opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Hermiona

    20.11.2024 14:20

    Kandydat

    Czy jest to ciężka robota według was? Młoda dziewczyna da radę? Tak szczerze proszę.
    ReviewUserIcon
    Mich

    28.11.2024 08:39

    Pracownik

    Praca jest lekka, polega na przeliczeniu towaru i wbiciu ilości danej rzeczy w skaner, na pewno dasz radę.
    ReviewUserIcon
    hieronim

    26.11.2024 14:13

    Kandydat

    czy organizują wyjazdy również w polsce czy tylko za granicę?
    ReviewUserIcon
    Alaa

    28.11.2024 08:34

    Pracownik

    Tak, są również inwentaryzacje w Polsce, możesz to sprawdzić na stronie firmy Invent.ag w zakładce ,,Inwentaryzacja Polska”
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    27.11.2024 16:57

    Pracownik

    3 dni pełne wrażeń, bardzo zgrana ekipa, ogólnie polecam pracę w Invent :)
    ReviewUserIcon
    Weronika

    27.11.2024 16:25

    Pracownik

    Pierwszy wyjazd i super praca. Łatwa, przyjemna i z miłymi ludźmi. Polecam
    ReviewUserIcon
    Dawid

    27.11.2024 16:15

    Pracownik

    Wyjazd po latach i dużo zmian na lepsze (i tak było zawsze super) Praca super, w miłej atmosferze, przyjemna i łatwa. Polecam na krótkie wyjazdy jak i stałą współpracę :D
    ReviewUserIcon
    Malinowska

    27.11.2024 15:55

    Pracownik

    Polecam wyjazd z Invent. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, praca lekka, przyjemni ludzie i kordynatorzy. Ze strony organizacyjnej wszystko na plus. Świetny kontakt z biurem i bardzo dobra organizacja wyjazdów.
    ReviewUserIcon
    orzeszekkk

    27.11.2024 15:07

    Pracownik

    Polecam wyjazd z Invent. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, praca lekka, przyjemni ludzie i kordynatorzy. Ze strony organizacyjnej wszystko na plus. Świetny kontakt z biurem i bardzo dobra organizacja wyjazdów.
    ReviewUserIcon
    Vikkra

    27.11.2024 12:12

    Pracownik

    Niedawno wróciłam z turnusu. Warunki mieszkaniowe - super. Ludzie też bardzo w porządku. Praca lekka i przyjemna. Zachęcam do wyjazdów :)
    ReviewUserIcon
    Iko

    26.11.2024 21:51

    Pracownik

    Polecam pracę w invencie. Prosta robota, człowiek szybko łapie wprawę.
    ReviewUserIcon
    Bubu

    26.11.2024 20:25

    Pracownik

    Wszystko w porządku, kasa na czas, dobre warunki mieszkaniowe.
    ReviewUserIcon
    daz

    26.11.2024 20:06

    Inne

    Właśnie wróciłem z drugiego wyjazdu za granicę organizowanego przez invent i ponownie jestem bardzo zadowolony. Ponownie - świetna organizacja od samego początku do końca. Warunki zakwaterowania są naprawdę komfortowe, co znacznie uprzyjemnia cały pobyt. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również panująca atmosfera w całym zespole. Z przyjemnością wrócę na kolejne turnusy i serdecznie polecam firmę każdemu, kto szuka dobrych warunków pracy.
    ReviewUserIcon
    Dorota W.

    26.11.2024 14:36

    Pracownik

    Polecam pracę z Invent. Wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe dobre.Wybieram się na następny wyjazd.
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    26.11.2024 14:11

    Pracownik

    Wróciłam z kolejnego wyjazdu , jestem zadowolona . Noclegi w dobrych warunkach , wypłata zawsze na czas , weekendy wolne . Koordynatorzy zawsze pomocni . Wybieram się na kolejny wyjazd .
    ReviewUserIcon
    Rihannanna

    26.11.2024 11:57

    Kandydat

    będzie możliwość zarobienia jeszcze przed świętami?
    ReviewUserIcon
    appa

    26.11.2024 10:29

    Były pracownik

    szczerze polecam! panie z biura bardzo pomocne i chętnie odpowiadają na pytania
    ReviewUserIcon
    Kasia

    26.11.2024 10:13

    Pracownik

    Wróciłam niedawno z wyjazdu za granicą. Praca łatwa i przyjemna, współpracownicy bardzo pomocni. Bardzo polecam
    ReviewUserIcon
    Mel

    26.11.2024 08:50

    Pracownik

    Mój pierwszy wyjazd z INVENT był bardzo pozytywnym doświadczeniem. Praca była dobrze zorganizowana, a zakwaterowanie spełniło moje oczekiwania. Firma dba o szczegóły i zapewnia przyjazną atmosferę. Zdecydowanie polecam
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2024 23:59

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.11.2024 08:43

    Były pracownik

    Nie zabiorą, i jeśli maszz opcje innej pracy to nie jedz tam
    ReviewUserIcon
    K.Sz.

