CS Group Polska S.A.

Opinie o CS Group Polska S.A.

Pracuję od 2019 roku i nie narzekam :) miła atmosfera w pracy i dobre warunki zatrudnienia.

@Ania

Dokładnie, polecam pójść i sprawdzić samodzielnie. Ja pracowałem kilka miesięcy i jestem mega zadowolony. Zrezygnowałem tylko dlatego, że poszedłem na swoje. Dziękuję firmie za poświęcony czas i naukę, która mi się teraz przydaje.

Pracownik biurowy w CSG

Jako pracownik backoffice byłam zadowolona z pracy w CSG. Stawka, którą dostałam na starcie była o 500zł (netto) większa niż ta, którą miałam na porównywalnym stanowisku w poprzedniej firmie. Zasadniczo - zależy w którym dziale się pracuje, ale w backoffice na stanowiskach kierowniczych/dyrektorskich rządzą kobiety i to nie jakieś tam kwoki, a kobiety o wysoko rozwiniętych umiejętnościach miękkich, a jednocześnie specjalistki w swoich dziedzinach (księgowość, prawny, hr i administracja, szkolenia). Więc jeśli idziecie tam pracować do backoffice - mogę polecić. Na pewno nie jest to taka typowa bezosobowa corpo w której siedzisz 8h i nikt Ci nie zagląda przez mankiet czy robisz swoją prace, czy grasz w kulki. ;) Ale na tym polega praca. Co do pracy w Produkcji to dużo osób pracuje tam zdalnie, ktoś o to pytał.

@Pracownik biurowy w CSG

Ja pracowałem kilka miesięcy i jestem mega zadowolony. Zrezygnowałem tylko dlatego, że poszedłem na swoje. Dobrze wspominam czas w tej firmie.

Marzena

Wnioskuję zatem, że atmosfera w CS Group nie należy do tych najlepszych, co mnie martwi. Wiem jednak, że firma ta szuka w chwili obecnej (między innymi) Redaktorów i Copywriterów. Zastanawiałam się, czy dają tam możliwość pracy zdalnej. Wiesz coś o tym?

@Marzena

Tak, jest możliwość pracy zdalnej, wielu pracowników (graficy, copywriterzy itp.) z tego korzysta. Co do atmosfery - wg mnie jest bardzo dobra. Pracuję w warszawskim oddziale już wiele lat i jestem bardzo zadowolona. Jak widać to nie kwestia firmy czy Pracodawcy tylko ludzi w konkretnym dziale czy zespole, ale po tym jak rozmawiam ze znajomymi wnioskuję, że tak jest w każdej firmie.

@pracownik

Ja pracowałem zdalnie i nie było z tym żadnego problemu :) dobry kontakt w zespole to podstawa.

Marzena

Polecam! najlepsza firma na rozwój i początek kariery.

@Marzena

Dokładnie tak!

Anna Rębisz

Nie polecam... pracowałam tam kilka miesięcy na umowie zlecenie i co chwile była obiecywana umowa o pracę.. nie wspominam dobrze pracy w tej firmie, umowa śmieciowa, a zarobki to prawie najniższa krajowa.. powinni uczyć się od konkurencji bo jakoś w innej firmie otrzymałam na start umowę o pracę.

Karolina Krystel
@Anna Rębisz

Ja otrzymałam umowę o prace po 3 miesiącach :)

@Karolina Krystel

Praktycznie jak każdy :) wszystko zależy od stanowiska.

Granda
@Karolina Krystel

A ja nie :(

Kłamca
@Patryk W.

Ale kit wciskasz. Pozdrawiam z produkcji. UoP od 2 lat nie dają a obiecują. I niestety nikogo zatrudnić nie mogą :D

@Granda

Wszystko zależy od stanowiska :)

@Kłamca

Tak jak napisałem, zależy od stanowiska pewnie :) ja otrzymałem po obiecanym okresie i nie narzekam.

Jowita Wyka

Polecam prace w tej firmie, czytałam wcześniej opinie na tym forum o firmie, ale wszystko to nie prawda. Warto samodzielnie sprawdzić i przekonać się na własnej skórze. Ja zaryzykowałam i pracuję już drugi rok. Umowę o pracę otrzymałam kilka miesięcy po rozpoczęciu pracy. Jak stałam się samodzielnym pracownikiem, to i dostałam umowę o pracę. Stawka jest dobra, pracuję zdalnie.

