Opinie o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IZO-BLOK S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IZO-BLOK S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

wiecie gdzie firma ma te wasze opinie??

kandydat

Jaka jest atmosfera w firmie? Szczegolnie chodzi mi o dzial utrzymania ruchu? Jak wygląda placa i obowiazki?

dziarski krzysztof
@kandydat

odp na twoje pytanie utrzymanie ruchu utrzymuje 3 zaklady legnicka narutowicza kluczborska ,atmosfera ok pracownicy pomoga ,pensja jak dla mnie to ok ,kierownictwo tez ok z 1 wyjatkiem przy kluczborskiej gdzie kierownik produkcji dazy do konfliktu z kazdym niezaleznie od dzialu tak ma charakterek ciety konfliktowy jak tam trafisz to gora wytrzymasz miesiac

Dziarski krzysztof

odradzam prace w tej firmie konkretnie przy ul kluczborskiej gdzie kierownik w celu pozbycia sie niewygodnego pracownika stosuje tz mobbing ,polega na posadzaniu o rzeczy ktorych nie bylem sprawca gdyz w dniu 15 11 2020 godz 14 do 22 oraz wdniu 16 11 2020 godz 14 do 22 nie stalem przy maszynie e 21 co sprawdzil przy uzyciu monitoringu mimo to doszlo do rozw umowy w dniu 18 11 2020 jest to czysty przyklad mobbingu , o sprawie zawiad odp instytucje

Pandemia i nowe restrykcje uderzaja nawet w najlepszych i nikt sie nie przyzna a zwlaszcza najlepsi ze zaczynaja miec problemy finansowe

tygrys35

Na choryzoncie nowy problem dla firmy DOSTAWY SUROWCA ZAGROZONE gdyz kraje z ktorych jest sprowadzany wprowadzaja ponowna kwarantanne dla osob przyjezdnych a nawet lockdown np czechy czy irlandia od soboty ,ciekawe co zrobi zarzad skroci czas pracy czy bedzie zwalniac

Czy pracownicy IZO-BLOK Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Rychu

Jedyną formą integracji jest zostanie po godzinach

Maria Anna

Słyszałam, że zdarza się wyjście na piwo w małych grupkach, ale jak człowiek po takiej harówce wychodzi z roboty to jedyne o czym marzy to kanapa. Na pewno przydałyby się integracje z pracownikami niższego i wyższego szczebla. Zawsze jest ta przepaść.

Liop

Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat pracy na stanowisku planisty produkcji w narzędziowni? Obenie firma prowadzi rekrutację na w/w stanowisko

Poszukiwacz
@Liop

Podpinam się pod pytanie. Jakie warunki, jakie zarobki?

Czy w IZO-BLOK Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

dalem wypowiedzenie

tak a zwłaszcza 10-tego, jest tak luźno ze aż wszyscy dostają sraczki (biegunki)

Tygrys

Tak luzna atmosfera ze jak komus podpadniesz to latasz z zakladu na zaklad firma ma 3 oddzialy w chorzowie

Bądźdobrejmyśli :)

Witam, Na samym wstępie chciałbym zaprzeczyć pewnym nie do końca wiarygodnym opiniom. Jako osoba współpracująca z firmą akurat na zakładzie KLUCZBORSKA chciałem was uspokoić, ze zakład jest w porządku, dobrzy ludzie oraz kadra zarządzająca. Sama rekrutacja była profesjonalnie przeprowadzona. Jeżeli chodzi o "wynagrodzenie"to jest ono uzależnione od zajmowanego w firmie stanowiska i nie wygląda tak jak przedstawiają ją tutaj niektóre osoby. Jeżeli ktoś jest ambitny to znajdzie również grunt do rozwoju. Żeby się nie rozpisywać dodam że firma oferuje bogaty system benefitow i wiele dodatków łącznie z dodatkiem pieniężnym za staż także sami oceńcie czy takie warunki oferuję jakiś jeszcze pracodawca w okolicy. Pozdrawiam i zapraszam.

@Bądźdobrejmyśli :)

Tak tak wiem OPINIĄ. Za byka przepraszam :) Pozdrawiam.

@Bądźdobrejmyśli :)

Napisz które opinie są tutaj nie prawdziwie? Jak ktoś jest ambitny to nie będzie tracił czasu na tą firmę!

@Pomocnik

Nie napisałem że coś jest nie prawdą. : ) Moja opinia jest odzwierciedleniem moich pierwszych kontaktów z w/w firmą a nie podsumowaniem komentarzy : )

@Bądźdobrejmyśli :)

Tak tak pensja uzalezniona od widzi misie Prezesa lub kadrowej w chwili obecnej oczywiscie tj maj 2020 praca na 4/5 etatu pod pretekstem kryzysu ,pandemi a wyplata za 3/4 etatu co wynika z paska wyplat tak dla wyjasnienia kwota minimalna za 4/5 etatu to 2020 brutto a nie 1920 brutto ,zabrana premia uznaniowa ,obnizona premia absencyjna ,stazowe czy wczasy pod grusza za kwiecien dostalem 1500 zl netto a kto byl na zebraniu ostatniego marca to uslyszal ze firme stac na placenie calej pensji przez 2 miesiace POZDROWIENIA DLA PANA PREZESA !

