opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Muminek

    14.02.2025 08:16

    Kandydat

    Podbijam pytanie, czy według większości z was jest to rzeczywiście dość lekka, przyjemna praca? Domyślam się, że mimo wszystko trochę monotonna, ale wolę w tę stronę niż tyrać.
    ReviewUserIcon
    Kasia72

    14.02.2025 09:45

    Pracownik

    Czas leci jak głupi. Ja nie widze tu żadnej monotonii. Pojedziesz, raz i sam będziesz wiedział. Ja polecam :)
    ReviewUserIcon
    Muminek

    18.02.2025 13:00

    Kandydat

    Dziękuję za odpowiedź. Myślę, że tak już w marcu pewnie na pierwszą inwentaryzację pojadę, to sam też zobaczę jak to faktycznie w praktyce wygląda.
    ReviewUserIcon
    Invent

    17.02.2025 13:36

    Pracownik

    Dogodne terminy wyjazdów Płaca adekwatna do obowiazkow w pracy Miła atmosfera w pracy Polecam wszystkim pracę w Invent
    ReviewUserIcon
    Igor

    17.02.2025 08:49

    Były pracownik

    Witam serdecznie, Pojechałem tam z osobą z rodziny, byłem z początku lekko zestresowany jako, że była to pierwsza praca za granicą w moim życiu. Całość oceniłbym bardzo dobrze pod względem samej pracy i pobytu. Kontakt z biurem bardzo dobry. Polecam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Kla.klau

    10.02.2025 07:56

    Pracownik

    Jestem zadowolona z współpracy. Wszystko dobrze zorganizowane, dobra atmosfera. Będę kontynuować prace. Poleciałam również znajomym.
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    16.02.2025 16:52

    Inne

    Gdzie Pani pracuje I kiedy Pani wyjechala?
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.02.2025 13:18

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kasia72

    14.02.2025 19:52

    Pracownik

    Dla kandydatów Rekrutacja zagraniczna i trzeba wypełnić ich wniosek lub zadzwonić
    ReviewUserIcon
    Kasia

    14.02.2025 09:04

    Pracownik

    Polecam pracę z Inventem dla osób starszych i młodszych. Nie ma tam ograniczeń wiekowych.
    ReviewUserIcon
    Martysia

    10.02.2025 12:59

    Były pracownik

    Za tyle godzin w konkurencji gdzie płacą za godziny i jest gwarant to bym miała z 10tys wypłaty, tu się ludzie cieszą jak dostaną 5 za tyle przeprowadzek i godzin, wiadomość zostanie usunięta bo tylko te dobre zostają bo tak jest w umowie, więc nowi pracownicy co chcą wyjechać nie sugeruj cie się nimi
    ReviewUserIcon
    Naomi

    12.02.2025 16:48

    Były pracownik

    Jakie 5,czasem na miesiąc podpisujesz umowę a wracasz za 2 tygodnie
    ReviewUserIcon
    Nick

    14.02.2025 06:41

    Kandydat

    Tak, jak Martysia mowi. Ci co jezdza, obowiazkowo musza za kazdy przepracowany na wyjezdzie dzien poswiecic 1 godzine na promowaniu firmy na wszystkich platformach spolecznosciowych. Maja za te dodatkowa prace placone 30PLN/godz. pod warunkiem, ze jest to odpowiednio udokumentowane. Skutki tego mozne latwo przewidziec, i to forum jest tego dowodem. Nie uwazam to za uczciwa praktyke, ktora wprowadza nowych ludzi w blad. Wielu rezygnuje z pracy bedac juz tam, i z tego powodu firma rekrutuje ochotnikow z lawki rezerwowej, czyli tych, ktorym na dwa dni przed wyjazdem powiedziano, ze ''ze wzgledu na duzy popyt, tym razem nie zalapali sie na wyjazd'. Taki m.w. SMS otrzymuja. No, i zeby byc w kontakcie, na wypadek, gdy ktos zrezygnuje. Oczywiscie, grozi kara za zerwanie umowy, ktorej warunki sa tylko jak najbardziej korzystne dla firmy. Mam kilkuletnie doswiadczenie z praca ze skanerem na duzym sklepie. Sama praca liczenia ze skanerem nie jest trudna. Ale, trzeba sie liczyc z tym, ze sa to bardzo dlugie godziny intensywnej pracy w pelnej koncentracji, zeby nie popelnic pomylki, i nie przedluzac wszystkim prace. Kto psychicznie jest w stanie to wytrzymac? I te atrakcyjne zwiedzanie ciekawych miejsc? To tylko, jesli ktos ma na to czas i ochote, to najwyzej raz w tygodniu, ... realistycznie mowiac. Zobaczy sie, czy ten wpis bedzie usuniety. Mam tego kopie.
    ReviewUserIcon
    pysia

