Opinie o Arix Polska w Kleszczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arix Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arix Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arix Polska w Kleszczów

M.

Praca w tej firmie jest dobra tylko dla osób które chcą tymczasowo dorobić, atmosfera między pracownikami pozostawia wiele do życzenia, nie wspomnę o pewnych brygadzistkach przez które większość osób ucieka z pracy.

Danuta
@Jola23

Ale to stawka to brutto, netto? I czy to pensja zasadnicza tak? A co z dodatkami finansowymi? Jakie premie, bonusy czy coś jeszcze do tego dochodzi?

Jaka umowa obowiązuje w Arix Polska podczas okresu próbnego?

Tomcio
@Luek

Skąd wiesz o (usunięte przez administratora) I czemu ma to służyć? Kierownictwo nie pyta wprost pracowników, o nastroje, o to jak się pracuje, o tym co się nie podoba, by zaradzić problemom?

Czemu jest tak, że na pierwszej umowie pracuje się na dwie zmiany jako operator a na drugiej już na trzy? Tak widzę teraz w opisie oferty i zastanawiam się czy nie mogłabym stale robić na tych dwóch? Tak byłoby mi wygodniej

Jak u was sytuacja wygląda w tym roku na produkcji? ze dwa dni temu dodano ofertę na taki portal, jak widać po samym tytule panie i panowie są zapraszani. Czy dalej tak jest, że przez pierwsze trzy miesiące robisz na zleceniu a potem dopiero umowa o prace? nie da rady szybciej? I czy cokolwiek na tej produkcji się zmienia lub zmieniło?

Miła Nowy wpis

Nic się nie zmieniło dalej tak jest a nie kiedy na umowę zlecenie możesz być 6 miesięcy

@Miła

6 miesięcy na zleceniu? Dlaczego właśnie tak? zastanawiam się czy to nie jest w sytuacjach, gdzie pracownik jednak sobie nie radzi i dają mu kolejna szanse na ewentualne nauczenie się wszystkiego na spokojnie. Długo tu szkolą?

O ile więcej można zarobić jako operator/ka maszyn jeśli ma się te uprawnienia na wózek, które skryły się wśród mile widzianych? Piszą także o szkoleniach dla osób bez doświadczenia więc tym bardziej interesują mnie różnice w stawkach. Ta pewność wypłaty z opisu oznacza, że w tym miesiącu chociażby były one do piątku, jeśli 10ty wpada w weekend?

Witam ! Jak przedstawia się aktualnie opcja zatrudnienia w tej firmie ? Jakie są stanowiska? Czy jest możliwość zatrudnienia na pracownika produkcji? Proszę o dokładne opinie pracowników zarobki mowa na ile obowiązki itd..co dokładnie się robi przy czym pracuje od której do której zmiany ile linii itd. atmosfera w pracy i czy bardzo cisną. Bardzo dziękuje za wszelkie możliwe rady i informacje Z poważaniem Anna

Brygadzistki

Odnosząc się do stwierdzenia ,,okropne brygadzistki,, chciałybyśmy nadmienić że najlepiej rzucać inwektywami nie widząc belki we własnym oku. Ile razy można powtarzać to samo w kółko aż do znudzenia a rezultat jest taki jakby ze ścianą rozmawiał nawet jest problem z utrzymaniem czystości w toaletach. Chcecie dobrej atmosfery zacznijcie od siebie drodzy pracownicy.

Nie polecam nikomu tej firmy .Ludzie okropni szczególnie brygadzistki.

@Monika

To jak te brygadzistki, czy inne zatrudnione w firmie osoby się zachowują, że określasz ich, jako okropnych? I czy są jakieś zalety pracy w tym zakładzie, choćby finansowe?

Jaka umowa obowiązuje w Arix Polska podczas okresu próbnego?

Xyz

Na umowę zlecenie

Elżbieta
@Xyz

Jak to wygląda po okresie próbnym? Dalej jest zlecenie czy już umowa o pracę? Na ile czasu jest zawierana?

