Opinie o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IZO-BLOK S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IZO-BLOK S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

Cmok

Miłe czasy wspominam.(usunięte przez administratora)

realista
@Cmok

Niechca pracowac Polacy to przyjda Ukraincy

weteran

Nie bójcie się ludzie zmieniać pracę składajcie wypowiedzenia,pracy nie brakuje czasy się zmieniły teraz oni potrzebują nas nie my ich :)

Ola
@weteran

Nie boimy się, ale widać ty bardzo tesknisz o 3 nad ranem :)

Marian

Dlaczego opinia o pni z olsz i Panu z naru została usunięta czy pani z HR maczala w tym palce.Czy cog dalszy destrukcji przez tych państwa. Żenada czego się voice prawdy. Ja tez potrafię być złośliwy hahaha to kometa do Pana A haha :—) A bo ludzie mają za dobrze pamiętał wuł jak spał na nockah i na usmom do pracy przyjeżdżał. Jak to było osiem godzin tego nienaciagniesz :-)

P
@Marian

Brawo w punkt opinia !

.. Lolo..

Praca w tej firmie to porażka... Ludzie odchodzą po krótkiej współpracy... Zostaje tylko rodzina bo tylko tak możesz się wybić wyżej... System 4 brygadowy przy płacy około 2300 zł... Premia "uznaniowa" która mało razy widzisz cała przy wypłacie... A dlaczego!? Ulubione uzasadnienie "brak zaangazowania" mimo ze przychodzą ludzie do pracy w soboty i niedziele żeby ta wypłata jakoś wyglądała.. Kierownik pyta brygadzistow za co by mogl ludzia premię zabrać.. Śmiech.. Kadra kierownicza tragedia... Oczekują bardzo dużo za niska place... Tylko patrzą co by tu zrobić żeby premię zabrać... Nikomu nie polecam pracy w tej firmie..! W każdej innej firmie place są lepsze.

Kluczborksa
@.. Lolo..

Polityka prorodzinna, masz np. teścia na stanowisku to zajdziesz wyżej, smutna prawda która została opisana powyżej jest niestety prawdziwa. I wielkie zdziwienia na śmiesznych zebraniach, że dlaczego tyle ludzi się zwalnia skoro rzekomo jest "dobrze". Niektóre osoby na wyższych stanowiskach są tam z przypadku i chyba sami nie wiedza co tam w ogóle robią, brak kompetencji to podstawa. Nie wspominając, że na hali w lecie temperatura jest ekstremalnie wysoka...ważne, że w biurze 20m2 są dwie klimy i jest zrobiona wentylacja :)

Pomocnik
@Kluczborksa

Ale o czym mowa ? Jak co po niektórzy awansowali za "uprzejmnie donoszę "dla tego się nie nadają na te stanowiska . Firmy nie polecam w szczególności ludziom z rodzinami ! Napierniczasz świątki piątki a i tak mają cie w (usunięte przez administratora) .psie pieniądze zero życia prywatnego ,zła atmosfera ,w lato uciążliwa praca w bardzo wysokich temperaturach,hałas .Do tego do ludzi z "elity"traktuje sie inaczej niż ludzi nie z "elity" jeśli chodzi o ludzi w biurach tz. Technolodzy sa na tyle leniwi że mają czasami problem z przejściem sie z biura np. Na produkcje tylko telefony z pierdołami pasibrzuchy !!jedna wielka pomyłka.Więc szkoda czasu na tą firmę

@Kluczborksa

No i gitara tesciu tu a synowa tam może się wkoncu czegoś nauczy bo te.. ????

Solidarnie się zbuntujcie i nie przyjdzcie do pracy 1 i 3 maja. Nie pozwolcie sobą dyrygowac, podczas gdy biuro będzie się bawilo i z Was smialo :)

P

Odchodzę po 4 latach współpracy i to chyba najlepsza decyzja w moim życiu, w ogóle nie szanują pracowników opinie poniżej słuszne w 100 %

gang
@P

Czy mógł byś jakoś rozwinąć swoje stwierdzenie "nie szanują pracowników", może podasz jakiś konkretny przyklad, czy tylko wylewasz swoją frustrację

@gang

Miedzy innymi to, iż każą pracownikom przychodzic do pracy 1 i 3 maja? Mimo ze w tamtym roku, byly to dni wolne.

Czy ktoś w koncu zajmie się typi wypłatami? Reklamacje? A czego sie spodziewacie po tak marnych wyplatach? Pracownik jest na tyle wydajny ile się mu placi. Ludzie uciekajcie stamtąd, bo rodziny nie wyżywicie, a zapieprzac będziecie.

G

2400 brutto dla pracownika, tyle samo dla brygadzisty. Różnice? Pracownik 350 brutto premii, brygadzista 900zl brutto premii. Ucinki za dosłownie wszystko. zapie****sz świątki piątki niedziele i co w zamian dostajesz? Właśnie to, a potem i tak sie dowiesz ze nie przedłuża Ci umowy.

(usunięte przez administratora) i nic więcej. Chcą normalnych robotnikow a psie pieniadze daja, kto to widzial zeby na 4-brygadowce dostac takie smieszne pieniadze? Odradzam wszystkim!

Gege
@Anonim

Choć praca jest znośna, to jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest tragedia.

@Gege

Czy oferowane warunki płacy były Ci znane, zanim podjąłeś pracę w firmie? Może dla najlepszych pracowników przewidziane są podwyżki i dodatkowe bonusy? Podpowiesz nam, jakie warunki płacy otrzymują pracownicy? Podziel się z nami informacjami na ten temat.

Pomocnik
@Iwona

Haha śmiechu warte ????????

