Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Koniczynka147

Czy warto zaczać pracę przy cebulkach w Enkhuizen. Znalazlam ogloszenie i oczywiście brzmi zachęcająco sle nie wiem czy to dokładnie w rej miejscowości czy trzeba będzie jeździć gdzieś fslej rowerem. Co mizecie6 polecić bez znajomości j. Angielskiego.

Anetka
@Koniczynka147

Warto pojechac nie jest to ciezka praca a fajne pieniadze

WIKI
@Koniczynka147

Hej,ja tez wybieram się bez znajomości języka,lecz wybieram się do Zwaagdijk (firma Hessing) na sałatki

@WIKI

Na sałatki do Hessing warto. 450 euro można wyciągnąć co tydzień już na konto, po odbiciu mieszkania, ubezpieczenia. Jestem na sałatkach w Hessing od maja 2020 i nie zarobiłem mniejszej tygodniówki niż 420 euro.

H. K
@Tom

Dokładnie. Ja od połowy sierpnia. Wziąłem już trzy tygodniówki. Pierwsza - 417 euro Druga- 438 euro a trzecią - 385 Naprawdę warto przyjechac na Hessing do sałatek. Może i praca monotonna ale zawsze około czterech stówek wpada co tydzień.

Mona
@Tom

To super masz. Moje tygodniówki na Hessing są w granicach 350 euro. Nigdy nie przekroczyłem 400 euro. Najwięcej wziąłem 370 euro. Ale i to dobre. Słyszałem że niektórzy na Hessingu mają tygodniówki tylko 320 euro.

Ola
@Tom

A czy możesz napisać jak mieszkanie?I czy dojeżdżasz do pracy rowerem. 10 km? Czy za wszystkie godziny wypłacają pieniądze?Bo niektóre agencje robią tak ze placa tylko za 38 godz a resztę godzin zapisują gdzieś w zeszycie i dopiero wypłacają jak jedziesz do Polski.Srad moje pytanie czy jeśli nasz np.45-50 godz za wszystko masz zapłacone na konto ?

@Ola

Do pracy to się chodzi " z buta " , " na piechotę " Jest blisko około 5 km więc za godzinkę każdy zajdzie . My grupą idziemy tak około godziny . Jest wesoło bo w tym czasie pijemy wódkę , piwo no i oczywiście jaramy zioło . Mieszkania spoko pokoje 3 i 4 osobowe więc jest wesoło , jest z kim wypić i zapalić na pokoju .

TomTom
@Tom

tylko nie dmuchaj na czujnik dymu ktory nie dziala tak zeby prosto lecialo przez okienko hyhy

Slugus
@Tom

A czy agencja posiada pokoje koedukacyjne, tzn. Z koleżankami?

@Slugus

Oczywiście napięcie trzeba rozładowywać żeby nie chodzić wnerwionym do pracy Tylko pierw znajdź koleżankę która będzie chciała z takim wyznawca cannabis dresiarzem pryszczolem z czapką lodziarza mieszkać w takim pokoju

Prac

XPO VENRAY przez EA jakie opinie?

Koordynator
@Prac

Bardzo dobre warunki pracy . Około 500 euro tygodniowo już na czysto po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia za 40 godzin pracy . Lokacje wyśmienite , pokoje odnowione z łazienką w środku . Super położenie , do sklepów nie daleko . Praca bardzo lekka i przyjemna a opieka koordynatorska najwyższym poziomie. Najlepsi koordynatorzy z całej firmy E&a. Zapraszam do podpisywania kontraktów . Najlepiej na jak najdłużej .

Prac
@Koordynator

Witam szanownego koordynatora operacji zasobami ludzkimidd chcialbym pracowac w systemie 1 tydzien pracy po 8 godzin i 3 tygodnie wolnego z zjazdem do polski czy to mozliwe?? oczywiscie stala wyplata na moje konto 160 godzin po 17 euro na godzine!za mmniej nawet do busa nie wsiadam Zadne wyplacanie z godzin tylko stala umowa, mam doswiadczenie w w huisvestadasfing i planing oraz znam podstawowy angielski pozdr ja na dlugo hce do emerytury tak 1tydzien 3 wolnego

Nabozny pobozny
@Koordynator

Opisujesz oczywiscie stanowisko koordynatora? Bo jak tak to wszystko piszesz zgodnie z prawda - koordynator ma super prace 500 euro tygodniowo lekko latwo i przyjemnie ale pracownicy juz taki nie maja przy pracy 3 dni w tygodniu co czesto sie zdarza wiec nie slodz tak bo my pracujemy na godziny i nic nie mamy gwarantowane poza norma i oplata za miejscu w pokoju...

