Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Np

Brak organizacji.. Przez dwa dni z chłopakiem musieliśmy spac w aucie bo nie bylo dla nas noclegu.. MASAKRA

@Np

To trzeba było wracać do Polski , po co koczowaliście w tym aucie jak cygany jakieś ? Ludziom się pokoje nie podobają czy łóżka są nie wygodne i rezygnują i wracają do Polski a wy koczowaliście w aucie ??? Podziwiam inteligencję waszą , tylko pozazdrościć intelektu :)

Np
@Suweren

Koczowałam bo przyjechałam tu do pracy a nie zeby sobie zrobić przejażdżke do Holandii i spowrotem.. Pozdrawiam

Polak
@Suweren

Holender nie podszywaj sie pod nicki innych ludzi.Lepiej wracaj do coreczki do Polski jak w Holandii pracujesz tylko po 20 godzin tygodniowo...

Zioło Ćpunki
@Np

Więc mogłeś sobie Hotel wynająć. I wstydu sobie nie robić przed kobietą. No ale szkoda pewnie kasy było bo trzeba było na zioło wydać i napalić się do zgonu w tym samochodzie.

Anonimowy

Witam . jade niedlugo do XPO w oss.Może ktoś tam pracuje i powie jak z godzinami na ten moment i jak z zarobkami?

Oscen

(usunięte przez administratora), niedomówienia, chaos i arogancja, to norma w Oss na XPO. Najgorszy magazyn. (usunięte przez administratora) Odradzam, niewiele z tego, co agencja obiecuje, pokrywa się z rzeczywistością! System pickingowy szwankuje, ale to komisjoner jest obwiniany. Firma nie widzi problemu. Unikać lokacji na hotelu w Lithojen. Wiocha i smród z kanalizacji oraz pól wokół, przez cały rok. obok skrzyżowanie (rondo) i ruch samochodów cały dzień. Jak przychodzi czas zbioru kukurydzy, to kombajny chodzą pod oknami nawet o 4-5 rano. Powodzenia, jak jesteś po nocce lub 2-giej zmianie. Najbliższy sklep, znajduje się ponad 3 km w drugiej wsi. Jedna kuchnia z 4 płytami na kilkadziesiąt osób. 2 piecyki do pieczenia (przechodzone i szwankujące), 2 pralki i suszarki, 1 zlew do umycia naczyń i pół metra wolnego blatu, przed mikrofalą. Drzwi zew. kuchni, nie domykają się. Od wiosny do jesieni pełno much w całym budynku (w kuchni, korytarzach i pokojach). W łazience do dyspozycji tylko 2 prysznice, w damskiej toalecie 1 umywalka i tylko zimna woda. Przybory, żele itp. trzeba nosić ze sobą i nie ma gdzie postawić. Tylko 2 haczyki na ścianie. Żaden pokój nie ma swojej łazienki. A jak was wkręcą w dojazdy rowerami, to dymacie małymi gruchotami - coś jak składak, gdy wieje i leje. Na dalsze dojazdy do pracy przysługuje samochód służbowy, ale nie wolno zboczyć w drodze do pracy i z pracy. Inaczej rozmowa na "dywaniku", straszenie i karanie. Wszystko, aby jak najwięcej udrzeć pracownikowi. Bliższe lokacje i lepsze pokoje dla znajomych i "pupilków". Takie w Bergham, choć są i klitki, gdzie ledwo ruszyć się można. A ten totalny (usunięte przez administratora) to za cichym przyzwoleniem holendrów. Mają tanią siłę roboczą. Polacy sami na to pozwalają i dają się wykorzystywać (siebie i jedni drugich). Jak wywalą was np. do pomocy na Val/Sticker, to dostaniecie najniższą stawkę i jeszcze będą popędzać, by jak najszybciej i najwięcej wykonać, po czym wyślą do domu, bo nie ma co robić. Istny dom wariatów. Oferta pracy widnieje, a tu ludzi zwalniają. Nawet tych,co wyrabiali normę. Niektórym oferują pracę gdzie indziej, na innym stanowisku i za najniższą stawkę.

@Oscen

A czy mógłbyś się podzielić spostrzeżeniami na temat poczynań dozorczyni tego obiektu?

Szymon
@Oscen

To akurat dobrze, że łazienki nie ma w pokojach , prysznicy jest razem 6 + wanna, a nie jak w klitce więziennej w której jest także klozet z PRLU i wanna tak jak gdzie indziej...

R
@Oscen

opiekun hotelu w berghem ten z nadwagą, przedstawiający sie jako marcin razem ze swoją partnerką, przedstawiającą sie jako Katarzyna, piją co sobote z młodymi pracownikami. Zawsze para opiekunów siada pod kamerą w kuchni, tak żeby nie było widać że razem sie upijają ? co jeśli komuś coś sie stanie ?! czy na lokacji chociaż jeden z opiekunów nie powienien być trzeźwy ?

Suweren

Co ten spam ma wspolnego z praca??? Tu sie opinie wyraza o pracy...

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kawkader

Witam, pracuje ktoś w XPO Tilburg II ? jakies opinie jezeli chodzi o sama prace jak i zakwaterowanie? Wyjezdzamy razem z dziewczyna za dwa tygodnie.

kawkader

Hej, pracuje ktoś na odzieżówce w XPO Tilburg II? jakie warunki pracy i mieszkalne? Wyjeżdzamy razem z dziewczyna za dwa tygodnie.

Art

Czesc, bylen w XPO nieuwegein parę lat temu przez inna agencje, na wiekowce zarabialen więcej niż w mojej ostatniej pracy też przy pikowaniu już bez wiekowki. Więc pełen nadziei wybieram się tam znów 30.10 może ktoś z was również jedzie? art.sle@wp.pl zostawiam kontakt. Paaa

Miecia
@Art

Ha ha ha ha to zarobisz 180-220 euro tygodniowo. Nie ma pracy, dużo ludzi pracują po 4 dni max. Ja zrezygnowałam po miesiącu pracy. W zeszłym tygodniu wróciłam i wybieram się do innej pracy

zniesmaczona

pracowałam z tej agencji na sałatkach praca jest niezła idzie ogarnąć.labirynt korytarzy też można się przyzwyczaić .planingi codzienne albo idziesz lub siedzisz na hotelu 2,3 nawet 4 dni.szukasz kierowcy po hotelu a agencja każe ci się ogarnąć.każdy kończy prace o innej godzinie,albo ty albo kierowca czeka 2lub 3 godziny na resztę.każdy kto ma wyjechać na sałatki niech się zastanowi.stanowczo nie polecam.

Megi

Czy pracuje ktos w Hollandrze w Barendrechcie na order?

Mario
@Megi

Ja pracowałem , i będę wracał ,a Ty dojechałaś?

Suweren

Witam chcialbym prosic o opinie osoby pracujace w Albert Heijn online Eindhoven : jak Wam sie tam pracuje? Ile godzin macie tygodniowo,norme da sie zrobic? Oprocz klasztoru w Budel macie jeszcze jakies inne hotele pracownicze czy tylko domki? Na tym Bude l sa jakies pokoje jednoosobowe? Z gory dzieki za odp.Pozdrawiam.

Holender
@Suweren

Jak chcesz jednoosobowy to sobie wynajmnij prywatnie. Pokoje są dwu i trzy osobowe. Jak się nie podoba to nie musisz przyjeżdżać. A co cię godziny obchodzą? 20 tygodniowo będziesz miał i będziesz zadowolony. Jak ci się nie podoba bo mało to do Polski pojedziesz, nikt za tobą nie będzie płakał. Jak ci się nie podoba to do Polski wrócisz i znowu będziesz krowy doił i barany wypasał.