Jola23

Dzień Dobry Chciałam się zapytać po ile godzin dziennie się pracuje w Tej firmie .Są nadgodziny .Ile wynosi stawka godzinowa Czy są benefit Umowa na okres próbny zlecenie Po trzech miesiącach na ile dają umowę Czy dalej atmosfera w firmie pozostawia wiele do życzenia.Chce tam aplikować to ważne

Anetka
@Jola23

O, super, że padają te pytania, bo mnie to interesuje. Jak będzie ktoś pisał o benefitach, to czy one są dawane każdemu pracownikowi na start? Czy dopiero po jakimś okresie pracy tu?

Luek
@Anetka

Nie ma żadnych benefitów. Jedyne co się zmieniło to łaskawie zmienili przerwę z 15 minut do 20. Dobra atmosfera? Zapomnij. Każdy ma kij w (usunięte przez administratora) i pełno konfidentów.

Tomcio
@Luek

@M.

Wyjaśnisz, dlaczego piszesz, że nie warto w firmie zostać na dłużej? Napisz bardziej szczegółowo. Co jest powoduje taką opinię? Dzięki.

@Marek

Atmosfera i niskie zarobki nie pozwalają aby zostać na dłużej.

Jola23
@M.

Jak niskie zarobki jak zarabia się w systemie powyżej 3490

Danuta
@Jola23

Ktoś pracował jako Kierownik działu w Arix Polska? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Katarzyna

Czy wiecie, ile wynosi dofinansowanie wypoczynku w tej firmie? Jaka jest kwota tych pieniędzy? Pytam o to, bo w aktualnym ogłoszeniu dla Kierownika działu sprzedaży właśnie napisali to jako benefit. I ciekawa jestem, ile właściwie wynosi takie dofinansowanie. Wiecie coś o tym?

Mamy od miesiąca nowego kierownika produkcji po raz pierwszy widać że jest to osoba na odpowiednim stanowisku. Widać nawet pozytywne zmiany oraz szacunek do ludzi.

Xyz

Widać wszystko, nawet szacunek????, a te (usunięte przez administratora) się sypiące, a te karteczki na papierosa, a te rozmowy prywatne i szukanie na kompie swoich spraw tez widać, okropność, szukajcie nowej pracy, a tak ciekawy jesteś czego kierownik nauczył się przez te miesiące - oj miernie to wygląda, bierz się kierowniku za robotę, bo dużo słów to nie wszystko, gadać każdy umie, tylko z sensem ????????????

Grażyna
@Xyz

czyli co, zależy kto interpretuje...? mimo wszystko warunki tak czy siak się tu o wiele poprawiły i jest lepiej niż kiedyś? w stawkach też zmiany może zaszły od nowego roku?

V jak Vendeta

Dużo się poprawiło.

Lidzia

Praca na produkcji nie najgorsza. Wszystkiego można się nauczyć ale jeśli chodzi o atmosferę w pracy to pozostawia wiele do życzenia... Od niedawna jest nowy Kierownik. Myślę że osoba konkretna i zdecydowana. Mam nadzieję że zrobi porządek aby nowi pracownicy mieli lepszy start....

Teresa
@Lidzia

A co psuje atmosferę tutaj? Relacje między współpracownikami czy jeszcze coś innego?

Joanna

Widzę tu opinie o magazynie, a jak jest na produkcji? Podobne warunki, czy trochę lepiej? No i zmartwiło mnie trochę, ze podobno przyjmują samych mężczyzn. To prawda?

Zdzichu
@Joanna

Na produkcję przyjmują bo ludzie uciekają sam pracowałem na produkcji. Szczerze to nie będę chwalił tej pracy ani krytykował każdy sam jak ch e to może spróbować swoich sił. ????????

Katarzyna
@Zdzichu

Ok ale skoro pracowałeś na produkcji to może chociaż powiesz jak wygląda kwestia maszyn i sprzętu? Na ile jest nowoczesny?

