Tettsui Agencja Ochrony Grażyna Liżewska

Ostrołęka

Opinie o Tettsui Agencja Ochrony Grażyna Liżewska

nina

ja tez tylko 3,5miesiaca pracowalam nie maja szacunku do pracownikow nowa koordynatorka bez powodu zwalnia nawet nie wie jaki powod zwolnienia.ci co kradna i nie sprzataja w pokoju to sa bardzo dobrzy pracownicy.odradzam prace w firmie tettsui.ponizaja i wyzysk Tragedia.

Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo, zero racjonalnego myślenia i brak szacunku dla ludzi i ich pracy !

Zostaw opinię o Tettsui Agencja Ochrony Grażyna Liżewska - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tettsui Agencja Ochrony Grażyna Liżewska