Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Natalia

Pracuję w Capital Service i jestem z tej pracy zadowolona chociaż nie ukrywam, że jest to bardzo stresująca praca, być może tylko dla mnie. Osoby lubiące taka pracę będą zadowolone.

Justyna

Wybiera się ktoś może na szkolenia do Ostrołęki 27.03.2017 z woj. opolskiego albo dolnośląskiego?

Lukasz
@Justyna

Skontaktuj sie ze mna prosze bo chcialem zaczerpnac opinii co do franczyzy z ta firma , i interesuje mnie czy mozna wyjsc na tym interesie . Moj meil lukaszw060@gmail.com

Poszukujący

witajcie, mam prośbę o podpowiedź do osób zorientowanych. Planuję aplikować na stanowisko doradcy w mieście ok. 100 000 mieszkańców. I teraz pytania: -czy realna jest podstawa 2600? - premia/prowizja- od czego są uzależnione? od mojej indywidualnej pracy, czy wyników oddziału, czy czegoś jeszcze? - oddziały szkoleniowe- gdzie się znajdują? -czy - po odpowiednim zaangażowaniu- możliwy jest awans na stanowisko inne, niże doradca? -czy firma oferuje tylko "produkty własne", czy istnieje mozliwośc udzielania klientom kredytów różnych bankow ( na stronie znalazłem informację, że CS współpracuje z kilkoma bankami) Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Robi
@Poszukujący

- Podstawa 2600 jeśli masz doświadczenie - jest realna ale brutto - premia jest za realizację planu, a ten jest oddziałowy - oddziały szkoleniowe są w całej PL, zazwyczaj wysyłają najbliżej Twojego miejsca zamieszkania - awans pewnie tak, ale jest program dla przyszłych kierowników, który trzeba przejść - w ofercie oprócz własnych produktów są kredyty banków, pakiety medyczne i ubezpieczenia

Agata

zenON88, myślę, że CV zawsze warto wysłać, zobaczyć jak firma prezentuje się na rozmowie i co może zaoferować.

zenON88
@Agata

CV wysłałem, daj znać jakby się do Ciebie odezwali. Pozdrawiam.

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Agata

Czy jest tu ktoś, kto pracuje na stanowisku Windykatora Terenowego i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?

zenON88
@Agata

Ogłoszenia na windykatora terenowego pojawiły się na całą Polskę więc możliwe, że firma dopiero buduje swoją sieć windykatorów stąd być może brak odpowiedzi na Pani pytanie. Do tej pory to na doradcach spoczywał obowiązek windykacji swoich klientów co też kilkanaście postów wyżej pracownicy pisali. Sam jestem ciekaw jak na prawdę jest w tej firmie i czy warto aplikować na to stanowisko.

Nicky

Witam chciałbym się dowiedzieć ile można w firmie na początku pierwsze 3 miesiące zarobić i jak jest z autem czy do wyjazdów prywatnych można używać Pracuje jako przedstawiciel handlowy w dużym korpo i ciśnienie jakie mamy daje siwe znaki chce zmienić pracę podpowiedzcie jak jest tutaj Pozdrawiam

Melania

Cieszę się , że mogę złożyc cv, to jest fajna firma, super

poldek

hahaha -"Szkoda, że nie mają żadnych ofert bo słyszałem o nich dobre słowa i myślałem o złożeniu swojego cv" NO TYLKO 20 OFERT MAJĄ NA DZIEŃ DZISIEJSZY . brak słów.

Poldek

Szkoda, że nie mają żadnych ofert bo słyszałem o nich dobre słowa i myślałem o złożeniu swojego cv. Po lekturze wpisów myślę, że wiele złego robią byli pracownicy, kto wie czy nie są inspirowani przez konkurencję?

melanka

no w centrali to na pewno jest dobrze i sobie poradzi chociażby dzięki wspaniałej strefie relaxu ,jakoś w biurze nia ma czasu nawet pomyśleć o tym żeby po nie miłej rozmowie z klientem który " pluje na ciebie" jakoś się zrelaksować, może niech napisze ktoś z jakiegoś biura a najlepiej ktoś kto już nie pracuje a nie cały czas centrala wypisuje jak tu jest wspaniale , dodam również że robię kolejnego print screen'a na dowód że nie wszystkie komentarze są publikowane , te bardzo nie wygodne są usuwane przez admina , czyżby jakiś układ ??

Melanka

Narzekanie to nasza choroba. Każdą firmę czy rzecz można oczernić lub wychwalać. Ja wiem, że Capital to dobra firma i poradzi sobie. Czasem myślę czy to konkurencja inspiruje niektóre osoby do tych wpisów?

