opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    11.03.2025 10:30

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    SPPS

    11.03.2025 21:06

    Kandydat

    z jaką firmą jezdzis?
    ReviewUserIcon
    Robson

    11.03.2025 18:56

    Pracownik

    Pozytywni ludzie, sprawna organizacja wyjazdu i zakwaterowania, jasne warunki. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Luvcyna G.

    11.03.2025 17:01

    Były pracownik

    To był już mój czwarty wyjazd i na pewno nie ostatni.Wszystko bardzo dobrze zorganizowane,zakwaterowanie na wysokim poziomie,łącznie z przejazdami.Praca nie jest ciężka i nie wymaga specjalnych kwalifikacji,a koordynatorzy bardzo pomocni.Po pracy można pozwiedzać wiele ciekawych miejsc. Polecam firmę Invent i na pewno w przyszłości skorzystam jeszcze z takich wyjazdów.
    ReviewUserIcon
    Alex996

    11.03.2025 12:00

    Pracownik

    Jak najbardziej polecam. Można w prosty sposób zarobić fajne pieniądze praca lekka. Zakwaterowanie zawsze na najwyższym poziomie
    ReviewUserIcon
    Faberge A.W.

    10.03.2025 20:12

    Były pracownik

    Praca przy inwentaryzacji to ciekawe doświadczenie, ja niestety poległem po pierwszym dniu z uwagi na kontuzję kolana. Cały proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie. Skanowanie towaru to jak zabawa ze smarfonem, bardzo prosta obsługa, a jeśli czegoś nie rozumiesz, czy się pomyliłeś koordynator tu jest bardzo pomocny i chętnie pomaga. Zakwaterowanie na wysokim poziomie, aneksy kuchenne wyposażone od łyżeczki, talerzy, gatunków po ekspresy do kawy, bardzo często i ze świeżą pościelą. Piszę to z własnego doświadczenia, ja takie warunki zastałem i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Invencie. Może zarobki nie powalają, ale jak masz ambicje i chęć do pracy to są możliwości zarabiania więcej.
    ReviewUserIcon
    zoja

    20.02.2025 07:12

    Kandydat

    na jakiej podstawie przydzielają osoby do półek, skoro w sklepach są różne produkty i każdy będzie miał inne możliwości, co do zdejmowania jakichś ciężkich rzeczy szczególnie z tych z wysokich?
    ReviewUserIcon
    Przemysław Boniakowski

    23.02.2025 12:08

    Były pracownik

    Kiedy ja byłem na inwentaryzacji strefy liczyliśmy zarówno po kolei jak i czasami Koordynatorzy wskazywali nam konkretne strefy. Dodatkowo do dyspozycji mamy krzesełka i ewentualnie drabiny.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 14:19

    Były pracownik

    Na pewno kobietom nie są przydzielane ciężkie i nieporęczne artykuły. A tak to strefy robi się po kolei. O wszystko pytać swojego koordynatora, po to jest ;)
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    24.02.2025 08:20

    Inne

    Czy kazdy co sie zglasza zostaje zakwalifikowany na wyjazd ?chce zrezygnowac z obecnej pracy ale troche sie boje ze wyjazd bedzie odwolany i zostane bez dochodu
    ReviewUserIcon
    Alex

    24.02.2025 15:02

    Pracownik

    Niestety nie. Z rezygnacją z pracy bym zaczekała. Może urlop? Zawsze możesz wziąć bezpłatny
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 14:17

    Były pracownik

    Traktowałbym tą pracę bardziej "sezonowo" i jako dodatkowa. Rezygnacja z twojej obecnej niesie ze sobą spore ryzyko. Lepiej wziąć urlop bezpłatny niż podcinać skrzydła ;)
    ReviewUserIcon
    Zofia

    28.02.2025 10:27

    Inne

    Od jakiej kwoty sa ofprowadzane skladki emerytalne?kwota jest podana netto
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 14:14

    Były pracownik

    Tak samo jak w przypadku każdej umowy zlecenie.
    ReviewUserIcon
    Marek

    04.03.2025 19:21

    Pracownik

    Po pierwszym wyjeździe jestem raczej zadowolony, praca w nocy ale zawsze schodziło poniżej 8h już z przerwą licząc. Zakwaterowanie w hotelach jak należy, atmosfera w pracy sympatyczna.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 13:03

