CS Group Polska S.A.

Opinie o CS Group Polska S.A.

Jarek

Dzieki za informację :) muszę to teraz przemyśleć ???? pozdrawiam

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie CS Group Polska S.A.?

Czy możemy prosić o doprecyzowanie pytania?

Bodzio

Praca tutaj to jest na pewno po prostu bajka

Aktualność
Darmowa checklista – SEO lokalne w pigułce – jak wypromować firmę w Twojej okolicy

Prezentujemy najnowszą publikację, przygotowaną przez zespół CS Group Polska, poruszającą temat lokalnego SEO. Materiał powstał na bazie wiedzy i doświadczeń naszych pracowników oraz fachowych źródeł. Nasz materiał kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą dotrzeć do klientów na lokalnych rynku, a także wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania lokalnego. Pobranie materiału jest możliwe na stronie portalu branżowego Biznesfinder.pl.

Pobierz za darmo

Łukasz

Tak patrzę na większość wpisów i widzę, że to nie opinie klientów tylko konkurencji lub byłych pracowników, którzy są teraz pewnie na własnych działalnościach. Pracuję w tej Firmie 11 lat i wiem, że zdarzają się różne sytuacje. Ale z każdej jest jakieś wyjście. Dlaczego ktoś boi się ujawnić?. Proszę podać nazwę Firmy skoro jest tak źle to zostanie to sprawdzone i wyjaśnione. Jestem tego pewien. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Łukasz

Kuba
@Łukasz

Tak sobie czytam komentarze wasze jako nowy potencjalny klient :) I wytłumaczy mi może Pan Łukasz jakim cudem pracuje w firmie od 11 lat jak wpis do rejestru przedsiębiorców KRS nastąpił dnia 2017-06-01 :) ?

@Kuba

Szanowny Panie, CS Group Polska w 2017 roku zmieniła osobowość prawną na Spółkę Akcyjną, stąd nowy wpis podmiotu do KRS. Firma jako Spółka z o. o. funkcjonuje nieprzerwanie od 2006 roku.

Aktualność

Prowadzenie i rozwijanie własnej firmy to droga pełna wyzwań, która już na starcie rodzi liczne pytania. Jak przygotować biznesplan i co w nim umieścić? Gdzie zarejestrować firmę i jaką formę prawną wybrać? Jak rozliczyć się z ZUS i Urzędem Skarbowym i gdzie szukać dofinansowania na realizację swojego pomysłu? I w końcu: w jaki sposób skutecznie promować swój biznes, by zdobywać klientów?

Powyższe to zaledwie czubek góry lodowej, dlatego postanowiliśmy przygotować kompleksowy przewodnik w formie e-booka, który ułatwi każdemu przedsiębiorcy poruszanie się w gąszczu formalności i sprawi, że staną się one bardziej przyjazne.
Sprawdź, jak prowadzić i rozwijać firmę z sukcesami!

Życzymy owocnej lektury!
Zespół BiznesFinder.pl

Pobierz ebook za darmo

A ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Każdy ma swoje odczucia a ja nie narzekam. Może ja mam szczęście a może każdy ma to na co zapracował.

Bartek

A może by tak coś merytorycznego? :)

Koleżanka

Drogi Bartku! Rzeczywiście, praca w naszej firmie do łatwych nie nalezy, a już teraz szczególnie. Tak to już jest w sprzedaży, że zwykle jest pod górę. Piszesz o "paszkwilach", a czy zdajesz sobie sprawę z tego, co to oznacza? Jeśli nie jest to dla Ciebie ważne, że możesz zaproponowac coś więcej swoim klientowm, to nie proponuj. Proste. Jeśli uwiera Cię praca w naszej firmie to nie pracuj. Też proste. Mam takie wrażenie, że cokolwiek się nie wydarzy to zawsze znajdzie sie ktoś, kto będzie niezadowolony. Jest pensja? Za mało! Jest prowizja? Za mało! Samochód służbowy? Nie taki kolor! Darmowa reklama dla klienta? Paszkwil! Ludzie ogarnijcie się! Jak miejsce, warunki i koledzy się nie podobają to idźcie tam, gdzie jest lepiej. Nie męczcie się, nie lamentujcie w internetach, podejmijcie decyzję bo świat na Was czeka! I niech Was żaden "łańcuch" nie trzyma.

Bartek
@Koleżanka

@Koleżanka, na tej zasadzie to możesz wszystko zripostować. Tylko, że ten portal to miejsce na konstruktywne opinie, a nie "jak się nie podoba, to droga wolna".

