Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Agata

@pracujący dzięki za odpowiedź. To w sumie budująca myśl, bo te plany wydają się największym problemem w oczach pracowników Capital Service S.A.. @Mira a kiedy pracowałeś w tej firmie? Zastanawiam się, czy od tego czasu mogły niektóre kwestie ulec poprawie?

jadwiga

jagoda5x.oferty-kredytowe.pl zapraszam na stronę kredyt online

Łukasz

@Agata Plany w większości są realizowane przez oddziały z większych miast, z tego co mi wiadomo mniejsze miasta miały problem z realizacją planów sprzedażowych. Jednak te informację mówię jedynie z tego, co słyszałem od innych pracowników, nie jest to w żaden sposób przeze mnie potwierdzone. Jeśli chodzi o centralę, konkretnie DCC, to każdy pracownik miał tam osobisty plan. Z miesiąca na miesiąc plany rosły, jednak moim zdaniem były do wyrobienia, zwłaszcza że kierownik działu jednak w tej realizacji pracownikom pomagał. Jeśli chodzi o finanse - nienajgorsze, wybitne też nie. Ot, na przyzwoitym poziomie, moim zdaniem. Atmosfera w centrali firmy naprawdę świetna, ludzie tam pracujący bardzo uprzejmi i pomocni. Przełożeni w większości również byli życzliwi dla pracowników, niezależnie od ich stanowiska. Przykładem tego może być prezes razem z założycielem firmy, z którymi jako zwykły pracownik działu contact center zawsze można było porozmawiać o przeróżnych głupotach i nie odczuwało się w rozmowach z nimi żadnego dystansu związanego z różnicą stanowisk. To samo można powiedzieć o kierownictwie DCC, którzy również byli bardzo w porządku, a sam kierownik tego działu na początku mojej pracy w firmie, bardzo mi pomógł, że tak powiem, wyciągnął mnie z poważnego bagna, za co ciągle jestem mu strasznie wdzięczny, mimo tego że między nami przy dalszej współpracy zdarzały się zgrzyty. Na pewno na plus jest fakt, że firma oferuje każdemu pracownikowi umowę o pracę od samego początku współpracy. Dochodzi do tego prywatna opieka medyczna, która na pewno jest przydatna. Możliwość awansu w firmie również jest możliwa i realna z tego co mi wiadomo. Reasumując - uważam, że firma jest w porządku w stosunku do pracownika, przynajmniej ludzie z działu w którym pracowałem nie narzekali na to, warunki pracy również sądzę, że są ok. Atmosfera super. Jeśli miałbym wypowiedzieć się na temat pracy w centrali - polecam każdemu. Jeśli chodzi o pracę w oddziale - niestety, nie umiem się wypowiedzieć, gdyż nie mam realnego punktu widzenia na to, jak ona wygląda. Tak czy siak, współpracę z firmą wspominam bardzo miło, a rekruter z którym miałem okazję rozmawiać podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest jedną z najbardziej sympatycznych osób z jakimi miałem do czynienia w życiu. Żałuję nawet, że musiałem wyprowadzić się z miasta i pożegnać się z firmą gdyż w moich oczach jest ona solidna. Jedynym minusem moim zdaniem jest fakt, że firma po udanej rozmowie kwalifikacyjnej organizuje dla swoich pracowników tygodniowe szkolenie, które nie jest płatne (chyba że coś się zmieniło) i po nim jest test wiedzy, którą na szkoleniu się zdobyło. Jeśli test wypadnie kiepsko, istnieje możliwość, że firma odmówi współpracy. To chyba by było na tyle. Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do pracy w DCC - śmiało, na każde z nich chętnie odpowiem.

Agata

@Alfa i @niepolecam,w waszych wypowiedziach, można doczytać się, że oprócz wyrobienia planów, które zakłada Capital Service, nie jest w tym miejscu pracy najgorzej. Zastanawiam się czy są w firmie osoby, które ten plan wyrabiają? Przecież na jakiejś podstawie pracodawca musi go założyć.

Maszni
@Agata

Praca jest ciekawa i z pewnością nie idzie się w niej nudzić. Tak jak co niektórzy piszą, plany są trudne do wyrobienia. Co najgorsze nie wiadomo na jakiej podstawie te plany wymyślają. (usunięte przez administratora)Czyli możesz sobie żyły wypruwac a jak planu nie ma, to wychodzisz z podstawą. Temu nie ma się co dziwić że taka rotacja

pracujący
@Agata

Oczywiście, że wyrabiają. Premie za marzec będą mega. Jak oddział pracuje równo to wyrabia premię, może są miesiące że ciężko jest wyrobić plan, ale to zależy od równej pracy miesiąc w miesiąc. Ja jestem zadowolony, a trochę tu pracuję.

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Mira

Jestem byłym pracownikiem byłego króla chwilówek, który przeszedł do konkurencji, tak jak wiele innych osób z tego co wiem ;) Mając porównanie, stwierdzam, że CS jest o wiele gorszym pracodawcą. Ogólnie atmosfera i zadania są super, co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Problem dotyczy wynagrodzeń. U byłego króla, ile się sprzedało, tyle było twoje. To była ogromna motywacja do pracy. W CS możesz harować jak wół, zrobisz 79% często wygórowanego planu i zostajesz z samą podstawą.(usunięte przez administratora) CS nie ma żadnej reklamy, więc produkty są nieznane. Trudno o nowego klienta. Nie ma co też liczyć na żaden socjal. Ja akurat dla tego tutaj nie przyszłam. Liczyłam na premię, bo wiem, że da się tutaj zarobić. Plany jednak są mocno wyśrubowane i szczerze nie wiem na jakiej podstawie obliczane. Na przykład moja placówka przez 3 m-ce nie miała planu. Jak ja przyszłam wyrobiłam plan ponad normę. W tym miesiącu niemal dwukrotnie podwyższyli mi plan. Dlaczego, tego nie wiem. Zwłaszcza, że w poprzednich miesiącach planu nie było. Motywacja do robienia planu zatem spada. A szkoda bo tak jak wspomniałam, praca jest ogólnie fajna. Zapewne HR czyta opinie umieszczone tutaj, a może i nawet sam dodaje opinie wychwalające pracodawcę. Więc mam nadzieję, że chcąc zapobiec rotacji pracowników, która jest bardzo duża, coś w tej kwestii zrobią