@Jowita Wyka

Potwierdzam!

Patryk W.

Pracujesz? Przedstaw się to sprawdzimy :) a nie pod jakimś "Lol" wypisujesz głupoty.

Łukasz Wilk

Polecam... Pracuję już kilka lat, na początku wiadomo otrzymałem umowę zlecenie, dopiero po 3 miesiącach jak zacząłem sam pracować to otrzymałem umowę o pracę. Praca jest zdalna i mam super zespół :) jeśli chodzi o stawkę to też jest ok. Na pewno warto spróbować, jeśli ktoś szuka pracy zdalnej.

Michałek
@Łukasz Wilk

Taa.. jasne :) chyba w innej firmie o podobnej nazwie.

Maja

Na jaką umowę można liczyć w CS Groupie? Czy jest jakaś szansa na umowę o pracę? Napiszesz coś więcej odnośnie wspomnianych zarobków? Jak się kształtują i co się na nie składa?

Mirek

Te zarobki mogę potwierdzić, pracowałem tam pare lat temu częściowo zdalnie wychodziło jakieś 2500 - 3200 na reke dla webdevelopera/webdesignera na umowe zlecenie w zakeżności od liczby dni. Do niektorych rzeczy trzeba było mieć łeb jak sklep. Pieniądze zbyt małe w stosunku do umiejętności. Nad niektórymi rzeczami trzeba było dłużej popracować by je ogarnąć. Pozniej nieco wszystko uproszczono i stawki spadły do bieda wypłaty. Ciesze się że już tam nie pracuję.

Łukasz
@Maja

Ja dostałem po 3 miesiącach umowę o pracę.

Klaudia

Pracuję kilka miesięcy i dostałam umowę o pracę po 3 :) coś słabo sobie radziłeś. Pracuję zdalnie i wypłata jest ok.

Mirek
@Mirek

Mógłbym dodać jeszcze parę rzeczy ale porównując miejsce w którym teraz jestem a w którym byłem to szkoda pisać. I chodzi o ludzi, tych na stołkach, jak traktują kogoś kto się stara.

Obecny handlowiec

Jestem kierowniczką sprzedaży od lat, niestety odpadają najlepsi spece z produkcji, zastępowani przypadkowymi ludźmi. Zarząd chyba się pogubił. Tak źle nigdy nie było, nie da się sprzedawać produktów, jeśli nie ma żadnej jakości. Jeszcze pracuję, ale już szukam alternatyw, tak jak cały mój zespół.

Były copywriter
@Obecny handlowiec

Co za przypadek. Zarząd chyba założył, że ludzie z ulicy będą tak samo dobrzy, jak osoby z kilkuletnim doświadczeniem, ale coś mi się wydaje, że ostatecznie trochę się zdziwi.

Były handlowiec CS

Jako doświadczony handlowiec posiadający sporą wiedzę w marketingu internetowym, narzędziach itd. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Faktycznie - jako mała korpo -rekrutują najpierw na umowę zlecenie, to już pierwsze światło ostrzegawcze. Drugie - polecam znaleźć opinie o produktach tej firmy, chociażby w Google Maps ((usunięte przez administratora) Po 4 tygodniach „pracy” i „szkolenia” wiedziałem że sprzedaje produkty bardzo drogie które jakościowo są (usunięte przez administratora). W(usunięte przez administratora) produkcji. J(usunięte przez administratora) PS. Oczywiście zawsze lepiej jest wydawać budżet na marketing niż tego nie robić, ale naprawdę oferta w tej cenie jest niedopuszczalna. PS2. Ciekawe że komentarze w obronie tej firmy są dodawane pomiędzy 8 a 16… PS3. Jeśli ktoś zrobi jednak błąd i się zatrudni, polecam sprawdzić wyniki klientów którzy już jakiś czas są klientami.

Brawo
@Były handlowiec CS

Super opinia, podzielam ją w 100%! Pracowałem w dziale produkcji i również na etapie szkoleń czułem dużą niepewność, czy aby na pewno za takie pieniądze klient ma dostać taki produkt... Opinie broniące firmę są pisane przez pracowników co słyszałem na własne uszy w biurze podczas rozmów lidera. Prawdopodobnie robi to jeden pracownik z działu sprzedaży ;) Nie polecam i żałuję straconych kilkunastu miesięcy w tym miejscu. Polecam tylko gdy jest się postawionym pod ścianą. Praca nie dla ambitnych ludzi z kręgosłupem moralnym.