Bartek Pppp

Ktoś jest może w TILBURG na skarpetkach ? Jak praca i kwatera ? Godziny atmosfera ? Taka sytuacja :)

Kamaa

Hej, był ktoś może na rozszczepianiu sadzonek i może powiedzieć jak tam praca wygląda czy jest ciężko, jak z normami i jak z mieszkaniami?

Amant
@Kamaa

Jak jestes fajna dziewuszka to przyjezdzaj

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jarek

Jeśli to jest jedna z lepszych agencji pracy w Niderlandach to nie wiem, jak ludzie wytrzymują w innych. Zaczynając od samej pracy: w Albert Hejin trafiłem na instruktora, który nie powiedział wszystkiego, co mógł, kilka istotnych rzeczy dowiedziałem się od innych albo sam odkryłem. Oczekuja pozostania na conajmniej rok, umowy podpisują na 3 miesiące. Przejazdy z miejsca zakwaterowania do pracy bywają źle zaplanowane, planują razem osoby z różnymi obowiązkami, przez co zdarza się czekać na kogoś do dwóch godzin. Toalety przypominają mi szkołę: jest papier toaletowy, więc należy zapchać muszlę. Teraz zaczynamy prawdziwy dramat: zakwaterowanie w Nistelrode. Niektórzy trafili ba domki, wielkie szczęście. Jednak jest jeszcze blaszak, gdzie się dostaję pokój, a nie mieszkanie. Trzeba tam wszystkiego pilnować, nic nie można pozostawić Poza pokojem bez opieki, bo kradną. W trakcie swojego dość krótkiego pobytu straciłem większość swoich sztućów i dwie prawie pelne butelki płynu do zmywania, krąży plotka, że komuś ukradli pranie. Jeśli nie lubisz rapu masz kolejny problem - codziennie będziesz zmuszony go słuchać. We wspólnych łazienkach zwykle jest zalana podłoga, podczas pobytu tutaj dostałem grzybicy stóp, buty zdejmowałem tylko pod prysznic.

Aldona
@Jarek

Jak jesteś taki mądry i wybredny to wynajmij sobie prywatną kwaterę . Przecież nikt na siłę nie kazał ci być zakwaterowany w Nistelrode . To przecież był twój wybór. Wielu Polaków miesza przecież na prywatach . Nie podoba się to na prywatę jak robią to inni lub do Polski zjedź . Ale nie każdy pójdzie na prywatne zawkaterowanie . Nie pójdą bo są za głupi i sami nic nie umieją załatwić , gdyż nie znają języka i ani be ani me po Niderlandzku czy Angielsku .

Słabiak
@Jarek

Słaby jesteś i tyle. Prawdziwe meny przyjeżdzają passatem tdi lub jaka A6 i rozbijają namiot pod praca jak zakwaterowanie nie pasuje

Antek

Był ktoś przy rozładunku odzieży w Venray? Jak wygląda zakwaterownia, transport i godziny pracy?

sportowiec

witam chcialbym spytac jak ,z zarobkami i praca w Euro pizza jade 1 raz i to sam z mysla cos zarobic i pozyc,sa jacys normalni ludzie,dobre buchy?a jak z kwatera w Wormerveer,spoko czy jakis lipsztyk,jedzie moze ktos teraz,bo wolal bym byc z kims normalnym na pokoju a nie jakim starym zboczencem a najlepiej jakas spoko kolezanka z ktora dba o czystosc i mozna sie dogadac,ja wpozadku 30 lat z kawalkiem

Świstak
@sportowiec

No jak kto lubi żyć i jaki tryb życia prowadzi, pełno ziomków ze standardową śpiewka "stary ale się wczoraj zjarałem buchem " to ludzie w większości którzy mają inne priorytety, nie interesują ich sprawy rodzinne / rodzina , byle się dobrze (usunięte przez administratora) , powinno być tak, że takie osoby nie powinny tu pracować , albo powinny mieć robione testy na narkotyki i zakaz ich spożywania na lokacjach, generalnie wstyd, że takich mamy rodaków, sami w Polsce narzekamy na Ukraińców a my sami jesteśmy jeszcze gorsi, jeden drugiego nien awidzi tylko dlatego, że ma lepszy grafik lub osób nowych z obawy aby przypadkiem nie odebrać mu tak niepowtarzalnego cudownego stanowiska pracy , lepiej już być w Polsce coś ogarnąć wykombinować niż z tymi karaluchami się prowadzać...

