Jotel Olimpia Jelonkiewicz

NIP: 6251712008 REGON: 240947239

Jotel Olimpia Jelonkiewicz

Opinie o Jotel Olimpia Jelonkiewicz

Urszula

Podzielam inne opinie na temat firmy Jotel Olimpia :to (usunięte przez administratora) . Naciągnęli wczoraj moja mamę( 83 lata chora poważnie na serce) Nigdy nie zamawiała żadnego informatora chociaż w grudniu ktoś dzwonił, że książka telefoniczna ale mama oświadczyła że nie chce, nie potrzebuje. Wczoraj dobijał się do bramy pseudo kurier z informacją że musi zapłacić 79 zł za informator tele- adresowy który jej przywiózł z Firmy Hotel Olimpia Będzin.Mama nie chciała bo nie zamawiała to zaczął ją straszyć że jak nie odbierze to dolicza jeszcze 200 zł kary.Wystraszona mama zapłaciła ostatnimi pieniędzmi .Przeżyła to bardzo bo ma niską rentę oraz wiedziała że ją oszukują a kurier był natarczywy. Taki stres mógł być groźny dla jej zdrowia. Pomóżcie gdzie mamy to zgłosić, to powinni wszyscy zrobić!!!!

Garda61

Firma perfidnie oszukuje starsze osoby ,które nie majom pieniędzy na lekarstwa a tu im wciskają takie książki komu to potrzebne jak wszystko jest w internecie .Mój mąśż tesz jak inni został oszukany ,a ten kurier też zle skonczy bo za krzywdy się płaci a on wie co robi że ludzi oszukuje ,jeżli czyta te recenzje to niech się opamięta i poszuka uczciwej pracy ,bo zło się mści,sama nad tym myśla jak my się dali nabrac.

Aka

(usunięte przez administratora) naciągnęli mamę na książkę choć jej nie zamawiała wyraźnie mówiła kobiecie która dzwoniła że NIE JEST ZAINTERESOWANA dostawca zastraszył mame kara 200 zł jeśli nie odbierze skasował 49 zł i 20 za dostawę mama dała się naciągnąć wystraszyła się poprostu dostawca powiedział że jeśli nie chce książki ma ją oddać na poczcie i zwrócą jej pieniędze a na poczcie książki nie przyjęli i wprost powiedzieli że to oszustwo!!!!!! Moje sugestie dla Jotel Olimpia Jelonkiewicz: Przestańcie naciągnąć i zastraszać ludzi!

artek

Moja matka też jest ofiarą tej firmy. Pomimo rezygnacji, przez telefon, przysłano informator. A kurier żądał przyjęcia przesyłki i kazał odsyłać przez pocztę! I wziął 11 zł. opłaty (plus 49 zł. za samą książkę), choć przesyłka miała być za darmo. A na poczcie nie przyjęli zwrotu, bo nie mają umowy z firmą.

Emilia
@artek 03.12.2018 15:25

Czy w tej kwestii próbowałaś zgłaszać swoje zastrzeżenia bezpośrednio do firmy? A może posiłkowałaś się pomocą prawną lub rzecznika praw konsumenta, by rozwiązać opisaną sytuację? Na forum niewiele osób będzie w stanie Ci pomóc rozwiązać problem, ponieważ nie do końca zna Twoją sytuację.

artek
@Emilia 09.12.2018 13:43

Zostawiłem komentarz, ku przestrodze, by inni uświadomili swoich rodziców przed takimi metodami. Jeśli chodzi o moją matkę, to poszła zlikwidować telefon stacjonarny :), a książka poszła w kąt. Pozdrawiam.

Bodzio

Moją mamę też naciągnęli na ten (usunięte przez administratora) informator. Pani która zadzwoniła do mamy powiedziała że zmieniają się wszystkie numery do urzędów i instytucji i ten informator jest niezbędny. Mama ma już 86 lat i jest łatwowierna. Takie metody sprzedaży czegokolwiek przez telefon powinny być zabronione .!!

Naciągacze!

Uwaga! (usunięte przez administratora) Mojej mamie wcisnęli informator, którego nie zamawiała. Kurier straszył, że jak nie odbierze, będzie 200 zł kary. Nawet nie miał żadnego potwierdzenia do podpisania. Pobrał 49 zł za informator i 20 zł za przesyłkę.

edasz

Dlaczego firma nie podaje numeru swego telefonu? Wysłałem e-maila ale nikt nie raczy odpowiedzieć

edasz

Oszukańcza firma. Pod moją nieobecność kurier wtrynił synowej Informator Teleadresowy za 49 zł plus koszt przesyłki 28 zł! Kurier oszukał synową, twierdząc, że ten informator zamówiłem.

Pracujesz w firmie Jotel Olimpia Jelonkiewicz w mieście Katowice będzin? W takim razie dodaj pierwszą opinię o tej firmie i miej wpływ na rynek pracy. Od twojego komentarza może bardzo wiele zależeć.

Annetta
@Administrator 16.09.2018 08:00

Zlodzieje i naciągacze. Wysyłają ludziom niepotrzebne książki i wyciągają kasę.

Zostaw opinię o Jotel Olimpia Jelonkiewicz - Katowice będzin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jotel Olimpia Jelonkiewicz