Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

anna

czy ktoś może się podzielić opinia o zakwaterowania w veendendaal

czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy w daelmans w scherpenzeel? jak zarobki? jak godziny? jak praca?

Jola

Izz

Dlaczego nikt nie wypowie się o pracy przy orchideach czyżby aż tak marna kasa tam była? Bo z tego co obliczyłam niecałe 1000 euro nie odejmując wyżywienia. Kpiny!

Słyszałem
@Izz

Praca stała, panie robią po kilka lat spokojne dziewczyny. Zarobki niskie bo nie ma nadgodzin a jak są to na innych działach. Jak chcesz poznać Holandię i się nie przemęczyć to można spróbować ale nie zarobisz. Rok temu to tam było z 250/300 netto co tydzień na czysto

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
XPO Tilburg 2

Ktoś tam pracuje? Jak z godzinami i zakwaterowaniem w Budel?

Witam,jedzie ktoś do Hessing w Zwaagdijk 19.09 z okolic Rzeszowa

Knur
@Lena

Ja z Twoich okolic jestem. Pracuje w Hessing Zwaagdijk od 15 lipca 2020. Godzin przeciętnie około 50 w tygodniu.Pieniadze bardzo dobre bo w granicach 450 euro tygodniowo na rękę już po opłatach. Od lipca nie wziąłem mniejszej wypłaty tygodniowej niż 400 euro. Prawdopodobnie w październiku będzie jeszcze więcej godzin to się zarobi jeszcze więcej. Liczę że w październiku będzie po 500 euro tygodniowo już na czysto. Praca też lekka. Bardzo dużo jest chętnych bo naprawdę można dużo zarobić.

piter
@Lena

hej Lena ja planuje też jestem z okolic daj jaki namiar do siebie?

Mati
@Lena

Witam ja się wybieram wiesz coś więcej na temat tej agencji . Pozdrawiam

Martynika
@Knur

A mi praca na Hessing Sałatki się nie podoba. Nie powiem godzin bardzo dużo i tak średnio co tydzień mam przelew na konto około 400 euro ale praca jest nudna i mało ambitna . Jeśli ktoś jedzie na Hessing w celu zarobienia pieniędzy to warto bo bardzo dużo godzin , praca 6 dni w tygodniu i pieniądze bardzo dobre Około 400 euro już na czysto . Ale jeżeli ktoś szuka ciekawej i interesującej pracy to nie polecam. Kasę na Hessing się zarobi bardzo dobrą ale robota mało ciekawa , nie ciężka ale nudna.

Kin
@Martynika

Czy wymagana jest tam znajomość języka?

@Lena

Nie jest wymagana. A zarobki na Hessing to są w granicach 400 euro netto czyli już do przelewu. Godzin tak 45-50. Więc nie jest źle. Co jak co ale na Hessing God, iny zawsze są i zarobki też nie złe.

@666

A jak z pracą przy zbieraniu zamówień jest ciężko? I czy na zbieraniu zamówień także nie potrzebna jest znajomość języka?

Kd
@666

666 hej a jakie mieszkania dają w hessing czy pokoje trzyosobowe?Czy domki czy hotele i warunki czy ok i jaki dojazd samochody dają czy rower?

Ony Hret
@666

W jakich granich granicach 400 euro? Pracuje już na Hessingu prawie rok i zarabiam co tydzień około 380 euro. Do 400 euro brakuje mi 20 euro. Ale nie jest źle bo 1500 euro miesięcznie jest.

@Kd

Też bym chciała się dowiedzieć jak z mieszkaniem i dojazdami do pracy.

robert
@Ania

hej a w jakim dziale pracujecie? i jak zarobki na godzinę? jak praca przy przenoszeniu skrzynek lub zbieraniu zamówień? i jak zakwaterowanie w hessing w zwaagdijk? pozdrawiam

Swit dobra rada jak zyc w NL
@Ania

Juz ktos pisal ze rowerem 10 km do pracy.

murat opole
@Ania

sie nie boisz sie pracy to wszedzie zarobisz dobrze - lepiej pracowac nawet w Polsce niz siedziec w domu

hanna
@Swit dobra rada jak zyc w NL

a jak zakwaterowanie na sałatkach w zaagdijk? w jakiej miejscowości? jak warunki? pozdrawiam

Jan
@Ony Hret

A na jedną zmianę robisz że ciągle te same zarobki? I co powiesz o zakwaterowaniu ile osobowe pokoje i jaki dojazd czy dobre warunki kwater?

