REFinance

Opinie o REFinance

Karolina

@plny, niby tak, ale może warto zapytać, bo jeżeli dostaje się na początek jakiegoś opiekuna, który Cię wdraża we wszystko to może być przyjemnie. Może ktoś obecnych pracowników napisze, czy osoby niemające doświadczenia, przechodzą szkolenia lub dostają opiekunów?

plny

Wszedzie poczatki do łatwych nie należą ale pozniej jak sie wkrecisz to nie zauważysz jak ci zleciało a na co aplikujesz?

Kuba B

Zeby nie robić zamętu - firma, która nie wypłaca wynagrodzeń to firma Tomasza Szczęsnego. re finance sp. z. o. o pomysł na działalnośc fajny, ale zachowanie poniżej jakiejkolwiek krytyki, wisi ludziom całkiem sporą kasę.. nie polecam! i poziom wykonanej pracy, czy też starania nie mają tu nic do rzeczy, ponieważ powinni płacić za wykonaną sprzedaż. Jeżeli pracownik sprzedaż wykonał, a prezes unika płacenia to coś jest nie halo

heh

pewnie znowu coś typu eu4ya, żenada

Kuba
@heh 30.11.2015 14:47
pewnie znowu coś typu eu4ya, żenada

Niekoniecznie... eu4ya zajmuje się polisami z UFK, re-finance zaś polisami gołymi czyli bez ufk...

kuba

Bardzo proszę o informacje na ten temat (zastanawiam się nad pracą tam) na mojeo maila: kubekq17@gmail.com P.S. Czy jest możliwe przesłanie jakiegoś zdjęcia (np. fragmentu umowy z firmą (bez Twoich danych lub z zamazanymi Twoimi danymi) lub wystroju biura tej firmy - może być z korytarza przy windzie) jako dowód?

kuba
@kuba 12.11.2015 22:06

Kaczor, czy masz na myśli Re-finance czy REFinance? To 2 różne firmy, a w tym wątku piszecie o obydwu...

kaczor

Firma nie wypłaciła prowizji za kila ostatnich miesięcy - dotyczy to ponad 10 osób pracujących na stanowiskach doradców. Osoby piszące "jak pracujesz tak jesteś wynagradzany" to trolle, próbujące zaciemnić obraz sytuacji - mówimy tu o wypłacie prowizji, czyli ci doradcy swoją pracę już wykonali. Firma ich oszukała.

xxx

Jak to mówią jaka praca taka płaca. Tak jak się pracuje tak się jest wynagradzanym. A dla mało wiedzących firma re- finance dalej istnieje.

xyz

Podobno firma już nie istnieje, bo ma problemy finansowe. Ja swojego wynagrodzenia za jeden miesiąc raczej już nie odzyskam. Ogólnie firma o bardzo wątpliwej wierzytelności i nie godna polecenia.

kszykszy

Pracuję długo. Nie mam problemów.

kak

pracowałam tam miesiąc i zrezygnowanym firma miała problemy z wypłaceniem wynagrodzenia na czas . Ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o REFinance - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REFinance