Opinie o Jotel Olimpia Jelonkiewicz w Katowice będzin

counter
1 2 30 5 1
WER Reaktywacja Nowy wpis
 Rekomendacja

Takich firm jest kilka,dzwonią do ludzi,szukając ich w starych książkach telefonicznych sprzed 25 lat,więc jest duża szansa ze własciciel jest ten sam i starszy emeryt i o to im chodzi. Do mojej mamy zadzonili z jednej z tych firm,wypytali o dokładny adres ( nazwisko znali oczywiscie) i próbowali wcisnąć ksiązke telefoniczną kłamiąc,że nastąpi zmiana nr telefonicznych. Moja rodzicielka adres podała,ale na nic więcej się nie zgodziła,po odłożeniu słuchawki zorientowała się ze coś jest nie tak i dała mi znać. 2 tygodnie później przyjeżdza jakiś żul,niby kurier i wciska książkę teleadresową za chyba 48 PLN,dobrze że byłem wtedy w domu. Rozmawiał z mamą i straszył 200 pln kary za nie przyjęcie przesyłki,ja cyk do drzwi i pogoniłem dziada,jeszcze się odgrażał,że będzie kara za nie przyjęcie książki. Nie wierzcie w to,nie odbierajcie takich przesyłek. Gdyby mnie nie było w domu wcisnął by makulaturę starszej osobie bez problemu,co dzieje się często. Bezczelny typ jeszcze się odgrażał jak mu nagadałem do słuchu (bez wyzwisk jednak),ale uciekał aż miło....

Paulina Nowy wpis
@WER Reaktywacja

@WER, tak jak pisałam wcześniej ktokolwiek z was zgłaszał sprawę do rzecznika praw konsumenta lub do innej instytucji? Jeśli jest to proceder zabroniony na pewno ktoś powinien się tym zająć w odpowiedni sposób.

Oszukana Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Wykorzystuje starszych ludzi, (usunięte przez administratora) wciskając bezsensowną makulaturę za duże pieniądze.

machony Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

czy policja czytając to nic nie może zrobić. Proceder trwa nadal. Zbiorowy pozew trzeba zrobić i zażądać spłaty za zakupiony nie chciany towar plus wpłata na dom dziecka kwoty powyżej 2 tyś. złotych.

kika

Dołączam się do negatywnych opinii o tej pseudo firmie.Mnie powiedzieli, że w całym województwie likwidują instytucje telefony stacjonarne. Koszt miał być 36 zł i 12 zł kurier, a skasowali 59zł.(usunięte przez administratora) Data na paragonie jest 16.12 a dostarczyli 10.02. Następne (usunięte przez administratora) Podejrzewam, że reklamacja nie przyniesie efektów. Ale warto to zgłosić do rzecznika praw konsumenta

Paulina
@kika

Pewnie masz świadomość tego, że jest to raczej forum przeznaczone dla pracowników Jotelu. Ale w sumie takie opinie także wiele mówią o firmie. Chyba warto byłoby zgłosić się z tym problemem do Rzecznika Praw Konsumenta - na pewno przyniesie to jakiś rezultat. Jak długo byłaś ich Klientką?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Martyna

Czy zarobki są wysokie?

TakNie1
Daria

Ale to pracownicy powinni tu umieszczać swoje opinie a nie klienci!

TakNie1
Witold
@Daria

Opinie klientów są równie ważne co pracowników, choć masz racje, że to forum pracownicze. Jesteś zatrudniony w firmie i możesz dodać istotne informacje o pracy w Jotel? Jeśli tak zachęcam Cię do tego.

Tak1Nie
Wnuczka
@Daria

Boi się Pani negatywnych opinii na temat firmy w której pracuje? Oszukujecie ludzi i taka jest prawda.