Rozczarowana

Obiecują jak widać nierealne wyniki lub nie wkładają pracy jak już złapią klienta na dłuższa umowę. Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)!!!!

Kaczor

Gdy otrzymałem telefon i zaproszenie na rekrutację stanowisko PM to była mowa o umowie o pracę. Po 3 miesiącach jednak 'nagle' okazało się że ma być zlecenie... żarty i szukam innej pracy

Kaczor
@Kaczor

dlaczego zglaszacie moją opinię? Nieprawdziwa jest czy jak ? kAndydatów chyba brakuje do wyzysku ;-)

x
@Kaczor

Miałem identyczną sytuację, choć na inne stanowisko :) Najpierw była mowa o UoP, potem "zlecenie na okres próbny na 3 miesiące", potem "zlecenie na czas covida"... Do końca było zlecenie z zawrotnym 7-dniowym okresem wypowiedzenia :)

Copy

Pracuję tu od kilku lat. Bywały lepsze i gorsze momenty. Ostatnimi czasy z niepokojem obserwuję to, co dzieje się w firmie. Jest mi przykro, bo nigdy nie zostałam doceniona, pochwalona, mimo wielu nadgodzin, robienia pilnych projektów. Wystarczy jedno potknięcie i od razu na człowieka zostaje wylewane wiadro pomyj - zarówno przez przełożonego, jak i przez PM, korektę i inne osoby. Motywacja do pracy z każdym dniem spada. Umowa zlecenie sprawia, że czuję się niepewnie i boję się przyszłości. Trzydniowy okres wypowiedzenia również nie pomaga utrzymać jakiejkolwiek stabilizacji. Pogłoski, że inne działy tracą UZ, w tym ubezpieczenie i nagle dostają UOD, również bardzo stresują. Przykro mi, że nie szanuje się ludzi. Copywriterzy, dział produkcji to osoby gorszej kategorii. Tak było, jest i będzie...

Toto Africa
@Copy

Z umowami o dzieło to niestety nie pogłoski – w sekcjach Blogów i Artykułów tak się właśnie stało. Firma zwyczajnie nie szanuje pracowników, nowych czy wieloletnich – bez znaczenia. Coraz ciężej patrzy się w lustro przed kolejnym dniem pracy w CS Group. PS. Czy ten przełożony to B.C.?

Copy
@Toto Africa

Czy w związku ze zmianą umowy zmieniła się również stawka za (usunięte przez administratora)zzs? Bo teoretycznie, po zmianie ze zlecenia na dzieło, kwota która przypada na rękę powinna być wyższa przy takiej samej stawce? Dobrze myślę? (pomijając oczywiście inne starty z tego tytułu, jak choćby brak ubezpieczenia)

Toto Africa
@Copy

Stawka się nie zmienia, po prostu wychodzi więcej na rękę. Wadą jest brak ubezpieczeń, chyba że komuś na nich nie zależy.

Rozczarowana

Mam stronę z obsługą i ta zmieniła się już 4 razy. Oferujcie tym ludziom lepsze warunki żeby nie odchodzili albo pozwólcie wprowadzać klientom zmiany samemu, bo to upierdliwe gdy z każdą głupotą trzeba dzwonić i co chwila dedykowany pracownik „musi się dopytać bo dopiero przejął temat”.

@Rozczarowana

Pablito1987

Szczerze mówiąc, przez swoją naiwność zostałem namówiony do współpracy przez osobę pracującą w tej firmie, która naobiecywała mi, że między innymi strona będzie wyglądała dużo lepiej niż poprzednia. Niestety tak się nie stało i projekt strony wołał o(usunięte przez administratora) Widać, że strona została zrobiona przez jakiś kreator i nawet w dziale "o mnie", był tekst po niemiecku, bo pewno nawet tego się nie chciało im usunąć. Podczas tworzenia strony, kontakt z nimi był bardzo kiepski i za tym badziewnym projektem czekałem jakiś miesiąc. Dopiero kiedy zerwałem z nimi umowę, to zaczęli kontaktować się ze mną bardzo często, ze względu na opłatę kary umownej w wysokości (usunięte przez administratora). Popełniłem oczywiście błąd, że w ogóle dałem namówić się na współpracę, ale przestrzegam przed tą firmą! PS Czy to też nie jest czasem ironia, że firma która zajmuję się reklamą, ma wyłączoną wizytówkę w google i nie można napisać opinie o niej? :)

miła
@Pablito1987

no nie wiem czy ironia czy jak....Ja z nimi wspolpracuję latami i jestem bardzo zadowolna. Nie każdemu sie dogodzi....

