Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

słodko-gorzka

a jak długo pracowałaś ?

niewiarygodne

posłuchaj sam siebie - pogorszyłeś wyniki sprzedażowe i windykacyjne za swojej kadencji i chciałbyś usłyszeć "dziękuję"? Czy to żart? Uderz się w pierś i sam powiedz "przepraszam" lepiej. Teraz trzeba będzie ponownie gonić wyniki żeby zarabiać jak na bankowość przystało. Ogarnijcie się ludzie, obniżyliście wyniki biura i oczekujecie za to podziękowań.. co za czasy..

szansa
@słodko-gorzka

zgadzam się w pełni, oglądałem film o pracownikach na stronie i youtube. W epłni się zgadzam. Stabilnie i komfortowo. Rozwinąć się można jak mało gdzie. Sami oceńcie, gdzie indziej bez szkoły i doświadczenia z doradcy młodszego można zajsć na sam tron? Ale w uznaniu wyników, pracy i potencjału. Każdy z nas może to wykorzystać. Zacznijcie myśleć pozytywnie. To wielka szansa. Niektórzy już ją wykorzystali

była
@szansa

czytania ze zrozumieniem uczą w szkole podstawowej więc albo nie wiesz o czym piszesz albo nie rozumiesz co czytasz

ankaW

Witam, a jak tam sytuacja w Bialymstoku? Orientujecie sie moze? Jak ze szkoleniami, podobno dwutygodniowe? Platne? Gdzie sie odbywaja? Zostalam zaproszona na druga rozmowe, aby ustalic szczegoly.

zdecydowanie warto
@ankaW

wszystko wzorowo. Można dobrze zarobić. A szkolenia podnoszą kompetencje. Warto, polecam

wzorowo
@zdecydowanie warto

w pełni popieram, stabilnie. Warto ubiegać się o pracę. Tylko pośpiesz się, żeby ktoś cię nie ubiegł

lukasz123

Premie kwartalne czy miesieczne?

lukasz123

Grudziadz. Dzieki za wypowiedzi. Jak jest z podstawa? Mozna negocjowac, ile wynosi? Nacisk jest na sprzedaz bardziej, czy windykacje? Pozdrawiam

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

lukasz123

Bylem wczoraj na rozmowie w CS, czy ktos wie jakie daja podstawy? Jak teraz wyglada sytuacja i czy mozna zarobic z 2,5 k? pozdrowiam i prosze o opinie obecnie pracujacych lub bylych ;)

nn

Jakie miasto?????????????

spokojnie w zasięgu

2,5 k bez problemu. W zasięgu. Polecam

@lukasz123

sprostować chciałem, odnośnie 2,5 k. Młodszy brat podpowiada że nie chodziło o kopiejki tylko tysiące złotych. Cóż sytuacja się zmienia. Chociaż w ujęciu kwartalnym, ja wiem. bez pracy nie ma kołaczy jak mówią. Ale jak będziesz walczył jak niektórzy, z DK staniesz się sdk, rks a potem nawet ambasadorem marki. Kariera i rozwój jest możliwa. Polecam, warto

jesteś zwycięzcą

JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ :-)

przyszłość

absolutni nie, zwyczajnie jest już stabilnie i bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z rozwoju sytuacji i z radością patrzymy w przyszłość

karol

Firma fajna auto służbowe( do dyspozycji po godzinach do celów prywatnych)telefon służbowy ( do rozmów po godzinach nawet nocą ;) kto to sprawdzi), kursy, szkolenia wyjazdy integracyjne nawet za granice organizowane przez rksa. Samo życie tylko robić i robić oczywiście nie za dużo.

ok

to stabilne warunki. Co ważne, słusznie że ubezpieczeni jest niejako z automatu. Pochwalam. Zachęcam

ooo

O, a to coś nowego. Wynagrodzenie prowizyjne tylko za windykacje?! Chyba coś Ci się pomerdało, % od przychodu biura (czyli za windykację i nie tylko)

idzie lepsze

nowe lepsze czasy dopiero nadchodzą

popieram
@idzie lepsze

w pełni się zgadzam. Nowy rok to nowe szanse. Wierzę, że z obecnym dyr mamy szansę zjeść kolejny już kawałek tortu na tym trudnym bankowym rynku

marti

Fajna firma fajne miejsce pracy ;)

solidnie i stabilnie
@marti

jest stabilnie

tak jest
@marti

110% prawdy, popieram

maxim

Ktoś tutaj wcześniej wspomniał o regionie Łódzkim tak wiec pewnie przy tak "wspaniałej" pani menager hahahha(przepraszam nie mogłem sie powstrzymać) cały region już robi pewnie ponad 100% planu!Tak czy nie?

warto

bardzo stabilne warunki i biznesowe otoczenie. Warte polecenia

Przecież za tych nowych rządów nie dobiera się kierowników kompetencjami tylko takich którzy będą ślepo wykonywać polecenia dyrektorka

polecam

sukces w zasięgu - 2013-10-01 21:13:59 puk - 2013-10-01 19:25:46 Mowa jest srebrem, milczenie złotem. Do pracy i nie narzekać leniuchy, 2 DK na raz w oddziale planu nie zrobi... jeśli się postarają to wykonają z nawiązkąw pełni się zgadzam. Plany są na tyle realne że spokojnie można nawet skoczyć na urlop - polecam

sukces w zasięgu

puk

jest ok

wrzesień zakończył się tłusto. Oby październik był podobny. Trzymam kciuki

jest ok

a ja polecam wszystkim gotowym uczciwie pracować utwór "many, many, many". Można swobodnie zarobić tu uczciwe pieniądze. Warunek, trzeba być uzdolnionym.

warto

osobiście polecam jako pracodawcę. Jasne warunki i duże możliwości rozwoju. Od skarcenia za brak wyniku do pełnego sukcesu. Szczerze polecam, duży sukces. Warto

bdb

osobiście słyszałem sporo ciepłych słów o atmosferze w Regionach i nie wiem skąd tyle jadu w tych wiadomościach? Wracają dobre czasy, pod dobrym dowództwem. Bardzo dobrze

centralny

ciagle sie rozwija i otwiera nowe oddziały

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.