Jak to jest że konsultanci maja nie obnizone plany ( kiedy wiekszosc klientów odmawia obsługi ) a zarzad nie robi nic zeby pokazac ze jest z nami, ze zalezy im na pracowniku. Np czemu sam sobie nie obnizy pensji, czemu nie pokaże że przy swoich zarobkach jest w stanie zejść z wynagrodzeń tak jak w innych firmach

pracownik2
@pracownik

Obniżone plany ?? Większość klientów odmawia obsługi ? Musisz nauczyć się korzyści dla Klienta a wtedy Twój plan nie jest zagrożony :-)Ja mam na tę chwilę o kilka sztuk więcej niż w całym poprzednim miesiącu więc nie wiem do czego pijesz :-) Dobre nastawienie i Klienci będą Cię chętnie słuchać . Zobaczysz

@pracownik

Drogi pracowniku! Jako pracodawca jesteśmy przekonani, że na bieżąco czytasz korespondencję firmową i miałeś okazję zapoznać się ze wszystkimi Listami Prezesa, które zostały rozesłane do pracowników naszej firmy. Jeśli pomimo zapoznania się z ich treścią nadal pojawiają się wątpliwości lub jakiekolwiek pytania odnośnie strategii działania firmy w obliczu kryzysu i trwającej pandemii, to zapraszamy Cię do osobistej rozmowy. Zarówno Zarząd jak i Dyrektor Personalna wysłuchają Twoich obaw oraz odpowiedzą na pytania. Jeśli dla Ciebie będzie to bardziej komfortowe, to możesz zadać te pytania przełożonemu, który z pewnością udzieli Ci odpowiedzi. Jeszcze raz zapraszamy i zachęcamy do osobistej rozmowy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w CS Group Polska S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Dzień dobry, nie, rekrutacja odbywa się w języku polskim. W przypadku większości stanowisk nie oczekujemy od pracowników znajomości języka obcego. Jeśli takie kryterium pojawia się w wymaganiach wobec kandydata, wówczas część rozmowy może być przeprowadzona w języku angielskim. O przebiegu rozmowy oraz jej etapach informujemy każdego kandydata już podczas telefonicznego zaproszenia. Obecnie nasze rekrutacje prowadzimy zdalnie z wykorzystaniem narzędzi do videorozmowy lub telefonicznie - np.: w przypadku stanowisk związanych z telefoniczną obsługą klienta.

Przyszły pracownik

Może ktoś powiedzieć ilu firma zatrudnia pracowników, gdzieś czytałem że 800 ale nie chce mi się w to wierzyć ?

Ok
@Przyszły pracownik

Spójrz na mapę oddziałów w całym kraju.

@Przyszły pracownik

W grupie CS Group Polska zatrudniamy obecnie ok. 1000 pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy https://www.csgroup.pl/kariera.