Mojcisz
@sportowiec

Będziesz ty miał przy-głupie dziewczynę na pokoju. Będziesz chłopakom się wystawiał i będziesz w nocy wkładał głowę pod kołderką. Trafisz do pokoju 4 osobowego to przy - głupie będziesz miał wesoło i rozrywek pełno he he he

Świstak

Zależy jakiej lokacji w Rotterdamie standard i norma 99% osób jara bucha

Boxing
@sportowiec

Pracowalem tam pol roku jest okej. Pozyc nie pozyjesz zmeczysz sie. Konczysz o 22? masz na 6 :) co sie czesto zdarzalo. Normalni ludzie - powiedzmy, polubisz sie z rumunami albo nie. Kwatery to loteria, na poczatku byly dobre mieszkania potem psychiatryk/dom dziecka na koogu, pozniej znow mieszkania a teraz to juz nie wiem sam bo nie pracuje. Co na plus to duzo godzin bo jestes tani, produkcja ciasta dla znanej pizzerii. Mimo dosc znosnej atmosfery i przecietnych takich jak wszedzie zarobkow dosc duza rotacja. Szacunku za grosz nie ma, wiec tancz jak zagraja i uwazaj na falszywca ricziego policjanta . To jest tak wielka firma takie siano kosza a dla agencyjnych pizzy zaluja ktorej przerobisz tam kilkadziesiat tysiecy dziennie. U góry maja piec do testow wpierniczaja codziennie az sie uszy trzesa a na dol moze jakies jablka raz na miesiac rzuca. Jak nie znasz angielskiego ani me ani be to lecisz po kilku dniach i jednym mailu papa. Z tego co piszesz nie wroze dlugiej kariery w firmie, podzielisz los kilkutygodniowych roszczeniowych medrców jakich bylo wiele.

Kris
@Świstak

Jakie maja prace w Rotterdamie?

@sportowiec

Mm sportowiec a nie chcialbys dobrej pracki na veenendaalu kolego? Mial kamilek przyjechac ale nie. Mam swoje dojscia pokoj ciasny ale wlasny wanna itp masarz

Nabozny pobozny gorny slask.
@Spocony Zbigniew50

Przy czym tam pracujesz kolezko? fajny hotelik i twoj pokoj? Ile mozna zarobic tygodniowo? Nudzi mnie sie juz w domu i bym wrocil chentnie do Holandii.Pozdro

Piotrek
@Spocony Zbigniew50

Też mieszkam na Veenendaalu ale jeszcze Cię nie znam podaj namiary jak Cię poznać Zbysiu , gdzie bywasz , siedzisz może czasem przed TV ? masz wąsa ?

Praca

Ja chcę jechać, odezwij się - 793128334

Buch
@Piotrek

Gdyby był taki Zbigniew na Veenendaalu starszy co lubi chłopców to raczej by długo tam nie zagrzał miejsca , bo takich się nie lubi i miałby przerąbane u innych ziomków , że sam by się wynosił w pośpiechu , czyli ktoś coś pisze i tyle chyba mam nadzieję ...

Borys
@Świstak

Jest git każdy ma swoje życie bez sciem, wystarczy być niewolnikiem.

aska

Jesteście w taki razie obleśni blee ... z obcym chłopem na pokojach , palicie jointy, maryhe, buha, z chigiena też problem u co po niektórych osób, jak do pokoju się wejdzie chociażby to czuć.... albo w pracy... za takie osoby to naprawdę wstyd i tyle w temacie , Holandianzycie jak w Madrycie ...

Swit dobra rada jak zyc w NL
@aska

chodzilo mi o to ze nas gejow jest duzo w Holandii - rozumiesz?