    13.02.2025 15:54

    Inne

    zazwyczaj na inwentaryzacjach spotyka się więcej młodszych czy starszych osób? pytam bo moja mama szuka pracy dodatkowej, myślicie że dałaby sobie radę?? jeszcze podkreślę że nie może dużo dźwigać i to jest bardzo ważne!!
    ReviewUserIcon
    Michał

    13.02.2025 10:29

    Pracownik

    Praca w porządku, pieniądze zawsze na czas. Polecam
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    13.02.2025 10:15

    Były pracownik

    Witam. Nie pracowałam tam długo, ale polecam firmę Invent. Bardzo miła Pani rekrutująca Pani Zuzanna. Darmowe przejazdy oraz zakwaterowanie, ale trzeba się liczyć z przeprowadzkami. Ludzie jak to ludzie, jedni mili inni niezbyt sypmatyczni.
    ReviewUserIcon
    Angelika

    12.02.2025 16:00

    Były pracownik

    Uważam wyjazd za udany. Praca nie jest skomplikowana, zakwaterowanie dobre. Kierownicy mili i pomocni
    ReviewUserIcon
    Mister

    11.02.2025 08:20

    Kandydat

    Są jeszcze miejsca na najbliższy wyjazd do Niemiec (16.02) czy się za późno obudziłem?
    ReviewUserIcon
    Nicki

    12.02.2025 12:39

    Pracownik

    Teraz już tylko osoba licząca ze znajomością języka DE czyli tłumacz
    ReviewUserIcon
    anioł

    11.02.2025 14:56

    Kandydat

    czy trzeba znać język niemiecki jadąc na inwentaryzacje w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Janinka

    12.02.2025 05:09

    Pracownik

    Nie trzeba znać języka, zawsze jedzie z nami tłumacz ;)
    ReviewUserIcon
    Nicki

    12.02.2025 12:37

    Pracownik

    Nie trzeba, no chyba że jedziesz jako tłumacz to raczej by wypadało znać
    ReviewUserIcon
    @Pracownik

    12.02.2025 09:05

    Pracownik

    Jestem zadowolona z ponad rocznej współpracy z firmą Invent. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, warunki mieszkań są na bardzo dobrym poziomie. Dojazdy do pracy są bezpłatne, więc tak naprawdę interesuje nas tylko wyżywienie. Dla nowych osób to może być fajna przygoda, poznanie nowych ludzi oraz zwiedzenie ciekawych miejsc, polecam!
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    12.02.2025 10:55

    Kandydat

    Czy starsze kobiety tez przyjmuja?
    ReviewUserIcon
    Postać

    09.02.2025 22:16

    Kandydat

    Praca jest tylko na nocki czy trafia się również na dzienne zmiany? Dodam, że niestraszna mi żadna zmiana, te nocne godziny też mi odpowiadają, po prostu się wolę przygotować.
    ReviewUserIcon
    Janinka

    12.02.2025 05:12

    Pracownik

    Tak są też dzienne zmiany, zależy na jaki projekt trafisz;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.02.2025 11:02

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Janinka

    12.02.2025 05:11

    Pracownik

    18 lat to jest minimum
    ReviewUserIcon
    Janinka

    12.02.2025 05:08

    Pracownik

    Jestem właśnie po kolejnym turnusie, nie mogę się doczekać aż zapisze się na następny i zwiedze urokliwe i tajemnicze miejsca na mapie Niemiec!
    ReviewUserIcon
    rez

    06.02.2025 12:13

    Kandydat

    trzeba mieć prawo jazdy czy przyjmują normalnie też bez?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.02.2025 22:17

    Pracownik

    Można bez
    ReviewUserIcon
    Weronika

    11.02.2025 20:19

    Pracownik

    Praca łatwa, możliwość zwiedzania, warunki mieszkaniowe bardzo dobre, wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Anna

    11.02.2025 16:46

    Pracownik

    Witam:) Polecam każdemu pracę w Invencie. Wynagrodzenie na czas. Zakwaterowania są całkiem calkiem.Dojazd na inwentaryzacje firmowym busem. W zależności od projektu pracujemy albo na rano albo na nocki. Warto spróbować , jeśli są chęci do pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    echo

    10.02.2025 13:26

    Inne

    Kolejny wyjazd za granicę i znowu przyjemne zakwaterowanie, świetna atmosfera i dobra organizacja. Praca prosta, a różnorodność produktów sprawia, że się nie dłuży. Mogę polecić wyjazdy zagraniczne każdemu, nie ma się czego bać, na pierwszą pracę invent to idealne miejsce.
    ReviewUserIcon
    Olek

    05.02.2025 19:11

    Pracownik

    Polecam. Wszystko sprawnie, praca nietrudna, można zarobić pieniądze, a przy okazji sporo zwiedzić w dniach wolnych.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2025 15:03