@Holender

We Wroclawiu nie ma krow polaczku.Zdradziles sie ksywa i kojarze cie zakompleksiony czlowieczku.To ze ktos ma wymagania wzgledem pracodawcy jak ja znaczy ze nie jest ze wsi jak ty i ze nie zamierza mieszkac na jednym pokoju z alkoholikiem lub jakims cpunem co czesto sie zdarza w Holandii.Pracujesz po 20 godzin tygodniowo? To po co siedzisz w Holandii? Ziolo cie tam trzyma czy uciekles przed wymiarem sprawiedliwosci? Straszne zakompleksienie z ciebie bije ale wiesz nie kazdy mial takie smutne zycie jak ty...

@Suweren

Tak malo godzin w albercie ze codziennie tu wchodzisz i zglaszasz moje posty? Jedz lepiej do domu do corki chlopie...

@Suweren

Teoretycznie alkoholicy i ćpuny szybko wylatują, natomiast jadąc samemu może się zdarzyć pokój np. z dziadkiem o 30 lat starszym w pokoju 4x4M przez co od groma ludzi szybko ucieka... najlepiej z dziewczyną albo znajomym tu przyjeżdżać, albo faktycznie tylko praca, picie , spanie i tak w kółko...

Kamil

Witam. Orientujecie się może, czy firma prowadzi rekrutację online?

@Kamil

Tak firma prowadzi rekrutację online z powodu coronavirusa

Ola

Cześć. W sierpniu wyjechałam z agencją do pracy w Tilburgu, do XPO. Niestety nagła sytuacja losowa spowodowała, że byłam zmuszona wrócić do Polski na okres dłuższy niż urlop, dlatego musiałam złożyć wypowiedzenie. Biuro w Tilburgu życzliwie podeszło do sprawy i z pełnym zrozumieniem. Niestety w Polsce agencja stwierdziła, że zerwany kontrakt spowodował zakończenie naszej współpracy. Czy rzeczywiście tak jest, czy może spróbować do innego biura w Polsce, lub bezpośrednio do Tilburga?

OSA

Witam pracuje ktos w boxtel zbieranie zamówień?po ile godz sie pracuje w tygodniu sa może nadgodziny?

@OSA

Nie wiem czy to Ci cos pomoze ale ja tam pracowalem 12 lat temu.Bylo ok - godziny zawsze byly.Pracowalo sie po 9 godzin dziennie z czego 1 godzina przerw trzech byly nieplatne.Byly dniowki i nocki wtedy tak samo platne bo dawali jedna wyzsza stawke za dniowki i nocki.Praca - skaner reczny na ktorym Ci sie wyswietla z jakiej lokacji masz podbrac towar i polozyc skrzynki na roolcontainer.To bylo na zimnej hali a maja tam tez obok hale na ktorej jest maszyna ktora myje skrzynki.Czasami tez tam wysylali i to byla fajna praca bo stoisz i ukladasz wyczyszczone skrzynki z tasmy na palety.Praca ok i polecam.

OSA

ok dzieki

Wszyscy w xpo jesteśmy z okolic rzeszowa

mozewroce

Pytanko, po skończeniu współpracy z ea dostaje sie dodatki , jakies zwroty z ubezpieczenia?

quest
@mozewroce

Zaległa wypłata, urlopowe opodatkowane i wypłacają godziny, które ci się nazbierały.

Cześć. Musiałem przed czasem skończyć kontrakt i 12 września wróciłem do Polski. Po jakim czasie wypłacają wakacyjne/urlopowe?

quest
@Adam

W każdej agencji do 1,5 miesiąca, ale podatek będzie kosmiczny, więc już dobie policz, że ledwo 50% z tego dostaniesz.