...
@Mojcisz

Widze po wpisach że coraz gorsza (usunięte przez administratora) jedzie do Holandii z Polski z roku na rok. :) Czym bliżej roczników 2000 tym gorzej :)

Nabozny pobozny
@...

Masz cos do nas gejow czy o ki H ci chodzi?

MArkorevil20013

Jak wyglada sytuacja z Praca aktualnie XPO w tillburgu sa godziny spoko praca itd?

Fryzjerkaokulary

Mam zastrzeżenia co do strzyżenia za 10 euro w jednym z hotelowych pokoi, chciałem krótkie boki długa gure a mam łeb wygolony od garnka. Rozumiem ze w Polsce zamknięto salon i tutaj teraz się działa chałupniczo ale druga wypłata z tego jakże opłacalnego fachu powinna być uczciwie zarobiona

Tak jest
@Fryzjerkaokulary

To prawda na vendelier dziala zaklad fryzjerski w jednym z pokojow powinni to zamknac jak najszybciej. Wole sie strzyc maszynka z actiona

Tak jest
@Fryzjerkaokulary

Dzien i noc slysze prace motorow maszynek i scinanych lepetyn dajcie mi juz spokoj caly czas tylko przez sciany bzzz bzzz zzzz

Prawo w NL
@Tak jest

Jeżeli ta osoba strzyżąca w pokoju opłaca podatki w BELASTINGDIENST to działa legalnie i nic nie zrobisz swoim stękaniem . Choć teraz w NL zakłady fryzjerskie ze względu na pandemię muszą być zamknięte. Musisz dowiedzieć się czy ma firmę zarejestrowaną w Holandii i opłaca BELASTINGDIENST. Jeszcze można przyczepić się do warunków pracy ... taki pokój to chyba nie spełnia warunków sanitarnych więc można to zgłosić do holenderskiego sanepidu aby sprawdził warunki higieniczne w miejscu pracy . Ale jak ma zarejestrowaną działalność w Holandii ZZP i opłaca BELASTINGDIENST to raczej nic nie wskórasz , co najwyżej dostanie mandat za otwarcie w czasie zakazu chodzi o pandemię i może dostać mandat za złe warunki sanitarne bo raczej w pokoju nie można tego typu działalności prowadzić . Suma mandatów to 500 euro max. Co innego gdyby ta osoba nie miała zarejestrowanej działalności w Holandii i nie płaciła by podatku do BELASTINGDIENSTi pracowała jak to mówią "na czarno " wtedy kary sięgają 50.000 euro .

Mirek
@Prawo w NL

Ja bym to zgłosił gdzie trzeba na kontrole , byłem tam i kojarzę , ile bierze za strzyżenie nie wiem, nie korzystałem z usług...

Strzelam z Ucha
@Prawo w NL

Ok zgloszone! Uprzejmie doniesiono. Osoba ta nawet nie jest zameldowana wiec nie ma zzp i nie placi podatkow + bierze hajs na czarno zadnego btw! Tzw czlowiek widmo z RNI registratie niet ingezetenen ktory siedzi juz wiecej niz 4 miesiace ! Niektorzy juz tak 8 lat i wiecej pracuja. Dzieki za pomoc

Tomasz
@Mirek

Przy czym pracowałeś?

Ryżyśledziuch
@Fryzjerkaokulary

I bardzo dobrze, ciekawe co fryzjerka robi w Niderlandii skoro usługi fryzjerskie a właściwie zarobki za strzyżenie są mniej więcej akurat w tym przypadku takie same w burżuazyjnej Waarszaaaawie za strzyżenie maszynka przecież się płaci minimum 50 PLN a tą fryzjerka nie wiem jak jest teraz to akurat miała pokój na nowej części sama za co mozna mieć defacto pretensje , bo inne dziewczyny przyjeżdżające same musiały mieszkać jakoś w 2 osobowym pokoju i to na starej części na 5 metrach kwadratowych , nie mówiąc już o chłopach .... a ona nikogo do pokoju nie dostawała sama sobie tam mieszkała za czasów mojego pobytu tam i to niesprawiedliwe akurat albo jakieś inne koneksje za inne rzeczy w biurze Nieuwegein ...

Martazdolu
@Ryżyśledziuch

Tak tak a ta czarna dalej dowodzi xpo? Podzialy tam sa normalnie jak na dywizje pancerne

Hehehe

XPO Tilburg II. Jakie zarobki i jak z godzinami wyglada?