Alfa

Początkowo firma zapowiadała się rewelacyjnie - szkolenie, umowa już na szkoleniu, po szkoleniu w centrali i oddziale terenowym pracownik gotowy do pracy. Niestety, firma za dużo kombinuje z planami i nie są realne do wykonania, a podstawa nie powala. W dodatku nie idzie to wszystko w dobrym kierunku. Świetne miejsce, żeby wejść do pracy w branży, ale bez perspektyw na przyszłość. Atmosfera zależy od oddziału, duża samodzielność - w zakresie obowiązków sprzedaż, marketing, prowadzenie biura i sprzątanie oddziału.

Nie polecam

Nie polecam pracy w firmie. O ile plany są do wyrobienia tylko w 10% części kraju o tyle ciągłe zmiany i zwolnienia po 2-3 latach pracy.(usunięte przez administratora)

Ja1

Witam, mam.pytanie odnośnie pracy na stanowisku doradca klienta. W jaki sposób odbywa się Monitoring splacalnosci klientów?? Czy polega to na zbieraniu wpłat i jeżdżeniu do klientów?? Czy wyłącznie przypomnienia telefonicznie??

Czarodziej
@Ja1

Dzwonisz za klientem, z reguły nie odbiera, jak go w 3 dni nie ściągniesz masz lipe z planem i trafia do działu windykacji(usunięte przez administratora)

Była

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)Stres i nic więcej i mala kasa

BylybPracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Plany nie do wyrobienia, zero wsparcia kierownika,(usunięte przez administratora)Niskie podstawy, bez możliwości wyrobienia premii. (usunięte przez administratora)

Iza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaka jest atmosfera?

Elka
@Iza

Gdzie zostały zamknięte Oddziały ?

Kaś

Hej :) Ktoś się wybiera na szkolenie 12.03.2018 do Ostrołęki ? Pozdrawiam

@Kaś

Hej.daj znać jak na szkoleniu:-)

Olla

A ja mam pytanie co do szkoleń w Ostrołęce. Jaki obowiązuje strój? Trzeba być biznesowo czy na luzie?

@Olla

hej a kiedy jedziesz na szkolenie i z jakiego miasta?

lora9@o2.pl

Hej, czy ktoś jedzie do Ostrołęki na 26.03 na szkolenie..? a najlepiej z Krakowa :) Jeśli tak proszę o kontakt na lora9@o2.pl :) Pozdrawiam

Lenka

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć ile można zarobić takie widełki w firmie na stanowisku doradca klienta?

Kamil
@Lenka

Z tego co tu można wyczytać i usłyszeć od ludzi to zdaje się, że widełki to od najniższej krajowej czyli 2000 do 3000 brutto w zależności od wielkości miasta i doświadczenia.

Iza
@Kamil

Ja zarabiam 4 netto,więc chyba jakieś nieaktualne informacje

Un
@Iza

Tak chyba ,że siedzisz w Centrali w Ostrołęce ;) hahaha

Un
@Lenka

Iza nie pisz głupot. Pracujesz w Centrali że masz takie zarobki ?(usunięte przez administratora)

Patryk
@Un

W zależności od miasta zatrudnienia dostajesz propozycję podstawy, minimum to 2100zł brutto, górna granica zależy głównie od decyzji centrali i lokalnego rynku pracy. W biurze oddalonym o 50 km podstawa minimalna może być o wiele wyższa

Zaba

Hej hej kto jedzie 26.02.2018 na szkolenie z okolic Siedlec? Dajcie znać na e-mail zabolek6@o2.pl

Barbara

Jak wygląda szkolenie w Ostrołęce i późniejsza praca w innym oddziale?

@Barbara

Praca to zależy gdzie aplikujesz i jakiego kierownika dostaniesz, jedni są w porządku inni są niereformowalni... obrażają się jak dzieci jak nie wyrabiasz planu, ciśnienie ogromne, a pieniądze śmieszne.

....
@Ewa

W zupełności się zgadzam!

jojo

hej czy ktoś wybiera sie na szkolenie z okolic Krakowa ? 12 luty 2018 ?

@jojo

Cześć! Czy dostalas/es zaproszenie na szkolenie? pytam, poniewaz telefon dziś otrzymałam i wybrałam termin szkolenia na 12.02.18 i mieli przysłać zaproszenie na maila a do tej pory nic nie otrzymałam...pozdrawiam

XYZ
@anonymous

Bo jak nie zadzwonisz i się nie upomnisz, to zapomną i będzie, że nie dojechałaś...

jojo

hej czy ktoś z okolic Krakowa jedzie na szkolenie do OSTROŁĘKI dnia 12 luty 2018?

Hej :) Jedzie Ktoś z Krakowa lub okolic do Ostrołęki na szkolenie 26.02.2018..? proszę o kontakt na e-maila, anulka36@o2.pl. Z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.