Opinie o Jotel Olimpia Jelonkiewicz w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jotel Olimpia Jelonkiewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jotel Olimpia Jelonkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jotel Olimpia Jelonkiewicz w Katowice będzin

Andrzej Nowy wpis

Szanowni państwo ostrzegam przed tą firma. W dniu 04.09.2020 roku podający się za przedstawiciela tej firmy osobnik wszedł do mieszkania 86 letniej kobiety i sprzedał jej informator teleadresowy kłamiąc ze jest on jej niezbędny. Na domiar tego wyłudził nie tak jak napisane 59 zł a 80 i nie przedstawił dowodu wpłaty. Napisałem do nich dając czas do 08.09 na kontakt ze mną w innym przypadku zgłaszam kradzież na policję

Karolina Nowy wpis
@Andrzej

Dzień dobry czy Pana przypadek się jakoś rozwiązał ? Ponieważ w niedawnym czasie moi dziadkowie zostali w ten sam sposób (usunięte przez administratora) .

Wiola Gliwice

Fakt, taka sprzedaż nie należy do dobrych praktyk jako handlowca. Niestety nie na wszystko ma wpływ właściciel firmy . Nim kogoś oczernicie najpierw sprawdźcie. Moja znajoma miała taki sam problem jak wszyscy jest osoba starszą , dostała książkę. Gdybyście znali prawa konsumenta to nie byłoby takich wpisów . Zapoznajcie się z procedura jak odstąpić od usługi na odległość. Wtedy dostaniecie zwrot swoich pieniędzy zachowując procedurę. Hejterom bardzo dziękuję na to są paragrafy. Znajoma odesłała książkę nie ponosząc kosztów i dostała zwrot pieniędzy na konto. Wszystko się da dla chcącego a leniom dziękujemy. Nauczka dla tych co mieli problem i ich członków rodzin , że nie rozmawiają z osobami starszymi , że niech nie podejmują rozmów z obcymi przez telefon bo później zamawiają rzeczy i nie pamiętają co potwierdzali. Jest taka Instytucja jak Sąd Polubowny Konsumenta proszę się do nich zgłosić jak minął termin odstąpienia .

Banda zlodzieji i oszustow
@Wiola Gliwice

Jak znajoma odeslala ksiazke bez poniesienia kosztow? Kto za to zaplacil? I skad firma miala jej dane do przelewu skoro Pani mowi ze zwrocono jej pieniadze na konto? Wstydzilaby sie Pani, bronic oszustow ktorzy wyciagaja i nabieraja starszych ludzi na 79 zl !!!! Sprawa bedzie zglaszana na policje.

Victoria
@Wiola Gliwice

W jaki sposób dokładnie załatwiła Pani problem z książką ?

life is bad Nowy wpis
@Wiola Gliwice

Widać ze wynajety pijarowiiec przez tych bandziorów. W poniedziałek zgłaszam sprawę do rzecznika praw konsumenta i zobaczymy co poradzi liczę na pozew zbiorowy rzeczy takie zero zniszczyć i wytępić żeby nie krzywdziło więcej ludzi

Urszula

Podzielam inne opinie na temat firmy Jotel Olimpia :to (usunięte przez administratora) . Naciągnęli wczoraj moja mamę( 83 lata chora poważnie na serce) Nigdy nie zamawiała żadnego informatora chociaż w grudniu ktoś dzwonił, że książka telefoniczna ale mama oświadczyła że nie chce, nie potrzebuje. Wczoraj dobijał się do bramy pseudo kurier z informacją że musi zapłacić 79 zł za informator tele- adresowy który jej przywiózł z Firmy Hotel Olimpia Będzin.Mama nie chciała bo nie zamawiała to zaczął ją straszyć że jak nie odbierze to dolicza jeszcze 200 zł kary.Wystraszona mama zapłaciła ostatnimi pieniędzmi .Przeżyła to bardzo bo ma niską rentę oraz wiedziała że ją oszukują a kurier był natarczywy. Taki stres mógł być groźny dla jej zdrowia. Pomóżcie gdzie mamy to zgłosić, to powinni wszyscy zrobić!!!!

life is bad Nowy wpis
@Urszula

Ja tez w poniedzialek wybieram sie do rzecznika praw konsumenta. Licze na to ze zbierzemy ludzi na pozew zbiorowy. To juz nie chodzi o te pieniadze ale o to ze takie truchło ma pozwolenie działania w Polsce i trzeba to ukrócić natychmiast!

