Opinie o Ic Idea Complex Sp. z o.o. w Zdzieszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ic Idea Complex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ic Idea Complex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ic Idea Complex Sp. z o.o. w Zdzieszowice

Pracuje w tej firmie od ponad roku, wypłaty na czas, godzin ponad 40 tygodniowo

Justyna
@Scaffolder

Hej, czy pracujesz może jako monter? Tutaj jest teraz jakaś oferta dla handlowca a z partnerem widzieliśmy, że z rok temu jak brali na Holandie to płacili do 20 tys. tak było w ofercie. A aktualnie jak wychodzi?

Mirek

Wszystko ok. Wypłata się zgadza to najwazniejsze

Scaffolder

Pracuje drugi rok , jest okej . Praca jest , wynagrodzenie zawsze wówczas , niema problemów jak na mnie . Wszystko jest tak , jak i umawialiśmy z rekruterka na początku. Polecam

Tam w Maasvlakte jak teraz pracuje się monterom? Wiem ,ze jest 18 euro w zależności od doświadczenia. więc ile go trzeba mieć żeby te ponad 20 wyciągać? Po opisie widzę ze certyfikaty pomagają wyrabiać. Za darmo?

Scaffolder Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od ponad roku, wypłaty na czas, godzin ponad 40 tygodniowo

Justyna Nowy wpis
@Scaffolder

Scaffolder Nowy wpis

Dużo godzin, wypłaty na czas i fajny projekt mi się trafił

Mirek

Wszystko ok. Wypłata się zgadza to najwazniejsze

Monter rusztowan

Zadzwoniła miła Pani, przedstawiła wszystkie warunki. pogadaliśmy o stawkach. ogólnie pozytywnie

Pytała o doświadczenie, certyfikaty, język

a w czym tu można mieć jakieś przykładowe problemy na wyjeździe, że ktoś o to pytał? W ofercie podkreślona jest opieka koordynatora na miejscu. zawsze skuteczna? Jakie mieliście sytuacje z tym związane? To byłby mój pierwszy wyjazd

Czy w Ic Idea Complex Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Anatoli K

Tak wszystko w porządku bez zastrzeźeń. Polecam.

Gaba

Hej, będą jeszcze monterów szukać? widzę w ogóle zapytania o te prace lecz bez odzewu. Tez z chłopakiem właśnie widzieliśmy ze jakiś czas temu szukali na stawkę do 20 tys. ciekawi jesteśmy czy na wyjazdach jest jakaś sezonowość lub cokolwiek, że te widełki różnią się o 5 tysięcy? Teraz w zimie mniej roboty będzie niż na wiosnę? Wtedy warto jechać?

O izolacjach przemysłowych zauważyłem ze cos pisali wcześniej ja na LinkedIn widziałem tez ofertę ale na rusztowania. Generalnie to te obiekty przemysłowe z opisu są do wyboru? Czy to jeden projekt i raz na Belgię mnie wyślą i raz na Holandie? Wolałbym już na jednym robić

Tamara

Skoro o monterach była mowa to właśnie na linku jest ogłoszenie na izolacje przemysłowe, chłopak się na nich zna. Stawka netto została wskazana na wysokości 18 euro w zależności od doświadczenia. wiec może być więcej? Ile tak na oko? I czy w tym przypadku występuje jakaś sezonowość? W jakim okresie najlepiej aby pojechal?

Jak tak się zgadza wszystko wg niektórych, to naprawdę monter rusztowań w Holandii miesięcznie zarobi te 15 000–20 000 zł? Pokoje są jednoosobowe, jak w ogłoszeniu? Co z kasą na dojazdy i zjazdy do domu?

Kassel

Wypłata i godziny się zgadzają. Polecam.

Scaffolder

Praca w firmie Ic Idea Complex Sp. z o.o. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 9500 PLN. Czy to prawda?

Alex

Jestem zainteresowany ile godzin można pracować miesięcznie?

Ala

Zastanawiam się aby zatrudnić się w tej agencji jako rekruterka. Jakie są benefity dla pracowników? Karta sportowa i opieka medyczna to basic. Chodzi mi o raczej benefity typy pomoc psychologiczna, dodatkowy urlop czy dofinansowane obiady dla pracowników

Olga

Jest tu ktoś kto pracował u nich jako specjalista ds. sprzedaży? Opinie nie zachęcają ale dotyczą raczej wyjazdów a nie pracy na miejscu, więc żywię trochę nadzieje że jest w porządku :) Ta stawka 19 800 zł to kwota razem z premiami już, jakaś średnia miesięczna? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że to podstawa ;)

Michuuu

Myślimy to co ci co już uciekli ...

Czyli co nie placa , pokoje nie 2 osobowe ? Ja mam jechać jako elektryk

@Nowy

Minimum na trzy miechy jesteś uziemiony. Inaczej zapomnij,że kasa Ci się będzie zgadzać . Z urlopami ryzyk fizyk .

