Budosprzęt

Bytom

Opinie o Budosprzęt

Rohan

To całkiem przyzwoita firma, tylko nie jest wielka i nie można się spodziewać wspinaczki po szczeblach kariery, bo struktura jest płaska. Jak jest dwóch spawaczy, to kierownika spawaczy raczej nie będzie :) Powstała już po komunie i to raczej pracownicy do tej komuny tęskniący miejsca w niej nie zagrzali.

Marian

Jak ktoś lubi sentymentalne podróże i z łezką w oku wspomina PRL to firma idealna. A tak na prawdę to zero wiedzy i fachowości ludzi odpowiedzialnych za główne działy firmy. Kadry, księgowość, że o dziale handlowym nie wspomnę. Ciągłe utrudnianie pracy, podrzucanie świń sobie nawzajem. Klimat okropny i bardzo nieciekawa atmosfera w firmie po prostu. Szok, że firma z takim podejściem jeszcze trzyma się na rynku. Szczerze nie polecam.

Goscinnie
@Marian 12.09.2017 14:07

Niestety jestem w stanie w to uwierzyć gdyż fachowcy pracujący w tej firmie przez wiele lat, często od początku istnienia firmy odeszli bądź zostali zmuszeni do odejścia w ciągu ostatnich 5 lat. To co było największą wartością tej firmy czyli fachowość, wiedza oraz zgrany i lojalny zespół pracowników zostało zniszczone. Przykro jest czytać takie opinie o firmie, w której pracowałam kilka lat.

Marta
@Marian 12.09.2017 14:07

Najłatwiej oczerniać -wylewać pomyje na innych.Ciągle słyszę o braku umiejętności-głupocie -niewiedzy.Załóż firmę -jeden z drugim i pokaż co potrafisz-skorzystamy z wiedzy.

Rafal (Bercik

Pracuję 4 lata w firmie i jestem bardzo zadowolony.

Piotr

Ja tu robie juz 1.5 roku i jest dobrze nie narzekam jest git.

Patrycja

Witam Osobiście nie mogę potwierdzić negatywnych opinii o Firmie i jej pracownikach. Atmosfera jest miła i spokojna. Czytając nie które wpisy nie dziwię że tacy ludzie już nie są zatrudnieni. Ich sposób wypowiadania się mówi wszystko o nich samych. Szkoda tylko że czasami stosunki międzyludzkie biorą górę nad wizerunkiem tak dobrej i renomowanej firmy .

Piotr
@Patrycja 15.11.2017 08:59

Ja tu pracuję juz 1.5 roku i nie narzekam jest bardzo dobrze i git

anonymous

Jeśli jest na rynku to znaczy ,że jest dobrze.Jak o tobie nie mówią-nie żyj-nie istniejesz.

Jano

Edziu, maju, bolo, Marianie i cała reszto nieudaczników i frustratów... Sami zrezygnowaliście z pracy, czy to was zwolniono, bo widocznie nie praca była dla was najważniejsza i może to wy byliście tymi nierobami i "anty-fachowcami" ? Nawet składnie , po polsku, nie potraficie wyrazić swoich rewelacyjnych przemyśleń. Na pewno, nie dzięki takim jak wy, od 25 lat trwa i ciągle rozwija się Budosprzęt ! A sama firma- jak każda, ma swoje plusy i minusy, z przewagą oczywiście tych pierwszych, o czym na takim forum ( bo taka jest niestety specyfika takich anonimowych "rynsztoków") nie piszą rzesze zadowolonych, lojalnych, stałych od lat Klientów. A zarzutem braku fachowości pracowników...mocno dotknęliście mnie osobiście !!! Janusz Czepiel - od 4 lat w Budosprzęcie i 17 lat w branży deskowaniowej, w znanych firmach, na które też ( różni, tacy jak wy frustraci) wylewali wiadra pomyj...

Edzio

Firma z renomą załoga dramat lizodupy paru niby fachowców najlepsi od lat odchodzą ja pracowałem x lat więc wiem co pisze. Zostali boroki i nieroby np. Gruby że swoją pisiarnia. Szkoda że niegdyś tak piękna firma na takich ludziach polega dno nie polecam nikomu

dobre
@gosc 29.08.2016 09:34
Firma Budosprzęt obciążyła mnie kosztami za czyszczenie. Kwota nie mała, bo było to kilka tysięcy. Szukałem informacji w necie...

hahahahahaha i już wiadomo kto pisał opinię

Goscinnie
@gosc 29.08.2016 09:34

Nie wiem jak jest w tej chwili jednak przez wiele lat jak pracowałam w tej firmie dobro klienta było jednym z priorytetów i mam nadzieję, że firma nadal to praktykuje. Jeżeli były jakiekolwiek wątpliwości to były rozstrzygane na korzyść klienta, nie było mowy o naciąganiu klientów. Niestety wielu nie zdaje sobie sprawy jak czasochłonne a co za tym drogie jest czyszczenie i regeneracja sprzętu.

bolo

PRL JAK NAJBARDZIEJ TAK -przez tydzien trzy panele montowali we dwóch ten właściciel chyba ma klapy na oczach albo to jego rodzina

Nowy

To jak tam jest

Gość

Firma OK, Polecam

Nie zgadzam się z opinią powyżej, jeżeli ktoś nie chce pracować to nie musi. Premie są wypłacane zgodnie z zaangażowaniem w pracę oraz obrotem sprzętu czy sprzedażą.

nowyPH

pomijacac wypowiedzi dotyczace asortymentu i charakterystyki wspolpracy zatrudnienie w tej firmie to totalna porazka. Obiecywanie nierealnych pieniedzy, benefitow, narzedzi... to juz historia, ktora tworzy te firme. Wieczna inwigilacja, zastraszanie, sprawdzanie, ponizanie... można by wymieniac. Najbardziej cierpia osoby starsze zatrudnione z ramienia PUP, ktore z racji wieku nie maja wyjscia i musza na sile pracowac w tym syfie, pozbywajac sie resztek godnosci i narazajac sie na liczne choroby spowodowane stresem i "regulaminem" BHP stworzonym przez prezesa. Panuje tam jedna wielka klika, zmowa i wewnetrzna konkurencja. Atmosfera jest tak chora, ze juz pracownicy sami na siebie donosza i podkladaja swinie. Nie polecam i zdecydowanie odradzam prace w tej firmie!

Zostaw opinię o Budosprzęt - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budosprzęt