    Były pracownik

    Płacisz tylko i wyłącznie za własne wyżywienie. Nic nie dopłacasz do zakwaterowania oraz transportu. Zostajesz minimalne wynagrodzenie tak jak masz zawarte na umowie, z reguły 270zł dziennie na rekę, albo więcej.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 14:12

    Były pracownik

    W większości przypadków pokoje są dwuosobowe, rzadko zdarza się więcej. Pary mają pierwszeństwo do pokoi dwuosobowych.
    ReviewUserIcon
    Romson

    03.03.2025 10:29

    Inne

    Na portal każdy może się zarejestrować, czy trzeba najpierw gdzieś się zapisać u kadr/potwierdzić tożsamośc/coś podpisać czy coś w tym stylu?
    ReviewUserIcon
    Glinda

    10.03.2025 07:59

    Kandydat

    W ciemno raczej nie wypadałoby jechać, więc zgaduję, że tak.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 14:10

    Były pracownik

    Tak, będą dzwonić. Poźniej otrzymasz dodatkowo potwierdzenie wyjazdu, które musisz zatwierdzić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2025 09:19

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 13:05

    Były pracownik

    ReviewUserIcon
    anonim

    05.03.2025 23:03

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 12:57

    Były pracownik

    Trzeba przeglądać. Wskoczą wtedy, kiedy firma dostanie ofertę inwentaryzacji czy towarowania.
    ReviewUserIcon
    seba

    07.03.2025 16:49

    Były pracownik

    dostałem bana ciekawe za co, jak to jest ze nowych biorą a starych out, jakie z tego firma ma korzyści? Żeby opinie dobre dawali czy jak
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 12:56

    Były pracownik

    Musiałeś coś spowodować... za szybka jazda, spóźnienia, zaśmiecone auto. Nic nie jest bez przyczyny.
    ReviewUserIcon
    Milka

    02.03.2025 16:42

    Inne

    Jak wygląda sytuacja z ubezpieczeniem? Załatwiają coś, czy to na własną rękę?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 12:52

    Były pracownik

    Tak. Pobierają od ciebie skromną opłatę 2,50zł za każdy dzień inwentaryzacji (tylko od wykonanej) i masz ubezpieczenie PZU Wojażer, którego polisę i numer znajdujesz w dokumentach. Ubezpieczenie jest aktywne cały czas od momentu wyjazdu, do momentu powrotu do polski.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 12:54

    Były pracownik

    Pobierają od ciebie skromną opłatę 2,50zł za każdy dzień inwentaryzacji (tylko od wykonanej) i masz ubezpieczenie PZU Wojażer, którego polisę i numer znajdujesz w dokumentach. Ubezpieczenie jest aktywne cały czas od momentu wyjazdu, do momentu powrotu do polski.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.03.2025 12:47

    Były pracownik

    Polecam okresowo jeżdżę od kilku lat i nie zawiodłem się. Warunki mieszkalne na wysokim poziomie, elastyczne terminy pracy i łatwość jej wykonywania. Polecam Invent ;)
    ReviewUserIcon
    Anna

    07.03.2025 08:32

    Kandydat

    Czy latwo jest sie zalapac nowym osobom na wyjazd?
    ReviewUserIcon
    Glinda

    10.03.2025 07:57

    Kandydat

    Podobno nowych chętnie przyjmują, na co liczę w sumie.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    07.03.2025 19:39

    Były pracownik

    Solidna firma, cały wyjazd jest dobrze zorganizowany a praca przyjemna.
    ReviewUserIcon
    Gość

    05.03.2025 14:20

    Pracownik

    Byłem ostatnio (z firmą Invent) na kilkudniowym projekcie inwentaryzacji w "Edekach" w RFN i jestem bardzo zadowolony. Co prawda turnus krótki, ale zarobek nieporównywalnie wyższy niż w Polsce. Przy okazji mogłem zakupy w RFN zrobić. Inwentaryzacje przeprowadzane w sposób zorganizowany, zapewniony dojazd do pracy, bardzo dobre warunki zakwaterowania.
    ReviewUserIcon
    Docent