XPO Tilburg 2

A no i prosiłbym o opinię jak jest z godzinami :D Jest +40?

XPO Tilburg 2

Siemka, niedługo mam zamiar wyjechać do pracy w XPO tilburg 2, ktoś ma opinię? I jak zakwaterowanie w Budel? Proszę o szybkie odpowiedzi :p

ania

powiedzcie na jakim stanowisku najlepiej pracował na sałatkach? i jak z zakwaterowaniem jeżeli chodzi o sheerpenzel?

Bsk

Jak zarobki na XPO W Tilburgu i jak z Zakwaterowaniem?

Robert

czy ktoś pracuje w fabryce ciastek w Scherpenzeel? możecie coś więcej o niej powiedzieć? Jak zarobki? Zakwaterowanie? Jak wygląda praca? Czy jest cięzko?

iwona

jedzie ktoś do pracy przy rozszczepianiu sadzonek orchidei w Heemskerk lub jest ktoś i może coś powiedzieć o pracy i godzinach.Z góry dziękuję

Onna
@iwona

Mam niby planowany wyjazd na 26.09, ale tak na spokojnie próbuję sobie wszystko policzyć i sama nie wiem co robić, bo mając stawkę około 9 euro netto przy 8 godzinach pracy od pn-pt wychodzi około 360 euro tygodniowo od tego trzeba odjąć 95 euro za mieszkanie, 23,51 euro za ubezpieczenie i 3,75 za rower. Zostaje około 240 euro i za to jeszcze trzeba się wyżywić. To jest mega (usunięte przez administratora) stawka. Jak źle coś liczę i ktoś pracuje w Heemskerk i wie jak wygląda praca i zarobki i czy opłaca się tam jechać to bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Jacek

Pracuje ktoś aktualnie na pakowaniu/metkowaniu ciuchów w tillburgu? Jak z godzinami i jak się pracuje i jakie mieszkania oferują piszcie jak ktoś coś wie pozdrawiam

Gulaa

Pracował ktoś na orchideach w firmie schone orchideen? Jakie opinie?

Shotkey

Witam mam pytanie odnośnie pracy na orchideach firma Schoone Orchideeën pracował ktoś jak praca?

Kryszard

Czy jest ktoś w Eindhoven jako order picker? Zastanawia mnie do jakiej firmy ewentualnie zostanę zatrudniony, ponieważ w ogłoszeniu nie ma informacji o tym. Czy ktoś w ostatnim czasie jechał do Eindhoven jako komisjoner/order picker i jest mi w stanie powiedzieć do jakich firm zostanę ewentualnie zatrudniony? Może coś o zarobkach, noclegu itp? Z góry dzięki

wiktor

Czy warto zaczać pracę przy STORCZYKACH w Heemskerk proszę o opinie

Lena

@knur jak tam jest z pojazdami do pracy.

Do Lena
@Lena

Samolotem latają. Firma sponsoruje loty czarterowe z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy. Kto się spóźni na samolot to helikopterem leci.

@Do Lena

Haha mozna i tak chodzilo mi czy rowerami czy samochodami firmowymi.W jednej agencji dostałam dobrą ofertę, lecz dojazdy do 10 km zwykłym rowerem,a do 20 km elektrycznym

Alinka

Witam , czy mogl by ktos powiedziec cos na temat pracy przy sałatkach w hesingu w helmond , dziekuje z gory ☺☺

Yeti Hessing
@Alinka

Bardzo dużo godzin. Aż już się robić nie chce. Praca od poniedziałku do soboty po 9-10 godzin. W tygodniu ponad 55 godzin. Wypłata na konto to ponad 500 euro tygodniowo. Kasa bardzo dobra, praca lekka ale już tych godzin za dużo. Człowiek chciałby wziąść jeden dzień wolny w tygodniu aby odpocząć a nie chcą dawać. Kto lubi pracować to zarobi dobrą kasę. Sierpień i Wrzesień to na Hessing bardzo dużo godzin.

Witam pracuje ktoś może w helmond z Rzeszowa lub okolic obsługa maszyn i linii produkcyjnej pakowanie gotowych produktów, naklejanie etykiet automatyczne i ręczne mycie, krojenie, odwirowywanie warzyw zbieranie i ustawianie skrzynek ze spakowanymi produktami proszę o jakieś info jak tam jest jakie zarobki na tydzień gdzie się znajduje kwatera czy to są mungale czy hotele????

hoc
@Tomek

jest git wbijaj odwirowanie warzyw lajcik

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 806.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 146 to opinie pozytywne, 137 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A