Grupa Gumułka-Audyt Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Grupa Gumułka-Audyt Sp. z o.o.

Asia

Wyzysk. Żeby się dostać na samą praktykę, trzeba przejść rozmowę + zdać test/case. Przyjmują przede wszystkim absolwentów, praktyka w pełnym wymiarze godzin + możliwe wyjazdy. Miesięczne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie - 200zł brutto. Dwieście złotych brutto za miesiąc pracy!

Pracowałeś w firmie Grupa Gumułka-Audyt Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz decyduje o karierze wielu osób.

Zostaw opinię o Grupa Gumułka-Audyt Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Gumułka-Audyt Sp. z o.o.