    06.03.2025 02:06

    Inne

    RFN? To mur berliński jeszcze nie jest zburzony?
    ReviewUserIcon
    groom

    07.03.2025 15:22

    Inne

    no coś tam niby z niego zostało, więc jak widać może komuś się trochę pomyliło, heh
    ReviewUserIcon
    Maciek

    07.03.2025 12:32

    Były pracownik

    Byłem na wyjeździe z tą firmą już drugi raz. Na wyjeździe panowała miła atmosfera a pracowało się przyjemnie.
    ReviewUserIcon
    Martyna

    07.03.2025 11:25

    Pracownik

    Polecam pracę z firmą, miła atmosfera, wynagrodzenie na czas i super zakwaterowania.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    07.03.2025 10:45

    Pracownik

    Praca jest prosta , koordynatorzy zawsze pomocni , noclegi super , pieniądze zawsze na czas . Bardzo polecam pojadę na pewno jeszcze
    ReviewUserIcon
    Tomasz P.

    05.03.2025 18:03

    Pracownik

    Firma solidna. Praca zgodna z opisem, dobre zakwaterowanie. Polecam
    ReviewUserIcon
    MarekMarecki

    05.03.2025 15:27

    Pracownik

    Wypłata na czas, kompetentne kierownictwo, wysokie zaangażowanie w pracę, przemili rówieśnicy - jak zwykle nie mam powodów do zmartwień i chętnie pojadę na kolejny wyjazd. Polecam
    ReviewUserIcon
    pps123

    04.03.2025 13:00

    Pracownik

    To mój drugi udany wyjazd z inventem i liczę na to, że będą kolejne. Plusy: wypłata na czas możliwość zwiedzania nowych miejsc możliwość poznania nowych osób łatwa praca mili ludzie Minusy: różny czas pracy czasem jest słaba organizacja ale da się ze wszystkim dogadać
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2025 13:27

    Pracownik

    Przyjechałam z kolejnego wyjazdu z firmą, bardzo polecam . Praca nie jest skomplikowana, koordynatorzy bardzo pomocni . Wypłata zawsze na czas. Miejsca noclegowe na wysokim poziomie
    ReviewUserIcon
    Alaaaa

    03.03.2025 10:43

    Pracownik

    Polecam, praca jest przyjemna, warunki mieszkań są na dobrym poziomie, wynagrodzenie zawsze jest na czas, można poznać nowe osoby, zwiedzić ciekawe miejsca:)
    ReviewUserIcon
    AniaŚ

    03.03.2025 09:41

    Pracownik

    Firma Invent zapewnia dobre warunki zakwaterowania, wywiązuje się z zapewnianych godzin pracy, wypłaca wynagrodzenia terminowo.
    ReviewUserIcon
    N

    03.03.2025 08:51

    Pracownik

    Super polecam ;) praca nie jest ciężka, wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie
    ReviewUserIcon
    maciek

    02.03.2025 19:21

    Pracownik

    praca jest w porządku, nie jest cieżka, warunki mieszkaniowe na poziomie
    ReviewUserIcon
    Jan Nowakowski

    02.03.2025 08:36

    Pracownik

    Praca w "Invent" jest na najwyższym poziomie. Eleganckie warunki pracy wsród doświadczonych koordynatorów którzy służą pomocą. Zapewniony transport i komfortowe zakwaterowanie podczas wyjazdów. Wynagrodzenie satysfakcjonujace, pewne i na czas w/g umowy. Miła atmosfera i fajni ludzie.
    ReviewUserIcon
    Resin

    01.03.2025 18:51

    Pracownik

    Wszystko zgodnie z umową, dobre warunki zakwaterowania, jak ktoś zastanawia się nam wyjazdem zarobkowym, to moim zdaniem to dobry trop. Ja od siebie polecam.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    19.02.2025 13:19

    Kandydat

    Hej, wybiera się ktoś na wyjazd teraz od 2.03 do 20.04 z Wrocławia? Jestem nowa i chętnie poznam kogoś kto też się wybiera, zawsze to raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Kasia72

