ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Nikola

Mam pytanie czy będą jeszcze kiedyś busy? Na parkingach ciasno, niektórzy muszą godzinę wcześniej przyjechać żeby poszukać miejsca.

niedzielny_kierowca
@Nikola

to przekaz kolega zeby nauczyli sie parkowac burok jeden z drogim przyjezdza starym audi parkuje na 2 miejscach !!! brak slow

Czarny
@niedzielny_kierowca

A co za róznica stare czy nowe (usunięte przez administratora)

radziu

Witam jak z zarobkami kierowców C+E , czy zakład poszukuje kierowców ? w jakim systemie odbywa sie praca ? pozdrawiam

Xxx
@radziu

Zarobki wysokie nowe auta i jazda nockami cały czas chłopie nie zawracaj sobie nawet głowy zdrowie stracisz

Witam. Jestem ciekaw zarobków zarówno w biurze, jak i na produkcji. Czy jeżeli zatrudnię sie w dziale produkcji mam szansę przejść do technologii? a czy nabór do technologii jest skomplikowany? no i kwestia zarobków. Jestem rok po studiach, doświadczenie znikome ze względu na pandemię, a rynek pracy też średni. Dlatego robię rozeznanie. Gdzie się dowiadywać jak nie tutaj;)

maniek
@Michał

jesli chodzi o produkcje to na start masz 16zl brutto po 3 miesiacach mozliwa podwyzka od 1 zl do 2.50 zazwyczaj pracownicy otrzymuaja 1zl takze nawet najnizsza krajowa z tego nie wychodzi :) jesli przyjdziesz w sobote to wyrobisz najnizsza krajowa albo pokryja to premia uznaniowa jesli chodzi o technologie to biora kazdego chetnych jednak brak :)

@maniek

no tak, ale opinie są takie, że kwalifikacje trzeba mieć przeogromne, wiedzę jeszcze większą i wiele innych zalet, ale zarobki są wprostproporcjonalne do umiejętności, czyli bardzo wysokie;) dlatego tak mnie to kusi

maniek
@Michał

ponad polowa osob na wydzialach elektrycznych to sa kobiety ile z nich ma wyksztalcenie elektryczne ? odpowiedz sobie sam na to pytanie :)

Piotrek
@maniek

W sensie, że ściema i praca raczej lajtowa. A za lajtową pracę rzadko płacą kokosy. Tyle w temacie. Pytać każdy może, a kto pyta nie błądzi. Wszędzie są ludzie, którzy tam pracują, bo to największy pracodawca na całym terenie, i też jedni mówią prawdę, że na życie zarobisz, a inni, że bez nich firma by nie istniała, a w związku z tym ich wynagrodzenie jest wyższe niż można się spodziewać;)

Ciekawski obserwator

Witam serdecznie. Jakiś czas temu starałem isę o posadę projektanta. Wówczas proponowano mi 2 tysiące złotych na rękę plus ewentualne premie. Oczywiście od tamtej pory zmieniła sie nawet najniższa krajowa, ale naa ile dziś można liczyć? słyszę, że ok 3,5 tysiąca, ale nieobce są także opinie, że jest to ponad 6 tysięcy na rękę wraz z premiami. Czy na takim stanowisku jest to w ogóle możliwe? pytam z czystej ciekawości. z góry dziękuję. czy jest tak, że ludzie po prostu przechwalają się?

Ciekawski obserwator

To co, ściema? czyli człowiek z jakimś tam wykształceniem raczej nie ma co liczyć na "super" zarobki? dodam, że na włoszczowę super to pojęcie względne

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Mbape

Czemu pogarszacie warunki pracy na W2 ? Było dobrze zmiany 321 a teraz 123 żeby w niedzielę na nockę przyjść, ogarnijcie się bo to doprowadzi tylko i wyłącznie do zwolnień, atmosfera na hali jest cudowna ????

