Opinie o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IZO-BLOK S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IZO-BLOK S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

najlepszy pracownik

witam co teraz dzieje się w tej firmie to jakaś komedia ludzie odchodzą codziennie coraz więcej ukraińców masakra codziennie jakieś raklamacje pretensje kierownicy na siła chodzą i szukają gdzie zabrać premie np za jedzenie :-). System premiowy to porażka w tej firmie chyba żę donosi się na kolegów to wtedy jest sie docenienym ;-)

M

Od lat wiadomo jak tam jest i nikt nic z tym nie robi jak widac kierownictwu pasuje taka atmosfera

@M

Widocznie tak ,ale to trochę wstyd firma na wysokim poziomie licząca się na rynku ,ma takie podejście do pracowników .Robiąc nie kompetentnych ludzi jako kierowników psuje to wizerunek takiej firmie .

Miła

Zgadzam się z tobą

@najlepszy pracownik

co do ukraincow dziwne zasady przerwe maja co 2 godziny przynajmniej na kluczborskiej tak jest

@najlepszy pracownik

wiecie gdzie firma ma te opinie tam gdzie ma nas rzad i tyle kto to czyta

Abg
@pracownik

Bzdury wypisujesz

Zenek

Nie polecam, praca ponad siły, w nieprzyjaznym środowisku, wypłata mizerna, stres i dla słabych psychicznie - depresja murowana. Donoszenie na każdym kroku jeden na drugiego w celu osiągnięcia nie wiadomo czego. Wysoki hałas i temperatura, kamery niby dla bezpieczeństwa, a w sumie dla manipulowania pracownikami na koniec miesiąca, co do wysokości premii. Brak możliwości awansu dla ludzi przyjmowanych z drogi lub przez Urząd Pracy.

Kepys

W ogłoszeniach o pracę są tylko informacje o obowiązkach i oczekiwaniach co samo w sobie o czymś świadczy

@Kepys

No nie do końca. Często na rozmowach porusza się temat wynagrodzeń. Wiesz jak to tu potem wygląda?

pandemia ukraincy i dziwne zasady przed czym chroni brudna nie prana lub nie wymieniana maseczka ?? i Ukraincy ktorzy maja przerwy co dwie godziny przynajmniej na Kluczborskiej o tyle dziwne ze przy 12 godzinach pracy naleza sie dwie tak wynika z kp

pracwnik

maseczka chroni przed kara z sanepidu lub przed utrata kasy z tak zwanej tarczy

Ivo
@pracwnik

A kiedy w końcu pozbędziemy się maseczek?? Po co nam one? Nikt żadnych zasad nie przestrzega. Przerzucają nas z jednego zakładu na drugi, wszędzie jeździmy a oni ogłoszenie dają żeby się nie mijać w drodze do pracy przy szatni żeby się nie po zarażać!!

@Ivo

Aż tak bardzo ci przeszkadzają? Nie tylko ty je musisz nosić. :)

Evans
@Mariusz

Przecież prawie nikt ich nie nosi. Do tego wszyscy się mieszamy, jeździmy na inne zakłady. W tej firmie pandemii nie ma

Żabicha
@Evans

Dobrze napisane tak właśnie jest

Gabriela

Cześć, czytałam, że Izo-Blok oferuje pracownikom pakiet szkoleń - czy chodzi tutaj o szkolenia wstępne? Czy w późniejszym czasie również można spodziewać się jakichś szkoleń? Jeśli tak, to z jakich obszarów?

@Gabriela

Aby dostać się na szkolenie to muszą Cię przyjąć na etat a z tym jest problem , oni potrzebują parobków za miskę ryżu i to na krótko a nie pracownika na dłużej

@Kropek

To ile dostaje się tu na początku pracy? I jaki rodzaj umowy podpisywany jest w Izo-Bloku na początku? Możesz mi też powiedzieć coś o atmosferze w firmie? Jak szefostwo traktuje tu pracowników? :D

@Mariusz

Wypłaty zależą od zajmowanego stanowiska ( każdy dział inna wypłata ) jeśli chodzi o umowy to najlepiej gdy pracownik jest przyjęty przez pośrednika ( szybko takiego da się wyrzucić , nie trzeba dużo w niego inwestować , ubrania , szkolenia itp ) a jeśli chodzi o umowy IB to umowa na okres próbny ( rzadko się zdarza , że przedłużają umowe (usunięte przez administratora) atmosfera raczej zła ( tylko nie liczni potrafią trzymać " fason " i być nie tylko znajomą twarzą a dobrym kumplem. Szafostwo razem z technologami i prowadzącymi to porażka ( spoko technologów i prowadzących zmianę policze na jednej ręce ) (usunięte przez administratora)

Haha administrator co Ci się nie podobało w tekście ? Sama prawda

Bożena
@Kropek

Najlepiej gdy pracownik jest przyjęty przez pośrednika? Chyba dla firmy ale nie dla samego pracownika??