Pracowałem jako handlowiec przez prawie pół roku. Postaram się opisać tu moje spostrzeżenia, uwagi i wnioski obiektywnie, ale oczywiście ostateczną ocenę zostawiam wam. W firmie jest na prawdę bardzo ciekawa wizja pomocy klientom, radzenia im w rozwiązaniach marketingowych i to jest klepane jak mantra na szkoleniach, że mamy być klienta przyjacielem, najlepszym możliwym doradcą co do pracy potrafi niezmiernie zmotywować i zapalić do nauki. I na prawdę dział szkoleń jest super i widać, że pracują tam ludzie z wiedzą i pasją, zwłaszcza (usunięte przez administratora) to klasa światowa. (szkolenia miałem w Warszawie). Po szkoleniu przychodzi czas tzw. roboty. Trafiłem do mojego oddziału regionalnego, pierwszy tydzień jeszcze spoko, jakieś małe szkolenia bo ktoś do nas przyjeżdżał z wwy, rady, podpowiedzi, (usunięte przez administratora) W ciągu dnia pracy ciągłe naciski, że masz odbyć 3 spotkania z klientem, musisz pośrednio nadzorować każdy podpisany kontrakt czy jest realizowany poprawnie (i tu polecam każdemu to robić, ponieważ produkcja za przeproszeniem popełnia błąd w jakiś 75% projektów i potem tłumaczycie się przed klientem), rozliczyć każdy podpisany kontrakt i jeszcze wykonać 70+ telefonów na zimnej bazie aby umówić przyszłe spotkania (takie przynajmniej były wymogi w moim dziale narzucone przez kierownika). Tak się po prostu na dłuższą metę nie da, wyciskają cię ile mogą i się wypalasz. Generalnie sugerowanie, że powinienem przynieść do firmy kontrakty z firmami moich znajomych bo przecież tak najłatwiej kogoś pozyskać (usunięte przez administratora) Plan finansowy robiłem po 200-300%, natomiast brakowało tzw "sztuk" (może przez to, że nowy rynek? ludzie nie ufali produktowi? ) co skutkowało tym, że co najmniej raz w tygodniu byłem ochrzaniany, że nie chce mi się pracować mimo, że wydawało mi się iż robię na 150% swoich sił bo spotkania odbywałem np po godzinach pracy, zdarzyło się w weekend itp. co nie spotykało się nawet z żadną aprobatą czy dodatkową premią - tylko skwitowanie na zasadzie, że przecież taki jest STANDARD i tak ma wyglądać zaangażowanie w firmę! No chyba kurde nie.(usunięte przez administratora) No i tak trwało to kilka miesięcy, po czym nadszedł dzień mojej rezygnacji, a nastąpiło to po tym, kiedy mój przełożony zarzucił mi, uwaga, że uświadamiam klientów i po co to robię?? Zarzucił mi, że jeżeli ja mam zamiar np informować na rozmowie klienta o potencjalnych kosztach zbudowania widoczności marki w sieci i całym procesie czasowym, zamiast po prostu wepchnąć mu coś na siłę, a potem bombardować klienta co kilka miesięcy, że trzeba coś dodać, dorzucić i zbijać na nim kabzę to tak w tej firmie to nie działa i jak mi się nie podoba mogę złożyć wypowiedzenie, co też zrobiłem tego samego dnia. Dla mnie reputacja i działanie w zgodzie z klientem i na jego korzyść było ważniejsze niż te dodatkowe 500zł na wypłacie. Podsumowując: Jeżeli jesteście zainteresowani pracą telemarketera, account managera i project managera w jednym za pensję telemarketera to śmiało jest to robota dla was. Jeżeli natomiast cenicie sobie zdrowie psychicznie i własną godność odpuśćcie i szukajcie dalej. Dodam jeszcze, że z całej ekipy która startowała w moim dziale po 6 miesiącach nie został nikt, a z ekipy 9 osób ze szkolenia jeszcze trzyma się jedna. Także wnioski wyciągnijcie sami. (usunięte przez administratora)

Olek

Sorry ale produkcja ma związane ręce, bardzo chcemy robić tak jak chce klient, ale management zasłania się tym, że wszystko ma być robione zgodnie ze STANDARDAMI, nawet jeśli klient chce inaczej. Jaki w tym sens, nie wiem. A jeśli tworzymy produkt zgodnie z uwagami klienta to sie nam obrywa za nieprzestrzeganie standardów. Na pytanie czemu nie można podzielić sie tymi standardami z handlowcami padła odpowiedź "bo handlowcy i produkcja sie nigdy ze soba nie zgodza, to jest niemozliwe". Prosze mi wytlumaczyc w jaki sposob to by mialo byc nie do zrobienia.

Zbych

Witam Mam podpisane parę umów z Cs umowy na wizytówki nie będę komentował porzytek żaden Ale kiedy zawarłem umowę na bilbordy które miały być wyświetlane w Google a ich nie ma a są wyświetlane na jakiś portalach branżowych wogle nie związanych z profilem mojej firmy szlag mnie trafił [ koszt parę tys] do tego strona za kilka tys plus pozycjonowanie SEO za kilkadziesiąt tys Strona miała być gotowa za trzy miesiące (usunięte przez administratora) nie było jej nawet za osiem miesięcy) brak odpowiedzi na maile tylko telefony o płatnościach Opisywać by było długo rozmowy nie dotrzymali żadnego terminu .(usunięte przez administratora).Sprzedają ludziom marzenia a nie realne wyniki .(usunięte przez administratora)