Wnuczka

To oszukancza firma! Dzisiaj pod nieobecność moich dziadków przyjechał kurier z przesyłką, czyli z książką informacyjna. Wiedziałam że nic nie zamawiali ale pan miał druczek z adresem i kamieniem i nazwiskiem mojego dziadka oraz babci, troszkę podejrzane. Kiedy poinformowałam go ze nie odbiorę przesylki, ponieważ nie nic mi nie wiadomo że coś miałam odebrać od kuriera to zaczęło się straszenie że jak nie odbiorę to zapalce grzywnę i tylko narobię problemów dziadkom. Więc zapłaciłam aż 49zl!!!!! Za kasiake i 29!!!! Zł za przesyłkę! SKANDA! Do tego pan nie chciał żadnego potwierdzenia. Dopiero po powrocie dziadków okazało się że babcia rozmawiała z przedstawicielami firmy i nie chciała książki ale podała adres. Oni to wykorzystali i przysłali tą książkę. Dałam się nabrać jak naiwne dziecko. Uważajcie na tych oszustów!!!!

Nazwa działu: Handlowy

to mojej mamy też przyjechał kurier chcieliśmy odmówić straszył karą. a jak mówiłem ,że zadzwonię na policję to powiedział cytuję :mozę pan dzwonić nawet do prezydenta(szacunek do p. Dudy)nic na nas nie macie.ps. w szkole uczyli nas, że w srednioweczu posłańcy marnie kończyli. nie strasze, ale Bóg widzi lepiej

JOZEF

CYGANAY I NACIAGACZE STARSZYCH LUDZI

Kinia
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam ani pracy ani kupowania od nich produktów. Koleżanki bardzo fajne, super atmosfera, ale jeśli chodzi o traktowanie konsultantów to jest dno. Wszystko jest zwalane na nich a kurierzy którzy klamia na lewo i prawo są święci. Bezpodstawne odejmowanie premii sprzedażowych. Przy prośbie o dowód winy konsultanta, brak reakcji lub "możliwosći". Nie przyjmujcie się tam, to juz jest końcówka tej pożal się boże firmy.

artek

Moja matka też jest ofiarą tej firmy. Pomimo rezygnacji, przez telefon, przysłano informator. A kurier żądał przyjęcia przesyłki i kazał odsyłać przez pocztę! I wziął 11 zł. opłaty (plus 49 zł. za samą książkę), choć przesyłka miała być za darmo. A na poczcie nie przyjęli zwrotu, bo nie mają umowy z firmą.

Tak6Nie
Emilia
@artek

Czy w tej kwestii próbowałaś zgłaszać swoje zastrzeżenia bezpośrednio do firmy? A może posiłkowałaś się pomocą prawną lub rzecznika praw konsumenta, by rozwiązać opisaną sytuację? Na forum niewiele osób będzie w stanie Ci pomóc rozwiązać problem, ponieważ nie do końca zna Twoją sytuację.

Tak5Nie

artek
@Emilia

Zostawiłem komentarz, ku przestrodze, by inni uświadomili swoich rodziców przed takimi metodami. Jeśli chodzi o moją matkę, to poszła zlikwidować telefon stacjonarny :), a książka poszła w kąt. Pozdrawiam.

Tak5Nie
@artek

edasz

Dlaczego firma nie podaje numeru swego telefonu? Wysłałem e-maila ale nikt nie raczy odpowiedzieć

@edasz

327616711 nr telefonu do firmy

Tak1Nie1

Barbara

(usunięte przez administratora) Moi rodzice dali się nabrać. Dzwonią, wyciągają adres od starszych ludzi, mówią, że nie trzeba brać od kuriera, ten przyjeżdża mówi że trzeba płacić, 70 zł. Na paragonie 49 zł, bo nie ma ceny KURIERA. MASAKRA. Przyszła książka 8.02, a na paragonie 15.01, jakim cudem szła 3 tygodnie, na odstąpienie od umowy jest 14 dni, to już po terminie!

Tak4Nie
Garda61

Firma perfidnie oszukuje starsze osoby ,które nie majom pieniędzy na lekarstwa a tu im wciskają takie książki komu to potrzebne jak wszystko jest w internecie .Mój mąśż tesz jak inni został oszukany ,a ten kurier też zle skonczy bo za krzywdy się płaci a on wie co robi że ludzi oszukuje ,jeżli czyta te recenzje to niech się opamięta i poszuka uczciwej pracy ,bo zło się mści,sama nad tym myśla jak my się dali nabrac.