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja5565

    05.02.2025 12:21

    Pracownik

    Biorą wszystkich nawet bez doświadczenia
    ReviewUserIcon
    ThomasWWE

    05.02.2025 12:13

    Pracownik

    Serdecznie polecam pracę w firmie Invent. Mieszkania o wysokim standardzie i rodzinna atmosfera. Dziękuję serdecznie Pani Kierownik Natali i Panu Koordynatorowi Gajdzie ! Są to ludzie na poziomie, którzy bardzo mi pomogli. Kłaniam się Jaworowski Tomasz
    ReviewUserIcon
    Marioooolka

    26.01.2025 16:43

    Kandydat

    Na czym polega praca zdalnego rekrutera? Opowie ktoś coś więcej? Z góry dzk
    ReviewUserIcon
    maciejka

    04.02.2025 09:57

    Kandydat

    Można sobie samemu ustalać godziny pracy, to jest jakoś elastyczne czy z góry narzucone?
    ReviewUserIcon
    Ola

    05.02.2025 07:33

    Pracownik

    To ty ustalasz ile i kiedy pracujesz
    ReviewUserIcon
    Ila

    04.02.2025 19:45

    Były pracownik

    Nie jest to praca skomplikowana i dla mnie to zdecydowanie duuuży plus. Każdy powinien załapać i to dość szybko, nawet za pierwszym razem:)
    ReviewUserIcon
    Boxi

    04.02.2025 11:47

    Kandydat

    ktoś kiedyś pisał o bonusie powitalnym, temat mnie zainteresował, bo jeszcze nie byłam na żadnej inwentaryzacji. ktoś mi podpowie czy każdemu to przysługuje i ile to wynosi?
    ReviewUserIcon
    Moja opinia

    03.02.2025 12:11

    Pracownik

    Byłam na projekcie w Austrii, z zespołem mieszkaliśmy w Damüls. Warunki mieszkaniowe prima sort (serio, w życiu się nie spodziewałam, że kwatera pracownicza może tak wyglądać, a byłam na wyjeździe agencyjnym 2 lata temu). Okolica przepiękna, chociaż był kawałek do "cywilizacji". Warunki pracy też bardzo dobre, łatwa praca, łatwa kasa. Na pewno wybiore się jeszcze raz jak będę mieć czas.
    ReviewUserIcon
    maciejka

    04.02.2025 09:58

    Kandydat

    Widziałam zdjęcia, no faktycznie ładnie to wygląda. Mieszkaliście w jakimś hotelu/hostelu/domu? jak to zakwaterowanie konkretnie wyglądało?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2025 08:24

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    maciejka

    04.02.2025 09:56

    Kandydat

    Matematyka w jakim sensie? Chodzi o zwykłe liczenie produktów i dodawanie dwa do dwóch, czy jakieś inne operacje się jeszcze wykonuje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2025 08:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sofi

    03.02.2025 19:47

    Pracownik

    powitalny* ;) No jak sama nazwa wskazuje, bonus na start dla nowych pracowników, którzy wyjeżdżają po raz pierwszy
    ReviewUserIcon
    Lit

    27.01.2025 14:49

    Kandydat

    Czy jak tylko skończę 18 lat to mogę się załapać na jakąś inwentaryzację, czy potrzebuję jakiegokolwiek doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    Sofi

    03.02.2025 19:42

    Pracownik

    Dasz radę i bez doświadczenia, tu nie trzeba nie wiadomo jakich umiejętności.
    ReviewUserIcon
    Bonzo

    02.02.2025 22:09

    Inne

    siema, widziałem na fanpagu inventu na fb terminy inwentaryzacji na dolnym śląsku, kojarzy ktoś czy w innych województwach też są jakieś planowane? mnie interesuje pomorskie (trójmiasto). na fb są wszystkie oferty wstawiane, czy wybrane tylko?
    ReviewUserIcon
    Sofi

    03.02.2025 19:39

    Pracownik

    Najlepiej jak założysz sobie profil na portalu, będziesz mieć wszystkie terminy pod ręką
    ReviewUserIcon
    Mrecki