@miła

zadowolony klient nie wchodzi na ten portal,i tyle w temacie...

Jagoda
@Pablito1987

Pablito1987 Jak toczy się sprawa w związku z karą umowną ? Masz wezwanie do sądu ?

Uwaga

Usługi na wręcz krytycznym poziomie. Sprzedaje się jak leci, ale żeby potem się z tego wywiązać - dramat. SEO nie istnieje, a jeśli ktoś uważa inaczej to proszę o wskazanie chociaż jednej strony będącej na czele google. Atmosfera następująca: przychodzisz do pracy, siadasz przed monitorem i siedzisz tak 8 godzin a gdy wychodzisz to głowa ci pęka. Klienci niejednokrotnie są zdziwieni, że podpisali jakąś umowę. Nie polecam. Proszę za to spojrzeć co się dobrze wypozycjonowało w związku z tą firmą - cs group i słowo na O, wiecznie tutaj kasowane ;-)

Jak wygląda praca przy obsłudze czatu? Wynagrodzenie rzeczywiście takie jak podają w ogłoszeniu?

@Ania

Dzień dobry Aniu, praca na tym stanowisku to 2 obszary działania. Pierwszy to obsługa kontaktów przychodzących z potencjalnymi i istniejącymi klientami, odpowiedzi na pytania klientów, odpowiedzi na czacie na www.czater.pl dotyczące funkcjonalności czata (np. jak zainstalować widget na stronie, jak dodać konsultanta w firmie do obsługi wiadomości z czatu, jak dokonać integracji z FB, jak ustawić akcje angażujące klienta itp.). Drugi obszar – to kontakt wychodzący z klientami - przypomnienie o terminie płatności, informacja o wygasającym pakiecie minut, możliwości włączenia dodatkowych funkcji lub zwiększenie pakietu usługi. To również kontakt z klientami, którzy korzystają z pakietu testowego i informacja o warunkach uruchomienia pełnej wersji usługi i pomoc we wdrożeniu jej na stronie. Każdej z tych czynności uczymy na szkoleniu a w trakcie pracy pomoże Ci Twój przełożony. Oferta i warunki podane w ogłoszeniu są aktualne. Zespół CS Group Polska

Ktoś
@Ania

Zdecydowałaś się na pracę, chcesz się podzielić wrażeniami?

MAR

(usunięte przez administratora) ale napisze to jeszcze RAZ że firma Cs group to totalne dno agencji reklamowych , od marca podpisalismy umowę na pozyzjonowanie naszej strony a dziś mamy 22.06.2021 a wy nie potraficie wywiazać się z umowy , nie opisujecie ktegorii nie nasycacie strony treścią , nie robicie kompletnie nic co jest związane z pozycjonowaniem - totalna kpina. Handlowieć(usunięte przez administratora)bardzo ładnie ubierał słowa odnosnie wspópracy i powiększenia pakiety z razji zadowolenia ze wspópracy , dziś biegam od prawnika do prawnika by się uratować z rozradania naszej firmy z (usunięte przez administratora)jaki sobie CS rzyczy co miesiąć za prace króre nie wykonuja a wyciagaja rece po naszą kase, najgorsza umowa jaką podpisalismy i wspóraca jaką zawrlismy, chwalicie się 50 000 firmy ktre obsługujecie , na prawde szkoda mi ich bo pewnie nie jestesmy jedynymi które tracą tysiące mieszęcznie. Ciekawi mnie ile autor tego posta dostał kasy za bzdury które napisał bo poziom jaki firma reprezentuje to TNO a czerpiać z nasz naiwnych klietów korzysci oslepionymi iwentami szkoleniami i obietnicami sprzedarzy na pewno będą jeszcze długo na rynku (usunięte przez administratora)firmy nie zdające sobie sprawy z kim maja do czynienia podczas podpisywania umowy, ja ze swojej strony sprawę nagłośnię i NEGATYWNĄ OPINIĘ dodam gnie tylko bedę mogł by klejna osoba nie popełniła mojego błedu i nie utopiła cięzko zapracownych pieniędzy. Odradzam wspópracy z tą firmą. Opiekun ktory jest Ci przydzielony to tak samo jak firma kompletna porażka nie kompetetna Pani (usunięte przez administratora) nie wie co się dzieje w obsłudze umowy od miesiąca czekamy na jakieś kroki odnośnie pozycjonowania ale niestety ich nie ma nie ma kontaktu nie ma informacji nie ma nic tylko co miesiąc wystawiane FV na pozycjonowanie które nie ma w rzeczywistości miejsa.. !! :Ludzie nie dajcie się omamić handlowcowi ta firma to typowe (usunięte przez administratora)ktore świtnie prosperuje. Mam nadzieję że już wkótce nie będe ich klientem!! ODRADZAM!!! LEPIEJ DAJ PIENIĄDZE NA DOM DZIECKA NIŻ NA DZIEŃ WSPÓPRACY Z TĄ FIRMĄ !!!