    25.11.2024 13:05

    Pracownik

    Praca łatwa, atmosfera przyjemna. Noclegi w bardzo dobrych warunkach i ciekawych miejscach. Wszystko tak jak napisane w umowie i przy rozmowach przez telefon. Był to mój pierwszy wyjazd i wszystkie moje obawy przed wyjazdowe się nie spełniły, jeśli będzie taka potrzeba to na pewno wrócę i z całą pewnością mogę polecić firmę. Do zobaczenia
    ReviewUserIcon
    Kubenz

    25.11.2024 10:52

    Pracownik

    Własnie wrócilem z turnusu ktory miał trwać 6 tygodni ale został skrócony, ale wiecie co ? miło wspominam wyjazd poznałem fajnych ludzi, praca sama w sobie przyjemna , koordynatorzy mili pomocni nie słyszałem od nich jakiej kolwiek niechęci do pomocy ani nie miałem takiego odczucia @Pracodawca pozdrawiam z TEAM 15 i czekam na kolejne turnusy do zobaczenia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Malinowska

    25.11.2024 09:33

    Pracownik

    Polecam współpracę z firmą INVENT. To mój trzeci wyjazd na zagraniczną inwentaryzacje, a w planach mam kolejny. Praca odbywa się w spokojnej atmosferze, można liczyć na wsparcie koordynatorów. Warunki mieszkaniowe na bardzo dobrym poziomie.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    22.11.2024 19:55

    Były pracownik

    Praca sama w sobie okej. Jednakże organizacja tutaj to jedna wielka kpina. Tutaj wszystkiego dowiadujesz się na ostatnia chwile. Podczas turnusu wiadomość ze jednak nie zostajesz do końca swojej dyspozycyjności bo nie ma pracy. To po co ta data powrotu podana? Przeprowadzki po 400-500 km na jedna noc. Hotele w których nawet nie ma czajnika bo o kuchence już nie wspomnę. Popracujcie nad organizacją i ładem nad tym wszystkim bo tutaj całą robotę robią liczący.
    ReviewUserIcon
    Ja

    24.11.2024 11:21

    Pracownik

    Jestem od 3.11 na turnusie na jednym noclegu.Mieszkanie wyposażone, kuchnia wszystko posiada,łazienka pralkę . Proszę nie pisać ,że tyle przeprowadzek bo to zależy od projektu. Czasem jedna lub kilka się zdarzy ale nie zawsze.
    ReviewUserIcon
    Naomi

    24.11.2024 17:43

    Pracownik

    Jedziesz na 2 miesiące kupujesz pełno rzeczy wydajesz kasę a oni cie wysyłają po dwóch tygodniach do domu, porażka, od stycznia jadę od konkurencji
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.11.2024 20:21

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nautilius

    22.11.2024 16:18

    Inne

    No jak jeździsz poł roku w roku to właśnie pół etatu.
    ReviewUserIcon
    luks

    22.11.2024 12:29

    Były pracownik

    nie martwcie się tak wszystkim na zapas, naprawdę organizacja tutaj jest na wysokim poziomie i jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to do nich napiszcie maila i gwarantuję że ze wszystkim wam pomogą
    ReviewUserIcon
    kaja

    18.11.2024 13:45

    Kandydat

    hej wszystkim, jeśli nie jest wspomniane nic a nic o znajomości języka w ofercie, to znaczy, że wcale nie potrzeba go znać prawda?
    ReviewUserIcon
    vika

    22.11.2024 02:34

    Pracownik

    jeśli jest napisane tylko „liczący” nie musisz znać języka, od tego jest „liczący ze znajomością języka” który pełni funkcję tłumacza, reszta osób w teamie mówi w języku polskim
    ReviewUserIcon
    Zuz

    18.11.2024 11:16

    Kandydat

    Dzień dobry,czy na inwenturze wyjazdowej do Niemiec,tzn jest podana tam że liczenie ze znajomością języka,jeśli słabo znam ten język,to mogę się zgłosić?
    ReviewUserIcon
    kaja