Ede lokator

Do tych którzy takie bzdury piszą na temat dziewczyn z Ede, to pozostaje poinformować tylko panią W. albo od razu zgłosić to koordynatorom z XPO. Jak Wam żadna nie dała bo jesteście parchy to nie znaczy że można takie bzdury w internecie opisywać.

Ede

Ej kto z hotelu w ede na xpo????

Szop85

Pracowałem dla tego biura. Ogólnie słabi koordynatorzy. Wazeliniarstwo króluje. Mimo tego nikt z tym nić nie robi. Wyrzucza się dobrych pracowników a zostaje wazelina. W niektórych lokalizacjach istna patologia. ( Pic i spać trzeba umieć a nie pokazywać na około jakim jest się kozakiem). Ogólnie z kasą nie ma kłopotu. Największy kłopot to praca i przywileje po znajomości i słabi koordynatorzy.

@Szop85

Jak wygląda sprawa godzinowo? Da się coś zarobić czy raczej marne grosze typu 250euro tydzień? Mieszka sie w domkach czy hotelach pracowniczych?

Szop85
@Antek

A ile bys chcial z stawki 10-12 euro brutto? Na wiecej juz musisz cos umiec. Na kokosy liczysz? to na cieple wyspy

@Szop85

Liczę na wypłate 300+ za ponad 50h tygodniowo to chyba normalne :) Opowiesz coś o zakwaterowaniu i dojazdach?

Nabożny Pobożny
@Szop85

W eena od zawsze wazelina króluje i tylko dzięki niej można awansować na królewskie stanowisko koordynatorskie...Zaczynałem tak prace w Distrifresh w Boxtel w 2008 roku i dzięki wazelince można daleko zajechać nie przepracowując sie zbytnio ????Tym co maja swoje zdanie pozostaje tyrać i robic norme ;-) Pozdrawiam kumatych

Barbara

Witam dostałam ofertę w Veenendaal przy ścinaniu, podobno szukają kogoś z doświadczeniem. Był ktoś sprawdzał? Podobno super hotel ibis i spokojni mieszkańcy. Napiszcie bo się wącham między orchideami a ścinaniem

Mateusz

Oni płaca w euro?

Mateo
@Mateusz

No a w czym mieliby pałcic? Wiadomo ze w euro

aidźpanwhuj

Pracował ktoś na zbieraniu zamówień (elektroniki) dla sony w Tilburgu? Jakie warunki pracy? Jaki dojazd rower czy samochód? Jakie pokoje ilu osobowe? Jak atmosfera na hali? Jak norma?

Siema jak wygląda robota na Venray przy załadunku, rozładunku kontenerów? Domki czy klasztor i jak godzinowo wychodzi?

Travelsik

Xpo nieuwegein jak sytuacja? Zarobki itp???

Już Pisałem
@Travelsik

Teraz bardzo mało godzin. Pracuję się po 3-4 dni. Zarabia się praktycznie na mieszkanie i jedzenie tylko. Okres Luty-kwiecień to najgorszy okres bardzo mało godzin. Od maja powinno być lepiej. W styczniu wiele osób zwolniono lub nie przedłużono im umowy z powodu braku pracy. Wiele ludzi też samych odeszło bo nie chcieli pracować po 3-4 dni w tygodniu i tylko na mieszkanie i jedzenie zarabiać. Najlepszy okres to czerwiec - wrzesień. Wtedy bardzo dużo godzin, pracuje się po 6 dni w tygodniu i dużo się zarabia. Co do lokacji to zależy jak trafisz. Jak trafisz na imprezowiczów co piją i palą zioło to masz przewalone. Będziesz miał na rano do prac a oni ci cała noc będą imprezować w pokoju i nie będziesz mógł zasnąć. Jak trafisz na spokojnych to się wyśpisz... ale takich spokojnych to jest bardzo mało. Jedni piją inni palą tak że zabawa jest cała noc i się idzie do pracy niewyspany.