@Bożena

Proszę czytać z zrozumieniem ! A po drugie to chyba logiczne , że dla pracodawcy a nie pracownika

Rychu
@Gabriela

Jedną rzecz którą ta firma oferuje to brak ochrony przed covidem. Codziennie idziesz pomagać na inne zakłady, brak maseczek, dystansu a ludzie umierają

lol
@Rychu

kiedys nie umierali? tylko teraz pełno trupow na ulicach? (usunięte przez administratora)

Smutny.

Po nowych podwyżkach odechciało mi sie żyć. Wpadłem w depresję i mam myśli samobójcze. Nie wiem jak dożyje 10...

Rychu
@Smutny.

Firma dba o swoich pracowników...

@Rychu

W jaki sposób o was dbają? Bo nie wiem czy to sarkazm czy nie, tym bardziej że Smutny pisał o bardzo małych podwyżkach. Jak to z Twojej perspektywy wygląda?

Dzidziuś

Jak wyglądają badania w Dąbrowie Górniczej do Izoblok chodzi mi o badania na stanowisko magazynier proszę o dokładną odpowiedź z góry dziękuję Dzidziuś

Marian

Cześć czy my pracownicy możemy kiedys się spotkac z prezesem lub zarządem firmy bo ci panowie z kierownictwa obiecują i obiecują i bo się boją o swoje stolki panie prezesie brak sprzetu i brak sprzetu i pojecia na temat produkciji panów z dzału RDZ

Jak szefostwo w IZO-BLOK Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Pomocnik

Jak pracownik , pracownikowi -wilk,wilkiem to nie spodziewaj się , że znajdziesz tam dobrego "szafa"

Wacław

A czy w obecnej sytuacji epidemiologicznej zakład ma zamiar szczepić pracowników?? Mamy ogniska na każdym z zakładów!!!w innych firmach są szczepienia!! Co z wami? !!

covid
@Wacław

Szczepionki przeciw Covid-19 nie są dostępne na wolnym rynku, co oznacza, iż w żaden sposób nie można ich prywatnie nabyć, wiec w jaki sposób firma ma zaszczepić pracowników? Panie Wacławie proszę nie kłamać że inne firmy szczepią bo pójdzie pan do piekła

Wacław
@covid

(usunięte przez administratora) proszę sobie poczytać może ze zrozumieniem..

Evans
@covid

No wiadomo że nie są. Dla innych firm są dostępne a nasza jest wyjątkowa ????

Damian

Witam czy są przyjęcia do pracy

Żabicha
@Damian

Cały czas kogoś przyjmują i zwalniają i tak w kółko

Jerzy
@Żabicha

Czyli rotacja pracowników jest dosyć duża. A możesz powiedzieć z czego to wynika? Czy to może pandemia ma wpływ na tak dużą rotację w Izo-Bloku czy to pracownicy decydują się na rezygnację z jakichś przyczyn? Możesz proszę napisać coś więcej? Bardzo by się to przydało.

@Jerzy

Tak!rotacja jest tam bardzo duża. Wynika to z tego , że firma szuka oszczędności i spora ilość pracowników jest przyjęta z pośrednika na krótkie okresy pracy , pandemia raczej nie ma tu nic do tego . Jeśli chodzi o pracowników IB to zwalniają się np z powodu lepszych płac oraz z powodu złej atmosfery jaka panuje między pracownikami - kierownikami

Dziarski krzysztof

prawda w oczy kole ze pracownikowi ktoremu skrucono okres wypowidzenia nalezy sie odszkodowanie za skrucony okres wypowiedzenia moge pokazac dokument z pip katowice

pip
@Dziarski krzysztof

a jak długo byłeś zatrudniony w firmie?

Kinga

Firma zmieniała nazwę ?

Życzliwy[

Zapraszamy do ADIENTA lepsza atmosfera i 1000 zł więcej na start :)

@Życzliwy[

Nie kłam, mam znajomego który tam jeszcze niedawno pracował i z tego co mówił to jest tam mały (usunięte przez administratora), a zarobki to coś około 2250 netto podstawy plus 800 netto premi

Tomus22
@Życzliwy[

Życzliwy. Co Ty gadasz jakie 1000zl więcej tyle samo wyjdziesz co w Izo. Chyba że będziesz robił 4 niedziele i mał, będziesz przez cały miesiąc target. Tak więc nie opowiadaj głupot ludziom, bo tam pracuje to wiem. Wszędzie na produkcjach,jest podobnie. I nie ma takiej rozbieżności, finansowej. Jak by tak było to w Adiencie nie było by takich rotacji Nawet Ukraińcy nie chcą u nas pracować. Pozdrawiam 2 hale

Grzegorz
@Tomus22

To jak w rzeczywistości wygląda aktualnie poziom wynagrodzeń, który oferuje na start ten pracodawca? Proszę o konkretne kwoty.

@Tomus22

To po co tam pracujesz ? Skoro tak źle przyjdz do Izo Bloku

Abc
@Życzliwy[

W przy nominale 168 h czy 200 parę ????

