Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

do Szaza

Ja tu przedtem nie zaglądałam,bo miałam urealniony plan i była jakaś stabilność,wiadomo było co trzeba robić a teraz? -czekam ostatni miesiąc odchodzę,reszcie radzę zacząć rozważać to samo

Święte słowa

jest dobrze

ja się nie zgodzę. to stabilny i solidny pracodawca. Atmosfera jest przyjazna i można się rozwijać. Wiwat wszyscy finansiści z załogi, powodzenia

FS
@jest dobrze

Solidny tak, stabilny nie :-) Pozdrowienia dla CS

były

Kto jest teraz genialnym kierownikiem administracji?

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

patrz w swoją miskę

patzr w swoją miskę niech każdy zajmie się tym czym powinien. A pod rządami dyrektora firma nabrała właścoiwego kursu

@patrz w swoją miskę

O misce i właściwym kursie to już słyszałem za poprzedniego dyrektorka i co i nic kurs dalej ten sam jak Titanic na dno

szacunek dla byłego

(usunięte przez administratora) Co to ma za znaczenie jak niekulturalny pracownik wpisał w telefon przełozonego? Smutne historie. Wiem, że masz pracę ale fajnie, że masz czas pisać w środku dnia pisac na forach :-) szanuję cię za to :-) p.s. składasz długopisy? szacunek

nie dajesz rady

mówi, że nie dajesz rady

powodzenia

płacą konkretne pieniądze. Managment jest z silnej średniej półki. Warto. Zachęcam. Tych, który smutno że na bezrobociu mogą jedynie popisać smutne teksty na forach - też :-) p.s. "były" życzę Ci abyś znalazł pracę jednak, powodzenia.

ok
@powodzenia

w pełni się zgadzam. Solidna i stabilna firma.

Managment silna średnia półka?
@ok

Mylisz pojęcia silny managmant ,gdzie 2 /12 robi cel , gdzie nowa sprzedaż nie osiągnęła ani razu poziomu średniej 900 za poprzedniego szefa ? to tyle w temacie .Zostało trzech dobrych dobrych RKS reszta to dzieci we mgle które nie wiedzą same co przyniosą ich ruchy . Pozdrowienia dla dawnego managmentu Pana Rafała,Marzeny,Samuela

ich troje
@Managment silna średnia półka?

też pozdrawiam tych silnych managerów. A Pani Marzeny już nie ma na pokładzie?

rks to siła

to dobrze dobrani managerowie i stabilne stanowiska. RKS to siła tej firmy

doko

zanim będziesz aplikować zastanów się, czy chcesz pracować w tej branży - nie w tej konkretnej firmie. Pracowałem w CS, lał się pot, były wyniki albo i nie. Nie jest łatwo. A kierownictwo - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ta firma nie zasługuje na pomyje ale i nie polecam na dłużej. (usunięte przez administratora)

były RKS

Zgadzam się z opinią przedmówcy - największym atutem tej firmy są ludzie, świetni ludzie - tyle tylko że nie doceniani przez firmę. :) co do ostracyzmu chyba dotknął wszystkich którzy odeszli lub kazano im odejść. A czy w innych firmach tak robiono- nie wiem, pracowałem wcześniej w kilku i tak nie było, co więcej CS zwrócił się do nich po moje referencje i dostał pozytywne. Wyobraźcie sobie, że pracodawca tych co odeszli zadzwoniłby po referencje do CS- strach się bać co by usłyszał...

były RKS

Zamiast narzekać i szkalować firmę może warto było się wziąć do roboty jak się w niej pracowało. 95% opinii to bzdura. Jeśli jest się pracownikiem tej firmy wszystko jest ok. Wiadomo trzeba walczyć o pewne rzeczy, ale gdzie nie trzeba. Firma dba o pracowników, którzy realizują jej cele i plany. Są szkolenia unijne, świadczenia socjalne. Jeśli o coś poprosisz i starasz się to zawsze to dostaniesz (tak czy inaczej). Ok, jak odejdziesz to dokonują na Tobie ostracyzmu i szkalują nie mając racji, ale tak jest w 75% firm w Polsce. W CS warto pracować, największym atutem tej firmy są pracownicy - naprawdę świetni ludzie.

A może jeszcze ktoś pamięta jak jednego z RKS-ów pożegnali że nie etycznie i nie profesjonalnie podchodził do klientów i podwładnych a to za jego czasów region się rozwijał i był najbardziej stabilny personalnie a teraz jego następca wyrzuca klienta za drzwi biura a doradcom karze pracować po godzinach i w soboty dziwne pojęcie etyki i profesjonalizmu jest w tej firmie

obecni
@ja

obecni managerowie (RKS) to profesjonaliści. Zjedli zęby na finansach.

walczcie

Absurd. Nie obrażaj kadry zarządzającej tej bankowej spółki. Zajmij się sobą. Kierownicy, róbcie swoje, napędzajcie swoje biura, walczcie o wyniki. Jest w Was potencjał. Takl zamknięcie usta hejterom na bezrobociu

procentowy

to fakt a gdzie pracuje były Szef sprzedaży prawda że w Pko jako dyr ?

słyszałem
@procentowy

ja słyszałem, że jest obecnie w zarządzie jastrzębskiej spółki zajmującej się węglem

biznesowo

szanujący się manager? :-) a poprzedni taki był? ale czy w oczach innych też?

mozg

dzięki za wyczerpujące inf.!jeszcze tylko chciałbym się dowiedzieć ile konkretnie premii można wyciągnąć w bydg?do 3tys.na rękę czy więcej?

an033

Czy w tej firmie ostatnio coś się zmieniło?

mozg

złożyłem aplikacje na stanowisko w Bydgoszczy-wie ktoś czy warto?fajni ludzie,ile można zarobic?bo szczerze mówiac przestraszyłem sie opinii o tej firmie

w byd warto
@mozg

warto. nie czytaj bredni. Bydgoszcz to solidne biuro, ostatnia obsada nie nadawała się ale wcześniej praktycznie nie było tam rotacji. Konkretny pieniądz do podniesienia jest w tym mieście

warte polecenia
@mozg

warto warto dobra lokalizacja sama praktycznie napędza sprzedaż. Kwestia przypilnowania

jest potencjał

osobiście chwalę erkaesa mazowieckiego. Ma potencjał. Wyniki przyjdą.

oj

doświadczenie, doswiadczeniem - najwazniejsze umiejetności

jeszcze tu

bywało się na kilku szkoleniach z tą koleżanką. nie powiem że ma umiejętności na to stanowisko a wręcz przeciwnie. powodzenia warszawski

wiele talentów
@jeszcze tu

słyszałem, że ma wiele talentów. Trzymam kciuki

what

a któż tam został rks'em w lubelskim ?

realizuj plan

nie zgadzam się. Jest w nim potencjał i zapał do pracy. WIerzę, że osiągnie sukcesy już w pierwszym miesiącach na tym tak odpowiedzialnym stanowisku. Powodzenia. Nie czytaj wpisów zazdrosnych doradców. Realizuj swój plan.

jest idealnie

obecne produkty stawiają czoła wyzwaniom rynku. nie ma sensu niczego zmieniać.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.