Buszekelo
@Travelsik

Dobre buchy fajne lale 500+ tydzień godzin tyle ze nie wiadomo w co ręce wsadzić dramat jest normalnie odchodzą bo za dużo roboty

Ale jakie imprezy
@Już Pisałem

Ej jak by mi za ściana hałasowali to jeden telefonik do koordynatorka i ma ich za pampersy dzicz do polski wysłać DHLem lub innym zielonym busem. Przyjeżdżam chce zarobić to szacunku trochę!!!!! Za darmo robić nie będę a z takim sortem mieszkać na pewno nie będę ! Pozdrawiam brązowe autokary z venendala a szczególnie niska blondynkę co tak kręci pupką

Toooooooooo
@Ale jakie imprezy

To byś długo (usunięte przez administratora) nie napracował. Nawet tu nikt nie lubi tych co z ucha strzelają. Koordynatorzy sami by cię sprzedali bo nawet oni gardzą sprzedawczykami. Jakbyś był swoim autem to byś miał je zniszczone typu porysowane lub opony przebite. Ponadto miałbyś tak życie umilone przez wszystkich że byś się zapłakał. Nic byś nie zarobił. Wbili by do ciebie w nocy do pokoju i byś wyłapał tak że hej. Pracuje już 13 lat w Holandii i już nie raz widziałem jak marnie kończyli tacy jak ty. Też nie lubię imprezowiczów, sam nie piję i nie jaram ale nie popieram też strzelania z ucha. Jak byś miał jaja to byś wbił do pokoju imprezowiczów i kazał i się zamknąć lub ciszej zachowywać. Ale tacy jak ty boją się własnego cienia. Jesteś tchórzem.

Patologia

Przecież po to przyjeżdża się do pracy do Holandii aby pić, palić, ćpać, wciągać, Kirac i imprezować na okrągło. Komu się nie podoba i jest za głośno może wrócić do Polski. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

Ryżyśledziuch
@Patologia

generalnie poniekąd większość osób tak sądzi i z takim zamiarem do Holandii przyjeżdża , ale pomimo zarobionych Eurosów to i tak im to się tzw. Karma losu ich dopadnie , sam widziałem na Veenendalu osoby palące zioło nie będące aż tak starymi ludźmi ale po tym ich ćpaniu wyglądają na znacznie starszych, chuderlaki kościaste z ogoloną głową maszynką na łyso z Actiona za 10 € albo u fryzjerki pokojowej , w okularach...a po narkotykach to i zeby także wypadają a do tego mieszkają na 5 metrach kwadratowych gdzie jest tylko łóżko i szafa i to na 2 osoby ...

Ale jakie imprezy
@Toooooooooo

I co z tego ! U mnie na hotelu tez się koło mnie pokoje zle zachowywały to jedna wizyta u (usunięte przez administratora)snajstrow do tego telefon do koordynatorka w pracy + wizyta na dole w biurze i już ich nie ma :) albo dostali ultimatum pijesz albo zjeżdżasz 2 dni dostali i spakowali się do polszy z powrotem. Tacy nie powinni pracować nie maja nic lepszego do roboty niż zapijanie się to wracać na śmietniki i pod most a nie normalnym ludziom prace psują. Agencja nie dość ze daje robotę to zakwaterowanie i przyjeżdzają bezdomni którzy nie maja nic innego do stracenia zastrzyk gotówki i dalej ciągną swoje libacje. Muwie wam dzwońcie informujcie jak kolega do pracy przychodzi nahlany to kupić alkomat i pokazywać ze to ten taki wynik zrobił wytykać palcem dwa dni i nie będzie problemu. Trefni ludzie do eliminacji. A twoja uwaga co do mojego samochodu jest nie na miejscu!! Płace podatek mam mała benzynkę i sobie nie pozwolę żeby jakiś ułom z passata tdi mi tutaj swoje mądrości prawił NARA

Klasztor eena Tilburg
@Patologia

Tak sie składa ze libacje i nacpani Polacy głównie nie podobają sie Holendrom którzy są w swoim kraju i maja prawo zyc w spokoju...Tacy jak ty jesteście tylko gośćmi w Holandii wiec macie sie dostosować a libacje,cpanie i głośne darcie ryja po nocach to róbcie u siebie w domu a nie w Holandii co psuje opinie wszystkim porządnym Polakom którzy przyjechali do Holandii pracowac a nie chlac i ćpać...