Zwolennik

Czytam wpisy i myślę, że konkurencja nie śpi . Jedni bardzo chwalą firmę a drudzy opluwają. Ja chcę u nich pracować!!

starszy doradca 2015

Cześć. Myślę,że jeśli nie zależy Wam na pieniądzach to szukajcie pracy w innej firmie. Ok może to chore,że pracownik ze stażem w firmie podstawe ma zbliżoną do nowicjusza, ale czy nowicjusz dostanie premię? Tak, ale po okresie probnym,a pozniej jak sie wykaze to bedzie kasa, ale jaka? Dadza polowe? To zalezy czy stary wyzeracz sie stawi. Nie przesadzajcie z negatywami. Jak pracujesz i sie wykazujesz to nie dadza Cie skrzywdzic. Jak masz spoko Dyrektora strefy to masz dodatkowa pomoc i wsparcie. Jesli chcesz z nami pracowac i wiesz, ze sie do tego nadajesz to kazdy Ci pomoze. Biura wspieraja sie, jest mega atmosfera. Jeden za wszystkich....

balbina

Ciekawe od kogo słyszałeś te opinie .. możesz napisać coś więcej " dobrego" o nich ??? Jedyne dobre opinie : pensja " podstawa" na czas na 10-go + " premia jak zrobisz " na 20-go i co więcej dobrego ?? Stary pracownik z 5 letnim stażem (SDK-starszy doradca klienta) 2500zł brutto i nowy pracownik z 3 miesiecznym stażem 2500zł brutto. Może to i dobre ale w którą stronę .... proszę napisz mi więcej tych " dobrych" opinii .. dziękuje

Melania
@balbina

Myślę, że jednak przesadzasz w ocenie firmy. Jeśli odpowiednie zarobki , płacone w terminie nie są zaletą firmy to najwyższy czas na zmianę pracy. Firma fajna potrzebuje ludzi kreatywnych i zaangażowanych gdyż razem obie strony mogą tylko odnieść sukces!

balbina
@Melania

ale w czym ta firma jest fajna ??? w tym że płaci na czas ???? i z czym przesadziłam ?? z tym że nowy pracownik jest lepiej traktowany ( finansowo) od "starego" bo nie ma ludzi do pracy i zatrzymują na siłę ludzi bez jakich kolwiek kompetencji podwyżką pensji?? jeszcze nie oceniłam firmy i z niczym nie przesadziłam , ja dopiero zacznę ale nie tu.

nunek

Mam pracować od lutego , a słyszałem dobre opinie o nich.

Mela

Mam wrażenie, że przesadzasz. Może powiesz coś na temat wysokości zarobków.? Czy wypłacają terminowo ?

@Mela

Czesc! Pracuje tu od 2015, nigdy nie bylo sytuacji, aby pieniadze zostaly wyplacone nie terminowo. Zawsze na czas podstawa do 10 premia do 20. Firma bardzo tego pilnuje. Pieniadze sa super. W momencie kiedy robisz premie( a robi je wiekszosc biur) 20 staje sie Twoim ukochanym dniem, a podstawa to tylko dodatek;-) Oczywiscie stres jest-jak to w tej branzy. Jak kierownik zacznie truc du... to zaczynasz miec dosc,ale... Kasa... Nie wiesz czegos?spoko,dzwonisz do dziewczyn z goracej lini i wszystko wiesz -zawsze Cie pokieruja. Jesli chcesz z nami pracowac napewno sie nie zawiedziesz. Polecam!!!

@Mela

ja mam ponad 10 letnie doswiadczenie także jako krs

iks

jak wyglada praca praca regionalnego kier sprzedaży kompetencje zarobki itd

ja jestem branżowy ponad 10 lat w pożyczkach również jako krs

CS
@iks

Chyba rks

Dominika

Hej. Jutro mam iść na rozmowę o prace na stanowisko Entuzjasta Telefonicznej Pracy z Klienta KredytOK. Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej, na czym dokładnie polega ta praca ??;). Czy jest to po prostu zwykłą telefoniczna sprzedaż , gdzie trzeba dzwonić do ludzi i wciskac kredyty, chwilowki ??

Proponujemy trzy rodzaje współpracy : - UMOWA PRACĘ (pracownicy oddziałów i centrali - PRACA STAŁA) - UMOWA ZLECENIE (przedstawiciele handlowi - PRACA DODATKOWA) - PARTNER = FRANCZYZOBIORCA (właściciel oddziału) lub POŚREDNIK FINANSOWY

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.