@Michuuu

Nikt na 3 miesiące nie jest uziemiony. (usunięte przez administratora) muszą być zwrócone w komplecie, jak nie zwracasz sam sobie robisz kłopot. A najlepiej to dać nierzetelną opinię. Jak ktoś szuka pracy to zapraszam do kontaktu office@ideacomplex.eu jak i tych którzy mają jakiś problem to wyjaśnimy. Nikt u nas nie jest pozostawiony samemu sobie. Pozdrawiam.

@Operacyjny Idea Complex

Nierzetelną opinie ? Bla, bla,bla - wy stipy, kadry i idee wszystkie jestscie takie same. Umowy na jedno kopyto jedno od drugiego odpisuje, sprzęty na budowie kradną a potem chłopaki problemy mają.sami mówiliście,że stówa przepada za zużywalny sprzet. Za buty 50 e chcecie a w Lidlu za 20 lepsze wiedziałem a kobiety w biurze trzy pokolenia firm przerobiły . Prawda w oczy kole

@Michuuu

Drogi Panie kim kolwiek jesteś. Buty to odpisujemy tyle ile sami zapłaciliśmy €24.99 jeśli ktoś nie przepracuje 3 miesięcy i zgodnie z formularzem wydania na którym jest dokładny link do strony internetowej, modelu i ceny. Dokładnie informujemy i wszystkie informacje są zawarte na tym formularzu. Wiec jeszcze raz proszę o nie siania nie prawdy. Jak są jakieś pytania to maila już podałem do siebie.

Poinformowany

Hahaha aleś ty głupi. W idei nie ma Rumunów

Rumun
@Operacyjny Idea Complex

U nich nie ma wyjaśnień same kłamstwa i kradzież w biały dzień

@Michuuu

Zgadza sie bo za wszystkimi tymi firmami stoi jedna baba -anna w. Nawet jesli zerejestrowala sobie firme na swojego malolata .ona przechodzi z firmy do firmy teraz kreci idea complex a wczesniej kadry , grupacon, stip

Anonim2
@Anonim

@Anonim wez Ty sie rozpedz i w sciane jebn... Jesli ktos zmieni pracodawce to oznacza ze stoi za wszystkimi firmami w ktorych po drodze pracował;)

Antek

Możesz jechać tak tam jest dobrze że w tygodniu 5 odchodzi a dwóch dochodzi tak że miejsca są po 10 euro na rękę

Gosia

Lepiej jedz na pomidory więcej zarobisz niż u nich i jeszcze (usunięte przez administratora) poderwiesz na weekend lub na całe noce a u nich tylko będzie wszystko bolało i wypłaty odsetek drażniły

Zenon

Nie jedzcie do tej firmy busy są zarazone koronawirus białe busy z Opola nie zjeżdżają bo będziecie zakażeni

IC Idea Complex Sp. z o.o.

Z uwagi na rozpowszechnianie nieprawdy oświadczamy że, żaden z naszych pracowników nie zachorował na COVID-19. Jako jedna z niewielu firm stosujemy się do wytycznych ministerstw zdrowia jak i transportu. Apeluje do osób czytających wpisy na tym forum o rozwagę. Jeśli państwo mają jakiekolwiek uwagi zapytania proszę kierować je bezpośrednio do nas. Kontakty znajdziecie na naszej stronie internetowej. iDEACOMPLEX.eu

Po szklanie i na rusztowanie

No siema Marcin ???? Ale słyszałem że już wszystko wyjaśnione ??

Lokalny
@Operacyjny Idea Complex

Wszystko zwrócisz zjedziesz wcześniej bo będziesz miał swoje powody i sprawy które ci wyskoczyły w Polsce nagle lub będziesz miałł kontuzję (usunięte przez administratora) I tak odtrąca ci pieniądze z wypłaty nie są lokalni po prostu hamstwo w państwie

@Lokalny

Czy coś odbyło się wbrew podpisanej przez Ciebie umowy? Na pewnie nie, a jeśli tak to proszę o kontakt na office@ideacomplex.eu Każdy ma obowiązek zapoznać się z warunkami i dopiero jeśli się z nimi zgadza to podpisać się pod nimi przed zatrudnieniem. Zawsze postępujemy zgodnie z podpisanym dokumentem i zgodnie z postanowieniami które między sobą ustalamy.

Posible

Nie nie nie

@Operacyjny Idea Complex

No właśnie przez te wasze śmieciowe umowy okradacie swoich pracowników, ale to jeszcze będzie rozwiązywane w odpowiednim miejscu dla tego typu spraw :)

Konstruktor
@Emil

Emilek ale Ty farmazoniarz jesteś, wszyscy widzieli jak leżałeś (usunięte przez administratora) z kaktusem w tylku w tygodniu zamaist do pracy chodzić. Ty i twoja ekipa tam dobrze leciała. Kiedyś się przetniemy to pokaze Ci ci krąży na Mons. Żenujące jest podejście takich polaczkow jak Ty. Do roboty chodzi w kratkę a później napierdala na firmę ze (usunięte przez administratora) sam jesteś (usunięte przez administratora) Gdybym miał katar to bym cie gilem trafił. Pozdro do wszystkich na Mons i Borealis.

