Adres: 1 Maja 2 lok. 20, 42-500 Katowice będzin

0 0 20 5 1

Opinie o Jotel Olimpia Jelonkiewicz

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: Handlowy

to mojej mamy też przyjechał kurier chcieliśmy odmówić straszył karą. a jak mówiłem ,że zadzwonię na policję to powiedział cytuję :mozę pan dzwonić nawet do prezydenta(szacunek do p. Dudy)nic na nas nie macie.ps. w szkole uczyli nas, że w srednioweczu posłańcy marnie kończyli. nie strasze, ale Bóg widzi lepiej

Daria

Ale to pracownicy powinni tu umieszczać swoje opinie a nie klienci!

JOZEF

CYGANAY I NACIAGACZE STARSZYCH LUDZI

Kinia
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam ani pracy ani kupowania od nich produktów. Koleżanki bardzo fajne, super atmosfera, ale jeśli chodzi o traktowanie konsultantów to jest dno. Wszystko jest zwalane na nich a kurierzy którzy klamia na lewo i prawo są święci. Bezpodstawne odejmowanie premii sprzedażowych. Przy prośbie o dowód winy konsultanta, brak reakcji lub "możliwosći". Nie przyjmujcie się tam, to juz jest końcówka tej pożal się boże firmy.

artek

Moja matka też jest ofiarą tej firmy. Pomimo rezygnacji, przez telefon, przysłano informator. A kurier żądał przyjęcia przesyłki i kazał odsyłać przez pocztę! I wziął 11 zł. opłaty (plus 49 zł. za samą książkę), choć przesyłka miała być za darmo. A na poczcie nie przyjęli zwrotu, bo nie mają umowy z firmą.

Tak5Nie

Emilia
@artek

Czy w tej kwestii próbowałaś zgłaszać swoje zastrzeżenia bezpośrednio do firmy? A może posiłkowałaś się pomocą prawną lub rzecznika praw konsumenta, by rozwiązać opisaną sytuację? Na forum niewiele osób będzie w stanie Ci pomóc rozwiązać problem, ponieważ nie do końca zna Twoją sytuację.

Tak4Nie

artek
@Emilia

Zostawiłem komentarz, ku przestrodze, by inni uświadomili swoich rodziców przed takimi metodami. Jeśli chodzi o moją matkę, to poszła zlikwidować telefon stacjonarny :), a książka poszła w kąt. Pozdrawiam.

Tak4Nie

@artek

Barbara

(usunięte przez administratora) Moi rodzice dali się nabrać. Dzwonią, wyciągają adres od starszych ludzi, mówią, że nie trzeba brać od kuriera, ten przyjeżdża mówi że trzeba płacić, 70 zł. Na paragonie 49 zł, bo nie ma ceny KURIERA. MASAKRA. Przyszła książka 8.02, a na paragonie 15.01, jakim cudem szła 3 tygodnie, na odstąpienie od umowy jest 14 dni, to już po terminie!

Garda61

Firma perfidnie oszukuje starsze osoby ,które nie majom pieniędzy na lekarstwa a tu im wciskają takie książki komu to potrzebne jak wszystko jest w internecie .Mój mąśż tesz jak inni został oszukany ,a ten kurier też zle skonczy bo za krzywdy się płaci a on wie co robi że ludzi oszukuje ,jeżli czyta te recenzje to niech się opamięta i poszuka uczciwej pracy ,bo zło się mści,sama nad tym myśla jak my się dali nabrac.

Tak5Nie

Zbulwersowana
@Garda61

Witam, dzisiaj oszukali moja mamę, która nie należy do starszych osób (kobieta przed 50-tka) nie mamy pojęcia skad mieli nasz adres, z głupoty odebrał tą "przesyłkę" sąsiad, udało mi sie dodzwonić tam dzieki ich ogloszeniu o prace na jednym z portali, oczywiście kobeta sądzi ze oni ludzi nie oszukają (!) jak narazie spróbuję iść do rzecznika praw konsumenta, jeśli to nie zadziała zamierzam ich osobiście odwiedzić! Nie rozumiem jak takie "firmy" dalej funkcjonują na rynku, SKANDAL!

Urszula

Podzielam inne opinie na temat firmy Jotel Olimpia :to (usunięte przez administratora) . Naciągnęli wczoraj moja mamę( 83 lata chora poważnie na serce) Nigdy nie zamawiała żadnego informatora chociaż w grudniu ktoś dzwonił, że książka telefoniczna ale mama oświadczyła że nie chce, nie potrzebuje. Wczoraj dobijał się do bramy pseudo kurier z informacją że musi zapłacić 79 zł za informator tele- adresowy który jej przywiózł z Firmy Hotel Olimpia Będzin.Mama nie chciała bo nie zamawiała to zaczął ją straszyć że jak nie odbierze to dolicza jeszcze 200 zł kary.Wystraszona mama zapłaciła ostatnimi pieniędzmi .Przeżyła to bardzo bo ma niską rentę oraz wiedziała że ją oszukują a kurier był natarczywy. Taki stres mógł być groźny dla jej zdrowia. Pomóżcie gdzie mamy to zgłosić, to powinni wszyscy zrobić!!!!

Tak7Nie

Aka

(usunięte przez administratora) naciągnęli mamę na książkę choć jej nie zamawiała wyraźnie mówiła kobiecie która dzwoniła że NIE JEST ZAINTERESOWANA dostawca zastraszył mame kara 200 zł jeśli nie odbierze skasował 49 zł i 20 za dostawę mama dała się naciągnąć wystraszyła się poprostu dostawca powiedział że jeśli nie chce książki ma ją oddać na poczcie i zwrócą jej pieniędze a na poczcie książki nie przyjęli i wprost powiedzieli że to oszustwo!!!!!! Moje sugestie dla Jotel Olimpia Jelonkiewicz: Przestańcie naciągnąć i zastraszać ludzi!

Bodzio

Moją mamę też naciągnęli na ten (usunięte przez administratora) informator. Pani która zadzwoniła do mamy powiedziała że zmieniają się wszystkie numery do urzędów i instytucji i ten informator jest niezbędny. Mama ma już 86 lat i jest łatwowierna. Takie metody sprzedaży czegokolwiek przez telefon powinny być zabronione .!!

Tak7Nie

Naciągacze!

Uwaga! (usunięte przez administratora) Mojej mamie wcisnęli informator, którego nie zamawiała. Kurier straszył, że jak nie odbierze, będzie 200 zł kary. Nawet nie miał żadnego potwierdzenia do podpisania. Pobrał 49 zł za informator i 20 zł za przesyłkę.

Tak8Nie

edasz

Dlaczego firma nie podaje numeru swego telefonu? Wysłałem e-maila ale nikt nie raczy odpowiedzieć

@edasz

327616711 nr telefonu do firmy

edasz

Oszukańcza firma. Pod moją nieobecność kurier wtrynił synowej Informator Teleadresowy za 49 zł plus koszt przesyłki 28 zł! Kurier oszukał synową, twierdząc, że ten informator zamówiłem.

Tak6Nie

Pracujesz w firmie Jotel Olimpia Jelonkiewicz w mieście Katowice będzin? W takim razie dodaj pierwszą opinię o tej firmie i miej wpływ na rynek pracy. Od twojego komentarza może bardzo wiele zależeć.

Annetta
@Administrator

Zlodzieje i naciągacze. Wysyłają ludziom niepotrzebne książki i wyciągają kasę.

Zostaw opinię o Jotel Olimpia Jelonkiewicz - Katowice będzin

Chcę opublikować: