opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dejton

    14.11.2024 09:51

    Były pracownik

    jak o mnie chodzi to jestem zadowolony. pewnie nie raz jeszcze sie wybiorę jak będzie okazja. warunki są na tyle dobre, że nie bałbym się polecić znajomym (i to tym, których lubię ;))
    ReviewUserIcon
    Patryk

    13.11.2024 16:57

    Pracownik

    Witam. Wróciłem z pracy w invencie i polecam mega tą prace. Praca łatwa nie skomplikowana. Wszystko jest tak jak na umowie. Kierownictwo miłe, poznałem mega sympatycznych ludzi. Polecam prace jeśli się jeszcze zastanawiasz to nie ma na co czekać! Będę wyjeżdżać napewno nie raz jeszcze z ta firma Pozdrawiam i do zobaczenia na Inwentaryzacji
    ReviewUserIcon
    solin

    13.11.2024 23:00

    Kandydat

    istnieje jakiś limit wyjazdów czy nie? :))
    ReviewUserIcon
    Angela

    12.11.2024 09:22

    Były pracownik

    Byłam na inwentaryzacji zagranicznej, super warunki mieszkalne, praca po 8-10 godzin w zależności od tępa pracy współpracowników. Większość kadry bardzo uprzejma.
    ReviewUserIcon
    Iowa

    12.11.2024 18:45

    Inne

    Jakie nadgodziny co ty z choinki się urwałeś dygasz dopóki robota się nie skończy raz 7 raz 11 h taka sytuacja tak to wygłąda dniówka jest dniowką
    ReviewUserIcon
    dereń

    13.11.2024 22:52

    Pracownik

    po co od razu ta agresja, przeciez ma prawo nie wiedzieć jak to wygląda, skoro jeszcze nigdy nie był na inwentaryzacji, nie ma się co czepiać od razu...można na spokojnie odpowiedzieć
    ReviewUserIcon
    dereń

    13.11.2024 22:51

    Pracownik

    cały wyjazd odbył sie bezproblemowo. praca nie jest przesadnie ciężka, idzie wyrobić na luzie. początki mogą być męczące, ale szybko się człowiek przyzwyczaja. finansowo na plus, wszystko jak w umowie i na czas. ja polecam.
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    13.11.2024 17:20

    Pracownik

    Polecam, lepiej niż w konkurencji, jedyny minus to przeprowadzki i tyle godzin ale wiesz za co pracujesz
    ReviewUserIcon
    maxMonetka

    13.11.2024 17:04

    Pracownik

    Praca lekka i przyjemna, warunki do życia jak najbardziej top, jedyny minus to poranne wyjazdy do pracy bo godzina 2-2:30 trzeba było wstawać.
    ReviewUserIcon
    Kamil9

    13.11.2024 16:15

    Pracownik

    Polecam, dla osób chętnych wykonywać nie wymagające zadania, praca od około 18 do zależy od projektu i zespołu, przeważnie do 3 a nawet 7 w łóżku heh
    ReviewUserIcon
    LucekFucek

    12.11.2024 22:39

    Pracownik

    Jestem zadowolony z pracy z Inventem. Wyjazd odbył sie bez żadnych niespodzianek. Kasa tak jak w umowie, żadnych kruczków czy niedopowiedzeń.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    12.11.2024 12:18

    Pracownik

    Bardzo dobra organizacja jeśli chodzi o transport zagraniczny,dobra współpraca zespołowa,lekka praca za fajne pieniądze i godne warunki zakwaterowania ???? serdecznie polecam współpracę z Invent
    ReviewUserIcon
    Kasandra

    12.11.2024 12:12

    Pracownik

    Prosta praca za dobre pieniądze, na wyjazdach zagranicznych bardzo dobre warunki mieszkalne. To był mój pierwszy wyjazd, ale na pewno nie ostatni :) Polecam
    ReviewUserIcon
    Krzysztof Kasprzak

    09.11.2024 09:04

    Pracownik

    Hej, Piszę pod nazwiskiem, żeby nie było, że to jest opinia pisana przez Invent, na zamówienie, kupiona czy jeszcze co tam... Jestem z Inventem trzeci raz, tym razem markety E. Gdyby faktycznie praca była zła, nie zdecydowałbym się na kolejny wyjazd, mało tego, są ludzie, ktorzy pracują z firmą od lat i ciągle to robią! Ciekawe dlaczego? Po kolei. 1. Dojazd. Ten odbywa się busami, są trzy miejsca zbiórki, Kato, Wro i Legnica. Busa prowadzi jeden z liczących, w moim przypadku ja sam :) Nie powinien zgłaszać się na kierowcę ten, kto ma problem z jazdą 12-15h, bo jednak z Kato do np Dortmundu jednak jest kawałek. 2. Zakwaterowanie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby móc narzekać na warunki. Podczas pierwszego wyjazdu miałem jedynkę w apartamencie, a od drugiego wyjazdu już na stałe dwójkę, bo jeżdżę z partnerką. Wspólna kuchnia, jedna lub więcej toalet. Wyposażenie "jak w domu", nic nie trzeba zabierać z PL. 3. Zarobki. Ja wiem, jakie są stawki w Pl, wiem, jakie są stawki tutaj. To początkowe 255zł faktycznie nie powala, ale jeśli np jest się kierowcą, jest dodatek, jeśli jest się tłumaczem, jest dodatek, jeśli jedzie się pierwszy raz, jest premia na start, jeśli kolejny raz, np teraz jesienią, jest dodatek, jest dodatek frekwencyjny, są inne premie czy świadczenia, które podwyższają zarobek. To nadal nie powala, ale daje poczucie stabilizacji, jeśli ktoś jest chwilowo bezrobotny, lub pozwala się wyrwać z codzienności i zaznać czegoś nowego. 4. Godziny pracy. Jasne, że są sklepy, gdzie pracuje się dlużej, a są takie, gdzie pracuje się krócej! Wiele jest czynników: wielkość sklepów, rodzaj, zaangażowanie pracowników, to czy są w teamie osoby doświadczone czy żółtodzioby. To prosta praca, która mnie akurat pozwala się "odmóżdzyć" w dobrym tego słowa znaczeniu. I pracują tu w większości świetni ludzie! Jest tu na forum masa malkontentów, którzy nic tylko krytykują, śmieją się, wyszydzają. Ale przecież nikt na siłe tutaj nikogo nie trzyma, jeśli komuś nie odpowiada Invent, nie musi z nimi jechać! To nie są roboty przymusowe. Robiłem rozeznanie w innych agencjach, pierwsza z brzegu, chwalona na forach: obecna oferta: 12,5€/h (brutto), spanie i transport podobnie jak w Invent. Tylko, że ... Nie ma gwarancji godzin! Tzn jest, 120h. Za tyle na pewno zapłacą. To max wychodzi 150O€, brutto. Przy obecnym kursie 6550, nadal brutto. Oferta Invent, zwłaszcza w tych przypadkach, które wymieniłem jest lepsza, po prostu! Jeśli ktoś nie umie liczyć, nie nadaje się na inwentaryzacje ;) Moja prośba do komentujących, piszcie rzetelnie, prawdę, a nie bzdury i półprawdy. Szczytem był dla mnie komentarz typa, który napisał, że jego brat (PODOBNO) będąc tutaj, (PODOBNO) kupując produkty za 20€ w sklepie, w którym robił inwentaryzacje, nie zabrał paragonu i ma żal, że posądzono go o kradzież. Hello!!! W Pl też by tak było, jakim tumanem, przepraszam, trzeba być, żeby zrobić taką głupotę. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do Inventu.
    ReviewUserIcon
    Naomi

    09.11.2024 18:48

    Były pracownik

    Za 230 h które robisz w miesiącu w invencie w innej firmie nawet tej co piszesz 12.50e to byś zarobił z 11tys a jako kierowca 13...patrz że w inwencie się robi z dojazdami 12h a gdzie indziej 5-6,wypociny takie piszesz ze masakra
    ReviewUserIcon
    Krzysztof Kasprzak

    11.11.2024 17:08

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)bo nie masz prawka? W czym problem zgłosić się na kierowcę, jeśli ma się prawko, oczywiście. Że z partnerką w pokoju? To żaden waruneczek, możesz się powiązać z kolegą, jeśli wolisz :) Czy słabo liczę? Raczej jestem w granicach średniej, są szybsi, również kierowcy. Czy liczący pracują na mnie? Kierowca dostaje dodatkowe pieniądze za dodatkową pracę, podobnie jak tłumacz.
    ReviewUserIcon
    Paulina B

    10.11.2024 15:22

    Były pracownik

    Faktycznie praca jest super łatwa, czy dobra kasa to zależy. Jeśli potrzebujesz szybko zarobić to przy zagwarantowanym bezpłatnym transporcie i zakwaterowaniu to spoko opcja. Byłam na inwentaryzacjach w Niemczech i Czechach (w lokalnie w PL też) nie zdarzyło mi się pracować po 12h jak tu jedna z osób pisze, raczej 8-9h, chociaż wszystko zależy od osób z którymi się pracuje, bo jedni liczą bardzo sprawnie a inni trochę wolniej. Przy dobrej ekipie można też skończyć szybciej. Warunki noclegowe były bardzo dobre. Potwierdzam, że wszystkie formalności są do załatwienia zdalnie a proces rekrutacji przebiega szybko i sprawnie. Jeśli pojawi się odpowiadający mi termin wyjazdu bardzo możliwe że wyjadę z @Pracodawca ponownie.
    ReviewUserIcon
    Miro

    11.11.2024 13:00

    Pracownik

    Za 9h plus dojazdy to i tak cieniutko płacą, no ale cóż dla niektórych to kokosy
    ReviewUserIcon
    kapa04

    11.11.2024 11:59

    Pracownik

    Jestem zadowolony z pobytu i pracy na inwenturach w Niemczech.Wszystko jasne i klarowne,system pracy precyzyjny,transport i mieszkania zapewnione.Polecam i na pewno tam wrócę.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    09.11.2024 11:22

    Pracownik

    Nie polecam, opinie są wystawiane dobre bo trzeba, więc się nimi nie sugeruj cie, harowka po 12h
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.11.2024 18:13

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Madzia

    09.11.2024 11:16

    Pracownik

    Niech się ktoś za nich wkoncu weźmie, za traktowanie ludzi i reszta, dobrze że ludzie nagrywają i fotografuję niektóre rzeczy
    ReviewUserIcon
    Marcin

    09.11.2024 10:44

    Były pracownik

    Praca ok, nie zbyt trudna i ciężka aczkolwiek jak by niektórzy koordynatorzy mieli troszkę mniejsze ego to było by lepiej minusem były częste przeprowadzki ale generalnie praca jest ok.
    ReviewUserIcon
    Marek

    09.11.2024 09:52

    Pracownik

    Kolejny udany wyjazd z Inventem za mną a następne równie udane przede mną. Praca wymaga skupienia i wytrzymałości ale z dobrą i zgraną ekipą to czysta przyjemność. Polecam
    ReviewUserIcon
    Pablito

    08.11.2024 14:08

    Pracownik

    Jeśli ktoś szuka pracy, żeby sobie trochę zarobić i przy okazji pozwiedzać parę ciekawych miejsc to polecam. Praca nie jest ciężka i wymagająca.
    ReviewUserIcon
    Heniek

    07.11.2024 19:14

    Były pracownik

    Biorą ludzi na orkę po 13-14 godzin dziennie po tygodniu każą wracać do kraju bo albo jesteś za mało dokładny albo za wolny więc uważajcie!
    ReviewUserIcon
    p

    06.11.2024 23:46

    Były pracownik

    Chciałbym podzielić się moimi pozytywnymi doświadczeniami z pracy przy inwentaryzacjach z firmą Invent, która odbyła się w Niemczech od 6 października do jego końca. Był to mój drugi dotychczasowy wyjazd i szczerze nie mogę się kolejny raz do niczego przyczepić. Zakwaterowanie w bardzo dobrym poziomie, praca nieciężka, szkolenie objaśniające skaner tuż przed pracą dla nowych. Dojazd i transport do pracy wszystko w należytym porządku. Koordynatorowie bardzo mili i pomocni tak samo Pan Kierownik. Polecam serdecznie!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    06.11.2024 19:48

    Pracownik

    Polecam pracę w INVENT. Właśnie wróciłam z mojego pierwszego wyjazdu na inwentaryzację zagraniczną i się nie zawiodłam. Praca lekka i przyjemna, można poznać świetnych ludzi z całego kraju. Miejsca noclegowe dobrze wyposażone oraz w bardzo dobrym standardzie . Weekendy są wolne od pracy a więc można pozwiedzać okolicę. Polecam, warto spróbować.
    ReviewUserIcon
    Ela Chmiel

    06.11.2024 18:36

    Pracownik

    Bardzo polecam. Łatwa praca i fajne pieniądze
    ReviewUserIcon
    agaga

    01.11.2024 22:29

    Pracownik

    W jakich krajach mają miejsce projekty? Głównie widziałam, że Niemcy, wysyłają gdzieś jeszcze?
    ReviewUserIcon
    Delo

    02.11.2024 18:47

    Kandydat

    tak, nawet na tym profilu niżej pisali, że coś było w Czechach, czy we Włoszech
    ReviewUserIcon
    Giraffe

    06.11.2024 16:04

    Pracownik

    Hej, na pewno Niemcy, Czechy, Austria, Włochy i słyszałam też o Chorwacji i Albanii ale sama byłam na razie tylko w Niemczech;)
    ReviewUserIcon
    Laura

    06.11.2024 15:55

    Pracownik

    Niedawno wróciłam z mojego drugiego turnusu z inventem. Byliśmy w bardzo ładnych miejscowościach miedzy innymi koło lasu oraz koło jeziora. A wyjazd na inwentaryzacje Edeki pozwól zwiedzić piękne miasto jakim jest Dortmund. Mnie przekonuje sama możliwość zwiedzania nowych miejsc, chętnie zapisze się na kolejny turnus.
    ReviewUserIcon
    AdamM

    06.11.2024 14:42

    Pracownik

    Jestem po kilku dniach pracy, praca łatwa i przyjemna. Zarobki dobre i fajna atmosfera. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre.
    ReviewUserIcon
    domluc

    06.11.2024 14:05

    Były pracownik

    Inwentaryzacja w Niemczech w sklepach spożywczych. Wyjazdy w godzinach 1:50-4:30. Powroty 11:30-21:00 Różnie to bywało, ale średnio na 8-10 godzin skanowania + do 2h dojazdów. Praca polegała na ręcznym skanowaniu całego asortymentu sklepu, czasami też magazynu. Przerwy w połowie 20 minut. Praca od poniedziałku do piątku. Lokalizacje noclegowe na odpowiednim poziomie, z pełnym wyposażeniem kuchni. W środę po przepracowanym tygodniu otrzymuje się zaliczkę na poczet wynagrodzenia 850 zł. Pracownicy w różnym wieku 18-60 lat. Charaktery ludzi różne, ale można spotkać ciekawych ludzi. Koordynatorzy pomocni w problemach ze skanerem. Cześć ludzi wraca ponownie, część kieruje się na inną drogę zawodową, a część traktowało to jako pierwszą przygodę przy inwentaryzacji zagranicznej lub nawet pierwszej pracy. . Zgodnie z umową warunkiem otrzymania wynagrodzenia jest napisanie i umieszczenie opinii, których część znika.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    06.11.2024 13:08

    Pracownik

    bardzo polecam firme invent! byłam pierwszy raz na inwentaryzacji za granicą przy czym poznałam dużo ciekawych ludzi jak i zwiedziłam ciekawe miejsca. odnośnie pracy to praca bardzo przyjemna, a atmosfera sama w sobie była świetna
    ReviewUserIcon
    Angelika

    06.11.2024 11:03

    Kandydat

    Braliście euro że sobą? Czy kupowaliście w PLN w polskich sklepach?
    ReviewUserIcon
    Mariola

    05.11.2024 23:29

    Pracownik

    Miałam przyjemność współpracować z firmą Invent przy kilku inwentaryzacjach i za każdym razem wszystko przebiegało sprawnie i bezproblemowo. Świetna organizacja, profesjonalizm oraz naprawdę fajna atmosfera w zespole. Dodatkowo, podczas wolnego czasu można liczyć na interesujące zwiedzanie, co sprawia, że wyjazdy stają się jeszcze bardziej przyjemne. Zdecydowanie polecam współpracę z Invent!:)
    ReviewUserIcon
    Wiktoria K

    05.11.2024 21:54

    Pracownik

    Praca przy inwentaryzacji w firmie Invent to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie dobrą organizację, elastyczność i uczciwe wynagrodzenie. Firma wyróżnia się świetnym planowaniem – wszystko jest dopięte na ostatni guzik, co sprawia, że pracownicy od samego początku wiedzą, jakie mają zadania, co znacząco ułatwia pracę i eliminuje zbędny stres. Częste wyjazdy, także zagraniczne, to kolejny ogromny plus – pozwalają nie tylko dobrze zarobić, ale też poznać nowe miejsca i nawiązać znajomości. Firma zapewnia komfortowe zakwaterowanie podczas wyjazdów, a pokoje są czyste i w pełni wyposażone, co daje możliwość odpoczynku po intensywnym dniu pracy. Dodatkowo, infolinia działa sprawnie, a czas oczekiwania na połączenie jest krótki, więc wszelkie pytania i problemy można rozwiązać na bieżąco. Atmosfera w zespole jest bardzo przyjazna, a nowi pracownicy szybko czują się jak część zespołu dzięki wsparciu bardziej doświadczonych osób. Invent oferuje także szkolenia, które pozwalają na szybkie wdrożenie się w obowiązki i rozwijanie umiejętności związanych z precyzyjną pracą przy inwentaryzacji. Całość uzupełnia atrakcyjne wynagrodzenie, które jest adekwatne do wkładu pracy i motywuje do dalszych działań.
    ReviewUserIcon
    Gabrysia

    05.11.2024 21:23

    Pracownik

    Dzień dobry. Niedawno wróciłam z inwentaryzacji zagranicznej. Było jak najbardziej w porządku, sensowne warunki współpracy. Od siebie polecam.
    ReviewUserIcon
    kt29

    05.11.2024 21:14

    Pracownik

    Pozytywnie oceniam pierwszy wyjazd z firmą Invent. Zarówno transport, jak i noclegi zapewnione przez firmę na jak najbardziej dobrym poziomie. Sama praca przyjemna, w zgranym teamie, niedłużąca się. Polecam. :)
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    05.11.2024 19:05

    Pracownik

    Wróciłem pod koniec października i ten miesiąc był bardzo intensywny, dużo inwentaryzacji i to aż w trzech krajach m.in. wlochy ,czechy u niemcy ,można spotkać znajome twarze ,jak i nowe. Co najważniejsze chciałem bardzo pochwalić koordynatorkę Angelikę, która ma bardzo profesjonalne podejście do pracownika ,przede wszystkim potrafi wytłumaczyć, spokojna , konkretna , jak i również jak ktoś popełnił błędy podchodziła do kogos na spokojnie i tłumaczyła . Oby więcej takich koordynatorów. Jestem na kolejnym wyjeździe w niemczech na obi .
    ReviewUserIcon
    Jacob

    05.11.2024 18:53

    Były pracownik

    Współpraca na plus - formalności związane z zapisaniem się na wyjazd łatwe, szybkie a w razie problemów Pani z infolinii pomoże ze wszystkim. Darmowy dojazd, darmowe zakwaterowanie na plus. Sama praca do ciężkich nie należy, wystarczy umieć liczyć :) zaliczka wypłacana według wcześniejszych ustaleń a wypłata na pewno lepsza niż w niejednym polskim zakładzie pracy. Jeżeli ktoś się zastanawia to polecam, ja osobiście jeszcze na pewno wrócę :)
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    05.11.2024 16:08

    Pracownik

    Wróciłam ze swojego kolejnego wyjazdu , praca prosta , fajni ludzie , koordynatorzy zawsze pomocni . Warunki mieszkaniowe dobre . Pieniądze zawsze na czas .
    ReviewUserIcon
    carla

    05.11.2024 15:34

    Pracownik

    Byłam niedawno pierwszy raz na inwertaryzacji zagranicznej z firmą INVENT w Czechach a potem w Niemczech. Bardzo polecam taką pracę w tej frmie, wszystko bezproblemowo, zakwaterowanie, przejazd, dowóz do pracy. W pierwszym dniu szkolenie z obsługi skanera, wszystko dobrze skoordynowane, przyejmna praca. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Panek

    05.11.2024 14:27

    Pracownik

    Witam. Byłam na inwentaryzacji w Niemczech, fajna praca ze skanerem, szkolenie na miejscu, transport i pokoje za darmo. Polecam firmę Invent
    ReviewUserIcon
    @

    05.11.2024 11:53

    Pracownik

    Właśnie wróciłem z inwentaryzacji sklepów OBI w Niemczech. Jestem bardzo zadowolony. Firma Invent a.g., charakteryzuje się bardzo dobrym zorganizowaniem inwentaryzacji, a także zapewnia godziwe warunki zakwaterowania swych pracowników. Jedną z zalet jest dysponowanie przez ww. firmę bardzo prostymi w użyciu (polskojęzycznymi) skanerami inwentaryzacyjnymi, które posiadają wiele przydanych funkcji, wykorzystywanych w procesie inwentaryzacji. Poza tym Invent wykonuje inwentaryzacje w różnych rejonach danego kraju, dzięki czemu można przy okazji zwiedzać rózne ciekawe okolice, poznawać ludzi żyjących na danym terenie, itd. Osobiście polecam firmę Invent a.g. wszystkim tym, którzy chcą zarobić godziwe pieniądze (pensja jest zawsze na czas); firma też udziela zaliczki i ogólnie charakteryzuje się, można powiedzieć, ciągłością zleceń inwentaryzacyjnych przez cały rok, tak za granicą jak i w Polsce. Zatem jest to duży atut tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    04.11.2024 09:57

    Pracownik

    Polecam pracę w invent. Właśnie wróciłam z kolejnego wyjazdu, a za tydzień jadę na następny. Praca łatwa, można poznać naprawdę świetnych ludzi. Wypłata zawsze terminowa. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Każde miejsce noclegowe było bardzo dobrze wyposażone w niezbędne sprzęty. Oprócz gwarantowanej stawki dziennej zawsze można liczyć na bonusy związane z dłuższym pobytem w pracy lub dłuższym dojazdem do pracy. Weekendy są wolne od pracy, więc w zależności gdzie się znajdujemy, zawsze jest czas i możliwość żeby pozwiedzać okolice :)
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    04.11.2024 14:29

    Kandydat

    Z jakiego miasta będziesz wyjeżdżała? Może byśmy się zgadały ,bo będę pierwszy raz jechała do pracy za granicą Z góry dzięki za odpowiedź ????
    ReviewUserIcon
    Giraffe

    05.11.2024 11:32

    Pracownik

    Hej, w invencie jest ok 80 teamów jeśli się nie mylę i nawet jeśli będziecie wyjeżdżać z tego samego miasta nie znaczy to że w tej samej grupie będziecie. Ale może weź ze sobą koleżankę/kolegę jak się stresujesz. Języka nie trzeba znać bo jedzie tłumacz, kierowca zawozi do miejsca pracy i z pracy i nawet na zakupy i z powrotem. Koordynatorzy zawsze chętni są do pomocy jak czegoś nie jesteś pewna, bo lepiej pytać niż poprawiac błędy ;)
    ReviewUserIcon
    kostek

    05.11.2024 11:20

    Były pracownik

    zarobki oceniam na plus i jeśli chodzi o organizację oraz to jak sam wyjazd przebiegał też jestem zadowolony i mogę polecić

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.