zenon W
@MAR

Ja bym bardziej skupił się na poprawnej pisowni a nie na oczernianiu firmy która jest kilkadziesiąt lat na rynku . Dokładnie wiem jak się pracuje z Klientami. Oczekiwanie Mercedesa w cenie Malucha a potem płacz że nie jest tak jak sobie wyobrażaliśmy.

zenon W

@Anonim O odwadze cywilnej mówi człowiek który wylewa swoje niepowodzenia na forum pracowniczym . Mam wielu zadowolonych Klientów którzy ze mną pracują od kilkunastu lat . Jednak skłamałbym jakbym nie wspomniał o marginesie w postaci Klientów którzy za kilkaset PLN rocznie oczekują efektów na miarę dobrze prowadzonego SEO i każda normalna propozycja spotyka się ze stwierdzeniem "za drogo" Zastanawiam się wtedy w jakim celu Klient prowadzi działalność skoro wartość miesięcznego zasiłku dla bezrobotnych przekracza jego możliwości finansowania. W marketingu drodzy Klienci nie ma miejsca na przesadne cięcie kosztów bo kończy się to potem żalem wylewanym tutaj.Mercedesa w cenie Malucha nie posiadamy w ofercie :-)

@zenon W

Proponuję jeszcze raz i jeszcze raz i kolejny przeczytać poprzedni post,a jak nie będzie dalej zrozumiałe to poprosić młodszą siostrę o przeczytanie i wytłumaczenie

@zenon W

Wybierając wasze usługi uwierzyłem właśnie w te wasze słowa, że macie doświadczenie i doradzicie mi jak wydać budżet, jaki mam. Nikt nie wspominał o maluchu. Były wielkie opisy, aby sprzedać i potem cisza. Nic. Warkotu malucha też nie ma, o to chodzi. Obiecaliście i nic, zero pracy, zero efektu, zero niczego. Własnej umowy nie przestrzegacie. Tylko kasa się dla was liczy. =

MAR

Powiem Panu tak jak bym oddał kilka set złotych rocznie na wasze usugi to bym nie usiadł do klawitury by napisać negatywną opinie bo na prawde nie chiało by mi się! a że płace wam za zero efaktów 2k miesięcznie to już zmienia postać rzeczy wiec usiadłem i napisałem jak wyglada z wami wspópraca. Druga sprawa to kwestia opinii , gdym mógł wam napisać opinnie w google to bym to zrobił ale że nie macie możliwości opisania swojej firmy przez klientów to napisałem opinie w jedynym mozliwym miejscu a że jest dodatkowo opcja klient wiec jak najbardziej opinia jest w odpowienim miejscu. Szanowny Panie mi się w rzyciu udało i nawet mercedesa mam fizycznie wiec wiem co ile kosztuje i za jakie pieniądze mam czego oczekwiać chciałem powiekszyć zakres promowania firmy w internecie dodatowo prze pozycjonowanie ale trafiłem na NAJGORSZĄ FIRMĘ KTORĄ PRÓBÓJE TO ROBIĆ ! Ja do dnia dzisjeszego się zastanaweiam jak WY tyle czasu utrzymujecie się na rynku z taką polityką - wsumie wiem zdesperowani handlowcy wciskajacy złote góry i piekne statystyki, na prawdę powinien się pan wstydzić pisać takie głupoty, rozumie pracuje pan na etacie każą panu ale ludzi trochę godności jak i tak jesteście już spaleni totalnie w swojej branży, chyba nie wiecie co mówią o waszej firmie innne agecje i klienci którzy od was uciekli.. Proszę swoje gdybania co do mojej majętności zostawić dla siebie bo podeżewam że pięniądze ktore ja zarabiam miesięcznie Pan nie widział na rocznym picie .. ironię niech zostawi Pan do CS group w odniesieniu do poziomu świadczenia usług pozycjonowania .. nie dał bym na was nawet wspomnianego zasiłku .. KAŻDEMU ODRADZAM WSPÓRPACE Z WAMI !! KAŻDEMU !!