Kawior
@Mbape

Wszystko dlatego że rzadzą ludzie którzy pracują sobie tylko do piątku, niech sami przyjdą na 6 nocek i później w poniedziałek na pierwszą zmianę, żałosne przestańcie chodzić w soboty w niedzielę to może coś ugracie a tak to nic z tego nie będzie.

makawebe
@Mbape

a niech zwalniają i zabiera te wielką firmę z tego i każdego innego miasta (usunięte przez administratora) czemu, są tylko trzy placówki !? bo to (usunięte przez administratora) lichwiarz i myśli że (usunięte przez administratora) roboli znalazł, tak się zna na biznesie, że podstawiają gnojownice pod nos każe woniać i(usunięte przez administratora)ć że to fiołki !?

Bystry

Nie ma się co bać na dzisiejszy czas. Ludzi wszędzie potrzeba. Jak tylko coś umiesz to w czasie sie wdrazysz w temat i zostaniesz. To że tyle podań było i ja słyszałem osobiście. A jak odchodziłem to co trzeći tydzień osoba się zwalniała i ukrainiec na jej miejsce a nawet dwoch. Stawka 20 zł jako spawacz bez pojęcia byle tylko jako hewtowal. Swój człowiek jednak na dziś dzień nic nie jest wart skoro lepiej za jego miejsce dwóch z Ukrainy przyjąc a jak znajdą lepsza pracę przez komunikację z innymi Ukraińcami będą nowi i kolo się zamyka. Młody też ma kontakty i raczej tutaj nie przyjdzie żeby się narobić, za kogoś zrobić i nie zarobic...

gwałty

a kogo tu obchodzi człowiek ? ważne ze się lata na Karaiby, w każdej placówce to jest dramat , patologia i okradanie pracowników szczególnie jak ktoś coś potrafi , zna się i myśli, to go zjedzą, wydoją i wyplują, słabo.. uciekać !!!

Aaa

Na wydziale w3 jest najlepiej większoşć pracowników jawnie przesiaduje na palarni a inni pracują niech ktoś im policzy te godziny co pòł godziny na 10 min najlepiej akuje parami po dwie osoby a może zrubmy dla wszystkich przerwę po 1,5 godziny co oni są lepsi i jeszcze popalają na hali elektrykaa ci co nie palą do roboty porażka

Pracus
@Aaa

To jeżeli tam jest najlepiej to przenieś się na W3, ale nikt nie widzi chyba,że na tym wydziale są najniższe stawki.

nie pale
@Aaa

prosze mnie nie obrazac ja nie pale jesli masz pretensje to kieruj je w stostunku do brygadzistow ktorzy pozwalaja na taki stan rzeczy oraz mistrzow wydzialu czy tez obszaru

Wojciech Stolarczyk

Nie narzekajcie zycie jest cudowne.Tylko zyc trzeba umiec:)

lolll
@Wojciech Stolarczyk

ogórek się odezwał

kamil

Witam czy zakład poszukuje kierowców kat b ? jak z zarobkami ? pracował ktoś co może się więcej wypowiedzieć Pozdrawiam.

Witam. Super zarobki, dorabiam się na nadgodzinach w weekendy, bo tak to średnio krajowo wychodzi bez. Ekipa spoko mam swoje do powiedzenia choć nie jestem kierownikiem.

Odium

Ukraińcy robią za stawkę 20zł a pracownik z dużym starzem nie ma nawet Krajowej Stawki

***
@Odium

Dodaj jeszcze że oni mają 20 netto a my nie mamy tyle brutto to przykre że tak zakład docenia swoich pracowników

zadowolony
@***

Jak jest tak ciężko zarobkami to czemu tam tyle ludzi pracuje . Ja jestem zadowolony , Idź na wydział w 7 i zapytaj jaka maja premie i czy są zadowoleni .