    18.11.2024 13:45

    Kandydat

    właśnie mnie to samo interesuje, jak bardzo ten język trzeba znać według nich, żeby mieć faktycznie szanse
    ReviewUserIcon
    vika

    22.11.2024 02:32

    Pracownik

    chodzi o liczącego ze znajomością języka który pełniłby funkcję tłumacza więc słaba znajomość języka odpada :)
    ReviewUserIcon
    fruzia

    21.11.2024 10:25

    Kandydat

    w jakim sezonie jest najwięcej ofert ?
    ReviewUserIcon
    East

    21.11.2024 22:45

    Inne

    Nie wydaje mi się, żeby to tak działało, w końcu inwentaryzacje przeprowadza się całym rokiem, więc ciągle jest zapotrzebowanie.
    ReviewUserIcon
    Olivv

    21.11.2024 08:34

    Pracownik

    Praca jak znalazł dla każdego, fajnie że takie firmy jeszcze istnieją!!! :))
    ReviewUserIcon
    mark

    20.11.2024 14:47

    Pracownik

    Polecam tą agencje. Super praca, super ludzie poznani na wyjeździe. Fajne domki.
    ReviewUserIcon
    rockman

    20.11.2024 13:33

    Kandydat

    mozna sie zglosic ze znajomym na wyjazd za granice i miec z nim wspolna kwatere tak na 100%?
    ReviewUserIcon
    jupik

    20.11.2024 11:30

    Były pracownik

    jestem bardzo zadowolona z wyjazdu i polecam każdemu się przekonać, że można sobie dorobić a się przy tym aż tak nie narobić ;)
    ReviewUserIcon
    Helpmi

    20.11.2024 10:24

    Kandydat

    Co się stanie jeśli nie pojawię się jednak w umówionym terminie? Wystarczy do nich zadzwonić i po prostu odwołać/zmienić termin czy przez to nie będzie już szans na inny wyjazd?
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    07.11.2024 15:38

    Pracownik

    Hej, mam pytanie do osób,które były już na projekcie OBI Pod jaki adres dokładnie i o której zazwyczaj godzinach, bo podejrzewam że różnie było, ale zależy mi by wiedzieć czy wcześnie rano czy później? Z góry dziękuję Wam za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Alex

    19.11.2024 17:09

    Pracownik

    Codziennie w innej miejscowości Liczenie rozpoczyna się o 6 rano
    ReviewUserIcon
    Katarzyna Kasia

    19.11.2024 06:42

    Pracownik

    Jestem po drugiej inwentaryzacji z Inventem (2x Niemcy) Dobre warunki praca, kasa sie zgadza. Warunki bardzo dobre. Jak tylko się uda, to pojadę znowu. Polecam
    ReviewUserIcon
    zebra

    18.11.2024 15:35

    Były pracownik

    wyjazd przebiegł bez najmniejszego problemu, z chęcią podejmę się współpracy jeszcze nieraz :)
    ReviewUserIcon
    sol

    18.11.2024 00:10

    Pracownik

    praca jest okej, nie jest trudno, warunki bardzo dobre, polecam
    ReviewUserIcon
    Jola

    18.11.2024 15:03

    Pracownik

    Zwłaszcza kiuedy co tydzień przeprowadzki, praca z dojazdami 10-12h I do tego że nawet niewiesz a po chwili zjedziesz do Polski jak my po tygodniach, już wiexej nie pojade
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.11.2024 14:40

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sol

    18.11.2024 00:11

    Pracownik

    krótko, to proste do ogarnięcia, nie ma żadnej filozofii
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    17.11.2024 17:40

    Inne

    Cześć, czy ktoś wie czy jest możliwość dostania drugiej zaliczki i do kogo trzeba się odezwać z firmy? Z góry dziękuję za odpowiedź ????
    ReviewUserIcon
    Wika

    17.11.2024 13:48

    Pracownik

    Polecam, przyjemna praca, wypłata na czas. Możliwość nawiązania znajomosci. Warunki mieszkalne również na plus.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna Kasia

    17.11.2024 10:38

    Pracownik

    Dla mnie firma ok. Wszystko było tak, jak obiecano. Pieniądze na czas, jak mówią. Praca spokojna, super kwatery. Dowóz do pracy i z pracy. Jak mnie będą chcieli to pojadę znowu. To będzie mój 3x Ja jestem zadowolona i ta praca bardzo mi odpowiada. Zapraszam do Inventu.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.