@Konstruktor

Haha nq mons to ja nawet nie byłem więc jak coś piszesz to sie doinformuj człowieku a potem się wypowiadaj. Jakoś dziwne ze tyle jest negatywnych opinii na wasz temat :) i tak właśnie wygląda Idea Complex nic innego tylko straszyć potrafią :) boli trochę jak inspekcja pracy wpadła i kary nałożyła co.? Tak jak wspominam omijajcie ta firmę szerokim łukiem bo to nie jest firma a kołkoz pracy i do tej pory mam zdjęcia waszych kwater swoje i innych byłych pracowników którzy u was pracowali. Były nawet kwatera zrobiona z połowy stodoły gdzie większość było z gołego kamienia, ściany podłoga bez pralki i internetu a najpiękniejsze jest to że za ścianą w salonie były krowy i świnie, takie właśnie macie warunki pracy :) wasza firma jest dnem i każdy normalny pracownik jak się zatrudni bo nie zna was to za chwile ucieka a najgorsze było ze jak nq budowie się dowiedzieli jakie warunki u was są to cala budowa się z nas i was śmiała z nas ze u was pracujemy a z was ze jesteście pato firma. Jak to się pisze.? Aaa prywaciarz szm@ciarz :)

Denis ukraina

Pracuje aktualnie i mało płacą mimo tego że mam spore doświadczenie jako izoler. Jak znajdę coś innego to się zawijam

Valerii
@Denis ukraina

A jak długo pracujesz?

scf

wiem tylko że nie łatwo je dostał i tylko najlepsze firmy je maja

Operacyjny Idea Complex

Nie mam więcej zamiaru prostować wygłupów, kłamliwego języka czy żartów na tej NIC! nie wartej stronie. Po raz ostatni chciałbym podkreślić kim kolwiek drogie internetowe trole jesteście jeśli ktoś szuka kontaktu do firmy to go znajdzie i zawsze wszelkie niejasności czy uwagi co do firmy mogą zostać rozwiane. Co do certyfikatów naszej firmy i nazywanie ją "złodziejską" jest oszczerstwem więc proszę o dowód na to. I żadna polska agencja nie posiada certyfikatu Pay-OK czy członkostwo ABU. Ba! Jesteśmy jedną z dwóch spółek na rynku europejskim posiadających te certyfikaty. By nie być gołosłownym proszę sprawdzić rejest www.pay-ok.nl czy www.abu.nl i zapoznać się co to oznacza!

@Operacyjny Idea Complex

Panie kochany. Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Prosze przeczytac moj post. Przypadkiem trafilem na ta strone i kiedy przeczytalem ze firma jest super bo ma certyfikaty. Nie znam waszej firmy ale twierdzenie ze firma jest rzetelna bo jest w abu czy cao to zenada. Kazdy kto ma wiedze na temat firm w holandii wie ze kazda zlodziejska firma posiada te same certyfikaty. Mecze krekelsy i inne twory rowniez je posiadaly

@Poinformowany

"W sumie to przepraszam, sam nie wiem co piszę, bardzo chciałbym u was pracować ale jestem za słaby." - ja tego nie napisalem. Tak jak napisalem dwa posty wyzej nie znalem was ale widzac ze jestescie na zywca zdolni do pisania sobie pozytywnego komentarza pod moim nickiem pol godziny po moim komentarzu to full powazna firma. Ciekawe czy reszta z niewielu pozytywow pisana przez was

@Poinformowany

Ciekaw jeszcze jestem kto pod moim nickem pisze i sobie jaja robi.

Ja troszeczkę

@Poinformowany

„Ja troszeczkę” - nie pisałem tego

@Poinformowany

„Ja troszeczkę” - nie pisałem tego Co za żenada. Kto to pisze, kto to czyta?

Ferdek
@Operacyjny Idea Complex

To że ktoś ma prawo jazdy to nie znaczy że wypadku nie spowoduje. Znam co najmniej kilka osób które oszukali na forsę. Omijać szerokim lukiem

Robercik

Tak nisko jeszcze nie upadłem aby udzielać się na gowork :(

Robercik

ojoj chyba właśnie to zrobiłem... już jestem w tej gównoburzy... witajcie!!!1

Mietek

W tej firmie jeden zament nikt nic nie wie a ludziom pieniądze gina

@Robercik

Ten wpis nie stanowi stanowiska naszej firmy i nie pochodzi od żadnego z pracowników IC Idea Complex Sp. z o.o.

Kamilku

Kamilku skończ głupoty pisać, od kiedy prezesiki odpowiadają udając pracowników hahahah

Emil

Oczywiście płaci ale tak skonstruowali umowę ze na podstawie kar jakie są na tej umowie nie wypłacają ludzia wynagrodzenie a po tym jedyne co ci zostało to batalia w sądzie

Denis ukraina

Zostaw merytoryczną opinię o Ic Idea Complex Sp. z o.o. - Zdzieszowice

• Jak się pracuje w Ic Idea Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ic Idea Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ic Idea Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ic Idea Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ic Idea Complex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ic Idea Complex Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice

Ic Idea Complex Sp. z o.o.