Agnieszka
@zadowolony

Fajnie, że chociaż Ty w pełni jesteś zadowolony z pracy w ZPUE. Wiem, że firma oprócz "normalnej" pracy na etat, oferuje też praktyki w dwóch formułach: czyli praktyki, odbywające się w zakładach produkcyjnych i w działach wsparcia, takich jak: marketing, handel, HR, logistyka, itp. Czy od praktykanta wymagają całkowitej dyspozycyjności?

johann
@Odium

To nie prawda, nie mają tyle. Pracownik z dużym stażem zarabia zdecydowanie więcej od pracowników ze Wschodu

Jarosław
@Odium

Tak jest, to się nazywa ściema...20 złotych...Tylko że bez 50-tek, setek, premii, chorobowego, urlopu. Zawsze możesz się przenieś do pośrednika , firma pośrednicząca zatrudnia też naszych. Idź i posmakój a potem pisz ! napchasz kieszenie!

Ortograff
@Odium

Muj Pszyjacieló, z durzym starzem, jaki miałęś stasz w podstwówce? Tszy klasy?

Dudek

Pytania stanowisko inżynier projektant. Prawo Ohma, Przekładniki prądowy napięciowy,Układy Sieci, dobór kabli, rozruch silników asynchronicznych, scharakteryzować system energoelektryczny, moc bierna czynna pozorna trójkąt mocy, praca równoległa transformatorów, napięcie zwarcia transformatora, praca równoległa transformatorów, zasada działania wyłącznika różnicowoprądowego, prąd zwarciowy obliczyć, klasy ochronny, ochrona przeciwporażeniowa. To jest jeden zestaw ma jeszcze drugi pytania typu sepoweskie pewnie z książki Orlika. Pozdro Ziomale

Joe
@Dudek

Proste tematy, banalne.

Dudek

Pytania na stanowisko inżyniera projektanta Prawo Ohma, Dobór Kabli, Prąd zwarciowy jak obliczyć, Moc Czynna Bierna Pozorna trókąt mocy, warunek pracy równoległej transformatorów, napięcie zwarcia transformatora, klasy ochroności, różnice pomiędzy rozłącznikiem, odłącznikiem, wyłącznikiem, rodzaje sieci TNC,,rozruch silników asynchronicznych, scharakteryzować system energoelektryczny, zabezpieczenia przeciwporażeniowe, zasada działania wyłącznika różnicowoprądowego.

Xxx

Ale pieprzycie o takich rzeczach co poprostu nic nie wnosi pod żadnym pozorem szkoda słów dziecinada w zpue tak naprawdę to jest praca ale tylko dla ludzi którym kokosy nie potrzebne bo tu pieniędzy niema jeśli potrzebujesz hajsu to trzeba stąd się zawijać

Bartek
@Xxx

Jako, że mój wpis został usunięty mimo braku przejawu złamania regulaminu spróbuję dodać go ponownie. Być może miał za dużo "polubień". Jakiś czas temu na tym forum przeczytałem wpis pracownika firmy. Określił się on mianem "bitej żony". Mimo że miał świadomość, że nic w tej firmie się nie zmieni to jednak trwał w tym "związku". Ten człowiek już odszedł, spełnia się gdzieś indziej. Zawsze warto spróbować. Nic nas przecież nie ogranicza. Jedynie my sami.

Karol
@Bartek

Szkoda, że merytoryczne wpisy nie przechodzą przez autoryzację. Każdy przecież ma prawo wyrazić swoją opinię. Głównym problemem firmy jest siatka znajomości. Nawet gdy ktoś bardzo dobrze pracuje to musi poczekać, aż podwyżkę dostanie żona, szwagier czy kumpel kierownika/mistrza. Smutna rzeczywistość.

Lewy

Popieram. Nawet szkoda CV zostawiać chyba że już jest nóż na gardle to i tak przyjmą kazdego bo nie jeden ucieka ze względu na warunki pracy a co do placy to albo podwyżki po więcej jak w odstępach co 1,5 przepracowanego roku że 1 zł do stawki bo na więcej nie ma co liczyć albo się poprawiten system zadbają o pracownika...