@Bądźdobrejmyśli :)

To są bardzo dobre księgowe. Nawet urlop źle obliczą. Ich praca polega na wklepaniu kwot w tabelkę

@Bądźdobrejmyśli :)

Juz w krotce praca za polowe pensji ,dzieki tarczy 4.0 ktora nadchodzi ,pan Prezes tylko na to czeka

@Jaro

Jak firma postąpi po świńsku i przystąpi do następnej tarczy.. to pan prezes będzie sobie sam stał na produkcji przy maszynach. Albo urządzał łapanki na nowych pracowników pod monopolowym. Nikt przy zdrowych zmysłach tu nie zostanie

@Żabicha

Sa tacy co beda pracowali ,nawet za przyslowiowa miske zupy ,bo maja inne zrodla dochodu , a praca w izo blok to dodatek np emeryci czy rencisci ktorzy dorabiaja a teraz moze byc ich poprostu wiecej !!

@Żabicha

Zdziwilbym sie jak by nie skorzystal

Wacław
@Jaro

Kto? Ja tam nie znam ani jednego emeryta albo rencisty co ty za bzdury piszesz

@Wacław

Są , a że Ty nie znasz to widocznie za krótko pracujesz

Pomocnik

Hahaha ciekawie się robi .Kierownicy/technolodzy itp też dostają mniejsze wypłaty?

Ivo
@Pomocnik

Nie. Oni w czasie pracy dorabiają sobie na umowę zlecenie

Mateusz

do wszystkich zainteresowanych potraceniami komorniczymi odsylam do strony windykowani.pl tam znajdziecie tabele ile mozna potracic z pensi na roznych etatach i nie dajcie sie oszukiwac !!

Mateusz

w chwili obecnej firma korzysta rzekomo z tarczy 1.0 tyle tylko ze ich nie przestrzega przepisow zawartych w tarczy i np w przypadku zajec komorniczych dokonuje potracen takich jak przy pelnym etacie co sprawia ze dostaje ponizej minimum socjalnego ktore wynosi 1535 netto przy 3/4 etetu jak pisalem ponizej otrzymalem 1500 zl ,zaznaczam ze nie mam innych potracen takich jak np ppk ktore sie potraca z pensji netto Zgodnie z tarcza 3.0 art 53 ustawy covid ktora weszla w zycie z dniem 7.05.2020 w przypadku obnizenia pensji o 20% kwota wolna od zajecia komorniczego jest rowniez wyzsza o 20 procent albowiem kwota 1553 netto jest niewystarczajaca na zaspokojenie podstawowych czynnosci zyciowych niestety dla mnie i innych pani Kadrowa slucha kancelari komorniczych zamiast stosowac sie do obecnych przepisow zawartych w tarczach POZDROWIENIA DLA PANI KADROWEJ

Zibi

Niestety konkurencja wszelkimi sposobami chce oczernić firmę!

@Zibi

Jaka konkurencja...

Marian

Pytanie do dzału z HR gdzie nasza ciężko wypracowana premia za marzec a tyle dział HR obiecywała powie pani że nie było sprzedaży była była była ????smutne

@Marian

Drogi Marianku. Firma tym zachowaniem pokazała gdzie ma swoich pracowników...(usunięte przez administratora)

Pomocnik

A Widzę , że niewygodne wpisy zostały w większości usunięte ,tak to jest jak firma do niczego

Sebol

Jak tam ekipa? Nadal na rozmowie kwalifikacyjnej potrafią poniżać dorosłego człowieka pytając o tabliczkę mnożenia !? Pozdrawiam starą załogę z pięciu lat wstecz!

@Sebol

Owszem pojawia się pytanie o tabliczkę mnożenia ale jest to związane z pewnymi procesami z którymi późniejsi pracownicy się spotykają :) Myślę że nie ma to na celu nikogo poniżyć tylko sprawdzić wiedzę którą wypadało by posiadać jako DOROSŁY :) Pozdrawiam.

Ciężko jest w systemie 12/12 w IZO-BLOK Sp. z o.o.? Ktoś coś?

sylwia

nie ma takiego systemu 12/12 w IZO-BLOK

Sebol

pani S.

1900 zł. netto? chyba Cię troche fantazja poniosła, bo nie słyszałam zeby ktoś tyle zarabiał w izo, chyba że 10 lat temu

Zdenerwowany mr T
@pani S.

Jak ktoś pracuje pod AAS to tak jest :) wymagają wiele, a niewiele potrafią.

Grzegorz
@pani S.

Według Ciebie pensje w firmie są wyższe i zarobki kształtują się na dobrym poziomie. Widziałem na stronie pracodawcy, że szukają specjalisty do spraw utrzymania ruchu, pracownika magazynu i pomocnika operatora wtryskarki. Napisz proszę jak przebiega proces rekrutacji i czy jest kliku etapowy? Twój komentarz bardzo mi pomoże.

Byczek

Ta firma to dno, pracownicy jeszcze ujdzie, pomogą jak trzeba. Jakość tylko wymaga a sama ..... szkoda gadać .... nic nie robią i wiecznie zmęczeni, szkolenia niby jakieś tam są ale przedszkolanka lepiej naucza od nich. Cały hajs idzie na niemcy. A premie roczne to już upadek moralności :/

Lucek
@Byczek

Prawie pol roku minelo i powiem ci tak nic ale to nic się nie zmienilo???????????? ???? kasa idzie w euro na niemcy a jakosc coraz gorzej, ci to sa przepracowani,albo znudzeni ... moze czas zmienic im gry na komputerach ????

Zostaw merytoryczną opinię o IZO-BLOK S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w IZO-BLOK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy IZO-BLOK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IZO-BLOK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IZO-BLOK S.A.?

Kandydaci do pracy w IZO-BLOK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IZO-BLOK S.A.