Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

mario

Jutro wielki dzień w CS, regionalni kierownicy maja AC - firma zewnętrzna zbada ich przydatność do pracy na stanowisku menagera. Niektórzy powinni się obawiać bo nie maja kompetencji, co więcej nie maja predyspozycji nawet, hi, hi będzie się działo... tylko dwoje sobie poradzi z podkarpackiego i centralnego, reszta popłynie... i co wtedy - może dwa makroregiony. Dyrektorze świetna decyzja, gratuluję, trzymaj tak dalej- zostaw w firmie tych co coś sobą reprezentują, konieczne zmiany w lubelskim, świętokrzyskim, kujawsko-pomorskim, warszawskim, łódzkim, pomorskim, o pannie z Ostrołęki to lepiej nie pisać- rozbuchane ego i wielkie mniemanie o sobie, nic po za tym- do zarządzania się nie nadaje, no i małopolska nie do ruszenia bo to koneksje rodzinne- ale fakt faktem wyników tam tez brak. Idą zwolnienia tak obstawiam.

@mario

nie do ruszenia też Suwałki hehe!!!!!!

nie na czasie
@smutnomi

o co chodzi z tymi suwałkami bo nie jestem w temacie ???

józefa
@nie na czasie

nie wiesz? domyśl się!!! w jaki sposób najłatwiej dostać awans ?

nie kumam

anka z suwałk została rksem bo daje komus ?

he he
@smutnomi

kubus nie bulwersuj sie tak sie robi kariere rok w firmie i rks a ty ponad 3 lata i co ?

żenada
@nie kumam

domyśl się.........jak jeszcze nie wiesz

możliwości

a ja szczerze polecam ten zakład pracy. Dobre środowisko do rozwoju. Szanse na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji. Można zostac kierownikiem i zrobić karierę w finansach.

flashback

drogi felku masz tu ostatnio przykład błyskawicznie zrobionej kariery od zera laska była cieciem czy tam portierem przyszła do "finansów" rok w oddziale i awans na kierownika Można ?

wiki

nigdy wcześniej nie wchodziłam na ta stronę, może dobrze- pracowałam kiedyś w CS, to co tu jest wypisywane to istny horror, ludzie skąd w was tyle nienawiści i jadu. Dajcie spokój, firma jak każda... z tego co wiem jest już nowy dyrektor, wg mnie właściwa osoba na właściwym miejscu... Marcin to wysokiej klasy specjalista, świetny meenager - da rade pokierować ta firmą zgodnie z zasadami dobrego biznesu, dajcie mu czas, a będziecie zadowoleni z tego że pracujecie w CS

????
@wiki

nigdy nie wchodziłaś a teraz akurat weszłaś?! ty myślisz ze tu ludzie niespełna rozumu pracują?????nie masz pojęcia co się dzieje to się nie wypowiadaj!!!!!!

felek

dziwne rzeczy dzieją się tu u Was w Capital service. Nie ma co się potem dziwić, że pracownicy są zdezorientowani

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

alejaja

uwierz mi to nie kasa, ale raczej taki wątek jak "historia" pisze........

A jakieg to podstepu ruda urzyla ze rks-em ja zrobili a poten na doradce wrocila

historia
@ja

a kto jak nie ruda kopał dół pod poprzedniego rksa ktory z reszta był jednym z najlepszych jaka widziała ta firma kto krecił intrygi donosił i wogóle plótł na niego bzdury ? (usunięte przez administratora)

@historia

masz rację w 100 % dlatego smutno mi

CS

każdy może, kto pracuje lub pracował

smutnomi

nowy dyr.pokaże dopiero co potrafi.......nawet nie składajcie podań na RKS na warmińsko-mazurskie,bo tam już jest postanowione, a to jest tylko dla zmydlenia oczu, Suwałki będą rządzić !!!!

józefa

może tak być jak piszesz a co z ruda? bo nie w temacie chyba jestem

historia
@józefa

podstepem sie wkreciła na rks'a i długo nim nie pobyła bo sie nie nadwała i w akcie łaski wróciła na doradce

ciekawe
@smutnomi

ciekawe rzeczy piszesz bo ja z kolei słyszałam że ktoś z byłych pracowników dostał w piątek propozycje tego stanowiska i nawet miasto by się zgadzało wiec cos w tym jest jednak nie wiem jaka by musiała byc kasa na stole by doszło to do skutku

ona

Ludzie, ale bzdury tu wypisujecie, nie macie co robić. W CS obecnie jest bezkrólewie, zwolnili dyrektora Michała C - nie nadawał się. Szukają nowego, dajcie zatem spokój wszelkim spekulacjom i nie wypisujcie bzdur. a pracodawca - jak każdy, ma zwolenników i przeciwników. Tyle w temacie.

crk

tyle wiesz ile tej pomidorowej zjesz

shaza królowa disco polo

nie jestem zupa pomidorowa, żeby wszyscy mnie lubili, ale nowy dyrektor mnie lubi, firma pod jego rządami rozkwitnie - wiem coś o tym

polecam

solidny pracodawca warty uwagi. Polecam.

realne

plany są ambitne ale realne

oby tak dalej

totalny absurd. Firma przeżywa obecnie najlepsze lata. Oby tak dalej.

tak trzymaj

daj jej spokój. w mojej ocenie ma predyspozycje i się stara. jest pracowita i konsekwentna w swoich działaniach. Mało, działanie te niedługo przyniosą pierwsze efekty a wtedy będzie ci głupio, że pisałe s takie głupoty. koleżanko, postępujesz słusznie i działasz jak prawdziwy finansowy manager. Tak trzymaj. Powodzenia

obserwator

Hej Ruda gdybyś myślała głową, to byś nie zrobiła tylu głupot, strzeliłaś sobie sama w kolano, zwolniłaś ludzi którzy pracowali nie licząc godzin, nie wiadomo co miałaś na celu, naważyłaś sobie piwa i sama je wypijesz, a chłopaki znajdą sobie pracę, bo doświadczenie i profesjonalizm ich ktoś zauważy. Pamiętaj jest takie powiedzenie, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Życzę ci sukcesów i odporności psychicznej bo spotkanie blisko. I jeszcze jedno nie ważne jak ktoś zaczyna, tylko jak kończy, a koniec twój jest już bliski. na pewno po tobie płakać nie będą.

ktoś

i co Ruda już drżysz, pierwsza polecisz... wszyscy wiedzą dlaczego byłaś RKS hi, hi, hi, będzie się działo ... dyrektorka nie ma

skąd pomysł

absurd. Choroba nie wybiera, podleczy się i wraca do walki o plany. Normalna rzecz. Nic mu nie będzie. Skąd pomysł, że nie ma go?

warto

warto się ubiegać. Dobra firma i solidne wynagrodzenie. Szczerze polecam i zachęcam.

spoko
@warto

zgadzam się. Sporo szkoleń no i wreszcie profesjonalny proces rekrutacyjny

fakty

nie przesadzaj, niektóre koleżanki faktycznie wyzywająco się odziewają i stąd ewentualne zainteresowanie dyrekcji. Normalna ludzka rzecz, nie szukaj tu sensacji zbędnej.

stabilizacja

uważam, że właśnie nowe plany dają szansę na stabilizację i finansowy sukces. Będę walczył i liczę, że inne biura też w końcu godnie zarobią

flashback
@stabilizacja

"uważam, że właśnie nowe plany dają szansę na stabilizację i finansowy sukces.Będę walczył i liczę, że inne biura też w końcu godnie zarobią" - dla Kazimierza oczywiście bo nie dla siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.