@proszeokontakt
@MAR

Jeżeli to nie problem, to proszę odpowiedz w sprawie kontaktu - (usunięte przez administratora)

Współczuję
@@proszeokontakt

Nie pani jedna, a admini blokują słowo (usunięte przez administratora) bo się boją!

Chciałem zapytać o opinię pracy osób na stanowiskach związanych z Opieką Klienta - produkcja stron internetowych. Jakie zarobki? Atmosfera? Widzę często ogłoszenie i zastanawiam się czy warto aplikować :)

Dev
@Kandydat

Jeśli lubisz pracę na akord i chcesz pracować na śmieciówce albo umowie o dzieło w warunkach, które mają każdy jeden element umowy o pracę to aplikuj. A jeśli nie, to osobiście nie polecam ;)

@Kandydat

Cześć, od kilku lat pracuję w tej sekcji. Bardzo sobie cenię dobrą atmosferę w pracy. Ludzie są przyjaźni, bardzo pomocni i uśmiechnięci. W czasie pracy zdalnej, każdy nie mógł się doczekać, aby już wrócić do biura :) Jeśli chodzi o zarobki to prócz podstawy są obecnie miesięczne premie za realizację celu, zaangażowanie oraz dbanie o Klienta na wysokim poziomie. Dodatkową kasę można również dorobić poprzez rekomendację dodatkowych usług, które mają na celu zaspokojenie potrzeb Klienta m.in. takie jak polepszenie widoczności w sieci lub wdrażanie dodatkowych funkcjonalności, aby ulepszyły wygląd strony, czy też jej sprawniejsze działanie. Wszystko zależy od podejścia i chęci do pracy. Ja jestem zadowolony, dlatego pracuje tutaj tak długo. Wyślij CV, przyjdź na rozmowę i sprawdź osobiście :)

Bronisław
@Dev

A ile konkretnie płacą w CS Group Polska? Mówisz że praca jest na akord, czyli liczone jest to od wypisanych znaków, czy jak? Mam nadzieję że opiszesz to nieco dokładniej w kolejnym wpisie.

Dev
@Bronisław

Po prostu masz zrobić jak najwięcej, a nie jak najlepiej. Dla klientów którzy bulą jak za zboże :-)

A jaki rodzaj umowy jest proponowany po ewentualnym okresie próbnym?

@Kandydat

Różnie. Najczęściej jest to umowa o pracę ale zdarza się że część pozostaje przy umowie zlecenie. Głównie z powodu studiów.

Serio

Zostaje czy jest do tego zmuszona? Po 2 latach na zleceniu usłyszałam że nie dostanę uop bo firma ich teraz nie daje. Dobre sobie ;)

obecny pracownik
@Serio

@serio . To jesteś w mniejszości . U mnie wszyscy po 3 mc są na własnej działalności albo na UoP . Nie wiem u kogo jesteś ale nie kojarzę żeby coś takiego miało miejsce. Odniosłem wręcz wrażenie że firma odeszła od umów zlecenie

Obecny pracowniku
@obecny pracownik

Ja jestem w dziale obsługi klienta po sprzedaży i takie są właśnie praktyki . Może handlowcy mają inaczej, może jesteś w tym samym dziale co ja, ale nawet nie wiesz jakie są praktyki bo przynajmniej w moim teamie nikt nie rozmawia o rodzaju umów innych pracowników ;) . I wiem też od nowych osób które przyszły że miały obiecywane umowy o pracę po okresie próbnym , a wszyscy po 3 miesiącach otrzymują informację żeby zostać na śmieciówce.

Jeszcze się tu męczę

Dlaczego wszystkie opinie są usuwane przez administratorów? Pracownicy nie mają prawa wyrazić swojej opinii? Po to chyba jest ta strona.

Zostaw merytoryczną opinię o CS Group Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CS Group Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CS Group Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CS Group Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CS Group Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w CS Group Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CS Group Polska S.A.