Opinie o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IZO-BLOK S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IZO-BLOK S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

Żabicha

Ważniejsza od pieniędzy jest atmosfera...

Bocian
@Żabicha

A jak u ciebie? bo chyba tęsknisz...

Pomocnik

Coś ucichło ,czyżby firma izo-blok zaczeła dbać o oracowników?może podwyżki były ? ????????????????????????????????????

@Pomocnik

Z papucia na lac

Brawo

I pomyśleć że jeszcze pół roku temu Olszewskiego było najlepszym z 3 zakładów. Widać jak można zniszczyć zakład nie udolnymi decyzjami.

patol

Najbardziej poryty zaklad Naruyowicza 15l 2dni szkolenia i mialem wrazenie ze przedawkowalem i wyloafowalem w tozku

Miła

Nie polecam tej firmy jednych zwalniają drugich przyjmują (usunięte przez administratora) jakich mało

Tymeek

A jak wygląda praca na Narzędziowni? Podobno na tym dziale jest luźnej, jak i kierownictwo tez na luzie.

Cezary

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Ja słyszałem sporo dobrego.

jp

hehehe Dobre :D

Pomocnik
@Cezary

Więc słyszałeś sporo dobrego o firmie? Napisz w kilku punktach co dobrego jest w tej firmie?np w 3 bo więcej nie znajdziesz pkt .

lwia grzywa
@Cezary

sa przyjęcia na zleceniu za pośrednictwem agencji pracy lub w firmie na umowy krótkoterminowe o prace za 1800 do reki

Robert
@Cezary

Rekrutacja jest prawie cały czas na OLX przez agencje pośrednictwa pracy za 2350 brutto na produkcji i 2400 brutto na magazynie, czyli niecałe 1800 do ręki. Premia to 300 brutto jeśli ci z niej nic nie potrącą i ewentualnie z 350 brutto za 100% obecności - też różnie bywa więc nie ma co liczyć.

Ilona
@Robert

Na samej stronie IZO-BLOK widnieje wiele ciekawych ofert pracy: https://www.izoblok.pl/kariera Dobrze, że napisałeś o wynagrodzeniu, jakie tam oferują. Jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi: czy firma zapewnia pracownikom pełne ubezpieczenie?

Łukasz 92

Jakie zarobki na magazyniera łącznie z premia? Pakiet socjalny istnieje czy to tylko ściema?

Xnxx2
@Łukasz 92

2400 btutto + 350 brutto premi i do tego premia absencyjna 300 brutto oczywiscie za caly miesiąc obecności pakiet socialny jest ale mega zawrotne kwoty to nie są

Robert
@Łukasz 92

W ostatnim ogłoszeniu w Randstad kwoty są podobne do tego co podał Xnxx2: W przypadku stanowiska produkcyjnego 2350zł brutto, 300zł premii produkcyjnej oraz 300zł premii jakościowej; w przypadku stanowiska magazynowego 2400 brutto, 350zł premii absencyjnej oraz 300zł premii jakościowej. Jak wygląda wypłata tych premii nie wiem, ale zawsze istotna jest podstawa bo premie nigdy nie są gwarantowane (inaczej były by w podstawie).

Mlody stazem

Wszystko ladnie wyglada tylko w ogloszeniu o prace a rzeczywistosc jest inna premia roczna to jakis zart , wczasy pod grusza sa ale jak odlicza stazowe i premie to tak jak by ich nie bylo , cala premia tylko dla lizusów ciagly presing i ogromna rotacja ludzi którzy odchodza po kliku dniach nie polecam tej firmy

Czterolistna

Firma z branży motoryzacyjnej powinna zapewnić godne warunki pracownikom. Premie roczne i wynagrodzenia mają wiele do życzenia. Dodatkowo system pracy w dziwnych systemach dezorganizuje życie mojej rodzinie. Kadrowe nie chcą przyjmować ludzi twierdząc, że nowi pracownicy mają zbyt wygórowane żądania finansowe. Czy kiedyś będzie lepiej??? Ludzi ubywa, pracy przybywa i traktują nas jak roboty.... Kiedys rzucę tym wszystkim i wyjdę z pracy niby po chleb

Szkoda słów na tą firmę. Roboty przybywa podwyżek brak ludzie odchodzą. A w biurach siedzą i trzepia kasę. (usunięte przez administratora)

Xxxx

Atmosfera pracy znośna, współpracownicy ok. Co do władz firmy mogę powiedzieć jedna wielka banda złodziei, zwalniają bez podawania powodu, w umowach nie wpisują wszystkich składników wynagrodzenia m.in brak notatki o rocznej premii która każdemu pracownikowi przysługuje po przepracowaniu całego roku obrotowego co jest podstawą do tego aby tą premię wyegzekwować na drodze sądowej. Nie będę mówił już o dziwnych zasadach dotyczących co miesięcznego potrącenia części pieniędzy z premii uznaniowej nie podając nawet powodu. Firma nie potrafi zorganizować szkoleń dla pracowników magazynowych, itp. Szczerze mówiąc nie polecam pracy w tej firmie.

