony czy mogę się starać jeszcze u nich o inna pracę???

Bbo
@Maciuś

A miałeś podpisaną umowę z agencja? Jeśli tak to tak, dostałeś blokadę...ja dostałam propozycję do Hessing w Zwaagdijk na salatki i tak samo kazali mi dojeżdżać na rowerze 11km do pracy na co się nie zgodziłam. Zrezygnowałam w piątek a w sobotę miał być wyjazd więc dostałam blokadę plus nie chcieli zwrócić mi kosztów za bilet ale na szczęście udało mi się tą kwestię załatwić z przewoźnikiem.

Jaca

Najgorsza agencja przyjechałem do pracy a pracowałem max 2 dni w tygodniu zarobiłem to na mieszkanie i ubezpieczenie

tak, tak
@Jaca

Przy dwóch dniach, a dokładnie 16 godzinach i mniej nie jest pobierana opłata za mieszkanie, więc coś zeznania Ci się nie zgadzają...

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Uwaga na tą agencje niesamowite kary za wszystko się czepijaj dostałem (usunięte przez administratora)euro kary za to że w lodówce miałem dwa piwa i jeszcze do tego 3 dni pracy na tygodniu jestem na minus odradzam ta agencje

tak, tak
@Andrzej

Nie ma czegoś takiego jak "kary" za to czy tamto. Jedyna "kara" jest za używanie samochodu firmowego do celów osobistych. Reszta to ewentualne obciążenia. Obciążenie np. za to, że dostałeś czysty pokrowiec na materac koloru białego, a oddajesz w kolorze brązowym, co świadczy o Twojej higienie lub za coś co rozwaliłeś. Za trzymanie piwa, czy jego spożywanie kar nie ma. Jak ktoś przegina, czy to z alkoholem, czy narkotykami to szybko wylatuje i tego agencja pilnuje, więc przestań pierdoły wypisywać.

Tom

Prosze o opinie ludzi pracujacych w Hessing Helmond : Jak sie wam tam pracuje,jak z norma pracy,macie jakies hotele pracownicze z pokojami jednoosobowymi czy raczej domki? Macie lokacje blisko domu tj jakies 2 km do pracy czy busami was woza? Ile zarabiacie poza sezonem tj od pazdziernika do marca? Z gory dzieki i pozdrawiam TK.

Zuza

Witam czy ktoś wybiera się na sałatki do Hessing z Jasła lub okolic,dostałam ofertę pracy chciałabym jechać,ale z kimś było by raźniej.

Barr
@Zuza

Ja jadę w sobote wieczorem

Kr

Czy ktoś pracował w Xpo Venlo? Szukam opinii jak z godzinami pracy i jakie wypłaty tygodniowo? Jaka atmosfera

Harni

Witam. Czy są jakieś normy na hessing?

Alicja

Czy ktoś może się wypowiedzieć o XPO venray 6? jak praca? zarobki? jak zakwaterowanie?

Tom

Witam mam pytanie do ludzi pracujacych w hessing przy salatkach : piszecie ze zarabiacie nawet po 500 euro tygodniowo - macie tak caly rok czy jak wyglada sytuacja z tygodniowkami na jesien i w zimie? W jakiej miejsowosci pracujecie? Daleko macie do pracy? macie jakies domki czy mieszkacie na hotelach pracowniczych oraz ilu osobowe pokoje na obiektach na ktorych mieszkacie? Jezdzicie autami do pracy czy na rowerach? Z gory dzieki za odp na pytania.

Brygadier
@Tom

Najlepszy okres na Hessing to maj- październik wtedy zarabia się około 500 euro tygodniowo. W pozostałych miesiącach tak 350-400 euro. Praca jest cały rok.

@Brygadier

Dzieki za odpowiedz,To ladna kasa a daleko z miejsca zamieszkania do pracy? Rowerem czy samochodem do pracy? Sa domki czy hotel pracowniczy?

@Tom

Podobno 10 km takie info z agencji i trzeba dojeżdżać rowerem, trochę mnie to przeraża bo zależało mi raczej na pracy na dłuższy czas a tak to nie wiem czy popracuję z 2 miesiące dziennie pokonując na rowerze 20 km plus robota fizyczna. Zobaczymy na miejscu jak to wygląda jeśli zdecyduje się wyjechać.

Mikołaj
@Ewa

Co za głupoty wypisujesz . Są i dalsze lokacje z których dojeżdżamy autami . Praca jest troszeczkę monotonna i nudna ale za tygodniówkę 450- 500 eur. to warto w tej monotonii popracować . Praca jest lekka tylko że nudna. Przez wrzesień wszyscy zarabiali w granicach 400-500 euro na tydzień już po wszystkich odtrąceniach więc chyba warto :) Ja już ponad rok pracuję na Hessing i nie narzekam i nie zamierzam nigdzie sie przenosić. Jesienią i zimą będzie pewnie gorzej z godzinami i 500 euro się nie zarobi ale myślę , że tak 380 - 420 będzie każdego miesiąca .

@Mikołaj

Po pierwsze dostałam tą oferę pracy i w informacji jest jasno napisane: dojazd rowerem do 10 km! A po drugie jak wytłumaczysz komentarze które już pare osób tutaj napisało że dali im rower i kazali dojeżdżać 10 km? Wymyślili to sobie?! Więc to ty głupot nie pisz!!!

Mlody

W jakiej miejscowości te sałatki z takimi zarobkami?

SSS

ktoś coś o pracy przy pielęgnacji orchidei w szklarni w: Heemskerk?jak z dojazdami do pracy i zarobkami na tydzień czy warto jechać

xxx

Czy ktoś z was może się wypowiedzieć o pracy pielęgnacji orchidei w szklarni w Heemskerk?ile na tydzień wychodzi kasa

Ann

Witam czy nikt nie pracuje na ciastkach w Broek op Langedijk? że nigdzie nie ma żadnej opini?

Robert

Czy ktoś z was może się wypowiedzieć o pracy na produkcji ciastek w Scherpenzeel? Jak wygląda praca? Jest cięzko? Jak zarobki i godziny? I jak zakwaterowanie? Pozdrawiam

Smiss
@Robert

Godzin dużo,zmiany po 10-12 h. Zakwaterowanie w hotelu w Veenendal. Praca do końca listopada lub początku grudnia,fabryka pracuje tylko pół roku.

robert
@Smiss

a jak zarobki? jakie są tygodniówki?

Hotelik
@Smiss

Lepiej napisz o tym lux hotelu i pokojach jedynkach na dwa lozka

robert
@Hotelik

co masz na myśli?

Ana

Czy język angielski jest wymagany?

Ramirez

Czy w związku z panującą pandemią są wprowadzone jakieś ograniczenia przy przekraczaniu granicy?

Marita

Witam Czy ktoś pracuje/ pracował na ciastkach w Broek op Langedijk i mógłby podzielić się opinia ? Z góry dziękuje

Marita

Witam, Czy ktos pracuje/pracował na ciastkach w Broek op Langedijk i może podzielić się opinią ? Z góry dziękuje

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 806.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 146 to opinie pozytywne, 137 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A