Kiki
@Lewy

A jednak pracujecie. I to jest dziwne skoro pozostałe firmy są rewelacyjne. Przecież tam podstawa przeogromna, premii minimum 50% i wszystko na legalu a co ważne nie trzeba się narobić. Do pracy rodacy. Powodzenia.

Józek
@Kiki

No tak robić się nie chce ale na marudzenie czas maja. Przecież wystarczy do Wojtka Stolarczyka się zgłosić a on fuchę na szparagowym eldorado u uczciwego bałora załatwi. Tam kokosy zarobisz i pomidorów i truskawek się najisz i to za darmo jak balor nie widzi - ale uwaga waza cię jak na pole wchodzisz i schodzisz a różnice w wadze czyli nadwagę odejmują od urobku bo to strata konsumpcyjna. No raj panie raj.

Lewy
@Kiki

Monotematyczność tekstów, życie nie jest lajtowe Zmieni się na lepsze, coś innego ci opowiem Tylko pozornie wtórnie bo krzyk ciśnie się na usta Rozwój w prawidłową stronę, nowa rapowa produkcja Możliwość wypowiedzi, to przeważnie w głowie siedzi Życie daje po (usunięte przez administratora) nie przestanę o tym ględzić Jak pętla na gardle bieda zaciska swe sidła Rytm jeżycki z tym wygrał i będzie trzymał dystans (Dystans) Podtrzymam tu na duchu każdego, który zbłądził Wyprowadzę cię bez mapy, życia przeciwnik nie godny Wszędzie szum niepokorny na to (usunięte przez administratora) odporny To codzienna normalka więc weź to wreszcie pojmij...

AntonoKolka
@Lewy

Odleciałeś. Nie wiem co ”zażywasz” ale chyba także bym chciała odrobine hehehe ... Trzymaj się zdrowo bro ... oj cuz tam siedzieć może w tej twojej umęczonej głowie ....

Wózek
@Józek

Dobrze bajacie dziadku nigdzie dobrze nima tylko tu u nas a wszędzie indzyj źle i (usunięte przez administratora) I za gramanica tylko w polu się robi mosz rację madrys ty dziadku madrys.

Majster
@Józek

Ale bełkot. Nie chciałbym takich pracowników, bełkot , nienawiści, agresja i zwykłe (usunięte przez administratora)

Gnomik
@Majster

Ja podobnie, bo rozumiem ze masz na myśli tych wszystkich którzy tutaj kalają własne gniazdo uprawiając kłamliwą propagandę dezinformacji jakoby ich chlebodawca był z piekła rodem. Masz racje tyle agresji i nienawiści jaka sączy się z umysłów małych pisarzy na tym forum obrażających ZPUE jest nie do pomyślenia. To się nie mieści w głowie, to się nie mieści w głowie. W Kielcach ZPUE byłoby noszone na rękach, a we Wloszczowie, która ZPUE stoi jest tak szczuta. Miliony podatków - Miliony zł podatków a to szpitale, szkoły. Szykalującym dobre imię ZPUE mówimy stanowcze nie !

Wasik
@Wózek

Nie licz na nic innego niż pole a i tam nie wiem, czy się skutecznie odnajdziesz. W sumie wznos ręce do niebios, aby proces mechanizacji obór w kraju szparaga wystopował, bo to ostatecznie wyhamuje twoją karierę. Powodzenia Ci jednak życzę na obczyźnie. Rozwijaj się. Awansuj. Bądź zdrów przyjacielu i nie poddawaj się.