    20.02.2025 20:04

    Pracownik

    Ja też jadę z Wrocławia ;)
    ReviewUserIcon
    Natalia

    01.03.2025 04:40

    Pracownik

    A gdzie jedziesz . Jaki projekt i jaki team?
    ReviewUserIcon
    Ania

    26.02.2025 09:26

    Pracownik

    Czy będą jeszcze terminy na marzec?
    ReviewUserIcon
    melmel

    28.02.2025 12:49

    Były pracownik

    na ich stronie internetowej, tam masz dostęp do takich wszelkich informacji
    ReviewUserIcon
    Kasia72

    28.02.2025 19:32

    Pracownik

    Jak już jesteś zarejestrowany, to potem tylko się logujesz się i tam masz wszystko podane Najbliższy termin Twoje terminy itd
    ReviewUserIcon
    BP

    28.02.2025 18:45

    Pracownik

    Firma godna polecenia, wypłaty wynagrodzeń na czas, dobre zakwaterowania, bezpieczny transport.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.02.2025 17:12

    Pracownik

    Kto wyjeżdża teraz 2 marca na tedi/inwentury?
    ReviewUserIcon
    melmel

    28.02.2025 12:53

    Były pracownik

    to zależy, ale zawsze takie szczegóły się dogaduje wcześniej, więc się po prostu dopytaj jak coś
    ReviewUserIcon
    Alex

    28.02.2025 17:00

    Pracownik

    Jesteś pewna?
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.02.2025 09:05

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Michał A.

    28.02.2025 15:58

    Pracownik

    Musisz śledzić cały czas strone https://invent.ag/ tam zamieszczają nowe terminy, ewentualnie możesz podpytać poprzez czat na stronie który masz w prawym dolnym rogu strony sprawnie odpowiada pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    GP136

    28.02.2025 15:43

    Pracownik

    Polecam wyjazd dla wszystkich osób, które szukają pracy na dłużej lub krócej. Jeśli ktoś od dawna waha się aby spróbować pracy za granicą, praca w firmie Invent jest dla kogoś takiego bardzo dobrym rozwiązaniem z uwagi na optymalną długość trwania wyjazdu (zazwyczaj 3-6 tygodni) jest to odpowiedni czas aby się przekonać czy taka praca nam pasuje, jeśli nie, można szukać czegoś innego lub wrócić do pracy w Polsce, gdzie wykonując takie dane obowiązki zarobimy dużo mniej. Co do kwestii zakwaterowania. Duzo osób dyskutuje tutaj czy jest darmowe czy nie. W dokumentach podane są 2 kwoty, możemy więc wywnioskować, że koniec końców nic za darmo nie ma, ale jest napisane wprost, że osoba początkująca nie zarobi mniej niż 265 na rękę za dzień pracy. Równie dobrze, mogłoby być to 400 brutto a koszt mieszkania 400 euro miesięcznie. Koniec końców po odjęciu podatków i kosztów zakwaterowania wyszłoby gorzej dla pracownika, ale cóż wielu ludzi woli kupić produkt za 120 bez kosztów dostawy niż ten sam na innej stronie za 90zl +20 kosztów dostawy, więc kto co woli. Zresztą chętnych na wyjazdy jest bardzo dużo, więc to chyba dobrze świadczy o firmie. Co do warunków zakwaterowania, w czasie wyjazdu byłem w 2 lokacjach. Jedna była średnia ale nie najgorsza, ale za to w drugiej czułem się jak w dobrym hotelu, a słyszałem, że trafiają się jeszcze lepsze. Koniec końców wyjazd zaliczam na plus i prawdopodobnie jeśli będzie możliwość to pojadę jeszcze raz.
    ReviewUserIcon
    Michał A.

    28.02.2025 15:40

    Pracownik

    Dobre warunki zakwaterowania wszystko dobrze zorganizowane z każdym problemem mozna sie do kogos zwrocic wszystko w porzadku polecam
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    28.02.2025 11:48

    Pracownik

    Serdecznie polecam pracę w firmie. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe i finansowe, praca przyjemna, wolne weekendy.
    ReviewUserIcon
    Sebastian S.

    27.02.2025 19:12

    Pracownik

    Pierwszy wyjazd i miłe zaskoczenie. Firma zadbała o dobre miejsca noclegowe w naprawdę dobrym standardzie. Do tego fajne warunki do gotowania. To ważne ponieważ trzeba odpocząć po pracy i zawsze coś zrobić do jedzenia. Dla mnie pełny pozytyw!

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.