Nie polecam tej agencji. Dostaliśmy ofertę na sałatki więc po przyjechałam razem z chłopakiem. Babka w Opolu gadała nam że do pracy bd chodzić codziennie a na miejscu okazało się że pracy nie ma siedzieliśmy trzy dni na hotelu (raczej bym to na to powiedziała klasztor) bez pracy wysłała nas tylko na dwa dni masakra po to żeby zarobić na klasztor. Warunki mieszkaniowe okropne pokój dla pary został przerobiony z jedynki na dwójkę ciasny, prysznice okropne są tam (usunięte przez administratora)) a o kuchni nie wspomn(usunięte przez administratora) Mam nagrane filmiki i zdjęcia tej lokacji w Budel. Nie polecam tej agencji pracy nie mają a ludzi ściągają. Kary za głupoty dają. Niewolno zajezdzadzac do sklepu po drodze bo kare zaraz dadzą a dojazd do pracy trzeba płacić. Co to jest za agencja pracy, w tej co obecnie jesteśmy nic nie płacimy za dojazd do pracy. Jeździmy autem służbowym prywatnie do sklepu i żadnych kar nie ma. Nie polecam e&a

Opolanin

Witam mozesz cos wiecej napisac o tym klasztorze w Budel? Nie wiesz czy sa tam pokoje jednoosobowe? Spokoj jest na tym obiekcie czy przed klasztorem jakies "melanze" wieczorami i nocami sie odbywaja? Te salatki - hessing byl w Helmond? Busami was wozili do pracy? Jak bys mogla to wyslesz i mi pokazesz material jak pokoje tam wygladaja? Zastanawiam sie nad przyjeciem tej oferty pracy.Moj mail : libertypoland2020@gmail.com Z gory dzieki za odp.

Barr
@Opolanin

Jak to? Przecież ja dostałam ofertę do wyjazdu na 26.09 do hessing co okazało się ściemą bo klient jednak dodał wakat ale na 3.10. A ja już byłam obkupiona, spakowana i gotowa do wyjazdu w sobotę, a potem zadzwoniłam do agencji i okazało się że wakat był jednak na 3.10 a ja (usunięte przez administratora) miałam umowę na 26.09 i klient i tak go odwołał! Zostałam na lodzie, straciłam przez tych (usunięte przez administratora) tylko pieniądze, a teraz jeszcze są mi winni kasę za bilet za który zapłaciłam w agencji gotówką. Jak mi nie wyślą tych pieniędzy do jutra na konto to idę na policję. Proszę od nich nie wyjeżdżać bo tylko będziesz stratny! A pozytywy piszą oni bo to ich zadanie!

Jan

Witam a w jakiej agencji teraz pracujesz? Bo też zawiodłem się na tej agencji

byuy
@Jan

w eena jest super

@Opolanin

W E&A są tylko auta służbowe i rowery (bardziej spacerówki niż do dojeżdżania po kilka km). Pokrętna agencja, a koordynatorzy, planerzy itp. mściwi i bezduszni (nieludzcy). Mili, jak mają w tym interes. Lepiej próbować szczęścia z inną agencją, a najlepiej holenderską. (usunięte przez administratora)

@byuy

Co jarasz? :P

Martin Carther

Witam. Czy ktoś się wybiera od października do XPO Hoogeveen ? I czy ktoś może dać jakąś opinie co do firmy i jak wyglądają warunki zakwaterowania. Dzięki z góry. Pozdrawiam.

Ana
@Martin Carther

Ja sie wybieram,pisała jedna dziewczyna że poleca pracę,jadę zobaczę

wyrocznia prawde ci powie
@Martin Carther

warunki mieszkaniowe dobre, tam jest problem z godzinami 30 tygodniowo, jeżeli wystarczy ci 270 euro tygodniówki za prace -25 stopni C to polecam

An
@Martin Carther

tylko 270 euro za prace w -25 C ? to rezygnuje ...

@An

W umowie pisze ze od 0-2stopni A nie -25 nigdzie w chlodniach nie ma takiej temperatury.

@Aniu
@Ania

@Aniu masz racje jeżeli TYLKO -20C . za 270 tygodniowo to warto jechać ... P.S. jak skonczysz pić ciepłą kawe w biurze, zastanow sie czy warto pracować w takiej temperaturze za tak marne pieniądze

Ana
@@Aniu

Nie pracuje w biurze i nie pije kawy,powiedziano mi co innego i na umowie mam co innego,na you tube jest filmik z tej firmy.

verdimek

Witam, mam pytanie. Chodzi mi o konkretną lokalizacje hotel pracowniczy w Ommel. Jak wygladają pokoje , jaki tam jest sprzęt agd. np. lodówka czy coś jest tam więcej np. łazienka w pokoju? Dzięki za info.

