Buzz Media

Opinie o Buzz Media

kowalska

niestety potwierdzam że nie płacą na czas, już nie pamiętam kiedy płatność była w terminie, zawsze obsuwa 2-4 tygodni, bywało więcej i te wymówki o księgowych, wyjazdach szefa itp., odechciewa się pracować :(

Wojtas

Robię dla buzz niejeden projekt. Kasę zawsze wypłacają. Nie mamy ustalonej daty, kiedy mają być wpływy na konto, bo jestem freelancerem, więc i tak mam inne źródła dochodu. Co więcej współpracownicy są mega pozytywni i można się dogadać w każdej kwestii.

robofrantoja

Tomasz

Ja pracuję w buzz ładnych parę miesięcy i zawsze dostawałem kasę za swoją pracę. Nie zawsze jednego dnia, ale tak się umawiałem wcześniej. Dlatego uważam, że wszystko jest w porządku :)

Wiola

Przede wszystkim mi płacili na czas, nigdy nie było zwłoki. Czy zarobki niskie? No zalezy co dla kogo i za jaką pracę, ja narzekać nie mogłam. Bardzo pomocni ludzie, jak czegos nie wiedziałam zawsze mogłam dopytać i nie było, ze ktos głupszy, ze czegos nie potrafi. Fajni ludzie, spoko oceniam na 4/5

anonim10

mam bardzo dobre wspomnienia zwiazane z ta firma, pracowalem przez jakiś rok i nie było zadnych problemów o ktorych piszecie

Nik

Niskie pensje, brak szkoleń, brak umów. Dobra atmosfera wśród pracowników, ale stosunek przełożonych do zespołu jest fatalny (oskarżanie o kradzież albo wymaganie pracy po godzinach - oczywiście bez żadnej rekompensaty). Tempo i dynamika pracy pozwala na zdobycie doświadczenia, ale niewspółmiernym kosztem. Nie polecam.

nick

Bardzo niskie pensje, fatalne traktowanie pracowników, brak szacunku, brak normalnych umów. Bardzo duże wymagania w stosunku do pracowników i nic w zamian. Zdecydowanie odradzam.

Ja

Firma porażka.Potwierdzam-nie płacą!Nie szanują swoich pracowników!Odradzam i radzę ewakuację!

remig

Uwaga, nie płacom pracownikom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Radze uciekać od nich jak najdalej, klienci niech też sie zastanowią 2 razy

Zostaw opinię o Buzz Media - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buzz Media