Barber
@Zbych

Tak mam takie samo zdanie o tej fimie

Firma CS GROUP jest świetną agencją marketingową. Jedną z czołowych w Polsce. Kampanie, które mi prowadzą dają doskonałe efekty tylko trzeba dobrać odpowiednią strategię. Widzę, że niektórzy tu nie odnajdują się w 21 wieku i myślą, że umowa ustna nie obowiązuje. Otóż jest to forma prawna i ja sam ze swoimi klientami także zawieram umowy telefonicznie bo jest to szalenie wygodne dla obu stron. Ponadto, jeśli ktoś myśli, że za 100 czy 200 zł znajdzie się w Google na pierwszym miejscu to faktycznie może być zawiedziony bo za takie pieniądze marketing nie jest aż tak skuteczny. Przeszedłem z tą firmą taki tanie inwestycje i muszę powiedzieć, że gdyby nie one nie rozkręciłbym firmy do etapu , w którym było mnie stać na duży marketing. Obecnie inwestuję spore pieniądze i widzę, że zasada jest prosta - kto nie smaruje ten nie jedzie. I tyle. Nie bójcie się inwestować ale róbcie to z głową. Pozdrawiam :)

Adela

Witajcie chce się zatrudnić w odziale w Bydgoszczy. Czy umowe o prace dają po 3 miesiącach ? czy może ściemniają i bedzie dalej umowa zlecenie ... ? Jak wam sie podoba praca w Bydgoszczy ????? Warto tam pracować ?

Aga
@Adela

Cześć, pracuje w firmie już kilka lat. Jeśli chodzi o umowę, to zależy w jakim dziale chcesz pracować. Wiem, że w sprzedaży dostajesz umowę o pracę już od okresu próbnego. Pytasz czy warto pracować, wg mnie tak, jak najbardziej, ludzie w porządku, atmosfera spoko, warunki też, jest to ogólnopolska firma i można się naprawdę dużo nauczyć. Co ważne kasa na koncie zawsze na czas :-)

Nie polecam - plany nie do zrealizowania, wypłata owszem - na czas, ale ledwo ją widać. Trzeba się opracować po łokcie i tylko szukają pretekstu do obcięcia prowizji( która już na starcie jest baaardzo niska). Dostać się tam nie problem bo biorą wszystkich jak leci. A później wymagania jakby zatrudnili kogoś z 10letnim stażem i płacili mu miliony. Szkoda nerwów i czasu

obecny pracownik

Szkoda rozmawiać o podejściu większości polskich firm do reklamy w Polsce . Najlepiej po znajomości,najlepiej za darmo :-D Śmiech na sali

Pracuję jako copywriter w tej firmie. Sprzęt jest przestarzały - nadal używają win 7.(usunięte przez administratora)Wprowadzili jakieś szkolenia online, ale mój dział nie może korzystać ze szkoleń dot. pozycjonowania, więc coś tutaj poszło nie tak. Jest to dobra firma jeśli chodzi o start bo zatrudniają niemal każdego. Ale nie radzę pracować tutaj dłużej niż 3 miesiące. Później nie ma żadnej szansy rozwoju/awansu etc.

Dobry typ
@Anonim

To ciekawe, mam zupełnie inne odczucia. Cyklicznie na mailu możesz zauważyć wiadomości, w których jest informacja, że dana osoba zmieniła dział, awansowała itd. Możliwość rozwoju, awansu jest jak najbardziej dostępna(tylko wymaga większego stażu niż 3 miesiace) wystarczy porozmawiać z przełożonym, przedstawić sytuacje I wyrazić chęci. Również istnieje dostęp do platformy szkoleniowej, został wyslany mail, zawierał instrukcję logowania oraz adnotacje, że w przypadku problemu z logowaniem proszę o kontakt z przełożonym.

Czy można liczyć w CS Group Polska S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, jak najbardziej. Opieka medyczna to Enel-med.

Dobry typ

Opieka prywatna przysługuje osobom, które posiadają umowę o pracę. Należy uaktywnić opieke w przychodni, podajac dowod i stworzyć konto na stronie, aby rejestrowac sie na wizyty. Jestem w szoku, że są takie problemy w uzyskiwaniu informacji. Zawsze mozesz zwrocic sie do lidera z prośbą o wyjaśnienie, posiadamy też bazę wiedzy, wszelkie materiały są tam zawarte. Wystarczy zapytać, poszukać, posłuchać.

Morus

(usunięte przez administratora) Obiecują gruszki na wierzbie, a potem lądujesz na bardzo marnie płatnym zleceniu. Wymagania jak by w złocie płacili. Niby szkolenia, dają ci tylko podstawową wiedzę na temat systemów, na jakich pracujesz. Dalej radź sobie sam. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o CS Group Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CS Group Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CS Group Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CS Group Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CS Group Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w CS Group Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CS Group Polska S.A.