Xnxx2
@Xxxx

Popieram twoją opinie premia roczna 500 brutto kpina a co do premi uznaniowej to ich najlepsze wytłumaczenie to brak zaangażowania. Szkolania powinny być dla wszystkich pracowników a nie tylko dla wybranych tak samo z awansami

Edward
@Xxxx

Czy premia roczna nie zależy od rocznego wyniku finansowego firmy. Jeśli nie ma zysku, także jest wypłacana? Mógłbyś doprecyzować tę informacje.

XXXX2
@Edward

W TAMTYM ROKU BYŁO TYLE SAMO PREMI ROCZNEJ TO NIE ZALEŻY OD WYNIKU FINASOWEGO FIRMY TO JEST BUJDA PRACUJESZ CAŁY ROK I DOSTAJESZ 500 ZŁ BRUTTO PREMI KPINA OCZYWIŚCIE JAK NIE MASZ L4 BO JAK BYŁEŚ NA L4 TO PREMIA JEST POMNIEJSZANA KOLEJNA KPINA TO W TEJ FIRMIE WIĘCEJ WYDAJĄ NA KAWUSIE DO BIURA (OCZYWIŚCIE MIESIĘCZNIE)

Skośny

Miałem okazje pracować już w różnych firmach, tę oceniam najgorzej. Zarobki dla wykwalifikowanych pracowników bardzo niskie. Z tego, co słyszałem, to te dla pracowników produkcyjnych i magazynowych są na poziomie lat dziewięćdziesiątych. Premia dla pracownika roku to o ile pamiętam ok. 600 zł brutto. Człowiek, który został uznany za najlepszego w całej firmie, za rok ciężkiej pracy dostaje w nagrodę 600 zł minus podatek :D Atmosfera pewnie zależy od działu, tam, gdzie ja pracowałem, było bardzo słabo. Ludzie bez ambicji, bo przecież nikt z ambicjami nie będzie pracował za takie pieniądze. Człowiek świadomy swoich umiejętności, nie boi się posypać czoła popiołem i przyznać się do błędu. Ale takich w Izoblok nie ma. A co za tym idzie, wszyscy szukają na każdego haka. Jak by się coś posypało, to od razu każdy się broni, że to nie ja, no i wyciąga jakiegoś asa z rękawa, że to ty jesteś winny. Zero pracy zespołowej. Tak po przyjacielsku kogoś pytasz o opinie na jakiś temat, to się od razu broni, "powinieneś wiedzieć, to twoja robota". Żeby czasami nie pomóc, bo w razie wpadki będzie na niego. No po prostu dom wariatów :D Jeżeli ktoś sobie ceni zdrowie psychiczne, to polecam trzymać się z daleka. Bo kontakt z Izo może zmienić człowieka w zmierzły cień samego siebie.

Niki Piotr

izoblok tak myślę już nie długo padnie akcję lecą dobrze że sprzedałem jak była górka daje im do końca roku a akcje będą po 15 zeta nie więcej z tego co można wywnioskować dobrze zrobiłem że z tam tond spierdoli.....niemcy przejmą za złotówkę

JP

Zarządzanie magazynem i logistyką średniowiecze...zwalniają się nawet dyrektorzy

Marzena
@JP

Jeśli faktycznie takie rzeczy mają miejsce w IZO-BLOK, to sytuację należy uznać za bardzo niepokojącą. Ja jednak chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych błędów w zarządzaniu magazynem oraz logistyką. Jakie są to konkretnie błędy? Powiedz proszę coś więcej.

Nicko
@JP

przecież dyrektorzy nie pracują na magazynie

Jan

Zaladunek w 10 min. Miła załoga.

john

Jeden z ostatnich (usunięte przez administratora) nie polecam

A, Auta Pani z HR pali więcej na 100 km niż zarabia magazynier lub pomocnik...:)

Realista
@:)

Praca dla sadystow ciagle pretensje a prawda jest taka. Maszyny zlom 20 lat stare material najtanszy czyli najgorszy i oczekuja cudow w sensie jakosci

(usunięte przez administratora)po latach mają w (usunięte przez administratora) pracowników, traktują ich jak złodziei, zero szacunku, porażka Pani z HR jest tak fałszywa, ze aż szkoda mówić... kierownictwo na mydlo, jest parę wyjątków które zostało przeniesione żeby nad nimi pracować, ucinanie premii i pretensję są normalne, nie polecam tej firmy.

Zastanawia mnie fakt czemu zostala usunieta opinia o zarobkach :) Az tak sie boicie? No tak, w koncu (usunięte przez administratora) podstawy na 4-brygadowce to norma hahah. A jeśli chodzi o premie to nie cieszcie sie tak nowi, bo ucinają za wszystko co popadnie :)

Realista
@:)

W koncu ten kredyt za zaklad w Niemcach trzeba z czegos splacic na dzien dzisiejszy zaklad ma spadek zysku o polowe w por z rokiem ubieglym

Zostaw merytoryczną opinię o IZO-BLOK S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w IZO-BLOK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy IZO-BLOK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IZO-BLOK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IZO-BLOK S.A.?

Kandydaci do pracy w IZO-BLOK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IZO-BLOK S.A.