Travelsik

(usunięte przez administratora) korweja sprzedawczyka z nieuwegein xpo wali ludzi z (usunięte przez administratora) o pierdoły ,sam ma ryj jak go.no w trawie

Daje z ucha
@Travelsik

No i co z tego?? Ja chce tylko trochę spokoju na swoim kwadracie a nie imprezy ze wyspać się nie można ??!! Ale jakie imprezy

Kamil

Czy na magazynach jest jakaś osoba co umie, chce, potrafi wytłumaczyć o co chodzi? Bo ja jadę pierwszy raz na magazyny... Stąd te pytania...

Niania
@Kamil

Tak kamilku pokaze ci wszystko czego mamusia nie nauczyla a system edukacji nie wpoil dowiesz sie odemnie miedzy regalami. Pampersika tez zalozymy plasterka nakleimy zebys nie robil przerw na wc i papieroska bo norme i order trzeba konczyc. Koncz order dawaj to colli szybciej szybciej wozek lecisz swir paleta

Biurowy
@Niania

Nie badz kolego takim kozakiem i przypomnij sobie swoj pierwszy wyjazd za granice.Tak Kamil bedziesz u nas przeszkolowy.wytlumaczymy wszystko co i jak wiec nie masz sie co przejmowac.Bedzie dobrze:-) Pozdrawiam i zapraszam do nas.

Kamil
@Niania

(usunięte przez administratora), a ile sie zialabia na magazinie? Bo ja nie wiem... Ci duzzzioooo? Ci malo? Odpowieś?

@Kamil

Tak z piątke koła euro na łape bedzie młody, dawaj do mnie na dwójke podszkole cie. Pod moim skrzydlem dasz rade, miejsce w pokoju juz czeka po poprzednim wspolokatorze...

Zjarany Seba20
@Spocony Zbigniew50

Szukam pracy.Przy czym pracujesz i gdzie tam mieszkasz? Domek czy jakis hotelik? W jakim miescie?

Bardzo spocony Zbigniew 50
@Zjarany Seba20

Lokacja Ede. To tu gdzie dzieffczynki ciągle się wypinają nawet mając chłopaków.

Zjarany Seba20
@Bardzo spocony Zbigniew 50

Czlowieku mieszkasz w raju i jeszcze narzekasz? Musze tam przyjechac jak tak fajnie jest

@Bardzo spocony Zbigniew 50

marna podszywko ja wole chlopców z veenendaalu

Karol
@Spocony Zbigniew50

A co im robisz, tym chłopcom?

Angela
@Bardzo spocony Zbigniew 50

Rozumiem, że te dzieffczynki co się wypinają, robią Ci konkurencję?

@Spocony Zbigniew50

No na Veenendaalu to dużo chłopców fajnych ale no niektórzy wola chłopaków , co się dzieje z tym światem ? i jak tu znaleźć sobie chłopa ?

Roman
@Angela

No są niezłe krągłe mocne wypinki dzieffczynek polecam ede. Tylko kukoldy kupcie sobie audika a6 lub beemke conajmniej e46 a najlepiej e90 w kupe wtedy każda wasza i lodzio po kolana

Opolanin
@Anitka

Jestes wolna? Chetnie Cie poznam ;-)

Tak :) tez znudzony weekendem? Moze porobimy cos razem no wiesz 420 friendly

Opolanin
@Anitka

jasne :-) Mieszkasz na hotelu w Veenendaalu? Przy czym masz prace zeby byla lokacja tam? sa jakies pokoje jednoosobowe?

@Opolanin

Tam sa jedynki ale z dwoma lozkami mozna polaczyc w jedno duze :) Najpierw jednak musisz miec kwarantanne jak pierwszy raz jedziesz z polski busem to dostaniesz inna dziewczyne do pokoju na 10 dni izolacji nie mnie :/

@Opolanin

Pokoje 2 osobowe sa tylko ale wygladaja jak jedynki (male)tylko ze wstawili 2 materace. Ludzi trzeba jakos upchnac

Dominik

a kto jest ten Zbigniew i w jakim pokoju mieszka ?

Kacperlolo

No to mozliwe lepiej nie zjezdzaj pracuj i sie modl zeby ciebie nie przeniesli do niego

Kokosz
@Kacperlolo

A ja bym chciał do Zbysia. Podobno w porządku jest.

Juliusz
@Spocony Zbigniew50

Hej mogę do tej pracy ja chętny ??

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 806.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 146 to opinie pozytywne, 137 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A