Kubzi

Hessing Zwaagdijk sałatki jakie są godziny i wypłaty z góry dzięki :p

Chabek
@Kubzi

Właśnie też jestem ciekawy, mamy wyjazd zaplanowany na 8 sierpnia, ktoś coś może powiedzieć? Pozdrawiam

Kiu
@Chabek

W Hessing na sałatkach bardzo dużo godzin. Teraz pod koniec lipca to nawet 55- 65 tygodniowo. Tak że kasa bardzo dobra.

Ciekawy
@Kiu

Hej to ile można w hessing na sałatkach zarobić tygodniówki przy 50 h ?I czy ciężka fizycznie praca czy w miarę daje się radę?

Anonimowa
@Ciekawy

Praca przy zbieraniu zamówień nie jest lekka ,ale można przeżyć :D

@Anonimowa

Jak wygląda praca dla par? Czy razem pracują na zmianie?

@Anonimowa

A jak wygląda praca dla par? Pracują zawsze na zmianie razem?

Jola
@Ewelina

W moim przypadku pracujemy razem na zmianie ,ale niestety wolne mamy inne dni.

@Jola

A nie da się załatwić z biurem żeby pracować razem i mieć dni wolne?

@Jola

Ale to nie da się dogadać w biurze żeby razem pracować i mieć te same dni wolne?

Jola
@Ewelina

Niestety ,ale biuro tutaj nie pomaga ..ewentualnie po miesiącu jeśli się sprawdzicie może cos ugracie.

@Jola

Już zrezygnowaliśmy z tej oferty bo agencja przydzieliła nam zakwaterowanie 10km od pracy i kazali dojeżdżać na rowerze.

@Ewelina

Hej ,ja jezdzilam z tamtej lokacji 10 km przez 2 tygodnie,nie powiem ciężko było,ale domek super

@Monika

Czemu przez 2 tygodnie?

Eeeeeee

Nie porównuj 10min do 30min...

Mich. J

Około 550 euro.

xxx

gosciu z biura 50/60 hahaha pracoawalem helmond wyplaty po 150 euro 50/60 hahah

xxx

ta kolega pracuje i ma 150 euro na tyd

Praca
@Ciekawy

Przy 50 godzinach tygodniowo to zarobisz na Hessing około 600 euro. Więc kasa dobra. Ale najczęściej jest jakieś 45 godzin i tygodniowo zarabia się na sałatkach w Hessing jakieś 500-550 euro już po odliczeniu mieszkania i u e pieczenia.

magda
@Chabek

hej,pojechałeś na te sałatki,jak tam jest z godzinami

...
@Praca

500 euro chyba brutto ha ha

Henryk
@...

Ja na sałatkach w Hessing co tydzień mam około 50 godzin. Wypłata w granicach 450 euro już na czysto. Jestem już tu ponad miesiąc i co tydzień mam przelewy ponad 400 euro. Ci co płaczą ze zarabiają mniej to nie chce im się pracować. Piją, ćpają i do pracy nie chodzą, biorą sobie sami dni wolne w tygodniu. Kto chce pracować to zarobi na sałatkach co tydzień ponad 400 euro juz na czysto. Bo praca jest i dużo godzin jest. Tylko trzeba chcieć pracować.

HENDRYK HENDRYK
@Anonimowa

Sałatki Hessing średnio tak 380-450 euro tygodniowo już na czysto można zarobić przy 45-50 godzinach tygodniowo. Nie jest źle.