Szkoda, że nikt nie zauważył, iż to forum pracownicze więc uwagi lepiej kierować na właściwy adres.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jotel Olimpia Jelonkiewicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Victoria

Jest tutaj ktoś kto rozwiązał sprawę i odzyskał pieniądze ? Jeżeli tak to proszę o kontakt: vicikott@gmail.com

Banda oszustow

(usunięte przez administratora) starszych ludzi. Dzwonią i wyłudzają najpierw adres a później wysyłają informator na potwierdzony adres i wyłudzają pieniądze. Kurier jest nachalny i straszy ze jak się nie przyjmie przesyłki to przyjdzie kara 300zl i ludzie ze strachu płaca za przesyłkę: 79 zł ( 49 zł za informator i 30 zł przesyłka). Ponadto kurier informuje ze można odesłać książkę na podany adres w przeciągu 14 dni (za która trzeba zapłacic) i złożyć pisemny zwrot w celu uzyskania zwrotu pieniędzy.

Dzwonia i wyludzaja adres od straszych osob, pomimo ze osoba nie zgadza sie na zaden informator, przysylaja kurierem i kurier straszy ze zaplaci kare 200 zl jak nie odbierze przesylki i nie zaplaci 79 zl. Banda oszustow, prawdopodobnie kurier wspolpracuje razem z firma.

WER Reaktywacja

Takich firm jest kilka,dzwonią do ludzi,szukając ich w starych książkach telefonicznych sprzed 25 lat,więc jest duża szansa ze własciciel jest ten sam i starszy emeryt i o to im chodzi. Do mojej mamy zadzonili z jednej z tych firm,wypytali o dokładny adres ( nazwisko znali oczywiscie) i próbowali wcisnąć ksiązke telefoniczną kłamiąc,że nastąpi zmiana nr telefonicznych. Moja rodzicielka adres podała,ale na nic więcej się nie zgodziła,po odłożeniu słuchawki zorientowała się ze coś jest nie tak i dała mi znać. 2 tygodnie później przyjeżdza jakiś żul,niby kurier i wciska książkę teleadresową za chyba 48 PLN,dobrze że byłem wtedy w domu. Rozmawiał z mamą i straszył 200 pln kary za nie przyjęcie przesyłki,ja cyk do drzwi i pogoniłem dziada,jeszcze się odgrażał,że będzie kara za nie przyjęcie książki. Nie wierzcie w to,nie odbierajcie takich przesyłek. Gdyby mnie nie było w domu wcisnął by makulaturę starszej osobie bez problemu,co dzieje się często. Bezczelny typ jeszcze się odgrażał jak mu nagadałem do słuchu (bez wyzwisk jednak),ale uciekał aż miło....

Paulina
@WER Reaktywacja

@WER, tak jak pisałam wcześniej ktokolwiek z was zgłaszał sprawę do rzecznika praw konsumenta lub do innej instytucji? Jeśli jest to proceder zabroniony na pewno ktoś powinien się tym zająć w odpowiedni sposób.

Oszukana

Wykorzystuje starszych ludzi, (usunięte przez administratora) wciskając bezsensowną makulaturę za duże pieniądze.

machony

czy policja czytając to nic nie może zrobić. Proceder trwa nadal. Zbiorowy pozew trzeba zrobić i zażądać spłaty za zakupiony nie chciany towar plus wpłata na dom dziecka kwoty powyżej 2 tyś. złotych.

kika

Dołączam się do negatywnych opinii o tej pseudo firmie.Mnie powiedzieli, że w całym województwie likwidują instytucje telefony stacjonarne. Koszt miał być 36 zł i 12 zł kurier, a skasowali 59zł.(usunięte przez administratora) Data na paragonie jest 16.12 a dostarczyli 10.02. Następne (usunięte przez administratora) Podejrzewam, że reklamacja nie przyniesie efektów. Ale warto to zgłosić do rzecznika praw konsumenta

Paulina
@kika

Pewnie masz świadomość tego, że jest to raczej forum przeznaczone dla pracowników Jotelu. Ale w sumie takie opinie także wiele mówią o firmie. Chyba warto byłoby zgłosić się z tym problemem do Rzecznika Praw Konsumenta - na pewno przyniesie to jakiś rezultat. Jak długo byłaś ich Klientką?

Martyna

Czy zarobki są wysokie?

Daria

Ale to pracownicy powinni tu umieszczać swoje opinie a nie klienci!