Zbulwersowana
@Garda61

Witam, dzisiaj oszukali moja mamę, która nie należy do starszych osób (kobieta przed 50-tka) nie mamy pojęcia skad mieli nasz adres, z głupoty odebrał tą "przesyłkę" sąsiad, udało mi sie dodzwonić tam dzieki ich ogloszeniu o prace na jednym z portali, oczywiście kobeta sądzi ze oni ludzi nie oszukają (!) jak narazie spróbuję iść do rzecznika praw konsumenta, jeśli to nie zadziała zamierzam ich osobiście odwiedzić! Nie rozumiem jak takie "firmy" dalej funkcjonują na rynku, SKANDAL!

Tak4Nie
Urszula

Podzielam inne opinie na temat firmy Jotel Olimpia :to (usunięte przez administratora) . Naciągnęli wczoraj moja mamę( 83 lata chora poważnie na serce) Nigdy nie zamawiała żadnego informatora chociaż w grudniu ktoś dzwonił, że książka telefoniczna ale mama oświadczyła że nie chce, nie potrzebuje. Wczoraj dobijał się do bramy pseudo kurier z informacją że musi zapłacić 79 zł za informator tele- adresowy który jej przywiózł z Firmy Hotel Olimpia Będzin.Mama nie chciała bo nie zamawiała to zaczął ją straszyć że jak nie odbierze to dolicza jeszcze 200 zł kary.Wystraszona mama zapłaciła ostatnimi pieniędzmi .Przeżyła to bardzo bo ma niską rentę oraz wiedziała że ją oszukują a kurier był natarczywy. Taki stres mógł być groźny dla jej zdrowia. Pomóżcie gdzie mamy to zgłosić, to powinni wszyscy zrobić!!!!

Aka

(usunięte przez administratora) naciągnęli mamę na książkę choć jej nie zamawiała wyraźnie mówiła kobiecie która dzwoniła że NIE JEST ZAINTERESOWANA dostawca zastraszył mame kara 200 zł jeśli nie odbierze skasował 49 zł i 20 za dostawę mama dała się naciągnąć wystraszyła się poprostu dostawca powiedział że jeśli nie chce książki ma ją oddać na poczcie i zwrócą jej pieniędze a na poczcie książki nie przyjęli i wprost powiedzieli że to oszustwo!!!!!! Moje sugestie dla Jotel Olimpia Jelonkiewicz: Przestańcie naciągnąć i zastraszać ludzi!

Tak7Nie

Pracujesz w firmie Jotel Olimpia Jelonkiewicz w mieście Katowice będzin? W takim razie dodaj pierwszą opinię o tej firmie i miej wpływ na rynek pracy. Od twojego komentarza może bardzo wiele zależeć.

Annetta
@Administrator

Zlodzieje i naciągacze. Wysyłają ludziom niepotrzebne książki i wyciągają kasę.

Tak6Nie
Bodzio

Moją mamę też naciągnęli na ten (usunięte przez administratora) informator. Pani która zadzwoniła do mamy powiedziała że zmieniają się wszystkie numery do urzędów i instytucji i ten informator jest niezbędny. Mama ma już 86 lat i jest łatwowierna. Takie metody sprzedaży czegokolwiek przez telefon powinny być zabronione .!!

Naciągacze!

Uwaga! (usunięte przez administratora) Mojej mamie wcisnęli informator, którego nie zamawiała. Kurier straszył, że jak nie odbierze, będzie 200 zł kary. Nawet nie miał żadnego potwierdzenia do podpisania. Pobrał 49 zł za informator i 20 zł za przesyłkę.

Tak10Nie
edasz

Oszukańcza firma. Pod moją nieobecność kurier wtrynił synowej Informator Teleadresowy za 49 zł plus koszt przesyłki 28 zł! Kurier oszukał synową, twierdząc, że ten informator zamówiłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Jotel Olimpia Jelonkiewicz - Katowice będzin

Chcę opublikować: