Opinie o FRESCO Agencja Reklamy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FRESCO Agencja Reklamy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FRESCO Agencja Reklamy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRESCO Agencja Reklamy w Warszawa

Piotr Nowy wpis

Wcześniej ktoś psiał że płacili 2 tysiące a roboty na kilka etatów. Jak teraz płacą? Przyjęli więcej ludzi żeby nie obciążać tak pracowników? Wiadomo coś o rekrutacjach bo w sieci jak na razie cisza.

Były Nowy wpis
@Piotr

Dwa tysiące z hakiem.

Wiki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników ze zdolnościami plastycznymi, ale z małym doświadczeniem?

Malgosia
@Wiki

Potrzebujemy murzyna do pracy na 3 stanowiska za 2k brutto

Ewelina Nowy wpis
@Malgosia

Jak mój Anan :) nie znamy się a się polecamy

Ewa Nowy wpis

Czy firma FRESCO Agencja Reklamy pracuje również w weekendy? Jak płacone są ewentualne stawki w takie dni lub nadgodziny?

Filip Cewiński

Współpracuję z firmą FRESCO od około 20 lat. Zawsze współpraca układała się, jeśli nie dobrze, to BARDZO dobrze. W firmie atmosfera miła, wręcz rodzinna. Polecam każdemu współpracę z tą Agencją. Nie wiem po co ludzie piszą o Nich bzdury. Pewnie niespełnione życzenia i ogólna flustracja swoją nijakowatością;-)

Arnold
@Filip Cewiński

Jak się walnie 0,7 przed praca i potem kolejne 0,7 w pracy wszystko jest super :) wypowiedzi alkoholików nie przyjmujemy hahahahah

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie FRESCO Agencja Reklamy? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Urwisy

Placa jest średnia nawet kiepska, caly (usunięte przez administratora) magazyn na twojej glowie, duzo pracy za marne grosze, zatrudniasz sie tam jestes od wszystkiego nie od stanowiska jakie byla mowa, nie polecam tam sie zatrudniac, czesta rotacja pracownikow.

Daria

Mnie nie dziwi to, że są różne opinie o agencji. Są różni ludzie ale warto wyciągać wnioski!!

Magda Stępień

Jestem zdziwiona opiniami które tu widzę bo ja z nimi miałam zupełnie inne doświadczenie - od wejścia artmosfera była sympatyczna, spotkanie z wlaścicielką było na czas, bardzo rzeczowe. Widziałam jak pracują i oglądałam produkty którym na prawdę nie mogłabym nic zarzucić. Z resztą wydaje mi się że nie pozwoliliby sobie na byle jaki towar, przy tym jakich klientów i matki obsługują.

Htpl

Popieram oponie wczesniej... Tragedia towar chinski shit pracodawca wyzej sra niz (usunięte przez administratora) Ma, kierownictwo tragiczne, warunki pracy z tego co slyszalem od kierowcy tez zenujace.... Nie polecam

no way

Żenada. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, szef-młody chłoptaś spóźnił się sporo na spotkanie, bo musiał sobie pogadać o pierdołach (rozmowę było słychać w całym biurze). Jak się okazało poszukuje murzyna do ogarniania całej firmy za śmieszną stawkę.

Mst

Firma to żenada drogo towar dostarczja z chin uszkodzony bardzo slaba jakosc

Zostaw merytoryczną opinię o FRESCO Agencja Reklamy - Warszawa

FRESCO Agencja Reklamy