Witold
@Daria

Opinie klientów są równie ważne co pracowników, choć masz racje, że to forum pracownicze. Jesteś zatrudniony w firmie i możesz dodać istotne informacje o pracy w Jotel? Jeśli tak zachęcam Cię do tego.

Wnuczka
@Daria

Boi się Pani negatywnych opinii na temat firmy w której pracuje? Oszukujecie ludzi i taka jest prawda.

Wnuczka

To oszukancza firma! Dzisiaj pod nieobecność moich dziadków przyjechał kurier z przesyłką, czyli z książką informacyjna. Wiedziałam że nic nie zamawiali ale pan miał druczek z adresem i kamieniem i nazwiskiem mojego dziadka oraz babci, troszkę podejrzane. Kiedy poinformowałam go ze nie odbiorę przesylki, ponieważ nie nic mi nie wiadomo że coś miałam odebrać od kuriera to zaczęło się straszenie że jak nie odbiorę to zapalce grzywnę i tylko narobię problemów dziadkom. Więc zapłaciłam aż 49zl!!!!! Za kasiake i 29!!!! Zł za przesyłkę! SKANDA! Do tego pan nie chciał żadnego potwierdzenia. Dopiero po powrocie dziadków okazało się że babcia rozmawiała z przedstawicielami firmy i nie chciała książki ale podała adres. Oni to wykorzystali i przysłali tą książkę. Dałam się nabrać jak naiwne dziecko. Uważajcie na tych oszustów!!!!

to mojej mamy też przyjechał kurier chcieliśmy odmówić straszył karą. a jak mówiłem ,że zadzwonię na policję to powiedział cytuję :mozę pan dzwonić nawet do prezydenta(szacunek do p. Dudy)nic na nas nie macie.ps. w szkole uczyli nas, że w srednioweczu posłańcy marnie kończyli. nie strasze, ale Bóg widzi lepiej

JOZEF

CYGANAY I NACIAGACZE STARSZYCH LUDZI

Kinia

Nie polecam ani pracy ani kupowania od nich produktów. Koleżanki bardzo fajne, super atmosfera, ale jeśli chodzi o traktowanie konsultantów to jest dno. Wszystko jest zwalane na nich a kurierzy którzy klamia na lewo i prawo są święci. Bezpodstawne odejmowanie premii sprzedażowych. Przy prośbie o dowód winy konsultanta, brak reakcji lub "możliwosći". Nie przyjmujcie się tam, to juz jest końcówka tej pożal się boże firmy.

artek

Moja matka też jest ofiarą tej firmy. Pomimo rezygnacji, przez telefon, przysłano informator. A kurier żądał przyjęcia przesyłki i kazał odsyłać przez pocztę! I wziął 11 zł. opłaty (plus 49 zł. za samą książkę), choć przesyłka miała być za darmo. A na poczcie nie przyjęli zwrotu, bo nie mają umowy z firmą.

Emilia
@artek

Czy w tej kwestii próbowałaś zgłaszać swoje zastrzeżenia bezpośrednio do firmy? A może posiłkowałaś się pomocą prawną lub rzecznika praw konsumenta, by rozwiązać opisaną sytuację? Na forum niewiele osób będzie w stanie Ci pomóc rozwiązać problem, ponieważ nie do końca zna Twoją sytuację.

artek
@Emilia

Zostawiłem komentarz, ku przestrodze, by inni uświadomili swoich rodziców przed takimi metodami. Jeśli chodzi o moją matkę, to poszła zlikwidować telefon stacjonarny :), a książka poszła w kąt. Pozdrawiam.

@artek

edasz

Dlaczego firma nie podaje numeru swego telefonu? Wysłałem e-maila ale nikt nie raczy odpowiedzieć

@edasz

327616711 nr telefonu do firmy

Barbara

(usunięte przez administratora) Moi rodzice dali się nabrać. Dzwonią, wyciągają adres od starszych ludzi, mówią, że nie trzeba brać od kuriera, ten przyjeżdża mówi że trzeba płacić, 70 zł. Na paragonie 49 zł, bo nie ma ceny KURIERA. MASAKRA. Przyszła książka 8.02, a na paragonie 15.01, jakim cudem szła 3 tygodnie, na odstąpienie od umowy jest 14 dni, to już po terminie!

Zostaw merytoryczną opinię o Jotel Olimpia Jelonkiewicz - Katowice będzin

Jotel Olimpia Jelonkiewicz