Kandydatka

Czy są aktualnie przyjęcia do.firmy ?

Bronisław
@Kandydatka

Próbowałem znaleźć jakiekolwiek oferty pracy, które wystawiłaby firma Arix Polska i niestety nic nie znalazłem. Trudno tak naprawdę ocenić, jak wygląda aktualnie zapotrzebowanie na nowych pracowników, dlatego też chciałbym ustalić, czy jest jakieś stanowisko pracy, które interesuje Cię w sposób szczególny? Podziel się z nami swoimi preferencjami, co do ewentualnego stanowiska.

Kandydatka
@Bronisław

Nie mam jakiegoś wytyczonego.stanowiska, pracownik linii produkcyjnej,.pakowanie, operator wózka widłowego

Bogda
@Bronisław

Czy firma potrzebuje operatorów wózków widłowych ?

Antoni

Dlaczego wszyscy którzy oceniają firmę wpisują sie jako anonim? Czyżby dalej chcieli pracować w tej firmie? Dlaczego mam na podstawie anonimowych wpisów wierzyć w to co ktoś pisze? Nazywajcie rzeczy po imieniu, argumenty, pytania o jakieś benefity, ....Jak pokazujecie palcem wskazującym na innych , to 3 palce tej samej dłoni pokazują na was, zacznijcie od siebie.

Daniel były pracownik
@Antoni

Pracowałem 1,5 roku na magazynie, totalny chaos, wszystko na szybko, załadunki to typowe puzzle=ukladasz tetrisa na naczepie z różnych kartonów, prezes ma (usunięte przez administratora) do gadania bo to 51% maja Włosi jednym słowem porażka

MakU
@Daniel były pracownik

Potwierdzam tak było na szybko załadunki a jak dochodziło że ktoś potrzebował np skorzystać za potrzebą z toalety lub się napić to pretensje to niech lepiej albo zmienia podejście do człowieka i place to ludzie będą przychodzić a nie zrobią tak to się nie dziwię że dłużej niż 3 miesiące nikt nie zostaje

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Arix Polska?

Xxx

Nie polecam nikomu tej firmy !! Jeden wielki szajs !

Ttt
@Xxx

Sam tam pracowałem 2 lata więc wiem jakie mają tam podejście do człowieka nie dość że musiałem za nich robić to jeszcze za dziewczyny obrywałem

Caro0412

Czy aktualnie sa przyjecia do firmy?

Byt
@Caro0412

Poszukują tylko mężczyzn

Xxx

Witam mam pytanie są jakieś aktualne przyjęcia do zakładu?

Yyy
@Xxx

Są przyjęcia zapraszamy

Nie zadowolony

Żeby w tej firmie panie które oprowadzaija po hali byly mile i i na sam początek nie straszył to może każdy kto przychodzi pierwsze dni dalej by pracował

Luidzi

@Bianka To dlaczego nie zmienisz firmy jeśli jest źle? Może trzeba być solidnym pracownikiem?

Bianka
@Luidzi

Potrafię się przyłożyć do pracy natomiast jeżeli ktoś nie ma szacunku do mnie i innych ludzi to rozwiązanie samo przychodzi na myśl. Nic nikomu złego nie zrobiłam a one gardzą ludźmi jakby były wysoko ustawioną monarchią. Brak mi do nich słów. Na szczęście zwolniłam się nie będę dawać sobą pomiatać.

Bronisław
@Bianka

Atmosferę w pracy zawsze można spróbować poprawić. Wspólna impreza integracyjna mogłaby zmienić relacje między współpracownikami na bardziej przyjazne? Napisz, czy pracodawca oferuje tego typu eventy firmowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Arix Polska - Kleszczów

• Jak się pracuje w Arix Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Arix Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arix Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arix Polska?

Kandydaci do pracy w Arix Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arix Polska
1.4/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Przemysłowa 8
    Kleszczów