P.H.U.P. Agros - Wrońscy Sp. z o.o.

Strzelce Wielkie

P.H.U.P. Agros - Wrońscy Sp. z o.o.

Opinie o P.H.U.P. Agros - Wrońscy Sp. z o.o.

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w P.H.U.P. Agros - Wrońscy Sp. z o.o.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

new holland

nie polecam serwis bez jakiej kolwiek wiedzy mechanicy po podstawówce

ADAM
@new holland 23.03.2014 12:40

DRUGI RAZ CIĄGNIKA T5 NIE KUPIŁBYM, ANI ZADNEGO NEW HOLLANDA. WROŃSCY CZEKAJĄ AŻ KTOŚ KUPI TRAKTOR OD NICH A POTEM MAJĄ CIĘ W CZTERECH LITERACH. SERWIS RÓWNIEŻ DO BANI. TRAKTORY PSUJĄ SIĘ NA GAWARANCJI . U MNIE TEŻ TAK BYŁO . MYŚLĘ NAD SPRZEDAŻĄ. NIE ZAUFAM JUŻ IM NIGDY. MAM DUŻY ŻAL DO NICH, PONIEWAŻ BARDZO SIĘ ZAWIODŁEM NA NICH.

Wieluń
@ADAM 15.09.2016 21:21

zagłosowałem przez przypadek.......ale jeśli m,iałbym świadomie to neutralne..:) sporo tam kupuje i powiem tak..wszędzie jeden pierun! Wszędzie ładna gadka będzie dopuki , doputy sie czegoś nie kupi. Wrońscy sie tu nie wyrózniaja ani w jedną ani w drugą stronę. Zawsze trzeba negocjować i tyle..pozdrawiam p. Szymona :)

Zostaw opinię o P.H.U.P. Agros - Wrońscy Sp. z o.o. - Strzelce Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.P. Agros - Wrońscy Sp. z o.o.