Nando
@Ciekawy

Około 470 euro Ci przeleją już po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia . Ale słyszałem że koniec września i październik Na Hessingu w Sałatkach ma być po 60 godzin tygodniowo i więcej . Tak że będzie praca w Niedzielę za 200 % . Teraz mam tak średnio około 50 godzin tygodniowo i przelew przychodzi w granicach 470 euro za tydzień ale liczę , że w październiku będzie po 60 godzin w tygodniu i jescze niedziele dojdą. Pewnie zarobi się ponad 600 euro tygodniowo . Dużo ludzi zjeżdża koniec września do Polski na stałe do szkoły więc będzie bardzo dużo godzin. W tamtym roku na Hessingu przy sałatkach w październiku i listopadzie zarabiałem ponad 550 euro tygodniowo a wtym roku ma być jeszcze lepiej.

Ciekawy
@Nando

Nando .Czy w hessing sałatki jest obowiązek pracy w Boże Narodzenie? Czy mogą dać karę za zwolnienie się czy np wzięcie urlopu dają?

Nando
@Ciekawy

W każdej agencji za zjazd bez urlopu jest kara . Trzeba się dogadać przy zatrudnieniu . Ja mam urlop wypisany od połowy grudnia do początku stycznia . Tak , że święta w domu . Ale są koledzy , którzy zostają na święta . Pewnie też będzie dużo godzin tak jak teraz i dobre wypłaty bo też sporo ludzi pojedzie na święta.

Kd
@Nando

A długo pracujesz w hessing?I na jakich zmianach czy ciężka praca fizycznie?

Kin
@Praca

Napisze ktoś czy w tej pracy wymagana jest znajomość języka angielskiego?

@Nando

Kolego dlaczego bzdury piszesz? W E&A nie ma żadnych kar, za nic. W przeciwieństwie do większości agencji na rynku. Pozdrawiam, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd.

ania
@Marcin

na jakim stanowisku jest najlżej? ile na godzinę? i jak z zakwaterowanie na sałatkach w sherpenzel

ola
@Marcin

Nie ma kar? Haha przepracowane 3 lata w jednej firmie, sytuacja losowa , zjazd do Polski przed świętami i tylko dlatego zostałam wpisana na czarną listę bez możliwości powrotu...

@ola

No i nie płacz przez te 3 lata to wypadało się języka nauczyć. Można przyjechać bezpośrednio jak coś się umie i z językiem

To badz sobie Kim chcesz wstyd za takich. Szybki tani kumaty ale nie skarzacy sie nieuk bez aspiracji. Naczelny ukladacz salatek tarmosiciel pomidora.

Mlody
@HENDRYK HENDRYK

W jakiej miejscowości te sałatki?

blefujesz ? sprawdzam !
@Kiu

65 godzin tygodniowo ? a to legalne pracować ponad 60 godzin ? Oj kolego z biura widać że cie wyobraźnia poniosła, napisz jeszcze że tygodniowki po 3 tysiace euro ciekawe ile naprwde tam godzin jest ? jak widze że biuro tak zachwala to wiem że nie warto jechać :)

ZnaFca
@Nando

Jaka kara za zjazd bez urlopu? Skąd to wytrzasnąłeś? Mariola przy taśmie tak Ci powiedziała, bo z kolei Dżesice Brajanek tak przekazał? Ewentualną karę finansową możesz wyłapać za zerwanie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, który z kolei z reguły wynosi JEDEN dzień roboczy, a i tak nikt w te kary się nie bawi. Oczywiście - później agencja może z Tobą nie chcieć gadać jak powiedzmy dałeś tylko ten dzień i ich wystawiłeś, ale to jedyna "kara". Dlatego warto dać tydzień wypowiedzenia, by miało to ręce i nogi. Agencja wie na czym stoi, a jeżeli nie robiłeś problemów, pracodawca był z Ciebie zadowolony to jeszcze dzwonią i pytają, czy może nie chciałbyś wrócić.

Tom
@Nando

Na ktorym hessing ma byc tyle godzin?

Barr
@Tom

Czy ktos wyjeżdża teraz do pracy dohessing? Bo rzekomo moj wyjazd odwołali nagle. Zastanawiam sie czy majac podpisaną umoweę z agencja można to jakoś prawnie załatwić żeby ich (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 806.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 146 to opinie pozytywne, 137 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A