Buba

Iwocia i ciocia Iwoncia to pani z HR ????????

@Buba

Posługuje się tu tylko i wyłącznie nickiem Iwona. Odpowiadam wyłącznie za treść własnych wpisów i nie mam wpływu na to, czy podobnym nickiem podpiszę się inny użytkownik. Nie pracuje ani nie pracowałam w IZO-BLOKu. Jak wnioskuję, Ty jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

Żabicha

Tych opinii jest coraz mniej... Jakaś "dobra dusza" je usuwa??

Drwal
@Żabicha

Tak pani z hr

Iwona

@Nescafe, a czy Ty pracujesz w IZO-BLOK? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? @Korek, bardzo Cię proszę - pisanie w takiej formie na forum jest kategorycznie zabronione. Zachęcam do przeczytania obowiązującego nas wszystkich regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w IZO-BLOK i chciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu?

@Iwona

Wszystko co pani pisze to czysta propaganda tak jak na ostatnim zebraniu

@Marian

Marianku ... otwórz swoją firmę i pokaż wszystkim jak się to robi :)

@Ciocia Iwonka

Stosując Twoją logikę, proponuję, by pracodawca sam się wziął za robotę na magazynie bądź na produkcji :)

@WujekDobraRada

Zostań pracodawcą i sprawdź od jakiej roboty zaczniesz... :)

@Ciocia Iwonka

Ale mnie wkurza powielanie tej głupkowatej tezy, wiec jak pracodawca ma tak źle to niech tym rzuci i się zatrudni u jakiegoś januszabiznesu ;)

@WujekDobraRada

Wujek.... jakiś nerwowy jesteś :) ale myślę że doradztwo zawodowe to idealny pomysł na biznes dla Ciebie :) :) Sprawdzisz się !

@Ciocia Iwonka

Ciocia..... widze że idziesz ciągle tą samą drogą i pouczasz innych co mają robić, to teraz ja dam Tobie pomysł na biznes dla Ciebie zostań trolem internetowym napewno się sprawdzisz! :) Ps. Dzięki za pomysł, ale myśle że nie w doradztwie zawodowym bym się sprawdził, tylko w dziale HR w firmie Izo

@WujekDobraRada

Wujek wyślij CV... nie zwlekaj ! :) Stosując Twoją logikę : Ty do HR, pracodawca na produkcję, Zarząd na magazyn. Życzę sukcesu ! :) P.S. Pisząc CV popraw ortografię, to na pewno Ci pomoże :)

Firma jest daremna. Dostaje się za 10 dni wczasy pod gruszą około 800 złoty tylko ze w tym miesiącu nie masz premii oraz stażowego więc dodatek jest zbędny bo pracodawca zabiera jego wartość z twojej pensij. Również za każdy dzień urlopowy jest potrącana części twojego stażowego i premii uznaniowej. Drugą sprawa są słupki za wydajność które maja wpływ na premie i zawsze są za małe i zostaje zabrana premia 200-300 zloty z 750 brutto.Premie również biorą za byle (usunięte przez administratora) Praca na kolanach i w zgarbionej pozycji 8 godzin dziennie.Nie polecam

BUBA

Potwierdzam twoją opinie

S

Ds

Natalia

Pracuje tam u was niejaki M.Klich ? To niezłe ciacho z Chorzowa.Jeździ szarym Oplem Astra:-) Pozdrówcie go od Natalki.

@Natalia

Nie pracuje, przykro mi

Xxx
@Natalia

Skąd to znasz? Ja goznam bo pracuję na tym samym zakładzie co on.

Korek

Ta firma izo blok na narutowicza jest strasznie (usunięte przez administratora) jedna z team leader jest taka daremna ze nie mozna z nia pracowac chyba musiala cos niezle zrobic zeby zostala team leader ..... :/ zenada cala firma na narutowicza wszedzie rodziny i kierownicy :/

Kolek

Kopnij się w czoło

Nescafe
@Korek

Chyba nie jesteś nauczony pracy.Ktos coś wymaga i już jest zły.Zapewne masz 20lat i pierwsza twoja pracy

Słoneczki
@Korek

Czemu nie powiesz ,tej osobie w prost ?? A najlepiej obsmarowac w internecie bo anonimowy . Takie osoby psują wizerunek firmy

Przemo9019

Pracuje puł roku i jest ok fajni ludzie i atmosfera ok . Ludzi do pracy potrzebują cały czas

Marian

Panie i panowie nie twuzcie korporacji z tej firmy proszę

Iwona

@Kolek, a jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w IZO-BLOK? Jak obecnie przedstawia się sytuacja pracowników w firmie IZO-BLOK z Chorzowa? Czy firma stwarza im realne możliwości rozwoju?

Nie

Iwona

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o zachowanie kultury wypowiedzi oraz o pisanie komentarzy w sposób rzeczowy i merytoryczny. Obrażanie kogokolwiek jest niedopuszczalne! Zachęcam do zapoznania się z regulaminem obowiązującym na forum: https://www.gowork.pl/regulamin @Kolek, a długo już pracujesz w IZO-BLOK?

Kolek

Dwa lata

Iwona

@Ulka, a czy mogłabyś napisać coś więcej o pracy w IZO-BLOK? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna, niewiele mówi więc osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Wszelkie konkrety mile widziane! @Siwy, rozumiem, że masz inne zdanie niż @Ulka, tak? Powiedz więc proszę, jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o IZO-BLOK S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w IZO-BLOK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy IZO-BLOK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IZO-BLOK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IZO-BLOK S.A.?

Kandydaci do pracy w IZO-BLOK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IZO-BLOK S.A.