Adient
@Życzliwy[

Oprócz tego że lepsza atmosfera to jeszcze dostaliśmy 500 zł na święta i 1500 covidowego mimo tego że mieliśmy 3 miesiące postoju płatnego 100 procent. A i Izo bloku pewnie się nic nie zmieniło i będzie karpiowe parę gorszy. No to wesołych Izo ????

Jezu Chryste

Miałem zacząć od jutra ale dam sobie spokój po przeczytaniu opinii.

demo

Konfekcja na Narutowicza szkoda gadać. Jeżeli masz plecy i to porządne to może " koleżanki" dadzą Ci spokojnie pracować, a jak nie to szukaj czegoś innego .... skórka niewarta wyprawki. O nękaniu wiedzą przełożeni i może coś z tym zrobią, chociaż wątpliwe bo proceder obejmuje 3 szczeble : szeregowych, liderów i kierownika.

Pracownik jak zaoszczedzic

Jak Firma moze zaoszczedzic to proste zastosowac Prace w AKORDZIE wtedy placa i premia bedzie zalezec od ilosci wyprodulowanych czesci ,dziwne ze ktos jeszcze na to nie wpadl !!

@Pracownik jak zaoszczedzic

sa jeszcze inne formy zaoszczedzania mozna placic za godzine pracy zamiast ryczaltu i wtedy nie obowiazuje minimum socjalne ,widac osoby wladne nie maja o tym pojecia na nasze szczescie

2800 brutto od przyszlego roku minus premie,stazowe ,inne dodatki co da na reke mniej niz teraz ,po coi zwalniac jak POLAK bedzie robic nawet za 1200 zl na reke

avia

prosze nie pisać komentarzy pod wpływem %%

@avia

prawda w oczy kole

Miki

Ciekaw jestem ile bedziemy zarabiac w przyszlym roku albowiem rzad zmienia strategie i placa minimalna ma byc uzalezniona od regionu w ktorym sie mieszka ,pracuje i unas na slasku bylo by to 2200 teraz jest 2600 brutto

@Miki

No to tyle dostaniesz z tym , że urwią Ci z premii

Miki
@Pomocnik

napisane tak że nic nie rozumiem

dziarski krzysztof
@Miki

czego nie rozumiesz

@Pomocnik

Premi nie bedzie zadnej ani innych dodatkow np stazowego co w efekcie da na reke mniej niz teraz

@kandydat

A teraz jest bo przyjmuja za co dostaja kase i zwalniaja i licza na umorzenie np dotacji bo ich niestac na zwrot kasy

@kandydat

Będzie premia i będą dodatki ale dostaniesz aneks ., że zarobisz więcej ale za to urwią z premii , więc i tak po np. Inflacji bedziesz zarabiać tak samo

tygrys35

ciekaw jestem jak firma poradzi sobie finansowo w przyszlym roku po podniesieniu minimum socjalnego o 200 zl i obowiazku splaty tych tarcz w czesci tj 25 % bo tarcze jak orzekl rzad to pozyczki a nie darowizny ,przy czym te obowiazkowe 25 % bedzie po spelnieniu warunkow z ustawy w przeciwnym razie firmy male i srednie beda musialy oddac 100 % z tarczy ,jednym z warunkow jest nie zwalnianie przez rok zadnego pracownika , z akladu odeszly juz 3 osoby z koncem miesiaca konkretnie byli to studenci ktorzy dorabiali na wakacjach

@tygrys35

Pewnie podobnie jak w tym roku obniza premie uznaniowa bo co innego , lub beda zwalniac

@tygrys35

W czym problem? I tak większość to ukraince i ludzie z pośrednika *więc problemu nie będzie wywalić ich ????

@tygrys35

obniza premie tak jak w tym roku i tyle

?
@tygrys35

Przecież jeżeli ci ludzie odeszli sami, to żaden warunek umorzenia pożyczki nie został złamany. Musieliby być zwolnieni przez firmę. Ale to też nie do końca, bo jeśli pracownik się nie sprawdza (ogólnie mówię, nie znam tej sytuacji), to też można go zwolnić, ale wtedy trzeba zatrudnić kogoś na jego miejsce, bo te wszystkie pomoce dotyczą miejsc pracy, a nie konkretnych pracowników.

@?

no wlasnie nie znasz sytuacji w tym rzecz , firmy przyjmuja zeby dostac kase z tarczy a potem liczac na umorzenie bo niestac ich na splate

SPOSOBY PRACODAWCOW na obnizenie pensji 2600 brutto tylko wtedy jak przepracujesz 21 dni lub 168 godzin w miesiacu niezaleznie od firmy

Zostaw merytoryczną opinię o IZO-BLOK S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w IZO-BLOK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy IZO-BLOK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IZO-BLOK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IZO-BLOK S.A.?

Kandydaci do pracy w IZO-BLOK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IZO-BLOK S.A.
3.8/5 Na podstawie 233 ocen.
  • ul. Legnicka 15
    41-503 Chorzów