    26.11.2024 18:00

    Pracownik

    Dobra, no to będzie tak: Praca prosta dla każdego, kto ma sprawne ręce, nogi i plecy oraz umie sprawnie liczyć. Monotonna, ale się nie dłuży, bo trzeba się skupiać na liczeniu, więc jest się ciągle zajętym. Jest stała stawka za każdy dzień liczenia dzień liczenia plus czasem różne bonusy (piszą na stronie), praca 8-10 godzin plus dojazdy, więc trzeba liczyć czasem 12 godzin. Transport gratis, również ten z Polski i do Polski. Za dni wolne nie płacą, ale też nie trzeba bulić osobno za hotel. Żarcie na własną rękę. Ubrania do pracy trzeba mieć swoje, dają tylko firmową kamizelkę. Wziąłem też z Polski rękawiczki robocze. Przeprowadzki niestety dość częste w moim przypadku (zwykle co 2 dni), więc nie warto się nigdzie wypakowywać, ale mi się akurat trafiały za każdym razem pokoje jedynoosobowe, bo mieliśmy nieparzystą ilość osób w zespole. To wszystko zależy od tego, w jakich sklepach się liczy. Zwykle pokoje są dwuosobowe. Liczłem w Niemczech i w Austrii, najpierw w marketach budowlanych, potem w sklepach zoologicznych. Ekipa w porządku, zarówno inni towarzysze niedoli, jak i kierownicy. Żadnych niepokojących rzeczy nie doświadczyłem. Formalności do załatwienia przez internet, terminy do wyboru przez stronę, wyjazd z Wrocławia, Katowic lub Legnicy, trzeba tam dotrzeć na własną rękę, dalej już firmowym busem. . Miałem być cały miesiąc, ale wyjazd się skrócił, bo pracy nie było, więc wysłali nas do Polski po nieco ponad dwóch tygodniach. Czasem tak bywa.
    ReviewUserIcon
    Irka

    19.12.2024 18:51

    Pracownik

    A ile Pan zarobił przez te 2 tyg?
    ReviewUserIcon
    Mag

    03.02.2025 14:08

    Inne

    Transportu nie jest gratis. Jest opłacany z naszych zarobków.Hotel również.
    ReviewUserIcon
    :):)

    02.02.2025 21:11

    Pracownik

    Polecam pracę w Invent
    ReviewUserIcon
    El

    02.02.2025 20:43

    Pracownik

    Cześć, byłem z INVENTem na dwóch inwenturach w Polsce i jednej zagranicznej w Niemczech. Podoba mi się ta robota, jest fizyczna więc wiadomo, że czasem bywa ciężko i się człowiek zmęczy, ale nie do przesady. Warunki pracy uczciwe, kaska przyzwoita
    ReviewUserIcon
    Marcin D

    30.01.2025 18:26

    Były pracownik

    Z pełnym przekonaniem polecam firmę INVENT jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie inwentaryzacji zagranicznych. Ich doświadczenie, precyzja oraz doskonale zorganizowany proces realizacji sprawiają, że współpraca z nimi to gwarancja najwyższej jakości usług. Firma INVENT wyróżnia się: ✅ Profesjonalizmem – każda inwentaryzacja jest przeprowadzana zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu nowoczesnych technologii i sprawdzonych metod. ✅ Międzynarodowym doświadczeniem – obsługują klientów w różnych krajach, dzięki czemu doskonale rozumieją specyfikę rynków zagranicznych. ✅ Rzetelnością i dokładnością – ich zespoły składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o precyzyjne i szybkie przeprowadzenie procesu inwentaryzacji. ✅ Elastycznością – dostosowują swoje usługi do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Dzięki ich zaangażowaniu i wysokiej efektywności inwentaryzacje zagraniczne przebiegają sprawnie i bez zakłóceń. Gorąco polecam firmę INVENT wszystkim, którzy szukają solidnego partnera w tej branży!
    ReviewUserIcon
    Katarzyna Kasia

    30.01.2025 09:04

    Pracownik

    @Pracodawca Polecam Wam pracę w Firmie Invent. Ostatnio byłam na inwentaryzacji w Stuttgarcie na projekcie Kaufland. Fajna i szybka ekipa. Wszystko szło bardzo sprawnie. Pieniążki zawsze na czas i dobre warunki mieszkaniowe jak i w pracy. Grupa Invent nawet w sytuacjach trudnych dla pracownika jest wsparciem. Skręciłam nogę na schodach i trafiłam na niemiecki SOR. Invent pomógł mi wrócić do Polski na leczenie. Transport z adresu na adres. Wiem, że w razie co, mogę na Nich liczyć. Firma godna polecenia ❤️
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2025 15:15

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.01.2025 22:57

    Pracownik

    Nie bus 9 osobowy się dostaje firmowy
    ReviewUserIcon
    salmon

    29.01.2025 20:45

    Były pracownik

    Pracowałem z Inventem w trakcie gap year, namęczyłem się trochę, ale wróciłem z odłożoną kasą na początek studiów i jak dla mnie było warto. Na pewno wolę taką pracę, niż zbieranie truskawek czy inne roboty w polu (czysto moja opinia) także mi się nawet podobało.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2025 19:58

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sting

    28.01.2025 13:31

    Kandydat

    To tutaj jest w ogóle więcej niż jeden etap rekrutacji?

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.