Opinie o Jotel Olimpia Jelonkiewicz w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jotel Olimpia Jelonkiewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jotel Olimpia Jelonkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jotel Olimpia Jelonkiewicz w Katowice będzin

Garda61

Firma perfidnie oszukuje starsze osoby ,które nie majom pieniędzy na lekarstwa a tu im wciskają takie książki komu to potrzebne jak wszystko jest w internecie .Mój mąśż tesz jak inni został oszukany ,a ten kurier też zle skonczy bo za krzywdy się płaci a on wie co robi że ludzi oszukuje ,jeżli czyta te recenzje to niech się opamięta i poszuka uczciwej pracy ,bo zło się mści,sama nad tym myśla jak my się dali nabrac.

Zbulwersowana
@Garda61

Witam, dzisiaj oszukali moja mamę, która nie należy do starszych osób (kobieta przed 50-tka) nie mamy pojęcia skad mieli nasz adres, z głupoty odebrał tą "przesyłkę" sąsiad, udało mi sie dodzwonić tam dzieki ich ogloszeniu o prace na jednym z portali, oczywiście kobeta sądzi ze oni ludzi nie oszukają (!) jak narazie spróbuję iść do rzecznika praw konsumenta, jeśli to nie zadziała zamierzam ich osobiście odwiedzić! Nie rozumiem jak takie "firmy" dalej funkcjonują na rynku, SKANDAL!

Aka

(usunięte przez administratora) naciągnęli mamę na książkę choć jej nie zamawiała wyraźnie mówiła kobiecie która dzwoniła że NIE JEST ZAINTERESOWANA dostawca zastraszył mame kara 200 zł jeśli nie odbierze skasował 49 zł i 20 za dostawę mama dała się naciągnąć wystraszyła się poprostu dostawca powiedział że jeśli nie chce książki ma ją oddać na poczcie i zwrócą jej pieniędze a na poczcie książki nie przyjęli i wprost powiedzieli że to oszustwo!!!!!! Moje sugestie dla Jotel Olimpia Jelonkiewicz: Przestańcie naciągnąć i zastraszać ludzi!

Pracujesz w firmie Jotel Olimpia Jelonkiewicz w mieście Katowice będzin? W takim razie dodaj pierwszą opinię o tej firmie i miej wpływ na rynek pracy. Od twojego komentarza może bardzo wiele zależeć.

Annetta

Zlodzieje i naciągacze. Wysyłają ludziom niepotrzebne książki i wyciągają kasę.

Bodzio

Moją mamę też naciągnęli na ten (usunięte przez administratora) informator. Pani która zadzwoniła do mamy powiedziała że zmieniają się wszystkie numery do urzędów i instytucji i ten informator jest niezbędny. Mama ma już 86 lat i jest łatwowierna. Takie metody sprzedaży czegokolwiek przez telefon powinny być zabronione .!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jotel Olimpia Jelonkiewicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Naciągacze!

Uwaga! (usunięte przez administratora) Mojej mamie wcisnęli informator, którego nie zamawiała. Kurier straszył, że jak nie odbierze, będzie 200 zł kary. Nawet nie miał żadnego potwierdzenia do podpisania. Pobrał 49 zł za informator i 20 zł za przesyłkę.

edasz

Oszukańcza firma. Pod moją nieobecność kurier wtrynił synowej Informator Teleadresowy za 49 zł plus koszt przesyłki 28 zł! Kurier oszukał synową, twierdząc, że ten informator zamówiłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Jotel Olimpia Jelonkiewicz - Katowice będzin

Jotel Olimpia Jelonkiewicz