Hmm

Nie wiem o co się ludzie denerwują. To forum jest takie jak wszędzie, poczytajcie opinie o innych firmach tam też hejt i żale i merytoryczne odpowiedzi, i kłótnie.Ludzie są różni tak i wypowiedzi będą różne, bo i doświadczenia każdy ma inne. Bawią mnie ludzie co uważają się za tych szeryfów i będą dyktować komus co ma pisać. Sorry jesteśmy wolni, i naprawdę mi przykro że tu wasza władza się kończy, nic nie możecie zrobić komus kto wyraża swoje zdanie(co najwyżej wyszydzić ale i tak wam piłeczkę odbiją.(: ) Także życzę powodzenia w intelektualnych potyczkach.

Salceson

Panie dej pan troche... Salceson i kiełbasa - połączenie pierwsza klasa!

Mirosław

Pracowałem na wydziale w4 wiele lat i żałuję że nie odszedłem wcześniej to są stracone lata te grosze to nie wypłata ale jacht musi być żenada młodzi nie mają po co tu przychodzić no bo po co by zarobić minimalną krajową lepiej za granicą ciężej robić ale przynajmniej zarobisz

Koko
@Mirosław

Jedz jedz za granicę tam odnajdziesz spokój i harmonię. Tam za free dostaniesz eurasy. Tam jest raj. Oj wrócisz Ty z tego raju prędzej niż myślisz. Oj wrócisz. Tak na marginesie jeżeli faktycznie miałeś minimalna stawkę, to fachowiec z ciebie żaden i zapewne dobrze dla wspomnianego wydziału zrobiłeś ze odszedłeś a jak znam życie to cię zwolnili a prędzej wywalili. Jednak tak z ludzkiego punktu widzenia - powodzenia ci życzymy niech ci się wiedzie, bo faktycznie możesz być rozgoryczony z tego powodu ze nie podołałes wyzwaniu bycia fachowcem pośród fachowców. Powodzenia.

Jestem technologiem mechanikiem na jaka kasę mogę liczyć w ZPUE proszę o rzeczowe i konkretne info. Słyszałem, bo na rynku o tym głośno, ze najbardziej rozwojowe tematy ściąga ZPUE. Mylę ze także można zarobić. Pytam bo moi koledzy sobie robotę w ZPUE chwala a tutaj takie rzeczy piszą - może to konkurencja, sam nie wiem.

piotrekpiotkowski
@Kandydat

no właśnie. Albo chamskie odpowiedzi, albo nic nie wnoszące gadki. nas interesują konkretne kwoty

Po fachu jestem
@Kandydat

Składaj papiery to się dowiesz. Jeżeli koledzy sobie chwała, to i ty będziesz zadowolony. Musisz jednak mieć wiedzę, bo będziesz rozliczany z akordu i indywidualnych wpadek a to ci w premii nie pomoże. Firma jest ok i będziesz zadowolony. Nie czytaj tych tekstów poniżej, bo one najlepiej świadczą o tych, którzy je tutaj piszą a domyśl się kim owe osoby są. Ja kiedyś pracowałem na produkcji i z tamtąd przeszedłem do technologii. Jeżeli ci się chce chcieć i uczyć się, to z pewnością będzie dobrze.

Olo
@Kandydat

Przychodź i pracuj.Ci co nie maja porównania jak jest w innych firmach tylko narzekają a przecież mogą się zwolnić. Nikt ich tutaj na siłę nie trzyma.Ja mam porównanie bo pracowałem w innych. Nie będziesz żałował . A polityka w każdej firmie jest inna- do tego trzeba się przyzwyczaić. Zrobić bilans plusów i minusów - mój wyszedł dużo na plus. Zapraszam

Kobra
@Olo

Dobrze mówisz. Nikt nikogo na sile nie trzyma. Każdy jest kowalem swojego losu.

Bystry

Tutaj umią tylko negatywne komentarze usuwać, nic poza tym. Ogólnie w innych firmach na Włoszczowie Ukraińca nie ujrzysz. Gdzie dobrze dobremu pracownikowi zapłacą to ludzie są a tu jak się płaci grosze to i dobrych pracowników nie będzie. Niedługo bedzie ZPUE Ukraine :)

Anka
@Bystry

Dokładnie! Obserwuję co jakiś czas to forum i faktycznie usuwają opinie negatywne. Jeszcze zrozumiałabym gdyby wpis jako taki fizycznie został, ale np. ocenzurowany przez moderatora, a tu całkiem znika. Przecież to brak poszanowania dla potencjalnego kandydata do pracy. Skąd ma brać info jeśli nie stąd? W obecnym stanie strona ta trochę mija się z celem.

pytam
@Bystry

mowisz o betoniarni ? bo na elektrycznym chyba pozbyli sie kolegow ze wschodu za ,,przekrety?

@pytam

Tak. Zgadza się :)

nicko
@Bystry

Usuwają bo na tym polega ten biznes. Ktoś płaci za to. I tak to się kręci. Z tego ktoś żyje ;)

kandydatka majka
@Anka

Tak, ta strona nie ma sensu. Chciałam tu poczytać o firmie, a tu tylko hejt jakichś sfrustrowanych pseudo pracowników. wyżywają się anonimowo po kilku głębszych piwkach lecząc kompleksu. Mało merytoryki, dużo zawiści...

Kapitan
@pytam

Zwykłe pomówienia tej firmy, ja to bym to zgłosił do prokuratora!

wojciech stolarczyk
@Bystry

mam pytanie ..mianowicie kto to jest według Ciebie "dobry pracownik"?Powiem Ci coś czego Ty jeszcze nie jesteś w stanie pojąć a po nicku widzę ze jestes bystry za taki wpis "zpue ukraine" "ukrainca" oraz stawianie sie jako "lepszy" w stosunku do innych narodowosci bo ewidentnie z tego co widze uwazasz sie za lepszego (dobrego pracownika) niz pracownicy z Ukrainy to lecisz odrazu z pracy z wpisem ..ciezko by Ci było potem znalezc cos dobrego ... przyzwyczajaj się do nowej rzeczywistosci bo czasy sie zmieniaja ucz sie języków bo wierz mi ze w niedługim czasie będą nie tylko pracownicy z Ukrainy ale z innych zakątków swiata takze przyjdzie Ci stac w pracy nie w kołku rozancowym miedzy polakami a ludzmi z roznych czesci swiata i moze Ci byc wtedy lekko głupio bo sie okaze ze tak naprawde to Ty nie wiele potrafisz nie wiele widziales i jeszcze mniej masz do powiedzenia ;) moze nie będą tacy jak Ty i Ci nie powiedzą "znów ten ciamajdowaty bystry polak z "polski" :)co sie do niczego nie nadaje":))) co TY chcesz zeby Ci wiecej ktos zapłacił bo sie wyżalisz na forum? bo dostaniesz 12 polubien tych co tak samo myslą głupio jak TY? KURDE JAK NAPRAWDE JESTES TAKIM SUPER FACHOWCEM I SUPER PRACOWNIKIEM TO MYSLE ZE SPOKOJNIE TE 17 TYSI MOZESZ MIEC ZA GRANICĄ TAM FACHOWCY I DOBRZY PRACOWNICY POSZUKIWANI .. TYLKO JAK BY TAK BYŁO TO DAWNO BY CIE TU JUZ NIE BYŁO. TAKA JEST BRUTALNA PRAWDA/;) nie ruszysz sie samemu bo kupe bys zrobił w majtki na samym starcie a wujek z zachodu Cie nie wezmie bo potrzebuje fachowca a nianczyc tez nikogo tam nikt nie zamierza za bystrosc tez tam płacą ale juz nie tak dobrze;) daj spokoj z Tym zpue ukraine i ciesz sie ze są bo jest Cie kim zastąpic jak idziesz na chrobowe ( nikt specjalnie nie robi Ci problemów nie straszy Cie zwolnieniem) jest tez Cie kim zastąpic jak jedziesz na wakacje czy bierzesz tacierzynski itd itd/// a jakby ich nie było to by Ci lekko blokowano i dawano do zrozumienia ze (mozemy sie z czasem pozegnac) ja rozumiem nawet nie Wiesz jak Cie rozumiem umiesz wiecej dzieki Tobie tez da sie nauczyc nowych itd///a zarobki sa jakie są rozumiem tez ze nie chcesz nie wiadomo ile ale zeby jakos sie fajnie funkcjonowało tez by tak chciał miec w Polsce a najlepiej we włoszczowie:) niestety nie ma na to szans a dwoch pracy nie mam zamiaru ogarniac/ lata uciekaja / masz tylko jeden strzał potem piach:) nie a nie ma drugiego razu a zyc 193 lata nie bedziesz zeby dobrze odłozyc. takze nic nie da pisanie negatywnych komentarzy swoja droga usuwanie przez admina tez nic nie da:) napisz mu jakis pozytywny komentarz niech sie admin ucieszy :) Pozdrawiam i bez spiny:))

wojciech stolarczyk
@Bystry

aaaaaaaaaa zapomnialm o najwazniejszym:)) nieistotne ile zarabiasz jezeli chodzi o mnie to moge nawet zarabiac 10 zł miesiecznie pod jednym warunkiem ze stac mnie za ta dyche tankowac do woli zabierac rodzine na wakacje opłacic wszystko itd. lub jak wolisz "godnie zyc" tu szukaj przyczyny czy konserwa w biedronce na półce pyta sie Ciebie czy jest Pan dobrym pracownikiem? Bo dla dobrego pracownika wskocze do koszyka nie za 6.99 tylko za 2.70 :) wątpie:) Mnie tak nigdy nie zapytała moze dlatego ze nigdy nie bylem dobrym pracownikiem :) Ale mozesz zapytac swojego kierownika o to samo moze Ci cos podniesie:)oby nie cisnienie:)) zycze powodzenia raz jeszcze:) z drugiej strony jak Cie dobrze wkurzą i podniesie Ci cisnienie to moze starczy Ci siły i motywacji zeby spakowac madzur i wio:) tez dobrze na tym wyjdziesz :)) moze nawet lepiej niz na tej "podwyzce":)))

Pewny
@Bystry

Czy napiszesz to sprawdź . Ludzi i pracowników z Ukrainy jest dużo i zatrudnia ich nie tylko ZPUE ale wiele firm we Włoszczowie

@Pewny

Podaj nazwy tych firm. Jestem ciekaw gdzie jeszcze mają oni zatrudnienie

Bystryy
@Bystry

Czyli Ciebie w ZPUE nie zobaczymy, bo Tyś bystry i wielkiej klasy fachowiec i gdzie możesz pracować ... a niech Ci się wiedzie. A szczęścia Ci życzymy. O prawdziwy „patryoto”, o ostatni sprawiedliwy. Trzymaj się i powodzenia. Ps. Tęsknisz za nami, bo na forum ZPUE przesiadujesz zamiast tego Twojego obecnego pracodawcę wychwalać na jego forum - a jest taki ...

@Bystryy

Hahaha...przesiaduje i czytam te wasze refleksje :) Ps. nie tęsknie jak co po niektorzy :)

Troskliwy
@Bystry

Ciekawe bardzo, że tak usuwają te Wasze komentarze :)))) Kiedy ten Twój głos frustrata zniknie w takim razie?

@Troskliwy

Jak przestaniesz być taki "Troskliwy" :)))

Ktos
@Anka

Warto poczytać! Polecam (usunięte przez administratora)

Anka
@Ktos

Spokojnie, jestem na bieżąco z informacjami z giełdy.

Troskliwy
@Bystry

No cóż, dalej są Twoje komentarze, więc jesteś kłamcą zwykłym :) Tak jak się spodziewałem

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.